Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szulejmán-sorozattal kapcsolatos kérdések... fórum

Szulejmán-sorozattal kapcsolatos kérdések... (beszélgetős fórum)


2014. jún. 20. 10:08
Biztos nem fogják leadni.139 rész van összesen,ezt szorozd meg kettővel (mivel a magyarok csak fél részt adnak le) lenne olyan hosszú mint a dallas...egyre többen nem is nézik mert nevetséges,hogy egyre később rakják,leadnak fél részt és 10 percente reklám van.Nem is tudom mit szívhatott az aki ezt kitalálta...
2014. jún. 20. 10:01
Én is szeretném, ha láthatnám végig, most már rá vagyok kattanva.
5. tiopné (válaszként erre: 4. - 7e137d638c)
2014. jún. 19. 17:07
Persze,ebből a szemszögből nézve igazad van!! A hasonlat nem volt találó! :)Mindegy is,remélem azért láthatjuk végig a sorozatot!!
4. 7e137d638c (válaszként erre: 3. - Tiopné)
2014. jún. 19. 17:02

Nem azt mondtam, hogy helyes, ha nem fejezi be!

Azt mondtam, vagy legalábbis szerettem volna mondani, hogy minek előre megvenni és kifizetni 5-10 vagy ki tudja hány év műsoridőt kitöltő sorozatot, ha megveheti akár 2 évenkénti részletekben is, és akkor a többi időben a megmaradó pénzét még másra is tudja költeni. A 2 év telelte után ismét lesz neki pénze, hogy következő 2 évet megvásároljon.... felesleges előre ki tudja hány évet kifizetni.

3. tiopné (válaszként erre: 2. - 7e137d638c)
2014. jún. 19. 16:26
Azért ez nem ugyan az!! Úgy gondolom,ha már 1x elkezdte nézni az ember ,akkor kíváncsi a befejezésre is!! Nekem személy szerint egyre érdekesebb a sorozat és úgy gondolom evvel nem vagyok egyedül! Minek elkezdeni egy sorozat vetítését,ha aztán nem fejezik be??
2014. jún. 19. 16:13

Mire letelik a 2 év, addig még van éppen elég idő, másrészt majd kiderül, hogy egyáltalán lesz-e még akkor is olyan nézettségi foka, hogy megéri megvenni, kifizetni érte a sok-sok pénzt.

Másrészt, gondolj bele, hogy te most kiszámolnád pl. hogy életed végéig mennyi mosogató-szerre lesz szükséged, és megvennéd abból a teljes mennyiséget, a ma ismert, megszokott márkádat. Időközben pedig megjelenik a piacon egy jobb, egy mások által is inkább hasznos termék, akkor kidobtad a rengeteg pénzt.

Minek megvenni előre azt, amit ráérsz valamivel később is???

2014. jún. 19. 15:53

Sziasztok!

Hallottam,hogy nem vette meg az összes évadot az RTL !! Ezért csak az első 2 évad lesz levetítve...Erről tud valaki valamit?? Nagyon nem lenne jó,hiszen rengetegen nézik,és így félbehagyni egy izgalmas sorozatot nem lenne épp kifizetődő..sztem!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook