Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülői igazolás! fórum

Szülői igazolás! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 5. 19:39

Köszönöm mindenkinek.

Meg írtam,nem magyarázkodtam.

Ha kalandos lesz,jelentkezem.:-)

2011. ápr. 5. 18:59
hát én is cifrán jártam igazoltam a gyereknek egy napot és az iskola nem fogadta el mert nem jeleztem előre pedig ráadásul az orvosi rendelőben voltunk szóval még orvosi igazolás is volt,de előírás hogy jelezni kell magyarázta a tanárnő különben is már a gyerek a hét elején tudta ,hogy ő bizony nem fog jönni hallottam a telefonba és rájöttem a tanárnak mindig igaza van és ha nincs akkor is...
2011. ápr. 5. 18:54
Igazolom, hogy fiam 2011 ápr. 5-én családi okok miatt nem volt iskolában! Én ezt szoktam, nem magyarázkodom, hogy eü. okokbol, nem adok okot arra, hogy belekössenek, hogy miért nem vittem dokihoz.
6. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Banita33)
2011. ápr. 5. 18:54

Egyszerűen: Igazolom gyermekem az napját. Pont.


Nem agy köteles megindokolni a miértet.

5. 22342e0151 (válaszként erre: 1. - Banita33)
2011. ápr. 5. 18:54

Egyszerűen: Igazolom gyermekem az napját. Pont.


Nem agy köteles megindokolni a miértet.

2011. ápr. 5. 18:52
Családi okot irj mert nálunk nem fogadják el ha rosszul volt mert akkor már orvosi igazolást kérnek!
2011. ápr. 5. 18:49
Én ilyenkor vagy azt írom, hogy nem érezte jól magát, tekintsék gazolnak a hiányzást, vagy azt, hogy családi okokból nem tudott menni. Így is, úgy is elfogadják, nem fognak kekeckedni! :)
2011. ápr. 5. 18:47
Írd hogy egészségügyi okokból hiányzott és igazolod:) 3 napot igazolhatsz...annyira nem kell részletezni:)
2011. ápr. 5. 18:44

Ma reggel a fiamnak ,kevert a pocakja,így itthon maradt.

Orvoshoz nem vittem,hisz du lett volna addigra meg (pár szór kipakolt)már nem volt semmi baja.

Hogy és mit írjak az igazolásba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook