Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szívpanaszok mitől lehetnek? fórum

Szívpanaszok mitől lehetnek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. dec. 27. 12:33
Először is a szív nem fáj. Szerintem kevés az EKG, kardiológushoz kellene elmenned, ott több vizsgálatot is tudnak csinálni. Szerintem szívritmuszavarod lehet, de ezt az orvosnak kell megállapítania.
2019. dec. 27. 12:22

Sziasztok!


Abban kérném a segítségeteket, hogy kb 1 évvel ezelőtt voltam a háziorvosnál azzal a problémával hogy szúr a szívem. A doki csinált ekg-t. Azt mondta hogy minden rendben van csak a pulzusom magas. Felírta a Nebiletet. Naponta 1 szemet kellett szednem.

Én hülye, amint javult és nem fájt már a szívem, abba hagytam a gyógyszert.

Minden jó volt egészen december közepéig. Megint kezdődött a szív tájéki fájdalom de most annyira ráparáztam hogy nehogy infarktusom legyen hogy egész éjjel nem aludtam, mert nem éreztem jól magam.

Másnap a párom elvitt a háziorvosi ügyeletre ahol elmondtam hogy szedtem a gyógyszert csak abba hagytam. Totál hülyének nézett a doktornő és mondta hogy ezt a gyógyszert ne hagyjam abba ha elmúlnak a panaszok, akkor sem. Csinált ekg-t. Minden rendben volt most is csak a pulzusom volt magasabb egy kicsit.

Azóta is szedem a Nebiletet plusz a Q10et.

Viszont most az a problémám hogy a vérnyomásom és a pulzusom is normális de a szívtájéki nyomást, szurkálást tompán érzem még mindig.

Nem mindig de elég sűrűn.

Nem tudom hogy az mennyiben játszik közre hogy december elején eltörtem a bokámat, meg is kellett műteni.

Azóta itthon nyomom az ágyat. Előtte sem mozogtam, sportoltam és ülő munkám van, de most még annyira sem csinálok semmit.

Kérlek írjatok valamit, ha esetleg valakinek volt már ilyen, vagy hallott ilyenről.

Kellemes Ünnepeket! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook