Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szorongásos depressziós panaszokkal valószínűleg nehezebb teherbeesni? fórum

Szorongásos depressziós panaszokkal valószínűleg nehezebb teherbeesni? (tudásbázis kérdés)


2020. jún. 9. 17:28
Sajnos az én diagnózisom,szorongásos depresszió. engem kezeltek pszichiátrián,míg élek már gyógyszereket kell szednem stb. nem akarlak elkeseríteni,de nem lehet gyerekem. sőt,még örökbe sem adnak. ha gondolod írj rám priviben...
2020. jún. 3. 21:29
Ez az állapot még a magzatra is kihathat. A depresszió komoly probléma, miért akarsz így gyereket szülni?
10. New(l)
2020. jún. 3. 20:53
Teherbe eshetsz, de ha nen kezeled a szorongásodat, nagy eséllyel átviszed a gyerekre. Én pont ilyen generális szorongó ember vagyok, amióta az eszemet tudom. Klassz. Szülőhibáztatás nélkül mondom, inkább legyél jól mielőtt teherbe esek és gyereket vállalsz.
9. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 20:51
A természet sokszor okos, de ennyire nem.
2020. jún. 3. 20:49
Kezeltetni kell a panaszokat. Sajnos erőszakbol is estek már teherbe , vagy háború idején is történt fogantatás ahol érintkezés történik akkor az 50% megeshet.
7. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 20:43

A gyerek nem fogja feloldani a pánikot, szorongást, feszültséget.

Általában inkább "okozza".


Kezeltesd a "fejed", utána gondolkodj gyerekvállaláson! Miért akarsz megnyomorítani még egy életet?

6. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 20:27
Elvileg kevésbé valószínűsíti a teherbeesést, de a természet tud váratlan dolgokat produkálni. Én is azzal értek egyet, hogy nem így kellene teherbeesni, mert aztán a szülés és a gyereknevelés egészséges nők esetében is szokott depressziót okozni, néha súlyos következményekkel. Én is orvosi kezelést javaslok legfőképpen. Ez valószínűleg hangulatjavító illetve antidepresszáns gyógyszer szedését jelentené. Esetleg elbeszélgetést egy pszichológussal.
5. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 20:24

Jesszus ìgy minek vàllalni gyereket?

Egy babànak,gyereknek szüksège van arra is,hogy az anyja harmòniàban legyen önmagàval...depressziòs anya mihez vezet?Inkàbb le sem ìrom...

4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. jún. 3. 18:13
Kíváncsi lennék én is!
2020. jún. 3. 18:11
Miért akar egy ilyen ember teherbe esni?
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 18:10
Azért inkább kezeltesse a problémáit, panaszait, mert ilyen állapotban babázni sem egyszerű.
2020. jún. 3. 17:36
Ha valaki gyakran érez belső szorongást és feszültséget, szapora szívdobogást és sokat pánikol, rossz a kedélyállapota, az mennyire befolyásolhatja a teherbeesést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook