Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigetszentmiklósi kismamákkal ismerkednék fórum

Szigetszentmiklósi kismamákkal ismerkednék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. letta29 (válaszként erre: 117. - Norcuska 82)
2014. júl. 9. 22:05

Uh,nem irigyellek! Nagyon szorítok! :-) Nekünk Hunor is és a tesó is könnyen összejött,nem tudom milyen lehet ezen keresztül menni de fel a fejjel!! :-)


Én is remélem h jó lesz,kicsit félek,hogy nem lesz kivel beszélgetni,ismerkedni! :-) Vagy nem fogadnak be a már kialakult társaságokba,itt Zuglóban az újváros parkban ez van sajna :-( Pedig a kisfiam is és én is közvetlenek vagyunk :-)

2014. júl. 9. 20:39
Köszi! Volt már mindenfajta beavatkozás, 2 lombik, orvosváltás, műtétek de most már kezdenek helyreállni az értékeim. És a mostani dokinkban bízom. Az előző abszolút nem volt alapos... Remélem jól érzitek majd magatokat Lakihegyen :)
116. letta29 (válaszként erre: 115. - Norcuska 82)
2014. júl. 9. 20:34
Szorítok! :)
2014. júl. 9. 20:31
Én 3,5 éve lakom Szigetszentmiklóson de sajnos babám még nincs... 3 éve várunk rá... A problémák nálam vannak, de remélhetőleg a szeptemberi beültetés meghozza nekünk is a boldogságot...
114. letta29
2014. júl. 9. 17:39
Sziasztok! Jár még erre a fórumra valaki? Mi most fogunk júli végen lakihegyre költözni,a kisfiam most lesz 19én 2éves és úton van a kistesó! Én is szívesen ismerkednék ha van még itt valaki :-) Mi is zuglóból költözünk :-)
2012. márc. 5. 19:59

szia!


orvos: gáááááz!!! nem is értem, az ilyen miért nem megy inkább hentesnek?!?!


szabadidőpark: kb akkora terület van kiépítve kicsiknek, mint egy átlagos játszótér...

XIX.kerület Kós Károly tér

jó nagy! :) kulturált, pl nem lehet dohányozni a park egész területén, kutyát se lehet bevinni... tiszta... na jó, nem fényezem tovább!!! ;P

112. porvoo (válaszként erre: 111. - Gtunde75)
2012. márc. 5. 18:26

na orvos megvolt,hát csak annyit mondok h NE menjetek hozzá,én is most voltam ott utoljára.priviben megírom a nevét mert ez egy nyílt fórum,én nagyon nem voltam elégedett és ez nagyon enyhe kifejezés...szörnyű fásult undok nő,kicsit se szereti a gyereket,vagy legalábbis nem mutatja,sőt:(

lényegében lehülyézett h gondolkodok bizonyos opcionális oltásokon,rémesen viselkedett velünk.

na szal most másikat keresek.:)


hol van ez a szabadidőpark?ilyen kicsiknek is jó?

2012. márc. 5. 09:50

sziaaa!


örülök, h jobban vagytok! :

mi is jöttünk-mentünk hétvégén, többek közt a Budakeszi vadasparkban is voltunk, illetve ahol a Barátok köztet forgatják, van egy nagy tér és megcsinálták egy nagyon f*sza szabadidőparknak, ott is voltunk... :)

110. porvoo
2012. márc. 5. 07:34

hahóó!


mizujs veletek?

mi voltunk hétvégén felfedezni a környéket meg duna parton sétálni,tök jó volt,olyan jó nyugis itt minden :)

ssajna még mindig betegek vagyunk,de már talán javulunk,gyerek is kevésbé köhög. ma megyünk a dokinénihez fél5re,majd mesélek milyen volt,remélem normális!!

109. gtunde75 (válaszként erre: 108. - Porvoo)
2012. márc. 2. 22:21
hát ez jó!! nektek is szerencsétek volt! :)
108. porvoo (válaszként erre: 107. - Gtunde75)
2012. márc. 2. 19:23

hihi nahát :)) apukám született 15én,ő arra hajtott h addig maradjon bent a gyerek,dehát nem jött össze neki :D

nekünk meg úgy volt h éppen külföldön volt akkor a férjem és ápr1én jött haza 2 hétre,ugye a szülés miatt és este mikor hazaért mondta a pocaknak h na akkor mostmár kijöhetsz,erre másnap nem ki is vették?? :))) jól jött ki nagyon!

107. gtunde75 (válaszként erre: 106. - Porvoo)
2012. márc. 2. 18:38

jah, hát peeeeersze!!!! hiszen katona!!!! :)))


nem, nem várta meg a 20-át, 14-én úgy döntött, hogy elég volt bent! :) de nagy szerencsénk volt, mert akkor még pécsen voltam, apa meg csak hétvégére, péntek esténként jött le... szombat reggel 6-kor folyt el a magzatvíz... :)

a párom viszont április 5-én született!!! ;)

106. porvoo (válaszként erre: 105. - Gtunde75)
2012. márc. 2. 15:35

nem izgultam mert kb a 38 héttől tudtam h 5én fogok szülni,megbeszéltem a dokimmal (császárra készültünk).Aztán 2én máshogy alakult,bementem ctg-re és már ott tartottak mert nem lett jó az eredmény,ki kellett kapni gyorsan :) így lett ápr 2:)

neked aug 20 lett végül?

apa nálunk nem szenved szerencsére,kemény csávó :D

105. gtunde75 (válaszként erre: 104. - Porvoo)
2012. márc. 2. 14:42

:)))))))

mi is elég fehér bőrűek vagyunk, mondjuk én még annyira nem is, de apa igen, és Z is... de ilyen kérdést még nem kaptunk! :o


hűűűűűű: ha egy nappal előbb jön... :) nem izgultál anno, hogy ne "bolondok napján" szülessen? vagy eszedbe se jutott? április 4-re voltál kiírva(bár az manapság nem ünnep)? én meg augusztus 20-ra... :)


betegség: sajnálom, és jobbulást! hétvégén kúráljátok ki magatokat!!!

sajnos nálunk is: apa is beteg, ami azért rossz, mert ő olyan tipikus "jaj, meghalok" pasi... szenved, nyöszörög, de focizni azért elmegy... ;)

104. porvoo (válaszként erre: 103. - Gtunde75)
2012. márc. 2. 14:04

aha ápr2-án,4re voltam kiírva,de miért is hűű? :D elég tompa vagyok ma :))

ja igen és az a legszebb h én is érzem h beteg leszek,a hörgőm kezd fájni és taknyos is vagyok egy kicsit,és az uram is szarul van,hát nagyon jó mondhatom,pláne h még orvosunk sincs itt :)

akkor jobbulást a kislányodnak!!


volt azért egy érdekes megjegyzése a védőnőnek,megkérdezte h eszik elég húst a gyerek mert olyan fehér.mondom mi???? gondoltam magamban te hülye vagy anyám.heti legalább 5ször eszik egyrészt,másrészt meg nézzen már rám vazze,én is ugyanolyan fehér bőrű vagyok mint a gyerek.de ezen felbuzdulva ma belenyomtam némi csirkemellet :D

103. gtunde75 (válaszként erre: 102. - Porvoo)
2012. márc. 2. 13:03

szia!

örülök, hogy jónak tűnik a védőnő, a dokit meg meg majd meglátjátok... mondjuk a jó dokikkal az a gáz, hogy mindenki hozzájuk jár, és mindig ezren vannak...

nálunk is takonykór van köhögéssel, tegnap úgy tűnt javul, ma megint rosszabb... van kicsi hasmenés, de nem vészes, és nem eszik... (tegnap egész nap másfél banánt sikerült, ma eddig egy joghurtot...) mondjuk ő is jó húsban van, megjegyzem 85 cm, és 12-12,5kg... nem kicsi! :)

a héten kaptuk volna a 18 hósat, elmaradt...


K április 2-án születet??? hűűűűűűű! ;P

102. porvoo (válaszként erre: 101. - Gtunde75)
2012. márc. 2. 11:18

na itt!

ma vagyunk 11 hónaposak és ennek örömére csupa takony lett,kicsit köhög is.

voltunk védőnőnél.aranyos,normális,aszonta hívjam bármikor,meglátjuk milyen lesz későbbiekben:) ajánlott egy dokit,akivel ő is van rendelésen,elmentünk oda h akkor megmutatjuk magunkat de sokan voltak a rendelőben és mind tiszta beteg volt így inkább kértünk időpontot hétfőre.kicsit furi volt telefonban de lehet az asszisztens volt nem is ő :)


ez a mindenáron séta a sírba tesz engem is,sztem tök baromság,mindenki vigye amiko akarja.kajával is így vagyok én is,ha nem éhes nem tömöm,sztem látszik h jó súlyban van,akkor minek túlparázni??

2012. márc. 1. 13:01

ok, várom a beszámolót!

még az jutott eszembe, hogy írtad, hogy télen többször előfordult, hogy nem voltatok kint... én is így voltam, ha esett v fújt, vagy pattogtak a mínuszok, nem mentünk ki... (nem is értem azokat, akik esőben is tologatják a babakocsit, mert KELL)

de amióta jobb idő van, és száraz a terep, lejárunk... na azóta minden pelenkázásnál közli velem, hogy "cipő" és mutogat a lábára, majd hozzáteszi, hogy "motoj" v "hitapata"... :)

most átmenetileg anyósoméknál élünk, aki 68 éves, és ő még az a tipikus régi felfogású, hogy "minden nap levegőzni KELL" és "enni KELL"... szerencsére elfogadja, hogy én nem ilyen vagyok, de látom rajta, hogy másképp gondolja... ha hagynám, akkor tömné a gyereket, illetve erőltetné az evést... én úgy vagyok vele, ha nem kér, majd eszik később... éhen halni nem fog...

100. porvoo (válaszként erre: 99. - Gtunde75)
2012. márc. 1. 11:08

én is kíváncsi vagyok rá!nekem nincsenek nagy elvárásaim csak h hagyjon békén,ne okoskodjon de ha szükségem van rá legyen elérhető.

szerintem a gyerekorvost is megnézzük holnap ha már bemegyünk a központba.majd beszámolok!

2012. márc. 1. 10:13

na, akkor majd együtt sétáltatják a csajok a kutyát! van két póráz, amit egyszerre is be tudunk akasztani sztem, hogy ne legyen veszekedés! :)

védőnő: kíváncsi vagyok!!! :)

nekem eddig nem volt szerencsém velük, se a pécsi, se az itteni nem nagy durranás...

igen, az autó az jó ha van! kényelmesebbé teszi az életet!

98. porvoo (válaszként erre: 97. - Gtunde75)
2012. márc. 1. 09:30

szomszédunkban is az van,Kamilla tegnap egy órán át üldözte amíg ott voltunk,imádta!:))

na beszéltem a védőnővel,holnap megyünk hozzá reggel,remélem kedves és nem okoskodó,mert egy atom jófej védőnőt hagytunk otthon :(


de vágytam rá h ilyen helyen lakjunk csak fura mert eddig gyalogosan is elértem mindent hamar most meg nem.:) de már beszéltük tegnap h jövőre majd veszünk vmi kis rozzant autót másodiknak h nekem is legyen ha kell,pláne ha már bölcsibe jár a gyerek,ki tudja milyen messzire kell majd hordani.

97. gtunde75 (válaszként erre: 96. - Porvoo)
2012. márc. 1. 08:37

és vágytál erre a nyugis életre, vagy inkább a pörgést szereted?


egy 2 kg-os padlócirkálónk van... :) yorki... :)

96. porvoo (válaszként erre: 95. - Gtunde75)
2012. márc. 1. 08:32

hát igen,nem ehhez vagyok szokva,kicsit fura is:)


de cuki lehetett a lányod!!:))milyen kuttyotok van?

2012. márc. 1. 07:37

jó reggelt!


nagyon rendesek a szomszédok!!! :)


a környék: nos, igen...a családi házas környezet az ilyen... viszont ott a tó, illetve a Duna part sincs messze, és állítólag az Ádám Jenő sétányt nagyon szépre megcsinálták...


képzeld, tegnap először mentünk a kutyával együtt sétálni, és végig Z kezében volt a póráz, és rendesen regulázta a kutyát!!! "Pepe nem!!!" meg "buta!" ezt mondogatta neki... :))) szenzációs volt!!!! :))))

94. porvoo (válaszként erre: 91. - Gtunde75)
2012. márc. 1. 07:23
hát szorítok nektek,ismerem az érzést,nekünk is ez volt az előző lakással,de elég hamar lement különben,bár mondjuk akkor nem volt még ez a hiteles hiszti...
93. porvoo (válaszként erre: 90. - Gtunde75)
2012. márc. 1. 07:22

jó reggelt!


tegnap voltam szomszédolni,tök kedvesek szerencsére,a csaj júniusban fog szülni de már otthon van mert veszélyeztetett terhes.képzeld megosztották az internetet velünk addig amíg nem kötik be itt,szóval mostmár leszek gyakrabban :)

elmondta ki a védőnő,állítólag rendes,majd felhívom ma,meg a dokit is,aszonta h ne ahhoz menjek akihez tartozunk mert az sosincs bent meg nem elérhető így a másik dokit ajánlotta,pénteken be is megyünk hozzá.

környéken egyszer voltam eddig sétálni kedden,akkor jó idő volt.sehol semmi különben csak házak :) meg 5 percre van egy kis bolt ha kéne valami.

ja K jól bírja ha nem megyünk ki,télen sokszor volt ilyen.mondjuk a babakocsiban sokszor hisztizik,nem akar ülni benne,szerintem ezért is mindegy neki :)pénteken hozzuk el az új kocsinkat (babakocsit mármint) egy peg perego pliko p3-at vettem,remélem jó lesz! egyébként nincss semmi baja az új helyzettel,csodálkoztam is,azt hittem h hisztisebb lesz de teljesen simán ment minden szerencsére,csak annyi van h követ mindenhova meg szemmel tart,de gondolom ez majd múlik ha megszokja.

2012. febr. 29. 15:07
3 órát aludt!!!!!! áááááááááá! este meg majd nem lehet lelőni!!!!!
91. gtunde75 (válaszként erre: 89. - Porvoo)
2012. febr. 29. 15:06

nem tudom, hogy mikor derül ki, hogy mit mond a bank, nem tudtak időpontot mondani, mindenesetre az igény beadása után 3 nappal kint volt az értékbecslő, ez nagyon jó! már az értékbecslő kiszállásával kapcsolatban is 3 héttel riogattak...

szóval az első lépés megvolt, a többi a banki ügyintézőn és a döntnökön múlik... remélem március végére pontot teszünk az ügy végére... :)

90. gtunde75 (válaszként erre: 88. - Porvoo)
2012. febr. 29. 08:35

hahó!

semmi gond, a lényeg, hogy időnként jössz, és írsz! :)

csak 1 órát alszik? akkor ő se nagy alvó! Z is általában 1,5-et, és éjjel 9-10 órát alszik... egyébként meg pörög, mint a taxióra... :)

a párom informatikus-renszergazda, én a költözés miatt kiléptem a volt munkahelyemről, és most itt keresgélek, egyenlőre félgőzzel... amúgy gazdasági ügyintéző voltam az előző munkahelyemen...

lakás: az szuper, jó nagy helyetek van, a mienk is hasonló, kicsit kisebb telekkel... :)

ami számomra fontos volt a választásnál, hogy egyszintes legyen! :)

Kamilla hogy alkalmazkodik az új helyzethez? voltatok már valamerre csavarogni a környéken? mondjuk tegnap gázos volt az idő... hogy viseli, ha nem tudtok kimenni? mi ilyenkor eléggé szenvedünk, tegnap este nagyon hisztis volt... :( mindene a "hita-palita" és a "motoj" :))))

89. porvoo (válaszként erre: 80. - Gtunde75)
2012. febr. 28. 17:55

75nm,3 szoba meg egy amerikai konyhás nappali.a kert olyan 400nm,saroktelken vagyunk,ez a legnagyobb.meg van egy kocsibeállós rész a bejáratnál.

hát egy évre írtunk alá,addig biztos maradunk,utána meg kiderül.szomszédoknál volt a férjem net meg tv ügyben,még orvos,védőnő miatt akarok átmenni egyik nap,de ha mást nem pénteken elmegyünk szétnézni h kihez tartozunk.

mikor derül ki hogy mit mondott a bank?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook