Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés utáni történet, avagy mi történt velünk a kórházban fórum

Szülés utáni történet, avagy mi történt velünk a kórházban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés utáni történet, avagy mi történt velünk a kórházban

1 2 3
12. dallam'75 (válaszként erre: 2. - Anikko)
2011. febr. 18. 10:38
Pedig van ilyen, én most szültem a győri kórházban, és én raktam be és vettem ki 3 óránként a babámat az inkubátorban amikor besárgult. Remegett kezem lábam, mert még ruhában is bizonytalanul nyúltam hozzá, nemhogy amikor meztelen a kis teste, és jár keze-lába. Ott volt az ágyam mellett, és egész este azt néztem hogy remeg a kék fény alatt. Tudtam hogy ez kell neki, de akkor is kikészültem a látványtól. Na meg hogy levolt ragasztva a kis szeme, jaj rossz rágondolni.
2011. febr. 18. 10:37

Sajnálom nagyon, hogy így jártál! A csecsemősök tényleg nem a legkedvesebbek, nem is értem, hogy lehetnek pont ők ilyen bunkók! grrrr...

A tanulság ebből: ott ne szülj, ha még szeretnél babát!

10. anikko
2011. febr. 18. 10:26

Engem is érdekelne ez hol történt.

Amúgy mi áprilisra várjuk a 2. babánkat, és bár nem ugyan ott fogok szülni, de nekem is volt azért olyan élményem, ami miatt nem szívesen mennék vissza. Az "új " kórházról még rosszat nem hallottam, de kicsit félek.

9. Pen80 (válaszként erre: 8. - MelisUK)
2011. febr. 18. 10:26
Ez tényleg nagyon szörnyű. Sajnos ezek szerint a csecsemősök majdnem mindenhol ennyire embertelenül bunkók!
2011. febr. 18. 10:24
Nagyon sajnálom, ami veled történt. Ünnepek ide vagy oda, jó vagy rossz napja van valakinek, a nővérek és orvosok munkájába akkor is beletartozik, hogy mindent meg kell tenniükés kedvesnek, türelmesnek, melletted állónak kell lenniük... Szégyenletes, ami történt és gondolom, hogy nem te vagy az egyetlen. És nem csak szülés terén, hanem bármilyen más orvosi ellátás terén is hasonló helyzetek uralkodhatnak sok helyen... Szégyen.
2011. febr. 18. 10:23

Szia!


Tanulságos a cikked. Mi is megjártuk a poklot a fiammal. Én 2009.04.30.-án adtam életet az első és egyetlen kisfiamnak Balázsnak. Mikor megszületett 3600gr és 57cm-vel azt mondták minden rendben, gyönyörű egészséges baba, gratulálnak hozzá. Aztán kiderült, hogy inkubátorba került, mert nem tartotta a hőjét. Olyan vörös volt Balázs mikor kivették onnan mint a pávián feneke. Aztán 3nap helyett majdnem 5öt töltöttünk be, mert szerencsétlenül jöttek ki a napok. 04.30.-a csütörtök volt, így május elseje péntek, és még szombat vasárnap is bent kellett maradnunk, mert az orvosok 7vége lévén otthon voltak, csak egy ügyeletes doki volt bent. Így hétfőn jöhettünk csak haza, én addig lelkileg teljesen kikészültem, és erre kontrázott rá a csecsemős doki, aki a hazainduláskor kerek perec a szemembe vágta hogy Balázsnak veleszületett halláskárosodása van, magyarán süket. Mindezt abból következtette le, hogy a hallásvizsgálaton a gép nem tudta bemérni egyik fülét sem. Remek. Kaptunk beutalót a Heim Pál-ba, én zokogva hagytam el a kórházat, nem kívánom azt senkinek. Ez volt május 4.-én és május 28-án derült ki, hogy nem süket Balázs, mindösszesen nem tisztították ki a születése után a fülét, és begyulladtak a fülei a magzatmáztól vértől meg a többi trutyitól. Szóval én átérzem azt amit írsz, sajnos nagyon sok bunkó orvos és csecsemős nővér van:(

2011. febr. 18. 10:22
Melyik kórház volt?nehogy eltitkold ezek után...
2011. febr. 18. 10:21
Nagyon gáz!!!!Sajnálom hogy ezt kellett átélned:(
2011. febr. 18. 10:18

Na nem semmi hogy mik vannak. Egyébként nem csak neked vannak kellemetlen és rossz tapasztalataid. Bár amit most olvastam az eddig a legdurvább.

Én rettegve mentem már be mert előttem nem sokkal szült a barátnőm és az uncsitesóm is és hogy ők is miket meséltek a csecsemősökről és nővérekről. Alapjában nem vagyok egy rinyálós típus, de mi is nagyon megszenvedtünk a babónkért. Elég az hozzá hogy 9 év várakozás után lett és hát gondolhatod mennyire frászban voltam hogy minden rendben legyen.

Furcsa módon én nagyon kifogtam mert amíg benn voltam (3 napig) addig csak olyan nővérek és csecsemősök voltak akik tök kedvesek és figyelmesek voltak. Utolsó nap volt egy bicskanyitogató modorú nő de az már nem érdekelt mert jöttünk haza.


Kívánok sok erőt és egészséget neked és a babócádnak is.

2011. febr. 18. 10:18
Sajnálom, hogy ezt kellett átélnetek, nekem nagyon jó élmény maradt a kórházban töltött időszak, elképesztő, hogy nálatok mik mentek... :(
2011. febr. 18. 10:17

ez borzasztó!

Én még nem is hallottam olyat, hogy anyukának kell betenni a gyereket a fény alá. Én a 2009-ben a ÁEK-ben szültem, de ott a csecsemősök tették be a fényre a picurt.

Semmi képpen nem a Te hibád! A csecsemősöket azért fizetik, hogy bizonyos feladatokat ellássanak.

2011. febr. 18. 10:08
Ez a mi történetünk, az enyém és a kisfiamé, mások biztosan szerencsésebbek voltak és nem jártak úgy, mint mi. Ez a történet a szülés után kórházban eltöltött napjainkról szól, ami nagyon hosszúnak és elviselhetetlennek tűnt.

Ugrás a teljes írásra: Szülés utáni történet, avagy mi történt velünk a kórházban
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook