Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szolárium ami tényleg fog fórum

Szolárium ami tényleg fog (beszélgetős fórum)


11. tixtina (válaszként erre: 9. - Bébice)
2012. máj. 14. 11:11

Szia!Most látom csak a hozzászólásodat:DD

Eladom!Mert kell a hely-látom nem vagy mostanság:(

2012. máj. 14. 10:11
szerintem a csokicsöves szolik nagyon jól fognak:) már 6 perc után nagyon széoen lehet látni az eredményt de ha krémezek hozzá még intenzívebb a hatás:))
9. bébice (válaszként erre: 7. - Tixtina)
2011. júl. 5. 22:31

Bizony azok voltak a legjobbak.18 éves korom óta járok szoliba rendszeresen.Most 42 vagyok.84. körül jöttek be hozzánk is a szolik,de pár éve egyre szarabbak a gépek,nemhogy nem barnítanak,hanem csak a pénzünket húzzák le ezekkel is.Régen elmentem 20 percre kb. 6-7 alkalommal és bronzbarna voltam,most ehhez kell legalább 12-13 alkalom a hiper-szuper gépekben és egy vagyon,ráadásul ha nem mész legalább 3 naponta ,eltűnik a szín,vagy olyan mintha nem is járnál.Oké vigyázzon,aki akar magára,de én vagyok rá élő példa,hogy ezek a káros sugarak duma,egy nagy baromság!! Több mint 20 éve járok rendszeresen és semmi gondom soha nem volt,sőt egy ránc nincs rajtam,el sem hiszi soha senki,hogy hány éves vagyok.

Elfogadnám azt a gépet,nem adod el??DDD..

8. Kalenji (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2011. júl. 4. 14:11

Szia!

III.ker Miklós utca 1. Álló szoli.

2011. júl. 4. 00:29

Nekem olyan szoligépem van,amit a magyarok gyártottak,még a nyolcvanas évek végén.

Kőkorszaki az igaz,de három alkalom után néger lesz tőle az ember-az arcot is szépen barnítja-noha nincs benne arcbarnító,és nincs fent plexi üveg sem.

Már nem működtetem.-múzeumi darab lett:)

Soha nem jöttek be a hiper- szuper szerkenytűk:O

6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2011. júl. 3. 15:24

Értem.


Javasolnám a következő moderációs gyakorlat követésést: a bejegyzés a számmal együtt a helyén marad, a tartalma helyére azonban a moderáció oka kerül.

Így az ember nem értetlenkedik (ill. az esetemben hisztériázik:)), hogy mi történt, valamint mindenki tanul belőle, hogy mit lehet és mit nem.


Just a thought :)


azért köfi az ápdétet.

5. Hoxa (válaszként erre: 4. - Butternut)
2011. júl. 3. 08:23
Széthúztad vele a fórumot, ezért lett törölve. Nagyon hosszú volt a link és ezért akik pl. explorerben nézik, azoknak emiatt nem látszott a fórum!
4. miel77 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2011. júl. 3. 07:59
A solisunban van vmi mélybarnító gép vagy funkció, én nem ismerem, de barátnőm arra esküszik, hogy 10 perctől 1 hétig látszik az eredmény :)) sajnos itt ahol én lakom, csak ergo meg kiwi van... meg a kisebb szolik, de azokat nem nagyon merem próbálgatni... Nekem iszonyat fehér bőröm van, és kb. 3 alkalom után látszott vmi, de most már egész szép színem van :)))
3. 6f4ed91892 (válaszként erre: 4. - Butternut)
2011. júl. 3. 06:20
Igen, es meg karomkodni sem lehet.:D
2. tomka1 (válaszként erre: 2. - Caffi)
2011. júl. 2. 22:07
oké, köszi :)
2011. júl. 2. 22:06

Sziasztok!


Nagyon köszi a segítséget. Igen a solisun-ról meg az ergo-ról hallottam még nem próbáltam lehet, hogy most kipróbálom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook