Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szigetszentmiklósi általános iskolákkal kapcsolatban véleményekre lennék kíváncsi. fórum

A szigetszentmiklósi általános iskolákkal kapcsolatban véleményekre lennék kíváncsi. (beszélgetős fórum)


2010. okt. 11. 15:05
"váltott"
4. Ágica88 (válaszként erre: 1. - Gyorgyusz77)
2010. okt. 11. 15:04

Szia!


Én a Bíró Lajos Általános Iskolába jártam. Alsóban még jó volt, de felsőben borzasztóan megutáltam. Olyan osztályom volt, hogy komolyan szégyen volt jól tanulni. :( Nagyon rosszul éreztem ott magam, kiközösítettek az osztálytársaim. Szóval sajnos nekem negatív tapasztalaim vannak. Egyébként a testvérem is oda járt, de ő szerencsére időben véltott, és átment a Batthyány Kázmér Gimnáziumba(a 8 osztályosba). Neki általánosban az osztálytársakkal nem voltak gondjai (bár tény, hogy ő csak alsóban járt oda), de a tanárokkal voltak problémák...

2010. okt. 11. 14:12
És erre van lehetőség?
2010. okt. 11. 14:09
Szia! szerény véleményem szerint tanító nénit kell választani.
2010. okt. 11. 14:07

Sziasztok!

Jövő szeptemberben kezdjük a sulit.A szigetszentmiklósi általános iskolákkal kapcsolatban véleményekre lennék kíváncsi.Minden érdekel.Nemrég költöztünk ide(fél éve), így nem igazán tudok semmit a sulikról.Válaszaitokat előre is köszönöm.Györgyi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook