Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni fórum

Szokjunk le a dohányzásról, én ma kezdem szeretnék egészségesen élni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
260. warj (válaszként erre: 259. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 23. 10:25

Hát az a gond, hogy nekem meg elég kevés lehetősége adatik, tavaly nyáron volt vége egy kapcsolatomnak, december végén volt egy úgymond egyalkalmas kapcsolatom, és azóta semmi. Hát az vesse rám az első követ, akinek még nem volt ilyen.

Általában reggel eljövök dolgozni, utánna haza és kész. Nem járok sehová, próbálkoztam társkereső oldalakkal, de rá kellett jönnöm, hogy ott inkább sexpartnert keresnek és nem komoly kapcsolatot. Szóval nagyon örültem, amikor megismerkedtünk, és mivel nem igazán állnak nálam sorban, így türelmesen várok, de inkább vagyok egyedül, mint egy zűrös pasi mellett. Szóval megpróbálok rájönni, hogy csak ilyen lassan ismerkedik, vagy nem is érdeklem igazán. Azt mondják az idő mindent megold.

259. 62cc0f78ae (válaszként erre: 258. - Warj)
2009. nov. 23. 10:18

Nagy kalappal hozzá!:)

Azt hiszem, neked is könnyebb lenne, ha tudnád, hogy ő mit érez, akar-e tényleg, csak ilyen lassú, avagy problémája van... Túl sok tanácsot nem tudok adni, én általában kerülöm a "nehezen megfejthető" férfiakat!:P (Bár a másfélékkel sem könnyű...)

258. warj (válaszként erre: 257. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 23. 08:54
Örülök, ha nagyjából rendeződött a dolog. Köszi az ötletet, arra jöttem itt rá a hétvégén, hogy lehet, hogy nem játszik, csak nagyon óvatosan lassan közelíti meg a dolgokat. És ebbe neki ez a természetes, ha heti egy alkalommal találkozunk. Na mindegy, valószínű írok még neki, egy levelet, de nem számonkérést, csak általánosan, milyen volt a hétvége, hogy sikerült a szalcsi, meg ilyenek. Ha erre sem reagál, akkor jöhet amit te írtál.
257. 62cc0f78ae (válaszként erre: 256. - Warj)
2009. nov. 22. 17:36

Nem, nem gyújtottam rá!:)))


Végülis annyira nem drámai a dolog, mint ahogy délután éreztem. Inkább arról van itt szó, hogy kicsit megijedt, hogy túl sok mindent kéne borítania, ha komolyabbra fordulnának a dolgok. Gondolom én, mert különben minek beszélt volna közös jövőről? Személyesena táv. miatt nem tudunk most beszélni, meg megy dolgozni is...


Írj neki, még egyszer! Mondd el neki, hogy nem tudod mire vélni, ha nem válaszol!

256. warj (válaszként erre: 255. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 22. 16:46

Szia, sajnálom ami benned és körülötted zajlik, és hogy dél körül nem voltam itt, hogy jót beszélgessünk. Hát próbálj meg vele leülni és átbeszélni, hogy komolyan ezt akarja e, mert ha nem akkor jó lenne tisztázni a feltételeket, ami a jövőt illeti. Hogy kinek mit jelent ez a kapcsolat. És ha ez sem hat és nem kapcsol, hogy van még esélye, akkor nem tudom, talán nem érdemel meg téged.

Mind ketten azt mondtuk egymásnak, hogy komoly kapcsolatot keresünk, de egyikőnk sem akkar házasodni. Mi ezt beszéltük meg, én nem is tudnám elképzelni az összeköltözést, visszont az igen, hogy hetente többször talizzunk (2-3 alkalom, vagy legalább esténként msn-en beszéljünk. Még mindig nem történt semmi, nem tudom miért nem keres, lehet kevés volt az az egy mondtat. Pedig ma volt egy belső érzésem, hogy esetleg msn-en tudunk beszélni, eddig mindig megérzetem kb 10 perces eltéréssel, mikor volt az iwiwen. Ma reggel háromnegyedhét körül volt fenn. Tegnap egész nap nem. Lehet, hogy ennyire úriember, hogy ilyen lassan akar haladni előre, hát ennek is megvan a maga szépsége gondolom, én jobban örülnék, ha nem vágyakoznék, hanem érezném, hogy mellettem van.

Remélem megoldódnak a gondjaid. Ja elszívtam az ucsó cigit, reggeltől nem gyújtok rá. Illetve, már ma háromkörültől. Remélem megálltad, és nem nyúltál a cigihez. Bár a lelki gondok, néha felülkerekednek rajtunk. Én is visszaestem egy doboz cigi erejéig. De le akarom tenni.

2009. nov. 22. 11:58
Szóval most lassan kezd nagyon kilenni a hócipőm.
2009. nov. 22. 11:44

Azzal meg óvatosan, hogy azt mondta, komoly kapcsolatot akar... Nekem is nagyjából innen indult a balhé, ugyanis az elején direkt tisztáztuk, ki mit akar, és ki mit vár. Na, ő komoly kapcsolatot. (Ha lazábbat, azzal sem lett volna baj, csak akkor ugye másképp áll hozzá az ember lánya)

Na, és így másfél hónap után kiderült, hogy ja, ő nem tervez, meg neki így jó, hogy "csak szex". De azért előtte még az összeköltözésről beszélt. Na most akkor én vagyok a hülye, vagy ő? Belementem volna egy lazább kapcsolatba is, HA másfél hónappal ezelőtt mondja, nem most! És most ki vagyok akadva, ő meg látványosan nem ért. (És persze, el kellett mesélnie a barátainak, hogy én balhéztam vele... Azok meg adják a tanácsokat neki... Mondjuk most épp jó tanácsot adtak, megfogadhatná, de nem fogja)

253. 62cc0f78ae (válaszként erre: 252. - Warj)
2009. nov. 22. 11:37
A pasikkal csak a baj van! Most mi is szakításhatáron vagyunk-illetve már szakítottam vele, de beszélgetünk, és várom, hogy hátha mondja vagy mutatja, hogy hiányzom, de nem. Szarul érzi magát, de elfogadja, hogy így döntöttem. Viszont az eszébe sem jut, hogy egy kedves szóval levehetne a lábamról és visszaszerezhetne (az meg pláne nem, hogy igazából erre vágyom, nem a szakításra). Én nem tudom, de minden pasi ekkora balfasz? A barátaival kitárgyalja, hogy mi van köztünk, de ahelyett, hogy megpróbálna "visszaszerezni", csak sajnáltatja magát. Ilyenkor olyan elegem van!
252. warj
2009. nov. 21. 22:26
Hát én már tényleg nem tudom mi a helyzet. Talán túl mgabiztos, és játszik. Vagy a fene se tudja, mindenesetre az egyéb gondok mellé nem hiányzik. Ha akar engem, akkor keressen, akarjon látni, és ne játszunk hetekig. Semmi értelme, nem vagyunk 18 éves gyerekek, nem akarunk házasodni, mindketten komoly kapcsolatot keresünk (legalább is ezt mondta)elvileg szimpik vagyunk egymásnak, akkor meg mi a fene van most. Haljak meg ha megértem, és még a nők kiszámíthatatlanok. Na mindegy, lassan esélytelen lesz elérnie engem.
2009. nov. 21. 22:20
Ismerős a szitu!
250. warj (válaszként erre: 249. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 21. 22:18
Biztos nem kell rajta folyton agyalni, de olyan régóta várom, hogy talájak valakit és úgy tűnt, hogy találtam, olyat aki inteligens, jól néz ki, kedves. Valami megfogott benne, és bele tudnék szeretni, de ezzel csak azt éri, el, hogy néhány napig még ha nem jelentkezik, akkor utánna mindegy lesz, mert nem fog érdekelni.
2009. nov. 21. 22:16
Nem tudom, nem mondom, hogy nem érdekled, főleg hogy írtad, hogy ő is ilyen görcsös, de: érdemes folyton azon agyalni, hogy miért nem jelentkezik?
248. warj
2009. nov. 21. 22:13
Hát akkor totál kihasználjuk a szobakeró lehetőségeit. Az a gond, nekem időm nem nagyon van, max hétvégén. De pl szombaton fel fog lépni a gyerek a kiss Kossuth jótékonysági bálján. Kezdődik a báli szezon, múlt héten a Márton napi mulatságon lépet fel. Szóval nálam mindig zajlik az élet. Ja és a pasi azóta sem jelentkezet. Pedig a randi után tudod elküldtem neki azt a két sort. Azt hiszem, ha igazán érdekelném jelentkezne. De lassan már nem is érdekel, még várok néhány napot, ha nem keres, akkor kiűzöm az agyamból, úgy ahogy van. Pont elég stressz van az életemben enélkül is. Megértésre, szeretetre vágyom, nem pedig arra, hogy tűkön ülve várjam, mikor jelentkezik.
247. 62cc0f78ae (válaszként erre: 246. - Warj)
2009. nov. 21. 22:05
Nekem is most ott van a vasalnivaló, de nagyon érik bennem az elhatározás, hogy elkezdek tornázni! A cigivel is így volt, nagyon motoszkált bennem egy ideje a gondolat!
246. warj
2009. nov. 21. 22:00
Ja a szobakeró nekem fogasként működik, tök jó csak nem fogyaszt.
245. warj (válaszként erre: 244. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 21. 22:00
Szia! Hát én tudod mondtam vettem egy cigit. A fél doboz már lement. holnap a másik fele, és hétfőn kezdem az egész leszokási procedúrát előről. Az idegeim helyreálltak úgy ahogy, viszont fáj a fejem a cigitől meg érzem a mellkasomban a terheltséget, meg hogy fáradt vagyok. Szóval lehet ez kell ahhoz, hogy végleg letegyem. Az a pár szál az elején jó volt, de most nem érezm magam jobban. De mostmár kivégzem ami van.
2009. nov. 21. 20:11

Te csajszi! Nem akarsz egy fogyókúrás fórumot is indítani?:)))) Igaz, nem "nemennem" kéne, hanem rápattanni legalább a szobabicóra, vagy megkeresni a fitness dvd-imet...:)

Én holnap d.u. leszek 3 hetes nemdohányzó; és már el sem tudom képzelni, hogy rágyújtsak:) Néha a mozdulat (meg a keserű íz:D) hiányzik egy kicsit, de ez a max:)

veled mizujs? Hogy vagy? megnyugodtál már egy kicsit?

243. warj (válaszként erre: 242. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 20. 21:13
megyek én is pihizni, hosszú volt ez a nap. jó éjt
2009. nov. 20. 21:00

Ja, jó:))) Csak fogalmam sem volt:) Most már megyek, kicsit rendbe hozom a külsőm, meg ápolgatom a lelkem, most rámfér!

Te meg ne érezd magad pocsékul, ha megnyugtat a cigi, akkor nem ez a megfelelő pillanat a leszokáshoz!Majd legközelebb!

241. warj
2009. nov. 20. 20:55
Egy japán rajzfilm, és az ezt kedvelők számára van egy klub. Ahol erről beszélgetnek Bleach meg ilyenek.
2009. nov. 20. 20:47
Az mi?:)
239. warj (válaszként erre: 238. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 20. 20:41
Már megjött, anime klubban volt.
2009. nov. 20. 20:37
Igen, hajat mostam! Még egy kicsit hagyom, hadd száradjon magától, aztán elkezdek fésülködni. Hol van a lányod?
237. warj
2009. nov. 20. 20:34
Hajat mostál? Várom a gyereket még kb egy 45 perc mire hazaér a lányom
236. warj
2009. nov. 20. 20:34
itt vagyok
2009. nov. 20. 20:23
Szia, itt vagy még?
234. warj (válaszként erre: 233. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 20. 19:40
rendben menj nyugodtan én itt leszek egy darabig
2009. nov. 20. 19:35

És nyugi, nem lesz semmi baj!


(Most megyek hajat mosni...)

232. warj (válaszként erre: 231. - 62cc0f78ae)
2009. nov. 20. 19:34
Aranyos vagy, köszönöm. És tényleg sajnálom.
231. 62cc0f78ae (válaszként erre: 229. - Warj)
2009. nov. 20. 19:28
Figyelj, 2 hetet kibírtál, szóval ki fogod bírni máskor is, ha kicsit nyugisabb korszakod lesz! Viszont légyszi ne üss el senkit... Inkább gyújts rá!:P
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook