Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szigetszentmiklósi vagyok... fórum

Szigetszentmiklósi vagyok... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
62. 984ff08d0b (válaszként erre: 61. - Ritu)
2007. nov. 15. 13:04

Jó, szórakozóhely nincs, és csak az utóbbi időben kezdett a közlekedés meghalni, kb. egy éve, a Lidl lámpával kezdődött :P

Szórakozni mi mindig beruccantunk a városba, a Hajógyári szigetre, vagy moziba a Kampónyálba. :) Persze mindenki mondja, hogy nincs szórakozóhely :)

61. Ritu (válaszként erre: 58. - Facf119696)
2007. nov. 15. 12:52
Szia.Öszintén megvallva mostanában sokat csalódtam a városban.Van itt minden rengeteg bank ,üzlet stb.,de úgy érzem túl zsúfolt lett ez a hely.Sokan Peströl menekülnek ide gondolván ez egy nyugodt csendes környék aztán rájönnek hogy mégsem.Van minden csak az nincs ami kéne.Hiányolom például azt hogy nincsenek szórakozási lehetöségek.Nincs egy gyerek játszóház ami volt megszünt pedig szerintem igény lenne rá.Én sem tudom a környéken a gyerekemet -19hós- egy normális helyre vinni gyerekek közé.A közlekedés az katasztrófa éppen a túlzsúfoltság miatt.Reggel nagyobb dugók vannak mint Pesten.Igéri az önkormányzat hogy új bekötő utat épit Budepest felé de azt várhatjuk még egy darabig.Szóval nagy körvonalakban ennyi.Nem akarom elvenni a kedved ettöl a helytől de ez az igazság
2007. nov. 12. 17:18

Sziasztok, baba-mama klub továbbra is szerdán, pénteken bekötik a gázt, így már nem kell küzdeni a villanymelegítővel :)

Szóval a jövő hét szerdát melegen ajánlom minden pöttömösnek!!! :)

Deakan jó hely miklós, van minden a környéken mit szem-száj megkívánhat :D

59. facf119696 (válaszként erre: 40. - Vikusz1)
2007. nov. 12. 14:57

Szia

Mi is a buckán kerestünk házikót, Ti hol tartotok sikerült venni, vagy még tapogatóztok? mi sem tudunk sokat a városról, az itteni életről, és Budapestre kell nekem is eljutnom.

58. facf119696 (válaszként erre: 44. - Ritu)
2007. nov. 12. 14:54

szia Ritu


Mi még nem vagyunk szigetszentmikósiak, csak hamarosan költözünk, 2 éves kisfiam van, érdekelne mi mindent lehet csinálni, ill. hogyan oldjátok meg a közlekedést Budapest felé?

57. facf119696 (válaszként erre: 53. - 984ff08d0b)
2007. nov. 12. 14:52

sziasztok

Nagyon úgy néz ki, hogy mi is Szigetszentmiklósra költözünk jövő év elején, szeretnék ismerkedni, van egy 2 éves kis pasasom

56. kaDorka (válaszként erre: 55. - 984ff08d0b)
2007. okt. 3. 15:46
továbbra is szívesen csatlakozunk a klubhoz, de pl. csüt-péntekre való éjjel alig aludtunk,majd délelőtt beájultunk mindketten :)),a mairól meg csak most olvastam,későn! ha minden összejön: alvás,pl, hát csatlakozunk.addíg is olvasgatom a véleményeket :)) szép napot!
55. 984ff08d0b (válaszként erre: 54. - Winnie)
2007. okt. 3. 13:25

Hát szerintem a baba-mama torna már nem jönne be neki ,mert eléggé kötött gyakorlatokat tartalmaz, de ha gondolod próbáld meg. Egyszerűen odamész és annyi :D

A baba-mama klub ma volt, 5en voltunk, volt aki később jött, volt aki az elejétől volt egy jó darabig, majd hazament :) Ma a mozgásról beszélgettünk. Nincs kötött téma, most ez jött :)

Szeretettel várunk oda is, ha van kedved, jövő héten gyere!

54. winnie
2007. okt. 2. 18:23
sziasztok! mi 2006. áprilisában költöztunk szszm-ra. most 14 hónapos a kislányom. hogyan tudnank csatlakozni a baba-mama tornához?
2007. szept. 30. 12:33

Szóval...lelkesen írok tovább :) egyedüli szigetszentmiklósiként :)))))))))))))) kicsit mono, de sebaj... :D


A baba-mama klub szerda fél10től 12ig lesz, ahogy a bébik bírják, mi maradunk végig, mint teremfelelősök :D Ide inkább a kisebb korosztályt várnánk, mert a múltkori eset alapján okulva...hát, eltérő az érdeklődési körünk...őket az óvoda izgatta, mi meg a pelenkák és fogzás bűvkörében nyomoztunk volna...szóval 3hóstól 2éves korig szeretnénk ha jönnétek!


Pénteken az Oázisban továbbra is van zenés foglalkozás, de indul azt hiszem majd ringató is, ami kicsit másabb, de ennek még pontosabban utánaérdeklődöm, mert nem kaptam még elég infot.


Hétfőn a baba-mama torna után -ami fél10től kezdődik-, kismamatorna van!


Ismétlés a tudás öreganyja :D


Amúgy aki háza épült, az már be tudott költözni?

Aki keresett talált lakást?

Hétfőn kidobok hirdetést a miénkre is, hátha történik végre valami :D

(ha senki nem ír, majd én fecsegek tovább magammal :D)

2007. szept. 28. 17:44

No, megvolt a torna, cska 5en voltunk, 3 nagy, és mi a kicsikkel. Lehet, hogy szerdára módosul az időpont, és fél10től 12ig leszünk ott. Szervezkedünk :D, majd beszámolok :)

Hétfőn a baba-mama torna maradt fél10től és utána kismamatorna van! Aki pocis és szeretne kicsit mozogni szakképzett segítséggel, az érdeklődjön a védőnénijénél!

51. 984ff08d0b (válaszként erre: 50. - KaDorka)
2007. szept. 26. 13:17

a baba-mama tornán nincs korhatár (3hetes-1hós bébik is voltak már), de sztem nálunk sem lesz :D a legifjabb tuti befutónk péntekre ha jól emlékszem 4hós :D

Gyertek el ha gondolod!

50. kaDorka (válaszként erre: 49. - 984ff08d0b)
2007. szept. 26. 11:37
háááááát, pici: 3 hónapos...tudom,tudom, ő még nincs el egyedül..melyik az alsó korhatár? vagy a 9 hónap a legkisebb? mert akkor várunk még :)
49. 984ff08d0b (válaszként erre: 48. - KaDorka)
2007. szept. 25. 20:46
Nálunk egy 9 és egy 10 hós kölköcske lesz, sztem 2 éves korig bátran lehet hozni babókat...neked mennyi idős gyermeked van?
48. kaDorka (válaszként erre: 42. - 984ff08d0b)
2007. szept. 25. 19:25

szia futrinka,

érdekelne a baba-mama klub,de mekkorka gyermekkel lehetne elmenni? köszönöm a választ!

47. 984ff08d0b (válaszként erre: 46. - Ritu)
2007. szept. 25. 11:25

Kicsit elvoltam :)

Fél 10kor kezdődik! Remélem el tudtok jönni!

46. Ritu (válaszként erre: 45. - 984ff08d0b)
2007. szept. 24. 18:00
pénteken hánykor?Ha nem jön közbe semmi akkor elmennénk.
45. 984ff08d0b (válaszként erre: 43. - Ritu)
2007. szept. 24. 17:26

Szió, semmi extra, csak összeülünk és dumálunk, a bébik meg jóól eljátszanak...vagy nem hihi :D

Mindenki visz egy marék játékot, babák nanáhogy a máséra csapnak le :) és így elszöszmötölnek egy darabig. Témák nincsenek kijelölve, az utóbbi 3 alkalommal (tavaly) spontán alakultak ki a beszélgetések, de általában eldumáltun ksimán egy órát egy-egy téma körül, úgymint pl. szoptatás, elválasztás, altatás,...stb. ilyenek. A dolog maximálisan fakultatív, lehet közben szoptatni, etetni, hazamenni, ha a bébi nem bírja...Gyere te is, szeretettel várunk! Ha kigyógyulunk péntekig, mi is ott leszünk. Az ár annyifele oszlik ,ahányan leszünk, a terem bérlése 1500Ft/alkalom. 2en biztos leszünk, mert a szomszédasszony szervezi émmmeg jól mögötte állok teljes vállszélességgel :D Védőnő nincs velünk, de ha olyan kérdés merül fel akkor felírjuk és odaadjuk neki :)

Pontosan a Gyári út-Ifjúsági út kereszteződésénél van az okmányiroda. A Gyári úton elindulva -bal kézre az okmányiroda- kb. 40 méterre van egy kis garázs, pontosan a horgászbolt előtt. Na ott a garázska.

44. Ritu
2007. szept. 24. 16:55
Én is 28 éve miklósi vagyok.Ha kérdésetek van szivesen válaszolok.
43. Ritu (válaszként erre: 42. - 984ff08d0b)
2007. szept. 24. 16:50
Szia.érdeklődnék milyen ez a baba klub?van egy másfél éves kisfiam és szeretném gyerekek közé vinni mert az ismeretségi körömben nincsenek babák.Milyen programok vannak?Pontosan hol?Előre is köszi az infót.
2007. szept. 23. 07:53

Hahó miklósi anyák!

Péntektől újra indul a baba-mama klub!!! Kicsimanók és anyujuk (apujuk) részére!

Egyenlőre bent a városban, de szervezkedünk az Oázis környéke felé is, mert sokan kijjebb laknak és nehezebb onnan bevarázsolódni a Gyár u felé.

Aki kíváncsi, írjon és adom a címet és a pontos időt!

A baba-mama torna már megy, hétfőn fél10től!

2007. aug. 23. 16:01
Senki nem válaszol? A buckai közlekedést nem ismerem, de kocsival onnan is kifele visz az út :D szóval Pest fele mehetsz Lild nézőbe vagy lakihegy felé, esetleg hátra, Dunaharaszti kerülővel is beérhetsz...én ennyit tudok...
2007. aug. 12. 21:23

Sziasztok!


Szigetszentmiklóson -Buckán- néztünk házikót a párommal és érdeklődni szeretnék, hogy milyen ott lakni? Mindketten Pesten XI. ker.-ben dolgozunk és kiváncsi vagyok, hogy milyen tapasztalatok vannak a közlekedéssel (autóval és tömegközlekedéssel is) kapcsolatban? Köszi

2007. aug. 12. 18:08

Oké, akkor majd amint felmerülnek a kérdéseim, bombázni foglak. Biztosan lesznek, mert már alig várom, hogy ténylegesen is Szigetszentmiklósivá lehessek, csak még nincs kész teljesen a ház :)


NyNy

38. 984ff08d0b (válaszként erre: 37. - Lizi1313)
2007. aug. 7. 18:43
Köszi, már kezdett agyon idegesíteni a "bucka-kérdés" :D
2007. aug. 7. 15:34

sziasztok miklósiak!!!!

Én ide születtem itt élek nagyon régóta ismerem miklóst mint a tenyerem.A P-cukrászdát merem ajálani mindenkinek nagyon jó ismerősőm a tulaj.A bucka azért nevezik így mert nagyon régen valamikor homokos buckás rész volt.Kérdezzetek bátran,Én válaszolok a kérdésekre.

2007. aug. 7. 10:22
Én is Szigetszentmiklósi vagyok.Itt nőttem fel,aztán Szigethalomra költöztem férjemhez,aztán 3 év útán megkaptuk a saját lakásunkat.Azóta újra Miklósi lettem.Szeretek itt lakni,csak nem a panellban,amiben még mindig lakom fiaimmal.Kertesházba vágyom.Remélem álmom v,vágyam teljesűl.:)
35. 6b94deaef4 (válaszként erre: 3. - Mackonova)
2007. aug. 2. 10:24
pici kis lány koromban én is laktam ott...egyszer vissza megyek és meg nézem milyen szép város lett abból a kis faluból... Szigethalmon is laktam pár évet..
2007. júl. 27. 16:13

szeretem...na.

csak közben ember beszél, gyerek mászik én meg ennék is... :P

33. 984ff08d0b (válaszként erre: 31. - NyikkNyekk)
2007. júl. 27. 16:13
Igen, cseppet sem egyszerű...a Páratlan cukira gondolsz? Az jó hely, szertetem :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook