Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


34. 4726e582cf (válaszként erre: 33. - Szika)
2006. jún. 2. 08:59

Én biztos sokáig így leszek :((... Apacs nélkül ugye... csak bakos lehet Csibiri :).

És igen, be sem fejeztük :).

33. szika
2006. jún. 2. 08:57
de látod, hogy már megint kora reggel kezdjük....szörnyű :DDDDDD
32. 4726e582cf (válaszként erre: 31. - Szika)
2006. jún. 2. 08:55
:))) hihi, ezt már tom, hogy milliószor másabb :D.
31. szika (válaszként erre: 30. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 08:48
Helyes! majd most! :))))))))))))))))
30. 4726e582cf (válaszként erre: 29. - Szika)
2006. jún. 2. 08:44

Értem én :)).

Én nem büszkélkedhetek normális / jó szexuális élettel az exeimmel, no de ez a múlté, így nem forgok rajta :).

29. szika
2006. jún. 2. 08:41
Én legfőbbképp csak saját tapasztalatból és másokkal való sok sok beszélgetésből tudodm. meg abból hogy mi tényleg együtt kezdtük és az ember oylankor kénytelen találékony lenni, és fantáziájára hagyatkozni, különben nagy röhögés lesza vége. Mondjuk az is előfordult párszor, hogy vihogásba és párnacsatába fulladt a nagy romantikus este, de az is kell néha :)))))
28. 4726e582cf (válaszként erre: 27. - Szika)
2006. jún. 2. 08:38
És még én akartam segíteni :), holott ilyen praktikákat nem is took :((. Szóval kincs vagy, köszi :D.
27. szika (válaszként erre: 24. - 4726e582cf)
2006. jún. 2. 08:27
teljes pirulásban vagyok ám :DD
2006. jún. 1. 23:42

:))


/nagyon fáradt, nagyon hülye vagyok ma/

25. 7e433abb8e (válaszként erre: 1. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 23:39

:)


Forduljatok bizalommal hozzám.

Nekem hibátlan a nemi életem :)


Évek óta nincs :))

De próbálok tenni érte...eredménytelenül, ha kérdés van hozzám, privátban, hátha másnak bejönnek azok a módszerek amelyeket én szeretek alkalmazni.../eredménytelenül/...sosem lehet tudni, érted :)

2006. jún. 1. 23:16

szika, nagyon rendes tőled, hogy leírtad. Na majd bevetem :D hihi. Na nem most még, majd később, ha mellette leszek és lanyhulnánk... :).


Nagyon köszi mások nevében is. Kincs vagy :).

23. szika
2006. jún. 1. 23:10
jó pihenést!
22. aa5534ab52 (válaszként erre: 21. - Szika)
2006. jún. 1. 23:09

Jólvan, majd szombatig még kitalálok vmit!de még hnap is lesz nap, csak szombaton lesz az, amikor senki sem zavarhat!


Talán most már minden jobbra fordul!remélem!


köszi mindent!most megyek, mert fáradt vagyok!majd hnap ujra felnézek....

21. szika
2006. jún. 1. 23:05

:DDD ez aranyos. Hát csak nyugodtan. :)

megtanultuk, hogy a mi a jó neki, nekem...medvenc pozitúra, mi feszélyez, mi idegesít, meddig lehet elmenni szerepjátékokban. Aztán én azt, hogy ha engem szeret, engem választott, velem van, akkor nyilván nyugodtan elhihetem, hogy szépnek találja a testem és nem fog pofákat ágni, ha hurkás a pocim. és ez oylan nagyon sokat számít, hogy el sem hiszed. rengeteg gátlást felold az emberben, ha nem arra akar odafigyelni, hogy előnyösen nézzen ki közben. :))

Tipp, hogy csk oylan próbálj ki, ami felcsigázta a te fantáziádat is, és nem azrt kaarod, emrt ez most trendi. Nálunk a tejszínhabos, epres jeges játékok nagyon bejöttek. Aztán a különöző pozitúrk váltogatása. Ami csak eszedbe jut. És egyébként is. A lényeg, hogy nyugodtan hagyatkozz a fantázidra. De azért jó tanács, hogy beszéljetek emg egy egyezményes jelet, amivel a másik értésére adod, hogy most stop, és ezt most ne folytasd. :) jól fog jönni.

2006. jún. 1. 22:52

És miket tanultatok egymásról, magadról?ezekbe mi tartozik bele?

Eddig passzív voltam a szexuális kapcsolatban az uj dolgokra, mindig csak a pasim akarta, de most én is javítani, ujítani akarok!ötlet?


sztem az is sokat segít, hogy a pasimon kivül is beszélhetek erről a dologról,így hogy senki sem tudja ki vagyok és nyiltabban megy az egész!

19. szika (válaszként erre: 18. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 22:47

:DDD ez tényleg jó hír.

Hát igen..kissé grafomán vagyok. :))) És azért írtam le, mert annó nekünk is sokat kellett tanununk egymásról,magunkról. Bár szerencsés eset talán, hogy mi együtt kezdtünk, kölcsönösen elsőként. és így nem voltak elvárásaink. :)) és ez a trükk azóta is mindig beválik, ha érezzük, hogy kicsit kezd ellaposodni a szexuális életünk. :)

ha valamit szeretnél még kédezni, akkor csak nyugisan...itt leszek :)

18. aa5534ab52 (válaszként erre: 17. - Szika)
2006. jún. 1. 22:38

Huha szika!szép hosszu volt, de végigolvastam!de sztem mégegyszer végigolvasom majd, mert most fáradt vagyok!


Hát van egy jó hirem!kb fél orája, egy orája sikerült!:)és jó volt, talán eddig a legjobb a kevés közül!De sajnos nem tudom, hogy most mitől sikerülhetett!talán mert nem volt már egy hete?!(de ilyen már máskor is volt és mégsem sikerült)szoval nem tudom!lehet hogy tényleg még magamat kellene jobban megismernem!

17. szika
2006. jún. 1. 21:25

Vagyok!


Szóval én iylenkor megpróbálok ráhangolódni. és kell is, hidd el. ha otthon lesztek, és sehol senki, akkor ne készülj már egész héten arra, hogy jajjajaa, most akkor mindenképp kufirc lesz, ha akarom, ha nem. tervezzetek közös programot. Neki is meg kell érteni, hogy dő kell neked hozzá, és hangulatod sem mindig van. Főzőcskézzetek együtt, csináljatok valamit közösen. legyetek egész nap együtt, ha megoldható, és közben fogja kezed, legyed kedves, búgós...egész más lesz a hangulatod. A nőnek ez nem egy szaporodási rítus, mint a legtöbb pasinak, hanem egy mély érzelmi kötés is kell. Ezért nem megy a csajoknak annyira az egy éjszakás téma. Szóval, ha érzed, hogy foglalkozik veled, kedves, bújós, törődős..sok érintés, babusgats van a napotokban, akkor ez segít az ágybeli dolgokban is, mivel, akkor érzelmileg egy hullámhosszra kerültök. Tudatalatt egy nőnél sokszor gát, hogy úgy érzi, hogy ahsználják, és ezért nem tud oldódni. lehet, hogy ezt még nem fogalmaztad meg magadban, de legyen az neki egy ajándék, a jó érelemben persze, hogy közel engeded magadhoz, befogadod őt, ekkora bizalmat tanúsítasz felé. Ez egy fontos dolog szintén. Aztán adott napra vonatkoztatva. Jó dolog még a közös fürdés, pancsolás. és itt is...no szex. Még, ha úgy érzd, hogy nem bírsz már magaddal, akkor sem. De sokszor érintsétek meg egymást. és ne a szokásos helyeken. Kérd meg, hogy bízzon benned, és játszon veled most. határozzátok mega tabu zónákat: mint ell, nemi szervek, száj. legyetek találékonyak. Annyi minden mást lehet simogatni, csókolni. HIdd el a csukló, a nyak,a könyékhajlat, a boka, a derék legalább oylan érzékeny tud lenni. A lényeg az, hogy órákig lehet borzolgatni a másik idegvégződéseit. és ne engejetek a vágynak. Tartson ez sokáig. HIdd el, megéri. Aztán pancsolás után megfésülhet, aztán segít bekennia bőröd kencével, hogy fini puha legyen....és ugyanez fordítva...és lehet az ágyban tovább simizni...nasizni együtt..kendővel, topihével ezzel-azzal cirógatnia másikat. És masszírozni. minig csak egy testtájat és mindig a központ a gyökércsakra felé. Ezt kb a nemi szerv és a popsi között találod. Így minden érintés, inger oda továbbít energiákat. És ha van kedvetek, akkor szeretkezzetek. De tisztázzátok még reggel, hogy nem ez lesz a nap célja. Csak egy kellemes együttlét. És hamégis, akkor csak nagyon lassan..tapogatózva..mintha ez lenne az első alkalom. Adjátok mega módját. Ha úgy érzi, hogy hogy el fog szállni, akkor stop, lassítsatok, távolodjatok el kicsit. De közben ő simogathat, ecézhet, csókolhat. Aztán újra és újra, teljesen az őrületig. És ne stressszelj azon, hogy összejöjjön bármi is. élvezd a pillanatot, a kényeztetést, az együtlétet. nem az orgazmus a cél, hanem a harmónia, az egyesülés. A többi csak egy plussz. És jó tipp. Ha nem szokott öszejönni, ne is bázisolj nagyon hüvelyi vagy netalán g-pontos orgazmusra. Nyugodtan kérd meg, hogy mondjuk lovagló pózban simogasson közben, mert rengeteg nőnek csak a klitoriális orgazmus jön össze. És az sem megvetendő..sőőőőőt. és ha érzed, hogy valami jól esik, akkor mondd neki, hogy ez most jó, és így folytassa, ne hagyja bba. mert nagyon fontos orgazmusközelben az állandó folyamatos ingerlés, adott ütemben. ha váltasz, akkor visszaesel egy szakaszt. Ez így bonyolultan hangzik, de a megvalósítás nagyon egyszerű.

És még valami. Van egy kifejezetten klitorisz ingerlő kis eszköz. A neve Vielle stimulátor. Ez egy zselés ujjra húzható átlátszó pár ponton domború valami. Pl a Dm-ben is lehet kapni. és ha elsőre nem is, de utána nagyon hatásos. érdemes magadnak kipróbálni többször. Hogy megtapasztald, hogy mia jó neked.

Egyenlőre ennyi. Majd írj, hogy hogy sikerült ahétvége

ja és, ha enm akarja ezt veled végigcsinálni, hogy megoldódjon ez a probléma, akokr tessék őt farba rúgni, és elhajtani a sunyiba, ahogy Fawkes mondta. Lesz ennél jobb is. :))))

Puszi

16. 4726e582cf (válaszként erre: 15. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 12:15

Így ahogy mondtam. Ha nem tudok közös nevezőre menni a pasival, akkor kár egymást pisztergálni. Amúgy minden ebből robbant ki, hogy nekem nem jó, mert ugye a kedvenc kérdésem aktus után "neked is jó volt ugye?"... nah amikor ezt másodszorra hallottam, totálisan kész lettem. De ez nagyon hosszú történet.


Nem bánom, hogy véget vetettem annak a két kapcsolatnak!

15. aa5534ab52 (válaszként erre: 14. - 4726e582cf)
2006. jún. 1. 11:45

"Nekem a kapcsolatok rá is mentek, de így utólag rájöttem, nem is bánom. "


ezt hogy érted?

14. 4726e582cf (válaszként erre: 13. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 11:38

Gondolom... Hát így nincs nagy ötletem... Nekem a kapcsolatok rá is mentek, de így utólag rájöttem, nem is bánom.

Ha erőt veszek magamon, akkor írok privit, hátha tok segíteni :).

2006. jún. 1. 11:21
Hát már 16 hónapja kísérletezünk!:( És az a baj, ez a probléma a kapcsolaton is ront.
12. 4726e582cf (válaszként erre: 9. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 11:19

Igaza van szikának.


Kisérletezzetek, szerintem. Meg ne óckodj dolgoktól, gondolom az is benne van a pakliban. Nekem is benne volt :(, nem is volt valami fényes történés az exeimmel... De nehogymár emiatt legyen rossz Neked :).

11. szika (válaszként erre: 9. - Aa5534ab52)
2006. jún. 1. 11:13

Szia!


Estére kigondolok nektek valami tutisat. A fő lényeg, hogy ne görcsölj rajta. nem szabad. Ez örömforrás, nem muszáj, nem munka, arra szolgál, hogy neked jó legyen. :)))

Most muszáj mennem, de jövök majd, és beszélünk :)

10. aa5534ab52 (válaszként erre: 5. - Fcica)
2006. jún. 1. 10:34
Fcica!neked is volt ilyen problémád?most már megoldodott?
9. aa5534ab52 (válaszként erre: 6. - Szika)
2006. jún. 1. 10:34

Hát igen!sokszor van az, hogy a barátom akarja én meg nem!

és ha megvan a veszélye, hogy esetleg valaki ránknyit, akkor meg már tényleg nem sikerül, mert végleg nem tudok kikapcsolni!ezek mind problémák, én is tudom, de sokszor ha egyik sincs, akkor sem sikerül!most a hétvégén lesz egy olyan alkalom, amikor tényleg senki sem zavar minket, el leszünk zárva a külvilágtól!vmi ötlet, hogy hogyan lenne a legjobb, hogyan jöhetne össze!

Különben figyel rám a párom, mindig kérdezgeti, hogyan jo és én is mondom, de sajna sokszor én sem tudom....

8. aa5534ab52 (válaszként erre: 5. - Fcica)
2006. jún. 1. 10:31
Szerencsére őszinte vagyok és mindig meg tudjuk beszélni, ezzel nincs probléma! Hát sokszor már én is tartok a szextől, főleg akkor amikor már egymás után sokszor nem sikerül!
7. aa5534ab52 (válaszként erre: 4. - Bige)
2006. jún. 1. 10:30
Eleinte tényle szorongó voltam, de másfél év után ez már elmúlt! Egyik probléma sokszor tényleg az, hogy nem tudok felszabadulni, de sokszor fel tudok mégsem sikerül akkor sem.
2006. jún. 1. 10:29

hááát...érdekes kérdés. Az egyik barátnőmnek ugyanez volt a gondja. Aztán kiderült, hogy azért például, mert nem azért volt a heti több alkalom, mert ő is akarta, hane mert a pasi igényei ezt diktálták, és ő meg muszájnak érezte, hogy ne legyen sértődés. Aztán az is gond, ha nem megfelelő az előjáték. ha nem készül fel a tested egy ilyen komolyan átengedős intim kapcsolatra, akkor nem tudja elérni azt az izgalmi fokot, amikor lehetne orgazmusról "beszélni". Akkor az is gond lehet, hogy a pasek nem figyel rád eléggé. Például tudja, elmondtad neki, hog te mit szeretnél, melyik pozitúrát kedveled, miylen mozdulatokat szeretsz..mi zaar, mi okoz örömet? Iylenkor nem szabad szégyenlősködni. persze ehhez tudni kell azt is, hogy mi a jó neked. mert ha te magad sem tudod, akkor elmondani sem sikerül.

Aztán saját tapasztalatból. nekem sem jön össze, ha van valami zavaró tényező..nincsenek nyugodt körülmények.. például mászkálnak a házban...van itthon valaki... kényelmetlen a pozitúra vagy a helyzet...fáj falamim, vagy egyszerűen csak rossz kedvem van. oylankor sokkal többet jelent, ha csak odabújunk egymáshoz és dajkálás van, semmi más. igaz, hogy i több, mint 4 éve együtt vagyunk, de meg kell tanulni, hogy sokszor a minőség és nem a mennyiség, a strigula a fontos. :))

2006. jún. 1. 10:28
Szerintem minél erősebben vágysz rá, annál kevésbé fogod átélni. Nálam legalábbis így működött. Ilyenkor alternatív módon segített a párom eljutni a csúcsra. Jelen pillanatban magától a szextől is tartok, hiszen most telt le a gyerekágyas korszakom. Én annak is örülni fogok, ha nem lez kellemetlen az első alkalom. Mit csinálsz, amikor nem jön össze? Eljátszod vagy őszinte vagy?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook