Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szlovák családi ellátás, ügyintézés stb. fórum

Szlovák családi ellátás, ügyintézés stb. (beszélgetős fórum)


9. Crystall (válaszként erre: 8. - Aaagica)
2010. márc. 16. 09:08
Szia! Persze, irj nyugodtan.
8. aaagica (válaszként erre: 7. - Crystall)
2010. márc. 15. 14:39
Szia, nagyon szépen megköszönném. Keresni foglak priviben ha az úgy jó neked.
7. Crystall (válaszként erre: 6. - Aaagica)
2010. márc. 12. 21:52
Szia! Annyiban tudnék segiteni, hogy leforditom neked a dolgokat szlovákról magyarra, ha szükséges:)
2010. márc. 12. 19:44
Ha valakinek van még információja szívesen várom :-)
5. aaagica (válaszként erre: 4. - Erika8)
2010. márc. 12. 14:27
Még az jutott eszembe hogy nem feltétel a gyermekeknek az állandó vagy ideiglenes lakcím a folyósításhoz? A magyar szerv azt mondja hogy nem, mert a férjem munkaviszonya alapján jár, én viszont az euvonalon a tagországok között megnéztem Szlovákiánál azt írja jár kivéve ha eleget tesz a következő feltételeknek: és itt szerepel a gyermekeknek a lakcím
2010. márc. 12. 13:18
A családi potlek 21,99 € 1 gyerekre
3. aaagica (válaszként erre: 2. - Dominós)
2010. márc. 12. 13:16

Szia, csak személyesen lehet intézni postán nem?

Tartósan beteg gyermekre 6 éves korig jár?

2. dominós (válaszként erre: 1. - Aaagica)
2010. márc. 12. 13:07
Nem tudom pontosan milyen papírokra van szükség, engem ideküldtek, odaküldtek, aztán meglett minden. Gyes havi 256 € a gyerek 2 éves koráig, utána 165. A családi pótlék nem tudom pontosan, de kb. 17 € gyerekeknként.
2010. márc. 12. 13:03

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni. Magyarországon élünk, férjem Szlovákiában biztosított. Eddig itthonról kaptuk a családi ellátásokat de mivel az én biztosítási jogviszonyom megszűnt így Szlovákiából vagyunk jogosultak a családi ellátásokra.

Szeretnék segítséget kérni a nyomtatvány kitöltéséhez illetve ahhoz hogy milyen papírok szükségesek az igényléshez. Nem tudok szlovákul sajnos így elég nehéz helyzetben vagyok.

Azt is meg szeretném tudni hogy mennyi a családi pótlék 2 gyermekre és mennyi a gyes jelenlegi összege?

Nagyon szépen köszönöm, ha bármivel segíteni tudsz ezzel kapcsolatban kérlek írj.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook