Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sztárban sztár leszek fórum

Sztárban sztár leszek (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 22. 17:03
meglepődtem hogy Gábor Márkó 3. lett, hiszen elég sokszor lett napi győztes
35. a4e7cf9021 (válaszként erre: 34. - Channa*)
2021. nov. 21. 23:44
Mindenki megérdemelte volna, de én Márkónak szurkoltam. De Csiszi is megérdemelte.
34. Channa* (válaszként erre: 33. - Sütikee)
2021. nov. 21. 23:36

Igen!:DDDD


Pedig majdnem frászt kaptam, mert annyira nevettem a Jimmy produkcióján, hogy elfelejtettem szavazni:(

Majd amikor kiesett Márkó, akkor azt mondogattam, hogy nehogy már Szilvi nyerje meg! Sosem utánozott, csak szép és fiatal, és semmi más nincs benne.


Na, de szuper, hogy Csiszi nyert! Igazán jó volt;)


Falco volt a kedvencem tőle.

33. Sütikee (válaszként erre: 31. - Channa*)
2021. nov. 21. 23:31
Csiszi nyert, én is neki szurkoltam, végig nagyon jó volt!
32. a4e7cf9021 (válaszként erre: 31. - Channa*)
2021. nov. 17. 17:45
Szerintem aki a döntőbe bejutott, már mind győztes. Azért szurkolok Márkónak, mert humoros, jól utánoz, minden adáson rajta röhögtem a legtöbbet, na meg hasonló generáció, mint én. Michael Jacko utánzása, meg a Boys boys boys száma. 😂🤣🤣🤣😂
31. Channa* (válaszként erre: 30. - L.luiselotte)
2021. nov. 17. 15:17

Nekem kiesett az egyik nagy kedvencem, Zóra.

Így Csiszinek drukkolok.

Szerintem eddig Zóra és Csiszi utánozott legjobban, akkor is, ha ők nem annyira viccesek, bár ez sem igaz, csak ugye a nőnek öltözött férfiak valahogy jobban bejön a férfiaknak:DDDDD

2021. nov. 17. 14:29

kénytelen az ember nézni, vagy legalábbis bekapcsolni, mert az X faktor olyan baromság, a DTV meg vagy sorozat vagy ismétlés.


A két ffi mentor tetszik, Gabi már hiába normálisabb, korábban annyira lejáratta magát, hogy aki meglátja a képernyőn, sikítófrászt kap. Babett meg ... látjátok.


A szereplők közül talán a G Markó tetszik, de ez a korosztály bőven a fiam lehetne, nem nagyon köt le a szereplése.Azt hiszem a 7 adásból egyet sem sikerült végiginézni.

29. a4e7cf9021 (válaszként erre: 28. - A4e7cf9021)
2021. nov. 17. 14:09
A női utánzásai tetszettek legjobban.
2021. nov. 17. 14:08
Hajrá Márkóó!!!! Ő a legjobb, humoros nagyon és jól utánoz. A szórakoztató, humorfaktort szerintem ő hozza leginkább.
27. Intro74 (válaszként erre: 24. - Channa*)
2021. szept. 19. 07:51
Borzalom az a nő, pedig régebben kifejezetten kedveltem, amikor még Pinket utánozta. De amióta nem ő jutott ki az Eurovízióra, azóta bekattant, megsértődött szinte mindenkire. Én inkább azt mondanám, hogy Gabi most már egy ideje nem énekel, hanem óbégat. Nem véletlenül ő az /óbéga/Tóth Gabi. :)
2021. szept. 18. 23:28
holnapi érdekes lesz
25. andi6020 (válaszként erre: 22. - Birebora)
2021. szept. 15. 20:21
Szanditól egyenesen rosszul vagyok. Talán senki nem irritál annyira mint az a nő.
2021. szept. 15. 20:17

Én is nézem az ilyen műsorokat, mert ez legalább szórakoztató, nem századszor ismételt és nem szívja le az agyamat (nem kell sem gondolkodni rajta, sem kínlódni, sem más, csak nézni, hallgatni és szórakozni).


Én Jocit is bírom, Majkát is Babettet is. Gabi a sírásával megy az agyamra.

A hangját szeretem, de nem tudnék mondani egy számot sem, ami az ő dala, de már időnként felismerem a hangját a rádióba, pedig neki is elég tucat hangja van, azaz nem jellegzetes...


A fiam többször dolgozott úgy, hogy ott volt Gabi és állandóan próbált kötekedni, csak nem igazán volt partner benne a fiam. A fiam szerint szakácsnak képzeli magát, mert szakács férje van:DDDD

2021. szept. 15. 19:37

Sokan nem vállalják fel, hogy nézik. Én felvállalom.

Nem mindegyik részt láttam, nem is nagy érvágás, ha kimarad egy-egy. Annyira nem fontos.


A múlt vasárnapit éppen láttam. Kiakadtam, amikor a Freddie Mercury másolattól Babett és Gabi extázisba esett. Mint két kiéhezett vagina. A tűzoltóságnál dolgozó fiú felajánlhatta volna, hogy tüzet oltani is tud, nemcsak énekelni.


Egyébként szigorúan csak az véleményem, de annyira nem is énekelt jól a srác. Na oké, én Freddie Mercuryhoz mérten mondom ezt. Szakmailag nem tudom megítélni.

2021. szept. 15. 16:01
Az álarcos énekes sem különb. Tetszik a Fluor Tomi és Nagy Ervin, bár szerintem ő sem odavaló, néha feszeng is. Szabó Zsófi is túltolja, Szandi pedig egyenesen rémes.
2021. szept. 15. 15:56
Belenézek néha. Tóth Gabi nagyon jól énekel, de ideggyenge, nem viseli el a kritikát, nekem sok, nem oda való, hisztizik. Majka jó, Babett is túl játssza, Jocó pedig gyengécske.
20. elbb (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 15. 15:10

Most mindenhonnan ő folyik, szegényem nagyon hiteltelen. Jó a hangja, ezt aláírom. Még van olyan nóta is ami tetszik tőle.

Minden két-három évben stílust vált, most a legújabb, hogy autentkus, népzene, és egyéb maszlag. Sok helyen hangoztatja, hogy gyerekként először a népzenével-néptánccal volt kapcsolatban, de ezt eddig nem igen lehetett hallani, csak mostanság, mikor tényleg a népzenével lett kapcsolatban.

Nekem nem önazonos, túl harsány, és sokszor közönséges. Pér insta videója jött már velem szemben, azokon meg erőltetetten nyájas.

De ez mind az én véleményem. Simán el tudom képzelni, hogy nem vagyok jó emberismerő, meg amúgy is, csak a médián keresztül láttam, nem ismerem, és lehet egy tündéri bűbáj értelmes nő :)

2021. szept. 13. 15:53
Nem nézem, számomra nem érdekes.
18. Babi11
2021. szept. 13. 14:49
Gabi miatt nem nézem,nagyon idegesítő
2021. szept. 12. 19:51
Győzi kínai kiadása 😂 tudtam, h elviszi a Joci, az éneklés nem kell ebbe a műsorba.
2021. szept. 12. 19:50
Babettnek van vmi, a többieknek ha nem tévedek 8 általános.
2021. szept. 12. 19:36
Nem tudjátok véletlenül, hogy a zsűritagok közül hánynak van valamilyen iskolai végzettsége?
14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Auróra2010)
2021. szept. 12. 16:29
Bezzeg az én ilyen témájú, de sokkal finomabban megfogalmazott kérdésem törölve lett.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bichi)
2021. szept. 12. 11:03
Valszeg igen, így lehet. Előre eltervezett fos.
2021. szept. 12. 10:58
Fél a halál, de nektek nagyon beakadt a neves lemez.
2021. szept. 12. 10:36
AZ ilyen jellegű fórumokat névvel szoktuk kiírni, mitől félsz ?
2021. szept. 12. 10:23
igen
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 23:08
Nem nézem. Drága az időm ahhoz, hogy ilyen kakit nézzek.
8. Bichi (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 23:03
Hogy be tudják vágni az előzetesbe, és mindenki kíváncsi legyen mi is volt, hátha akkor tényleg megnézik...
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 11. 22:31
Mindig van egy pár ilyen sértődéses kivonulás.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook