Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatás alatti hőgörbe fórum

Szoptatás alatti hőgörbe (beszélgetős fórum)


5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 5. 21:28
Végig alszod az éjszakát? Az fontos a hőmérőzésnél.
2022. febr. 5. 15:44
Lenne még tapasztalata ezzel kapcsolatban valakinek?
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Szissszy)
2022. febr. 4. 14:23
Igen, erre én is gondoltam, hogy benézek dokimhoz és megnézi. Következő hónapban el is megyek.
2022. febr. 4. 14:13

Szia

Én is szoptatok még esténként, kereken 12 hónapos a lányom. Ultrahangos követés alapján volt nekem is ovum. Illetve a lányommal is így estem teherbe, még szoptattam este. Én ha nem lennék biztos benne, hogy megrepedt e a tüsző akkor elmennék az sztkba egy ultrahangra, hogy nézzenek rád maradt e vissza sárgatest, meg egy progi szint sem ártana

2022. febr. 4. 13:58

Sziasztok!

A vallomásokból ítélve már sokan unják a terhességes és babás fórumokat, de én azért felteszem a kérdésem.

Szóval... Gyerkőc 13 hónapos, már csak altatáshoz szopizik (bár már szeretném teljesen elválasztani). A terhesség előtt vezettem hőgörbét és mindegyik tankönyvbe illő volt. Most viszont kész káosz. Lh teszt alapján volt peteérésem, két napig volt LH-csúcs, a hőhörbe alapján viszont nem vagyok biztos benne, hogy a pete ki is tudott szabadulni.

Van értelme egyáltalán hőmérőzni, amíg egy kicsit is szopik a baba? Hamarosan szeretnénk kistesót és gondoltam, előtte elkezdem figyelni a ciklusom, hogy visszaállt-e a régi helyzet. A mostani hőgörbén viszont nem emelkedett annyit a hő ovuláció után, mint korábban. Most csak 1-2 tizedet emelkedett a szokásos 4-5 helyett. Megrepedt-e egyáltalán a tüsző? Vagy a szoptatás miatt a hőgörbe ezt most nem tudja bizonyítani?

Nektek mi avéleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook