Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés férfiszemmel fórum

Szülés férfiszemmel (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülés férfiszemmel

30. Holly (válaszként erre: 28. - 8ee31e318f)
2009. júl. 28. 17:40

Southend on Sea, Essex

Szuper jó kórházi ellátás volt :)

2009. júl. 28. 09:20
Nagyon szép történet.Nálunk a férjem nem jött be a kisfiúnk születésekor.Amíg vajúdtam ott volt,de rosszul lett már akkor(szegényt leverte a víz és elfehéredett a szenvedésemtől),így kikisérték szülöszobán kívülre.Bár így útólag azt mondom jobb is volt,mert nem tudott volna segíteni olyan gyorsan vége lett,és én nem is akartam,hogy úgy lásson.De gratulálok,hogy végigcsináltad.Sok boldogságot a babához!
28. 8ee31e318f (válaszként erre: 25. - Holly)
2009. júl. 24. 19:55

igy ertheto.


angliaban? merre voltal?


en is voltam kint. Stoke-on-Trent-ben

2009. júl. 24. 11:17

Elolvastam a cikket, gratulálok a gyermeketekhez!


Majd megmutatom a páromnak is (ő nem akar bejönni).

26. macs77
2009. júl. 24. 09:04
Örülök h egy apuka történetét is elolvashattam :) Gratulálok a babához! Az én férjem is bent volt szülésnél, és ugyanezt állapította meg, h ez "emberfeletti küzdelem" egy nőnek.
25. Holly (válaszként erre: 23. - 8ee31e318f)
2009. júl. 24. 06:43

Angliában voltam kórházban. Itthon nem lehetett babám :(

A párom egyébként semmit nem látott, mert deréktól lefelé el voltam takarva, csak a kezemet fogta, és egymást néztük.

2009. júl. 24. 06:27

Gratulálok:)

Nálunk is benn volt az Apuka és nagyon sokat jelentett a jelenléte és hogy végig fogta a kezem.

Ő azt mondta h mindenkinek végig kéne néznie egy szülést és akkor talán kevesebb háború lenne, mert az emberek jobban tisztelnék az ÉLETET:)

Sok boldogságot és jó egészséget kívánok a családnak:)

23. 8ee31e318f (válaszként erre: 22. - Holly)
2009. júl. 24. 02:39

lehet jobb korhazban voltal.


bar azert az mar mutetnek szamit. es azt en szerintem nem is birtam volna. vagy nagyon nem lett volna szabad odaneznem.


azt hiszem jobb igy bar. a nok szemszogebol ugy latom jobb ha ott van a parjuk :)

22. Holly (válaszként erre: 21. - 8ee31e318f)
2009. júl. 23. 21:33
Nekem sürgősségi császárom volt, mégis bejöhetett a párom - szerencsére :) Mivel nekem elvileg nem lehetett babám, emlékszem, mikor megszületett a lányom - orvosi csodababa - csak sírtam, és fogtam a kezét, és azt mondogattam a kedvesnek, hogy "köszönöm", többször egymás után.
2009. júl. 23. 17:11

elvileg nalunk is apas szules lett volna, csak hat a csaszarnal nincs ott az apuka. igy beoltozve magamra hagytak :S


viszont 20 percel kesobb a kezembe adtak a kicsit, es magamra hagytak megint.

eloszor fogalmam nem volt mit kezdjek vele, csak neztem kinek paszzolhatom oda, de ezt ugyesen megoldottak, senki nem volt a kozelben :)

lassan jottem csak ra mi tortenik, es hogy apa lettem. kicsit mas volt, mint amikor meg bent volt a pociban. vegul en vittem oda a paromnak, aki meg kicsit komas volt az erzestelenitestol.

2009. júl. 23. 16:15

Gratulálok! Elolvastatom a férjemmel a cikket, amit írtál. Családalapítás előtt állunk. Engem is biztattál vele, nemhogy majd a férjemet. Köszönjük, hogy leírtad!


Jó egészséget az egész családnak!

19. Dyna22
2009. júl. 23. 15:23
Gratulálok!Minden apukának aki bent volt és fogta a párja kezét!Nekem lassan 3éves a kisfiam,de még mindig emlékszem hogy a párom végig azt mondta nem jön be sőt voltak olyan ismerőseink akik mondták nekem hogy ugyan minek menne be nem tud segíteni(2gyerekes anyuka mondta). Én szerettem volna magam mellett tudni és a szülés előtt 3nappal volt szerencsénk egy olyan összejövetelen részt venni ahol sok szülő volt.Ott az apukák elmondták a páromnak hogy az egy élmény hogy ott lehet és úgy döntött bejön. Nagyon örültem és sokat jelentett!Az egész sokkal könnyebb volt így!
2009. júl. 23. 14:59

Gratulálok, és köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeteteket!

További jó egészséget!

2009. júl. 23. 14:34

Kedves Laci! Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :-)

Az én párom is bent volt a kislányunk születésénél, és mi sem bántuk meg! Sőőőőt! Nem tudom, hogy csináltam volna végig nélküle azt a 12 órát... :-S

16. v.kler (válaszként erre: 3. - 064209f635)
2009. júl. 23. 14:17

Szia, télibaba!


Nem akarok beleszólni, de gondoljátok át ezt a dolgot! Én nem tudom, hogy bírtam volna ki a vajúdást, ha nincs velem ott a párom...

15. v.kler
2009. júl. 23. 14:15

Jó, hogy egy ilyen történetet isolvahattunk, amit egy férfi írt!

Gratulálok a kisfiatokhoz! Nagyon szép! :-)))


És köszönjük az elismerést! :-)

2009. júl. 23. 13:19
Végre megszólalt egy férfi is.Gratulálok nektek! Jó egészséget :)
2009. júl. 23. 13:16

Gratulálok, nagyon meghatott.

Büszke lehet rád a párod, és ha a cikket elteszed a fiad is az lesz majd.

2009. júl. 23. 12:53
GRATULA!
11. Belana
2009. júl. 23. 12:19
Gratulálok nektek a végén el is sírtam magamat, nagyon jó ez a kis cikk. Jó egészséget nektek.
2009. júl. 23. 12:05

Minden elismerés a tiéd,hogy férfi léttedre ezt végig csináltad és le is írtad!

Gratulálok,és jó egészséget kívánok nektek!

2009. júl. 23. 11:45
Gratulálok a babátokhoz. Nekem 3 hete szült a párom és én is bent voltam. Tényleg felejthetetlen élmény. Amikor a baba kibújt, mintha fejbe csaptak volna. Ráborultam a páromra és majdnem elsírtam magam. De hát csak férfiak vagyunk, vagy mi?! :) Mi 1,5 órát voltunk a szülőszobán. A pici lányunkat Sárának hívják és imádom.
2009. júl. 23. 11:31
Először is gratulálok a picihez, másodszor ahhoz, hogy bent voltál a szüléskor! Az én férjemet az első kicsinknél még rá tudtam venni a nővérek segítségével, hogy bejöjjön, de végignézni nem bírta. A másodiknál meg a kórház közelébe se jött, ami ugyan rosszul esett, de megértem.
2009. júl. 23. 11:24

Gratulálok Nektek!

Biztos, hogy ezután az élmény után sokkal erősebben fogsz kötődni a kisfiadhoz is és a feleségedhez is!!

Az én párom is azt mondta, hogy élete legszebb élménye volt!

Sok boldogságot és jó egészséget nektek!!!!!

2009. júl. 23. 11:13
Gratulálok.Én a férjemre bíztam a döntést bejön-e a szülőszobára,mert ő sem bírja a vért.Végül úgy döntött,hogy bejön.Sokat segített már azzal,hgy ott volt velem.Én kb 12órát vajúdtam,vagy valamivel többet.
2009. júl. 23. 10:57
Gratulálok apuka:o) Ezt mint (volt) szülésznő és anya írom:o))) Egy csodás élmény én sem felejtem el soha az összes apás szülést, amit végigasszisztáltam!!
2009. júl. 23. 10:54
Minden Édesanya nevében köszönöm ezt a pár elismerő szót. Gratulálok a kisfiatokhoz.
2009. júl. 23. 10:33

Nagyon szép történet:)

Kár,hogy nem minden férfi így látja:)

Mi mindketten nem szerettük volna ha ő bent van szüléskor ,de így ahogyan egyre közeledik az időpont elgondolkoztam rajta,hogy mennyire jó lenne ,ha ő is bent lenne és átélné hogy mivel jár ez az egész:)

Gratulálok a babához:)

2009. júl. 23. 10:08

Gratulálok a gyermeketekhez.

Csodálatos,hogy ilyen szépen leírtad a megszületését:)

2009. júl. 23. 10:03
Kisfiam születésének története. Sok érdekes történetet elolvastam már ezen az oldalon, gondoltam megosztom veletek az én történetemet is, meg hát, tudja meg mindenki, milyen ügyes és erős az én gyermekem anyukája.

Ugrás a teljes írásra: Szülés férfiszemmel

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook