Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


2007. febr. 1. 16:04
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat... most valamivel előrébb jutottam, és igazatok van.. tényleg néha olyan, mint egy kisgyerek, ha nem kap meg valamit, legyen az bármi akkor hisztizik.. az ő módszereivel! Tényleg olyan mint egy nagy ovodás, és az én érzéseimet néha nem nézi semmibe.. Az exbarátnőjét pedig már gyűlölöm mert mindig felhozzá mikor nagyobb összezörrenésbe keveredünk, akkor minek dobta őt miattam? Ha annyira rossz lennék akkor menjen vissza hozzá... de erre a válasza mindig az, hogy őt már nem szerette, pedig a lány tényleg mindent megcsinált neki, még papucs is volt. És engem szeret.. legalábbis ezt mondja, néha érzem néha nem.. igazából nem nagyon tudom összetenni a pasimat, hogy mit akar tőlem, hogy most mit is szeret bennem vagy miért van velem?? Majd megértem egyszer remélem...
153. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 150. - Pici Lulu)
2007. febr. 1. 00:40
Nekem ha egy pasi borzolta az idegeimet, mindig azt alkalmaztam, hogy akkor most menjen el pihenni kis idore, par het szunet, gondoljuk at, mennyire is fontos a masik. A baratod ugy viselkedik, mint egy dacos ovodas, aki duzzog, ha nem kapja meg, amit akar. Talan ilyen ovodas modszerekkel kell a helyes utra terelni. A volt baratnojenek emlegetese olyan, mintha Teged ledegradalna az ex ala. Volt valasztasa, azt akarja mondani hogy rosszabb lora tett? Nagyon fiatal es szep is vagy, nyugodtan allj ki magadert, Neked nem kell elturnod, hogy valaki terrorizaljon! Probald moresre tanitani, aztan az elet ugy is hozza magaval a helyes dontest! Tudom milyen az, amikor elore nekiveselkedik az ember lanya, hogy na most megteszem, aztan az elso kis ellenkezo szavara ha a masik kovetelozoen es kerdoen reagal, akkor ugy elszall a szandek. Ha o rakenyszeritene valamire, esetleg maradandoan is nyomot hagyna a lelkedben. Vajon ha kepes rakenyszeriteni valamire, hat hol figyel O a te erzeseidre?
152. Shally
2007. jan. 31. 20:30
Hát ha ezt nem képes megérteni keress mást szerintem! De ezt neked kell eldöntened, én az a tipus vagyok aki nagyon rosszul tűrné az ilyesmit! De szerintem ha így folytatja előbb utóbb neked is tele lesz a hócipőd vele.
151. Shally
2007. jan. 31. 20:30
Hát ha ezt nem képes megérteni keress mást szerintem! De ezt neked kell eldöntened, én az a tipus vagyok aki nagyon rosszul tűrné az ilyesmit! De szerintem ha így folytatja előbb utóbb neked is tele lesz a hócipőd vele.
150. Pici Lulu (válaszként erre: 149. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 31. 20:06
Hideg fejjel? Vele? Hááátt szóba sem jöhet.. mert ilyenkor az van, hogy "őt nem érdekli ez a téma" és megbánt, hogy hagyjam abba a témáról való beszélgetést. Volt mikor mindennap felhozta, ha nem is nevezete nevén a dolgot akkro csak célzott rá, de mostanába hetente van erről vitánk! Engem idegesít, mert miért nem vagyok neki így jó, meg van mikor a hülye exb.nőjét is felhozza, hogy "hát megszoktam, hogy ő csinálta" és ezért elvárja, hogy én is csináljam neki! És igen egyenlőre nem vagyok erre képes, 1 éves sem voltam képes, és kitudja mikor leszek rá képes.. mindig az van bennem, hogy na akkor most megteszem de mikor visszautasítom úgy néz utánna rám, mintha valami használt szakadt ruha lennék! Olyan megalázó, ez rosszabb mintha szólna.. szóval nem értem! Bár tudnám mi játszódik le ilyenkor a fejébe... bár tudnám..?? Nekem bezzeg elkell fogadni a problémáit de mikor én kérek valamit, hogy na ezt most ne.. akkor huzza a száját és tényleg a kapcsolatunkban csak ez a dolgo és az anális sex ami nem megy, és amit visszautasítok! Szóval.. bármi másra vevő vagyok csak ezekre nem!
149. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 146. - Pici Lulu)
2007. jan. 31. 19:12
Egyszeruen mondd meg neki, hogy NEM. Egyenlore nem vagy erre kepes, talan majd eljon az ido, hogy megbaratkozol a gondolatukkal, de ez meg nem most van. Kolcsonos kompromisszum egy kapcsolat. Sajnos nem tudok ferfi fejjel gondolkodni, nem tudom, hogy mi jatszodik le ilyenkor a fejukben, de ha nem tudja elfogadni a dontesedet ezzel kapcsolatban, akkor az gond. Minden nap ezzel fog teged zaklatni? Hat igy nem fogsz kedvet kapni ezekhez. Probaltatok errol mar hideg fejjel beszelgetni?
2007. jan. 31. 19:10
Részben... mikor egy apróságban nem csinálomazt amit akar, akkor igen, akkor kiakad rám! De egyébként jól megvagyunk!
147. Shally
2007. jan. 31. 19:08

Az élet más területén is ilyen akaratos, és önző? Vagy más szempontból jó megvagytok?

Én tutira nem jól viselném, ha valaki ílyen erőszakos módon próbálná rámerőltetni az akaratát. A szex arról szól, hogy mindkettőtöknek jó legyen, és nemcsak neki. Ezt meg kell értenie! Ha tényleg ennyire visszataszító számodra a dolog, szerintem ne hagyd magad.

2007. jan. 31. 18:35
Nem értem a pasimat.. egyszer tök úgy érzem, hogy na most minden okéé, és akkor többet elő sem jön a téma, de mindig előhozza. Megint a szájba élvezés... és akkor mindig azzal jön, hogy "mert ő szeretné" de én nem.. ezt miér nem nézi! Többször próbáltam de nem megy, mert undorodom tőle.. egyszerűen képtelen vagyok megtenni, felőlem még lehozhatja a csillagokat is de nem tudom megtenni neki! És kérdeztem, hogy "miért ez ekkora baj, ha nem csinálom" én kis naív azt vártam, hogy azt mondja, nem, de azt mondta "igen". Most meg már a sexuális életünkkel is baja van, mert hogy ő naponta elviselné, hogy én állandóan szájjal kényeztessem, meg különböző pózokban lovagoljam meg..(az egy dolog, hogy én néha tök fáradt vagyok, de őt ez nem érdekli) múltkor is megjegyezte, hogy "mindig bealszol" mert elaludtam egyszer kétszert.. na és! És mi az, hogy én nem engedem meg, az anális sexet?? Már ez is baja! Mert ezt sem tudom megtenni, mert nekem kellemetlen! Most mi a szart csináljak? Elvagyok keseredve, hogy lehet ilyen egy pasi? Rám miért nem gondol?
145. Pici Lulu (válaszként erre: 144. - D64f9951e2)
2007. jan. 24. 14:44
Velem is történt ilyen, pl most ahogy elkezdtem melózni (diák) fáradtabb vagyok és tényleg átmegyek a barátomhoz és beesek az ágyába és bealszom, néha meg is jegyzi, de háát nem tehetek róla kettőig nem látok, nem hogy még szeretkezzem is vele...! Valamikor rámmászik és kierölteti, aztán már semmi bajom vele mert meghozz a akedvemet hozzá, csak ígyhozzá kezdeni elég nehéz... De mikor nem melóztam semmit, akkor tényleg egy éjszaka alatt többször is csináltuk!
144. d64f9951e2 (válaszként erre: 142. - Pici Lulu)
2007. jan. 24. 14:39

főként azóta, amióta nagyobb a nyomás rajtam a melóhely miatt, meg hogy negyed óra hiányzik ahhoz, hogy meglegyen mindennap a napi 10 óra ledolgozott melóidőm.

ugyanakkor amíg a másik munkahelyemen voltam, nem volt ilyen probléma, ott fél 8-tól fél 4-ig voltam, nem terhelt le annyira. itt meg negyed 8-tól délután 5-ig bent vagyok, néha még tovább is. gyakran egyenlő vagyok a hullával, és még nézni sincs erőm, nemhogy szexelni. emiatt igazából hétvégén jön meg a kedvem a szexhez, mert akkor ugye nincs feszültség, nincs napi reggeltől estig tartó stressz, stb...

én szeretném megadni a páromnak az általa kívánt gyakoriságot, de képtelen vagyok rá, és ez nagyon zavar :(

a minőséggel még nem volt gond, mert mindent megadok neki, amit kíván... bárcsak kívánnám többször a szexet...úgy bánt, hogy nem megy :(

143. Pici Lulu (válaszként erre: 141. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 14:38

Mintha a gondolataimban olvasnál.. nagyon ráéreztél arra amit érzek és néha tényleg elnyomva érzem magam, hogy mitől nem lehetek több annál az ex barátnőnél?!! A mostani barátom a 3. komolyabb kapcsolatom, az előző pasijaim elfogadták ezt hogy én nem csinálok ilyet.. de a jelenlegim mindig felhozza, pl. a minap is felhozta, hogy (idézem) : "hiányzik az az érzés nem tehetek róla, igen tegnap is mondtad, h megszoktam! NEM TEHETEK RÓLA!" ezt most vágtam ki az msnből mert kb. fél órája írta, a megszoktam annyit jelent, hogy énkérdeztem, hogy ennyire megszoktad, hogy a volt barátnő csinálta neked.. és háát ez lett az eredménye. Aztán még odaírta, hogy "ne mondjam el ezt senkinek, hogy ő ezzel így van" szóval bántaná az, ha én elmondanám, hogy hát "figyi milyen az én báratom mindig csak erölteti" valahol ez neki égő, hogy ennyire erölteti! De nem tudom összerakni, nem értem...!

Azt tudni kell, hogy ezzel a bizonyos volt b.nővel több mint 3 évig voltak együtt... ez volt az első b.nője. én vagyok a 2. komoly kapcsolat az életében.. néha észre is veszem, hogy tényleg csak egy nővel volt dolga huzamosabb ideig..mintha engem is olyanra akarna formálni mit ez alőző csaja volt vagy én nem tudom. VAgy túl élénk már a fantáziám ezzel kapcsolatban.. hááát nem tudom.. kezdek már mindenfélét gondolni..!!

142. Pici Lulu (válaszként erre: 140. - D64f9951e2)
2007. jan. 24. 14:28
Jaj ilyen nálunk is volt..és akkor ilyenkor mi került porondra az az idióta ex barátnője mert ő vele mindig többször csinálta egy nap, és ő megengedte azt, hogy a szájába élvezhessen.. szóval voltak dolgok, persze ezt nem mondta ki így szószerint de éreztem ahogy beszél velem.. Azóta utálom ezt csajt! Az én barátom azt nem bánná ha naponta 1000 elégíteném ki szájjal és a végeredmény a számba kötne ki...! De én meg erre nem vagyok képes! A sex téma meg olyan hogy, naponta csináljuk aztán nekem ennyi elég volt.. persze van mikor nem mindennap! Hetente átlagosan 4-5x szoktuk csinálni! Nekem is volt olyan időszkaom, mikor nyomult a párom és én gondoltam, hogy "jaj már megint szeretkezni akar" és én ezen túlléptem, nekem tova szállt ez, hogy nem kívánom annyit, deee most sem vagyok egy sexbajnok a napi egy adaggal beérném/beérem! Mióta tart nálad ez az időszak, kedves Gitta25??
141. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 139. - Pici Lulu)
2007. jan. 24. 14:23
A parod ha olyan tapasztalt lenne, inkabb ugy allna az egeszhez, hogy idot ad, hatha egyszer eppen ugy hozza a hangulatod, hogy magadtol is szivesen megteszed, csak miatta. A volt baratno emlegetese ilyen esetben oreg hiba, maradando karosodast okoz a kapcsolatban, gatlasossa tesz teged, ez amolyan pszichologiai terror. A legrosszabb, ha o volt az elso fiu aki ezt mondta, lehet innentol kedve az osszes baratodnal zavarni fog a volt baratno, mert alapvetoen gatlasok lesznek benned, es biztos leszel benne, hogy az elozohoz sosem erhetsz fel. Nalam is ugy volt ez, hogy annak idejen 16 evesen egy fiu elmondta, hogy az elozo baratnoje mi mindent megadott neki. A kapcsolat is ezen csuszott el, es azota ha igazan szerettem egy hapsit, mindig az volt bennem, hogy nem lehetek neki eleg. Remelem magadban a helyere fogod ezt tudni tenni!
2007. jan. 24. 14:21

nálunk a probléma főleg abból adódik, hogy én nem kívánom olyan gyakran a szexet, amilyen gyakran ő szeretné azt művelni... őt napjában akár többször is rá lehetne venni a szexre, és még győzködni sem kellene... én meg... beérem a kis heti 2-3 alkalommal... egyszerűen nem kívánom többször az együttlétet.

ugye persze emiatt én is sokat görcsölök, hogy egyszer majd elmúlik a "nagy szerelem" korszaka a részéről, és ugye akkor már nem leszek neki olyan fontos, meg addigra nyilván meg is fog unni, és máshol keresi majd azt a partnert, aki maximálisan ki tudja őt elégíteni gyakoriság szintjén is.

2007. jan. 24. 14:10
Jaj köszi a tanácsokat, hát én is ettől félek, hogy mi van h a más felé néz.. mert az a gondolat, hogy "az én párom nem tenne ilyet" nekem kevés, az egy dolog, hogy ezt gondolom.. én részben ettől is félek, hogy mi van ha megcsal mert egy másik csaj megteszi ezt.. de szerintem ha ezt csinálja elég baj.. sőt nem szeretném ha ezt csinálná ha ennyire nem tartja tiszteletben, hogy ez nekem nem megy akkor sajnálom! Elég baj ha már egy pasi azért vált párt, mert ezt nem teszi meg a b.nője.. csak engem még az is bosszant, hogy az exb.nője ezt mindig megcsinálta és hogy ezért hiányzik neki mert attól a csajtól megkapta...és én ezt nem tudom megadni neki és ez olyan fura érzés számomra..! Már szinte utálom az ex.bnőjét..! Pedig nekem nem tett semmi rosszat, de wááááá!!
138. gyopár (válaszként erre: 137. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 24. 12:48
Vannak olyan férfiak, akik tisztelik a párjukat ilyen tekintetben is (lehet, hogy kevés). Nálunk már volt arra is példa, hogy túl sokáig elhúzódott az aktus (részéről), s az én hüvelyem már nem igazán bírta a gyűrődést... Szó nélkül megtette, hogy a combomon ment el. Egy percig sem akarta, hogy nekem kellemetlen legyen. Ezt tudom, mert utána meg is beszéltük. Szerintem ilyen kommunikációra minden párnak képesnek kellene lennie.
137. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 135. - Shally)
2007. jan. 23. 23:13
Egyebkent nem ertem a ferfiakat. En olyan rosszul ereznem magam, ha ugy csinalna nekem valamit, amitol o undorodik vagy nem szivesen teszi. A ferfiak miert nem zavartatjak ilyesmiben magukat? Nem tisztelik a parjukat?
136. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 134. - Pici Lulu)
2007. jan. 23. 23:12
Tokeletesen megertelek, ugyanigy vagyok ezzel, azzal a kulonbseggel, hogy en mar megengedem, de rohanok oblogetni, villamsebesseggel. Egyszer egy srac, aki megcsalt azt mondta, hogy engem mindenki meg fog csalni. Nem tudom, talan erre is ertette, hogy nem tettem meg mindent, amit kert. Egy fiunak tisztelnie kellene ha valamit nem akarsz, mert mi nok azt tennenk. CSakhogy ok ezert ferfiak, mert amit nem kapnak meg, arrol nem tudnak lemondani, megkeresik mashol. Hogy a parod milyen, nem tudom, a kepek alapjan egy eleg fiatal fiu, szemmel lathatoan szeret, de eleg jo kiallasu is, nem akarom leirni, mit gondolok, de legy resen. A masik hogy az ilyen zsarolasok nem ernek veget itt, mert mast is kerhet ugyanigy. A helyedben talan megprobalnam ugy, hogy utana azonnal kioblitem a szambol, akkor megnyugtatod magad, hogy talan emiatt nem fog masok utan nezni. Ha utana jon meg hasonlo dolgokkal, az mar el kell gondolkodtasson.
135. Shally (válaszként erre: 134. - Pici Lulu)
2007. jan. 23. 20:27

Szerintem semmi esetre sem szabad olyat csinálnotok az ágyban, amit a másik nem akar! Elvégre a lényeg, hogy mindkettőtök élvezze a dolgot. Mit mondjak elég önző dolog a barátodtól, hogy csak az lebeg a szeme előtt, hogy Ő akarja...speciel ezt a szájba élvezős dolgot én se vállalnám be.

Nálunk a barátom az,aki ellene van az orális szexnek (elég furcsa egy pasitól), azt sem szereti ha én csinálom neki,hogy ő csinálja nekem abba meg végképp nem megy bele... :(( Nem örülök de ez van. Ezen nem vitatkoztunk sose. Ő ilyen.

Szóval ne hagyd magad szerintem, neked is jól kell érezd magad szex közben nemcsak a férfinek!

2007. jan. 23. 18:06

Nos, hát nem tudom mennyire nevezhető ez sexuális problémának, nekem az mert képtelen vagyok rá...

A kedvesem mostanában egyre többször megkérdezi, hogy mi lenne ha a számba menne el, én mindig visszautasítom mert én nem tudom ezt megtenni, mondja, hogy nem kell lenyelnem csak had menjen el a számba.. de nekem ez egy olyan nyomás, hogy wáááá.. egyszerűen hánynom kell tőle, pedig megcsinálnám neki szívesen ha csoki ize lenne, de nem tudom megtenni! Felőlem ehet akármit, mert attól elvileg megváltozik az ize, de nekem akkor sem kell úgysem... mindig meggondolom magam! És ez elég bosszantó számomra, is.. a másik meg az, hogy miért akarja annyira, hogy oda menjen el.. miért nem jó ha máshová... miért erölteti, ha egyszerűen már beszéltem vele normálisan is.. és a válasz, csak annyi volt, hogy "de én szeretném".. na most erre mit lépjek? Lehet, hogy hülyén hangzik de senkihez nem tudok fordulni aki komolyan venné ezt! Köszi előre is aki tud valami tanácsot ezzel kapcs.ban..

133. gyopár (válaszként erre: 132. - Shally)
2007. jan. 19. 13:26

5 év tényleg soknak tűnik, nem tudom. A másfél évet azért írtam, mert ennyi nekünk is kellett, s valaki egy korábbi hozzászólásban ennyi idő miatt aggódott.


A te helyzeted valóban nem tűnik egyszerűnek. De azért nem kell feladni. De mint írtam, én fontosnak tartom azt, hogy ez két emberről szól; két ember érzéseiről, vágyairól, kívánásairól egymás iránt. Nem egyről.

132. Shally (válaszként erre: 131. - Gyopár)
2007. jan. 19. 13:05

"Szerintem ha két ember igazán szereti egymást és valóban testileg is kívánják egymást, akkor kell annyi türelemnek lenni egymás iránt, hogy egy kapcsolat ne menjen tönkre a testiség miatt." Erre annyit reagálnék, hogy a kérdés nem ilyen egyszerű. Én tudom hogy szeretem a barátom, de a szex sose volt a legjobb, de én türelmes voltam, mert én voltam számára az első, és úgy voltam vele majd belejön...Azóta eltelt 5 év, és nem lett jobb sőt... a helyzet eléggé aggaszt. De még nem adtam fel, nem akarom elhagyni ezért, de azt is tudom hogy én így nem tudok élni mindig. Nekem szükségem van arra, hogy a párom kívánjon, olyan igazán...férfiasan. Nos ezt ebben a kapcsolatban nem kapom meg.

Még remélek, hogy rendbejönnek a dolgok, de az tény a legigazibb szerelmet is tönkreteheti ha nincs meg a szexuális összhang. :((

131. gyopár
2007. jan. 19. 12:56

Szerintem ha két ember igazán szereti egymást és valóban testileg is kívánják egymást, akkor kell annyi türelemnek lenni egymás iránt, hogy egy kapcsolat ne menjen tönkre a testiség miatt. De ehhez az érzelmeknek és a testi érzéseknek össze kell kapcsolódni. Másrészről, ha annyira egyáltalán nincs semmilyen pozitív testi élmény, bennem fölmerül a kétely, hogy az valóban szerelem-e; nem csak egy mélyebb barátság, vagy valamiféle kíváncsiság, mondjuk (.. férfiak egy része biztos nem így gondolja..)


Lehetnek időszakok, amikor stresszesebb életmód miatt az egyiknek nehezebb - ilyenkor a másik legyen toleráns, és segítsen testileg-lelkileg, ahogy tud. Lehet, hogy az egyik tapasztalatlanabb (vagy mindkettő), s ilyenkor több idő kellhet, akár másfél év is. De ha valóban erős a vonzódás, akkor szerintem megéri várni, és csinálni. Nem gondolom, hogy feltétlenül "technikailag" kell megoldani a dolgot. Az a fajta ráhangolódás pedig, amit a 17. sz. hozzászólásban olvasunk, tényleg nagyon felvillanyozó (tapasztalatból mondom, mi is csinálunk néha hasonlókat, bár nem egész naposat). És ilyenkor az ember nem úgy fog neki, hogy most feltétlenül ilyen vagy olyan orgazmusa lesz. Egyszerűen csak jó együtt,jó érzés a másik érintése, s lám a végén az is sikerül...

130. brigo75 (válaszként erre: 122. - Csupaszabo)
2007. jan. 19. 11:46

Ilyen problémákkal küszködtem én is.Nem 1 kapcsolatom ment galyra!

Folyamatosan járt az agyam!

Zavart minden szösszenet!Nem tudtam kikapcsolni.

Aztán volt egy partnerem aki nagyon jó "tanárom" volt.

(Otthon nálunk a szex TABU téma volt!!!

Ez elég rendesen belém ivódott:( )

Szóval ő volt aki segített a saját testemet megismerni,bevezetett a rejtelmekbe, sokat -nagyon sokat köszönhetek neki!

Érdekesség az egészben az,hogy se vele ,sem az utána lévő párommal nem sikerült elélveznem, maga az aktus tuti volt csak ez hiányzott a végéről.

Most van egy kapcsolatom,nálam találkozunk és vagyunk együtt. Azóta nem volt olyan ,hogy ne sikerűlt volna,egy éjszaka akár többször is.

Ez néhány hónapja még csak álom volt!

Lehet,hogy azért mert hazai pályán vagyok,-igaz egyszer máshol is megesett az eset és akkor is tuti volt- lehet,hogy azért mert őszintén megmondjuk a másiknak ,hogy hol jó,vagy mert meg mutatjuk, hogy hol és hogy jó nekünk és akkor úgy csináljuk,

Nem jár az agyam, nem zavar a zene,érzek!Igaz a csiklóorgazmusom jött össze eddig, a hüvelyivel úgy vagyok,hogy vagyok de nem jön össze a vége.

De azis meglesz!

129. Virág3 (válaszként erre: 128. - Icus)
2007. jan. 19. 11:41

Elolvastam, érdekes volt.Csak sajnos nekünk nem adódik nagyon olyan alkalom,hogy egy egész napot kettesben töltsünk.

Én nagyon kívánom, és fel vagyok rá készülve. És a gátlásokkal sincs probléma szerintem.Erről is szoktunk beszélni, hogy nekem nem sikerül.Meg igazából gyakran nem is érzek semmit.Azt meg kétlem,hogy a mérete lenne az oka.Nem tudom!:(

128. Icus (válaszként erre: 126. - Virág3)
2007. jan. 19. 09:08
Olvasd el a 17-es hozzá szólást! Nagyon érdemes!
127. Icus (válaszként erre: 126. - Virág3)
2007. jan. 19. 09:07
Az, hogy 18 éves vagy az nem jelent semmit. Ha, nem kívánod igazán, és ha nem vagy felkészülve a dologra nem is lesz jó. Én legalábbis így gondolom.
126. Virág3
2007. jan. 19. 08:49
Sziasztok!Én 18 éves vagyok, a barátommal 1.5 éve vagyok együtt.Ő az első. egyszer sem sikerült elélveznem. Sőt még azt is csak ritkán érzem, hogy a közelében lennék. Nagyon rossz. Ő is teljesen ki van borulva, hogy miatta van, pedig nem hinném, hogy ő a hibás. Nem tudom, mit kéne csinálnom, csinálnunk, hogy nekem is jó/jobb legyen!?
125. Icus (válaszként erre: 122. - Csupaszabo)
2007. jan. 15. 17:56
Én is voltam ebben a cípőben, néha sajnos még vagyok is. Ha valami miatt nem tudok teljesen kikapcsolódni! A férjem rögtön észre veszi, hiába a 20 év az 20év, és ilyenkor mindig súgdos a fülembe, mindenfélét, mit szeretne, mit szeret bennem, mit tenne velem a legszívesebben, és pillanatok alatt elélvezek. Nálam az volt a gond, hogy mindig gondolkoztam, mindent végigkövettem, most jó, most nem jó, hú most mindjárt a csúcson vagyok és ezután jött a nagy zuhanás!!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook