Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után újra csinosan! fórum

Szülés után újra csinosan! (beszélgetős fórum)


7. Lya2
2011. jún. 28. 10:35
Sziasztok! Már van egy ilyen nevű fórum...ha gondoljátok gyertek oda!
2011. jún. 7. 20:57
Én már elég régen szültem 11 éve.Akkoriban soha eszembe sem jutott fogyózni,pedig 48 kg-ról 82-re híztam,szüléssel lement rólam kb 5 kg.Elég elevben volt a fiam a játszótéren szaladgálás meghozta a -6kg eredményt.Akkor sem tünt fel még 70 kilósan sem,hogy fogyiznom kellene.A munkába állás nagyon megviselt,rámszakadt a "sok",fogytam 6 hónap alatt 15 kg-ot,nem csináltam semmit csak stresszeltem.Aztán mikor megnyugodtam 68 kg lettem.Itt tartok most és egy ruha sem jó rám!
2011. jún. 7. 20:10
Rajtam is 10 kg van. Én egyszer Norbi módszerével fogytam 20 kg, idáig sikerült is megtartani, de a terhesség utolsó 2 hónapjában jött rám kb 11 kg.
2011. jún. 7. 17:26
Szia!Csatlakoznék hozzád.Van rajtam 10 kg felesleg.Próbálkozom,de mindig kudarcot vallok.Próbáltam már mindent,de mindig van kifogásom,hogy abbahagyjam.Úgy néz ki nulla az akaraterőm.Milyen módszerrel szeretnél fogyni?
2011. jún. 6. 13:13

sziasztok, van egy hasonló fórum: szoptatok, de fogyni szeretnék


egyenlőre oda írogatok, de ha már nem kizárólagosan szoptatni fogok, akkor csatlakozok ide is (még pár hónap)

2011. jún. 6. 13:10
Szia. Én még csak 4 hónapja szültem, szóval nem diétázom vagy fogyózom egy darabig még az biztos, de később szeretnék majd én is pár kilótól megszabadulni.
2011. jún. 6. 13:08
Szeptemberbe lesz 3 éve hogy szültem,eddig nem igazán diétáztam ha igen akkor is csak pár napig,az előtt mindig oda figyeltem mit mikor eszem,úgy gondoltam el jött az ideje hogy vissza nyerjem a régi alakom,még nincs későn15-20 kilótól szeretnék meg szabadulni,ehhez keresek társakat úgy gondom együtt könnyebb,gyere hozzám és csatlakozz!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook