Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szigetszentmiklósi vagyok... fórum

Szigetszentmiklósi vagyok... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2008. júl. 14. 18:30
én benézegetek néha, de újként nem nagyon tudok mit írni :P
2008. júl. 14. 15:41
izé...halltunk akart lenni-he! :DD
2008. júl. 14. 15:41
hrm, megént kihálltunk-he? :DDD
89. édesmandula (válaszként erre: 87. - Sophie28)
2008. júl. 12. 00:32
Na ja, ízlések és pofonok :P a Tököli útiról annyit érdemes tudnod, hoyg a fődokinéni szereti nem ülni hagyni a dolgokat és hamar ad antibiotikumot, ezért pl. ha a fiam nem lázas, nem viszem el hozzá. Sima taknyot :D kikezelek homeopátiával. De amint lázas, viszem és örülök ha ad. Persze ha bakteriális és nem vírusos a nyavalya épp. Nekem megfelelt eddig :) Bár én nem vagyok az a bratyizós típus, mivel a saját szüli és névnapom is elfelejtem, meg karácsony-húsvét...stb. sem az ajándékról szól nálunk, hát én nem vittem még soha semmit nekik. Ez van. Kedves vagyok és figyelek, teszem amit kérnek és a fiam is úgy lett nevelve, hogy ne üvöltsön a doki láttán. Szépen nyitja száját, tartja a fülét, emeli a pólóját :) És az oltások után sem kap vonyítófrászt. Kicsit sír, de tudja, hogy kell és kész. :) Nekem jó az Anikó :) Korrekt és határozott volt eddig mindig.
88. sophie28 (válaszként erre: 86. - Édesmandula)
2008. júl. 11. 16:20
Jaaa, és még egy! A szagtalanítással kapcsolatban, nekünk amúgy eddig sem annyira gáz, szóval ez van! A baj ott kezdődik, hogy a közel 80%-os csatornázottságból csak max. a helyiek fele kapcsolódott a rendszerre, így ezért szagoljuk mi a bűzt... Azért én még bízok! ;)
87. sophie28 (válaszként erre: 86. - Édesmandula)
2008. júl. 11. 16:18

Édesmandula, mi pont hozzá tartoznánk... Csak pont róla mondták nekem, hogy nem hallottak túl jókat, de érted, én most mi alapján döntsem el, hogy neki éppen miért volt rossz tapasztala a doktornénivel!? Nem?


A védőnő igazából megadta mindegyikük nevét, én meg döntsek! ;)

2008. júl. 11. 15:00

Szia!

Ide írok :)

A Tököli úton van az egyik gyermekrendelő, most nem tudom, milyen a rendelési idejük, mert ugye nyár és szabadságok, az itteni doki normális, K. Anikó. A védőnőddel nem konzultáltál még, hoyg kihez fogtok tartozni? Ha hezitál, mond, hogy ide akarsz jönni :D a többi dokiról nincs sok infóm, egyről tudom, hogy nem kedveli sok szülő...

A szagatalnításban meg reménykedj :D én a hóeltakarításban is reménykedem :DDD

2008. júl. 11. 14:26

Sziasztok! Most regisztráltam, mert szeretnék szigetszentmiklósiakkal ismerkedni, illetve segítséget kérni 1-2 témában...

Májusban költöztünk a férjemmel a Lakihegyi Lakóparkba, eddig teljesen pozitív a tapasztalatun, szeretünk itt élni! A szennyvíz dolog sem vészes, nem mindennap "élvezzük" a szagokat, illetve vannak lépések a szagtalanítás ügyében, szóval biztosan nem marad ez már hosszú távon így!


Amit kérdezni szeretnék Tőletek, gyerekorvos választással kapcsolatos! Augusztusban fogok szülni, így időszerű lenne kiválasztani a gyerekorvosunkat, de nem tudom, hogy ki milyen, illetve mi alapján dönthetnék! Első baba, új lakó, szóval semmi infóm! :( Ha tudnátok segíteni, nagyon szépen megköszönném!


E-mail-ben, vagy itt, ígérem, figyelem a hozzászólásokat!


Üdv. Zsófi

2008. máj. 25. 00:54

Sziasztok,

Van infótok halásztelekről? Néztünk ott házat, új építésűt, az ilona utcában, halásztelek egészen északi részén. az árvíz itt nem fenyeget? nem tudom, pontosan hol van a gát? átjutott már rajta valaha a víz?

néztünk szigethalmon is az andrássy és a csokonay úton, nem tudom milyen környék.

szigetszentmiklós nagy részén kár hogy nincs csatornahálózat. a boglya a harkály és a csépi utcában is vannak ígéretes házikók.

ha tudtok, kérlek írjatok kicsit a helyekről. mi most jártunk ott először.

köszi előre is a segítséget.

2008. máj. 19. 15:13
Aki teheti a HÉV vonalához közel költözzön!!!!!!!!!!!!!A helyijárat ugyanis nem valami jó.
82. 19feb52842 (válaszként erre: 81. - Kissagi)
2008. máj. 19. 15:06
Ismerem az állapotokat a alkótelepen.Bukósisak nélkül közlekednek a mototorosok, stb. Nem írigyellek, hogy ott élsz.
2008. máj. 18. 23:04

Sziasztok!

Most költöztünk a Bajcsy-Zsilinszky utcába, van egy 1 éves kisfiam. Mondjátok, a motorosok minden este kirajzanak vagy csak így tavasztól mondjuk őszig? Elviselhetetlen hangja van némelyiknek, a körforgalomnál lakunk, itt húzatják, pedig teljesen felesleges lenne. Nem is gondolnak rá, hogy a házban lakó kicsi gyerekek felébrednek rá esténként. Csak engem zavar?

80. Fcica (válaszként erre: 79. - Studio64)
2008. máj. 13. 12:44

Szia!

Tapasztalataim alapján nem a legszerencsésebb ez az időpont. Reggel kb fél hétig nagyon jól el lehet hagyni a várost, de utána .....

Ma csak a cityben közlekedtem, de még 8 órakkor is volt egy kis torlódás.

Van egyébként egy szökési útvonal is, ami a csepeli strand felé visz. Az még egész jó, de sajna egyre többen használják azt is.

2008. máj. 13. 12:05

Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy hétköznap mondjuk hogyha reggel 8:30ra kellene a városban lennetek akkor mennyire áll be a miklósi út?


Pár éven belül, ha még nem épül ki teljesen kiköltöznénk pesterzsébetről, csak bevallom félek, hogy csak 2 út vezet a városba.

78. Fcica
2008. máj. 13. 11:38

Sziasztok!


Szuper, hogy íg felélénkült ez a topic. Annak idején én indítottam, de az utóbbi időben hiába látogattam erre.

Ki is használnám az alkalmat: nem találom, hogy a Bailadorban és az Oázisban mikor vannak a baba klub foglalkozások?


Kétéves a törpém, és már nagyon vágyik társaságra.

77. m..
2008. máj. 8. 10:55

Sziasztok !


A komp utcában vannak eladó újépítésűek, sőt, szentmiklóson elég sok ilyen lakást adnak el. Nem tudjátok miért ? nem jók a lakások ? vagy az a környék nem jó ?

76. tami77
2008. máj. 6. 11:26

Sziasztok!


Sajnálattal olvasom a hozzászólásaitokat, hogy nem szerettek itt lakni, én ugyan csak rövid ideje élek itt, és az új részen, a Lakihegyi Lakóparkban, de nagyon szeretek itt élni.

Itt az árak is felfelé mennek. :)

2008. máj. 2. 11:52
Olvasgatom a fórumot. Én is szigetszentmiklósi vagyok. Remélem már nem sokáig. Én kissé sajnálom azokat, akik ide szeretnének költözni. Huszonvalamennyi év tapasztalattal a hátunk mögött mondom ezt. Amiért nehéz innen szabadulni - és ez is nyilván nem ok nélküli -, hogy alig van ára az itteni ingatlanoknak, a legtöbb hasonló méretű Pest környéki városhoz képest. Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy még hasonlót sem kapok máshol annyiért, amennyiért a mostanit el tudnám adni.
74. Zeszter30 (válaszként erre: 73. - Zsuzsii)
2008. márc. 7. 15:57

Sziasztok!


Valóban így van, de a Tebe sor és környékét töltötték fel veszélyes hulladékkal és úgy emlékszem, hogy a Csépi út jobb oldalának egy részét (ha a lakótelep felől jössz). A többi tiszta. Ami vészes még a Narancs utca és környékén a nagy fesz. miatt.

2008. márc. 1. 16:16

Sziasztok!


Mi pár héten belül költözünk Szigetszentmiklósra pont a Buckába. Nekünk nagyon tetszett/tetszik, de ez a mérgezéses dolog most egy kicsit nyugtalanít. Mi a helyzet azóta? Tudtok valamit??? Amiket én találtam erről, azok kivétel nélkül 2000-2001-es anyagok. Volt, amiben azt írták, hogy a területet kipucolták. Szerintetek? Előre is köszi mindenkinek!

2008. febr. 18. 19:52

Nálam semmi negatív...avgyis én a "falu" részen lakom, tehát a Buckát nem százszázalékosan ismerem, de amit eddig ott láttam az nem volt vészes...na persze vannak vad környékek is :D a sok homok engem ott nagyon zavart...más nem nagyon :)

elolvasom a cikket, utánanézek, ez érdekel engem is

2008. febr. 18. 16:48
Szia, elküldtem! Igaz, hogy már régi a cikk, de a szennyezés nem tűnik el pár év alatt! Remélem nem lesz igazam! Véleményetek amúgy a környékről?
70. 984ff08d0b (válaszként erre: 68. - Beka7881)
2008. febr. 18. 16:26
szia, én ilyenről nem hallottam, át tudnád küldeni az anyagot? info@csanadifutar.hu-ra?
69. o.andi
2008. febr. 18. 14:10
közel vagy hozzám...én csepeli:-)
2008. febr. 18. 13:35
Sziasztok, egy kis infot szeretnék kérni tőletek! Ha minden jól megy lesz egy kis házikó SZSZM-on, a Bucka résznél, és ami elkezdett nyugtalanítani, hogy találtunk egy olyan tanulmányt (ÁNTSZ), miszerint a Bucka tó feltöltésével erősen szennyezett anyag került a földbe, és ez veszélyezteti mind az ivóvízet, mind a fúrt kút vízét. Viszont jó lenne tudni biztosan, hogy mi is ezzel a helyzet mielőtt milliókat kiadunk! Előre is Köszönünk minden infot a környékről!
67. tami77 (válaszként erre: 65. - Hoshi)
2008. jan. 15. 11:04

Szia!


A szomszédban még van pár szabad lakás :) de tényleg kezd limitálódni :)


A többit küldtem priviben...

2008. jan. 10. 14:13
Ne gyere a város megtelt
65. Hoshi
2007. dec. 30. 10:01

Sziasztok

Budapesten élek és azt tervezem, hogy kiköltözöm Szigetszentmiklósra a Lakihegyi Lakóparkba. Mi a véleményetek a lakóparkról és a környékről? Milyen gyorsan lehet onnan elérni Budapestet?

2007. nov. 15. 22:05
Szia Ritu! Nov. 20-án kedden 10-12 óráig lesz az első általam szervezett baba-mama klub az Oázis Fittness kis termében. Lesz egy kis bemutatkozó és tanácskozás a jövőről, hogy ki milyen témáról szeretne szakértővel, vagy a kismamákkal beszélgetni. Közben a gyerekek játszhatnak -az általam beszerzett, remélem számukra érdekes- játékokkal, ha ők is úgy szeretnék. Remélem, hogy kialakul egy olyan közösség, ahol minden hétköznap felmerült problémát meg tudunk beszélni és jól tudjuk érezni magunkat úgy, hogy a gyerekek barátokat szereznek maguknak, rólunk nem is beszélve! Szeretném, ha lehetőség nyílna a kismamáknak, hogy megbeszélhessék a kinőtt ruhák és a megunt játékok cseréjét és tapasztalatot cserélhessenek minden felmerült kérdésben. Remélem ha eljöttök tetszeni fog és elégedettek lesztek! A belépő 500 Ft/gyerek/alkalom, persze lesz lehetőség bérletre, így minden 10. alkalom ajándék lesz, ill. csak 800 Ft/alkalom több gyerek esetén. Az első alkalom (nov. 20) belépője 300 Ft lesz! Gyertek el ti is és legyetek az alakuló kis közösség részesei!
2007. nov. 15. 13:06
Jaaa, 10én nyílt a club thunder, ha discora vágyik valaki :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook