Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigethalmi kismamák!!! fórum

Szigethalmi kismamák!!! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 13. 08:37

Sziasztok!

Hogy vagytok lányok megszületettek a babáitok?

Remélem mindenki jól van!!! Írjatok!!!!!

5. Anika70 (válaszként erre: 4. - S.Krisztiii)
2011. jún. 19. 18:41

Szia Kriszti!


Én szeptember 9-re várom a Kislánykámat, de a császár miatt augusztus vége felé már megszületik:-)

2011. jún. 15. 21:27

Sziasztok!

Én is szigethalmi kismama vagyok, augusztus 21.-ére várom a kis babócámat. Kár, hogy ilyen kevesen vagyunk ezen a fórumon, nem nagy a nyüzsi!:( Pedig jó lenne ha több szigethalmi kismami írna, hogy megismerhessük egymást! A klub szerintem is jó ötlet!:)

3. Anika70 (válaszként erre: 3. - Miss.kata)
2011. febr. 26. 17:31

Szia!


Köszönöm a gratulációt, de egyenlőre nekem van okom gratulálni a gyönyörű kisbabádhoz:-D


Még nem tudom a babám nemét, jövő héten lesz tarkóredő vizsgálat, talán majd ott kiderül, de elképzelhető, hogy majd csak 3-4 hét múlva.


Mi a piac környékén lakunk. Vagyis lakok, mert a férjem kamionozik, nagyon-nagyon ritkán van itthon sajnos:-(


Soha nem árt, ha a párunk idősebb, mert komolyabban veszi az élet dolgait.


Az én férjem 1,5 évvel fiatalabb, mint én,pár éve élünk együtt, de csak egy éve házasodtunk össze, tehát már mindketten elég érettek voltunk egy harmonikus kapcsolatra.

2011. febr. 25. 17:04

Szia!


Örülök Neked! Végre egy szigethalmi:-)

Sajnos én még nem lennék jó társaság, ugyanis 6 hónap mulva születik meg a babóckám:-)


Persze jóval idősebb is vagyok nálad:-(

De legalább szigethalmi:-) :-)

2011. febr. 25. 16:47

Sziasztok,szigethalmi kismama vagyok,itthon vagyok a 8 hónapos kislányommal és szívesen ismerkednék kisbabásokkal a környéken!

Akár egy klubbot is létrehozhatnánk!:)Írjatok!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook