Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
4. bige
2006. jún. 1. 10:28

szia!


nem lehet, hogy szorongó vagy, túl prűd neveltetésben részesültél, emiatt nem tudsz felszabadulni? nem ismered a saját testedet?

2006. jún. 1. 10:16
Orgazmus hiány!:( már kb másfél éve vagyok együtt a barátommal, és heti 2-3 alkalommal tudunk lefeküdni egymással.... Már volt orgazmusom, de nem tudom miért, kb 1-2 havonta van egyszer kétszer(ez igy nem határozható meg pontosan, de kb igy tudom elmagyarázni)!nem tudom mitől függ ez, de sokszor aggasztó a dolog és nem tudom mi lehet az oka?ötlet?
2006. jún. 1. 10:07
Mi a problémád?
2006. jún. 1. 10:02

Üdvözlet mindenkinek!


Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy a szexuális problémákról beszélgessünk, és egymásnak segítsünk, hogy ezen javítsunk! Kérek mindenkit, akinek ilyen problémája van, az ossza meg másokkal a tapasztalatait és véleményét! Nem véletlenül hoztam létre ezt a fórumot, hiszen nekem is ilyen problémáim vannak! Ezért is kérek mindenkit, hogy segítsen nekem és még sok más nőnek, akinek ilyen jellegű problémája van!


Várok mindenkit a fórumon!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook