Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől lehetnek görcseim? fórum

Mitől lehetnek görcseim? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. nov. 7. 06:10
akkor mindent bele, lényeg , hogy nincs baj....
2011. nov. 6. 23:40
semmi gond csajok, jol vagyok, probalkozni meg barmikor lehet:) szoval bele huzunk es remenykedjuk h sikerul majd ossze hozni vmit :) de azert koszonom a hozzaszolasokat, nagyon aranyosak vagytok :)
31. Ageeca
2011. nov. 6. 19:38
:'( sajnálom :(
2011. nov. 6. 19:13
:( sajnálom
2011. nov. 6. 14:09
na csajok, tegnap megjott minek nem kelletet volna megjonie :( kicsit csalodot vagyok, de felsabadult is egybe... de azert megyek tovabi kivizsgalasra, mivel szeretnem tudni mi zajlik bennem, h miert voltak fajdalmaim az elmult hetekbe, stb.
28. zoknis kacsa (válaszként erre: 25. - Niki_21)
2011. nov. 5. 17:30
Nem ertem itt nalunk elso az ultrahang...kivancsi vagyok mi lesz.
2011. nov. 4. 16:21
Remenykednek en Ageeca, de felek h nagyot esem mikor kiderul h meg is csak negativ :( azert nem szeretnem magamnak bemeselni, h terhes vagyok. De a labor eredmenyen mar igazan meglehetne, mert ez igy csak kinoz. :(
26. Ageeca
2011. nov. 4. 14:32
Na ha második csík is van, hiába halványan, azért reménykedj, mert a pici érzi! :)
2011. nov. 4. 08:21
azt mondta, h ultra hangra csak akkor kuld majd, mikor vissza kapjunk az eredmeny, legyen az pozitiv vagy negativ. :(( viszont mar en is bele orulok a varakozasba... teszteltem par napja, 1 olyan erdekes csikom volt, fele mintha kisse erosebb lett volna, masik fele halvany :S szoval nemtudom magam hova rakni, szerintem rosz volt a teszt :(((
24. Ageeca
2011. nov. 4. 07:52
Vegyél egy tesztet :D ismét :D
23. zoknis kacsa (válaszként erre: 22. - Niki_21)
2011. nov. 4. 05:33

Ha terhes vagy hány hetes lehetsz?Annak idején a vizeletből pár perc alatt megállapította a dokim a terhességet, nem tudom most mit szaroznak?

Ultrahangot nem ismerik arra, hisz így valaki beleőrül a várakozásba!!

2011. nov. 3. 18:34

Sziasztok,

meg nemtudom h baba e vagy sem :( tegnap hivtam rendelot, verkepem vissza jott, mindent rendben talaltak, szoval nem hormon zavar, minek orulok, mert akkor meg bizakodhatom h meg is babarol beszelunk. Viszont a vizeleti eredmenyre meg varnom kell, nemtudom mi tart nekik ilyen sokaig, mar megol a kivancsisag, h mi lehet oda bent. Probalom nem annyira hitegetni magamat, ne h csalodas erjen :(

21. Ageeca
2011. nov. 3. 09:36
HAHÓ! Én is tudni akarom :D Baba? ugye baba? :D
2011. nov. 3. 09:35
mi újság?eredmény?
2011. okt. 28. 14:13
hat doki kivizsgalt, jol megnyomorgatta a pocikam :) majd vizeletet elkuldtuk terhessegi tesztre, mert elkuldot verre. Azt mondta, h lehetseges hormon zavar, mivel meg h 2 honap ilyen sikeretlen menzesszel lehet stresztol, vagy hormon pirulatol. De egyik sincsen, hormon tabletat eletembe nem szedtem. Viszont pocim kivan dudorodve alul, ha eszek vmi kajat, rokton felpuffadok, hiztam 1 kg az utobi 4 hetben :( doki megilyeztet, felsorolt annyi lehetseges problemat, h minden atment mar a fejembe, mi ha meg is az a bajom ... Juujjj csajok, most jovo hetig varni az eredmenyre.... Bele orulok, ha negativ, kuld tovabbi kivizsgalasra.
18. Ageeca
2011. okt. 28. 09:53
NAAA Mizu? :D
2011. okt. 27. 21:18
:) koszonom szepen, remelem minden jol megy majd az orvosnal, es ha meg is terhessegrol lenne szo, remelem akkor a picinek nincs semmi baja es mindent rendben talal... mar kicsit gorcsolok a holnaptol :(
2011. okt. 27. 21:12
szerintem babás vagy :)de holnap kiderül :) szorítok!
2011. okt. 27. 07:01
:) igen, holnap megyek a dokihoz :) kicsit izgulok es felek is, mivel 3 napja puffadt a hasam es 1 kis felgomb szeruseg az alhasam, be sem tudom huzni mint regeben. Mindjart megjonn erzes kiseri vegig a napjaim mar par hete, derekam kicsit kezd fajni es a labaim nembirjak az iramot ... nap kozepen elfaradok annyira, h muszaj lepihennem.
2011. okt. 26. 10:57
jaj,most pénteken mész :)összezavarodtam a napokkal:) ilyen ez,ha az ember itthon van gyesen :P
13. tundike77 (válaszként erre: 10. - Niki_21)
2011. okt. 26. 10:55
mit mondott a doki?izgulok mi van veled:)
2011. okt. 25. 22:21
ok :) remelem semmi komolyat nem talal a doki
2011. okt. 25. 17:47
majd írd meg mi volt :)
2011. okt. 24. 19:46
Mar dokihoz idopont megvan, penteken megyek, meglatom mit talal vagy el e kuld majd ultrahangra megnezni h mi is tortenik odabent. Kicsit felek.. :(
2011. okt. 24. 14:02
Pár nap és csinálj még 2 db tesztet! 2 különbözőt vegyél! Ha akkor is negatív és nem jön meg, akkor irány nődoki, kérj vérvizsgálatot... Abból sok minden kiderül!
2011. okt. 24. 07:56
Koszonom szepen a valaszokat :) az h terhesseg e vagy sem... nem szeretnem elringatni magam, mert nem szeretnek csalodni, szoval tudatalatinba is probalom megmagyarazni h lehet csak vmi hormon zavar lehet. Csak kicsit megijedtem, mert meg ilyen soha nem tortent velem, derekam iszonyatosan faj, foleg ha tul sokat kell jarnom, pisilnem kell jarni sokat,puffadtnak erzem magam. Mint pl. 2 napja, bevasarlas kozben mitha megakarna jonni erzes csunya gorcsokkel, jartam is sokat WC-re konrolalni magam :) majd haza mentem, derekam olt meg, hanyingerem volt minden kajatol mi a fejembe lebeget es olyan erzes kapot el, mikor lefekudtem az agyba, mintha a mehen nyomna felfele az osszes letezo belso szerveimet. Hasam nemtudtam behuzni mert annyira fajdalmas volt es puffadt mint 1 nagyra felfujt lufi. Ja, es sokkal hamarab faradom el mint regebben, nincs semmihez sem energiam es nagyon csak ingerlekeny vagyok :((( csak van vmi magyarazat ra, h mi lehet az oka ha meg sem terhesegrol van szo?!
2011. okt. 24. 07:31

Én nem értek hozzá, de szoktam olvasni a terhesség jeleiről, és igen, a mellbimbó viszketés, stb... Lehet jel. Az hogy negatívat teszteltél, még nem biztos hogy negatív. Lehet rossz volt a terhességi teszt. Ha csak 1x nézted meg...

Ha ilyen van nálad, akkor szerintem vegyél 2 különböző tesztet, és úgy tesztelj.

De a doki hasi és hüvelyi uh-val megtudja nézni, hogy van e pocaklakó vagy nincs.


Szép napot!

2011. okt. 24. 06:43
szia! ha görcsölsz és viszket a melled,hasad,előfordulhat,hogy terhes vagy :) a beágyazódás tud ennyire fájdalmas lenni,de ez elmúlik pár nap múlva,a viszketés megmarad még egy ideig:(a beágyazódás után 3 nappal mutatja ki a teszt leghamarabb a terhességet,tehát pár nap múlva csinálj tesztet,és persze menj dokihoz,hogy tudd,jó helyen van e baba :)én is így vettem észre,hogy sikerült teherbe esnem :)
2011. okt. 24. 06:27
Sziasztok, ma akarom felhivni a rendelot es kerni idpontot a dokihoz, remelem semmi komoly, mar igy is nagyon felek h mi lehet az oka.. :S
4. cicaanya (válaszként erre: 3. - Zoknis kacsa)
2011. okt. 24. 06:06
egyet értek
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook