Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni fórum

Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni (beszélgetős fórum)


80. 62cc0f78ae (válaszként erre: 79. - Warj)
2009. nov. 13. 21:38

Az anyagi része ismerős... Mesélhetnék, de hagyjuk inkább! De ne gyújts rá! Abból a pénzből, amit cigire költenél, inkább menj el egy lazító masszázsra, vagy valamire, amit élveznél!


Már majdnem 2 hétnél jársz, ne most gyengülj el!

79. warj (válaszként erre: 78. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 20:53

Hát egy jó esét, itt vagy? azonali üzenet várt msn-en amit tegnap fél tíz körül küldött, lejelentkeztem a társkeresőről, nem az én formám. Főleg így hogy már vagy húsz pasi üzent, írt puszit küldött meg ilyenek. Persze mind olyan is. Ha van változás akkor szólok.

Ma is szívtam vagy 3 slukkot, erős kísértést éreztem arra, hogy cigit vegyek. A fenébe is kezdek gyengülni. Ne lenne ilyen stresszes az életem, tudod két gyereket nevelek egyedül egy fizuból lakáskölcsönnel, és frankó pasi helyzettel, amit már taglaltam. Nagyon nehéz így megállni.

78. 62cc0f78ae (válaszként erre: 77. - Warj)
2009. nov. 13. 16:56
Szerintem inkább ne nézegesd... Ha akar vmit, úgyis jelentkezik!
77. warj (válaszként erre: 76. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 16:48
Hát nem is érdemelnek mást a pasik. Kiváncsi vagyok a hétvégére, lesz e valami hír, vagy msn-en feljelentkezés.
76. 62cc0f78ae (válaszként erre: 75. - Warj)
2009. nov. 13. 16:22

:DDDDDDD Az a lényeg, nem?:)))


Amúgy nem rossz ez az oldal, bár van pasim, de van ott egy srác, akivel jól megvagyunk -nem úgy- de jó vele kötözködni:) És helyes is!:) (És tud róla a pasim!)

75. warj (válaszként erre: 74. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 14:27
Megtettem. És mostmár kezdek happy lenni, jönnek az üzenetek a pasiktól a társkeresőn, egy gond van csak 60 és halál köztiek, vagy rondák. De szeretnek engem :-))))))))))))))))
74. 62cc0f78ae (válaszként erre: 73. - Warj)
2009. nov. 13. 13:52
:))) Írd ki magadból nyugodtan!:)))
73. warj (válaszként erre: 72. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 13:47

Hát én is így gondolom, hogy megérezte, hogy szimpatikus és az utolsó beszélgetés is erre utal. Egyenlőre várok, egyszer csak fenn lesz gondolom msn-en. Én nem írok, meg nem is hívom. Az ucsó beszélgetésnél azt mondta, hogy helyes, csinos és inteligens vagyok, de többet nem mond későbbre is tartogat nehogy elbízzam magam. Meg már nem emlékszem pontosan, de valamire azt írta, hogy ne görcsöljek, a lényeg az hogy most is beszélgetünk és ez a fontos. Szóval szerintem is az a helyzet, hogy nyeregen érzi magát. Hát teszek róla, hogy leesen a nyeregről. :-))))))))) Ha nem jelentkezik a héten, akkor meg nem érdelem szót sem az egész. Majd azért leírom, hogy mi a helyzet.

Na úgy láttom jól eltértünk a témától, bár ha kiírjuk magunkból ami bánt, akkor könnyebb nem a bagóra gondolni.

72. 62cc0f78ae (válaszként erre: 69. - Warj)
2009. nov. 13. 12:47

Szerintem egy próbát még megér: kérdezz rá (telefonon v. személyesen), h. mi a manó van. Ne hisztizz, csak érdeklődj! Ha sumákol, felejtsd el, annyi pasi van! Nem?

Én a másikat próbáltam az iwiwen, ott jöttem össze a mostani pasimmal!:P (Amúgy a pasik hajlamosak visszavenni, ha már nyeregben érik magukat-nem feltétlenül gonoszságból, csak ők ilyenek...)

71. 62cc0f78ae (válaszként erre: 69. - Warj)
2009. nov. 13. 12:43
Neked is a torkod? Akkor ez a bagó miatt van!
70. warj
2009. nov. 13. 12:26
Na hallod ez a hashajtó olyan jól működik, hogy minden átmegy rajtam. Mostmár kezdem uni. A déli kávé kb 5 percig volt bennem. nem is csoda ha napokig nem fogok megint menni :-))))))))
69. warj (válaszként erre: 67. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 12:23
Nem láttam, de nem is igazán kerestem, hogy őszinte legyek. Nekem a torkom kezd vacakolni. De csak a bal oldali nyirokcsomó érzékeny. Pasi ügyben taktikát válltottam meglátjuk lesz e hatása. Ehhez tudni kell, hogy az iwiw-en írt nekem így ismertük meg egymást a (pasik és csajok alkalmazáson keresztül), két diplomás tanár bá, elvált. Szóval gondoltam egy kávét megér, már túl vagyunk a második kávén, de most valahogy alább hagyott az érdeklődés, nem hív igazán meg ilyenek. Na mindegy láttam, hogy ő levette ezt az alkalmazást, gondoltam én is hagy örüljön. Meg is jegyezte a következő beszélgetés kapcsán, hogy feltünt ez neki. Na most a legutóbbi beszélgetéskor a munkára hivatkozás meg ilyenek hatására, ma gondoltam egy merészet és bár nem arra de egy ugyanilyen társkereső vacakra felléptem. Gondolom ezt is ugyanúgy észre fogja venni. Vagy észbekap ezáltal, hogy nem ő az egyedüli a világon, vagy tényleg hagyni kell a fenében mert nem érdemel meg engem. Szerinted?
2009. nov. 13. 12:05

Elvileg holnap jön a pasim, ha jön, akkor nem tudok menni, ha nem jön, akkor igen!


Szerintem ne foglalkozz azzal a pasival, néha tényleg nem tudom, egyes pasik mit képzelnek magukról... És igen, szeretnek a "Dolgozok!" mondattal takarózni, spec. nekem az exem volt ilyen...

2009. nov. 13. 12:02

Te, nem láttál véletlenül a neten olyan oldalt, ami a dohányzás abbahagyásának a tüneteivel foglalkozik? Csak propaganda-szerű oldalakat találtam, ahol a rákkal foglalkoznak, meg hogy jaj de ciki dohányozni, ja, meg persze a mik kül. leszoktató kezeléseket reklámoznak.


Azért kérdem, mert mióta nem cigizek, a vérnyomásom vhol a béka s*gge alatt lehet (alapból alacsony); és szédülök, ásítozok... Elég zavaró!

66. warj
2009. nov. 13. 10:31

Sz.Bella!

Holnap a fiam fellép a Kossuth téren 14 órától latin és standard táncokat táncolnak, kb fél óra. Ha van kedved, mivel debreceni vagy gondoltam szólok. Akkár össze is futhatnánk. Bár a képről amit feltettem tuti megismernél engem is meg a fiamat is, a szemüveget nem hordom.

65. warj
2009. nov. 13. 10:29
Ja egyébként kávézom, reggel kettővel indítok. Tejes kávé, de nem hoz semmi hatást, viszont a tegnap esti hashajtó megtette a hatását, már könnyebbnek érzem a pocim.
64. warj (válaszként erre: 60. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 10:27
Hát őszintén bevallom, tegnap 3 slukkot szívtam is. Akkor hirtelen tök jó volt tényleg azt érzetem, hogy lazulok. De ma már eszem ágában sincs rágyújtani. Rájöttem, hogy egy pasi sem ér annyit, hogy visszaszokjak. Bevettem a "leszarom tablettát". Hát az tuti, hogy ha mégis jelentkezik és akar valamit, innentől kezdve tepernie kell. Mert nagyon meg lettem bántva. És ezt elég nehéz elérni nálam, de akkor tartósan. Neki sikerült. Kértem, hogy jelezzen vissza, ha megkapta, mait küldtem neki, mert elsőre nem kapta meg állítólag. Megigérte, hogy feltétlen jelez, ez szerda esete volt. Azóta meg se kép se hang, de az iwiw-en volt fenn legalább 4-5 alkalommal. Tehát a dolgoztam szöveg, mint kifogás nem jöhet szóba. Szóval nagyjából le is írta magát, még szerencse, hogy csak két találkozás volt, és nem történt semmi az égvilágon köztünk.
63. warj (válaszként erre: 62. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 13. 10:20
Nem hál isten már nem fáj, de szerintem az időjárás változást érezhettem, mert ma 7 ágra süt a nap.
2009. nov. 13. 09:03
Szia, hogy vagy? Fáj még a fejed? Képzeld, nekem talán most múlik, de egész éjszaka fájt.
61. 62cc0f78ae (válaszként erre: 58. - Warj)
2009. nov. 12. 20:42

Én többet eszek, de előtte naponta csak egyszer ettem, így meg nem nehéz többet enni!:P

Te kávézol egyébként? Mert reggelete az is segít, ha nagyon nem mozdul a hasad!

2009. nov. 12. 20:40

A feje ma sztem majdnem mindenkinek fáj (nekem is).

Anyagi gondok: ne is mondd!

A pasik meg tényleg másik bolygóról jöttek, ne foglalkozz vele, akkor teperni fog utánad!

Ha attól nyugszol le, inkább szívj el egy cigit, aztán elemezd ki magad! A könyvben is vmi hasonló volt, emlékszel?

59. warj
2009. nov. 12. 20:19
Egyébként most ölni tudnék egy cigiért, lelkileg a béka segge alatt vagyok. Főleg anyagi gondok, de úgy túnik a pasi akivel találkotam sem lesz komoly. Legalább is a kezdeti érdeklődése alább hagyott, pedig nem történt semmi, még csak csók sem. Én komolyan nem értem a férfiakat, ha történik valami azért lépnek le, ha nem meg azért. Mi a fenét akarnak és képzelnek magukról. Szóval ko hangulatom volt ma, és a fejem is fájt egész nap őrülten. Ezeket leszámítva jól vagyok azt hiszem.
58. warj (válaszként erre: 57. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 12. 20:16
Semmi gond. Én most vettem be egy hashajtót ami reggelre hat. Legalább is remélem. Én nem eszem többet egyáltalán. Így remélem a hízás nem fenyeget. A jóga biztosan jó. Ügyi vagy, hogy bevállalsz ilyeneket.
2009. nov. 12. 16:30

*jógázni fogoK


Bocs a hibákért!

56. 62cc0f78ae (válaszként erre: 55. - Warj)
2009. nov. 12. 16:26

Oké, most már itt vagyok!:)

"Beindult" 3 nap után a hasam, igaz, megettem kb. 10 kiló almát, banánt és répát!:DDDD Csak ahogy eszek vagy iszok valamit, rögtön megfeszül a gyomrom, mintha nyomnák belülről. És nem akar múlni... De jógázni fogom, meg callaneticsezni, remélem, az segít valamennyit!:) Az első héten nem akartam tornázni, hagytam időt a szervezetemnek, h. megszokja, hogy több a megszokottnál az oxigén, meg inkább a hasi légzést gyakoroltam. De most már elkezdek mozogni is!

55. warj
2009. nov. 12. 15:54

Na végre,már nagyon uncsi volt magammal beszélgetni. Még én is bírom, bár nekem hiányzik néha. Főleg ha stresszes vagyok, de már hétfőn ét hete lesz, hogy nem gyújtottam rá. Örülök neki, hogy ti sem.

Ha azért feszül a hasad amire gondolok akkor nem vagy egyedül, hallod ma igen hashajtót kell bevegyek, a héten még egy galacsint sikerült össz vissz alkotnom, még csak ikletésem sincs, de úgy fel vagyok puffadva. Szóval azért van hátránya is a leszokásnak, legalább is addig amíg a szervezet rááll a normál dolgokra. Pedig eszek rostban gazdad dolgokat, mert a fiam sajni Candidás és nagyrészt az ő kosztját eszem, teljes kiőrlésű dolgokat, barna rizs, kuskusz, árpa, zöldségek meg sorolhatnám. De nem ér el hatást, még a reggeli tejes kávé sem. Van valami ötlet mert hát a hashajtó sem rossz, időnként, de azért elég gáz. 4-5 napig várni és hashajtózni. Nekem a tej+gyümölcs sem hoz hatást.

54. ancsika72 (válaszként erre: 52. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 12. 15:48
Akkor elnézést kérek tőled,és gratulálok:-)))))
2009. nov. 12. 15:44

Én nem köhögök, nem is köhögtem, viszont pár napig fájt a mellkasom (tegnapig-ma már nem, remélem, nem is fog.)

Viszont nem hiányzik a cigi, csak feszül a hasam:P

2009. nov. 12. 15:41
Sziasztok! Bocsi, nem volt netem! Még nem olvastam vissza, ki hol tart, de én továbbra is a nemdohányzók fórumát erősítem!
51. warj (válaszként erre: 50. - Ancsika72)
2009. nov. 10. 19:44
Hát ettől tartok én is, sajnálom. Mit mondjak most éppen rá tudnék én is gyújtanik de öszönöz, hogy eddig bírtam. Tudod éppen vacsi után vagyok. De hál isten nem tudok kísértésbe esni, mert nincs itthol cigi. Köszönöm, hogy mellettem álsz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook