Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2008. szept. 23. 11:31
yoda és kittykiss!az az észrevételem,mintha ti ismernétek 1mást,mintha kittykiss ismerné a barinődet és szegényt akarnátok hibáztatni azért,mert yoda-nak nem jön össze,hisz yoda nem is írta,h magának összejön ezt pedig kittykiss tudta,azt sem írta yoda,h a barinője mennyire fiatal és kittykiss mintha ezt is tudná.yoda vázlatosan írt problémájáról,de már is kikiáltotta kittykiss a csajt hibásnak.Kérdem én,ha kittykiss te neked nincs orgazmusod,azért a barátodat tennéd felelőssé?Mert az,sztem a te problémád,de viszont a barátoddal kell,h megold!yoda barinőjének volt már ilyen kapcsolata azzal nem volt semmi gond,akkor nem a barátnő a hibás! semmiféle képpen nem kellene őt hibáztatni,mert az rosszat tesz 1 kapcsolatnak,rossz fényt vet rád yoda,hisz gondolom a barinődet is izgatja,h neked miért nem jön össze?Ha pedig ő az első akkor te is yoda igen csak tapasztalatlan vagy.Persze ez nem baj,ilyenkor csak annyi van,h több időbe telik,míg összecsiszolódtok!Olvasd el itt vannak olyan fiúk akiknek ugyan olyan problémájuk van,mint neked,mégse a barátnőjüket hibáztatják és tanácsként sem azt írják,h a barinödnél van gond,hanem azt,h "túl reagálod,vagy ideges vagy,vagy ,h nyugi és minden rendben lesz."Ha családi problémád van azt neked kell megoldanod,vagy azért is a barátnőd a hibás?Azt sem írtad,h a barátnőd abba hagyja a csúcs előtt a stimulálást,kittykiss pedig erről ír,most akkor mivan?ki tudja jobban,h mi van, te yoda,vagy kittykiss?Azért sem vethető meg a barátnőd,mert nem akarja még az orális szexet ettől még senki nem mondható tapasztalatlanabbnak!Az 1 olyan dolog amihez tényleg fel kell nőni sok évnek el kell telni,h erre valaki is rászánja magát,legalább is a normálisabbja így gondolkodik.Esetleg neked yoda vannak e perverz fantáziáid,amitől beindulsz csak a barátnődnek nem mered mondani és inkább őt hibáztatjátok?Van e olyan dolog ami élvezetet nyújt Pl:abban találsz élvezetet,h a barinődet szekálod,idegesíted stb.,mert akkor tényleg el kel neked a segítség!A barátnődet pedig nagyon sajnálom,hisz gondolom ő türelmes és csodálkozom,h egyáltalán veled van még!
243. yoda90
2008. szept. 22. 16:27
Nekem Ő az első. nagyon szeretem... ilyenek h hangok gondolatok stb nincs... családi probléma?? háát... mindenhol vannak... nállam is... lehet h akkor ez az oka??
2008. szept. 22. 15:05
Mackó 19-nek is ezt tudom javasolni, hiszen neki még szexuális tapasztalata sincs! Amikor együttvagytok nem-e vagy feszült,mert az is gátolhat az ejakulálásban.De lehet ennek szervi oka is.Erről azt olvastam,hogy visszafolyhat az ondó a hugyhólyagba.Mindenféleképpen javaslom h ilyen internetes oldalon keressetek fel szakembert akinek a váleményét kérhetitek hiszen mi nem vagyunk szakemberek,csak a tapasztalat és amit olvas az ember itt-ott,azt tudjuk nektek javasolni. Minél több türelem,szerelem.
241. 2ce679405c (válaszként erre: 239. - Mackó19)
2008. szept. 22. 15:01
Lehet, hogy túl parázod a dolgot!Ne félj tőle, teljesen normális!
2008. szept. 22. 14:58
Először is yoda! Nem írtad,hogy neked volt-e ezelőtt szexuális kapcsolatod, és ha volt akkor rendbe volt-e minden.Mivel a barátnődnek ezelőtti kapcsolatában minden rendben volt,ezért ugy gondoldom,hogy veled lehet a probléma.Szerintem pszichés alapon kell keresni a probléma okát.Kérdés az is,szereted-e eléggé a barátnődet?!Mindenki kezdő mikor először csinálják a dolgot,és ha összejön akkor ugy gondolom,hogy ez nem a tapasztalatlanságnak tudható.Ahogy kitti is írta,van e esetleg olyan tényező ami zavar pl:hangok, hirtelen zajok, esetleg gondolatok,vagy családi probléma stb.?!Szóval tisztáznod kellene magadban ezeket a dolgokat a barátnőddel minden problémát megbeszélni és semmiféleképpen nem kell erőltetni,hiszen mindenhez türelem kell,és a türelem az egymás iránti szeretet,megértés,meghoza majd a gyümölcsét! Tehát sok kitartást,türelmet kívánok!
2008. szept. 22. 08:14

sziasztok!

19.éves Fiú vagyok van egy 14.éves barátnőm.Mivel a barátnőm fiatal ezért szex még nem volt,így kézzel próbálkozunk,élvezem és nagyon jó amit csinál csak nekem nem akar összejönni,mindig úgy járok hogy mielőtt elmennék azelőtt 1 pillanattal vége van.Nekem nem volt még komoly kapcsolatom és nem volt még szexuális kapcsolatom se.Mi lehet a gond?Segítsetek! Előre is köszönöm!

238. kittykiss (válaszként erre: 237. - Yoda90)
2008. szept. 21. 16:13

Erre több szitut is el tudok képzelni.

At egyik az, hogy ugyan eszemben sincs kétségbe vonni, a barátnőd állítását, de..., egy "gyakorlott" kéz esetében és akkor, ha veled minden rendben van, akkor én ezt aligha tartom elképzelhetőnek.

Ha mégis, akkor pedig az a válasz, hogy minden ffi különbözik, és a másik fiút nem zavarta az, hogy a csúcs előtt a lány abbahagyja a stimulálást ( ami szerintem a legtöbb ffi-t zavarná).

Azt még úgy megjegyezném, hogy ahogy írtad "minden rendben" volt a másik sráccal. Őszintén szólva, ha egy lány idegenkedik az orális stimulációtól ennyire fiatalon, és volt már egy barátja, akivel gyanítom, hogy szintén nem volt hajlandó megtenni, akkor ott sem volt minden rendben. Ma már ez teljesen elfogadott dolog, és sztem a fiatalabb ffiak ezt valahol igényli is a barátnőjüktől. Persze nem elsőre, de ha már a lány tapasztalt lenne ebben, akkor nem ódzkodna ennyire.

Szóval nekem vmi azt súgja, hogy ezt a témát alaposabban ki kellene veséznetek, mert én azt gyanítom, hogy veled minden rendben, de a barátnődnél vmi sántít.

Naggyoon esetleg, nem tudom, hogy mennyire zavarnak a külső körülmények (hangok, hirtelen zajok, esetleg gondolatok), ami meggátolhat ebben. Tapasztalataim szerint, ha egy ffit így elkezdenek stimulálni, csak igen kevés dolog gátolhatja meg abban, hogy elmenjen:)

Esetleg megoldás lehet, ha a lány a csúcs előtt abbahagyná, vagy ezt tapasztalnád, akkor esetleg fejezd be te magad, hogy ezt ne éljétek meg egyiken se kudarcként, ami szerintem a későbbiekre nézve fontos, de legalább ilyen fontos lenne a további elbeszélgetés.

Sok türelmet és figyelmességet kívánok hozzá, mert el fog kelleni.

237. yoda90
2008. szept. 21. 10:13
Beszéltünk errő, és az előző barátjával minden működött. A másik fiunak összejött. Nekem miért nem? Más ötlet?
236. kittykiss (válaszként erre: 235. - Yoda90)
2008. szept. 21. 03:32

Szia.

Gondolom, ha saját kezűleg csinálod, akkor semmi gond nincs az elmenéssel. Én valószínűbbnek tartom azt, hogy a barátnőd nincs felkészülve még erre lelkileg. Ameddig ez így van addig ne is erőltessétek, mert az csak a későbbiekben problémát okozhat.

Tehát a lánnyal van szerintem "gond": még nem érett erre.

235. yoda90
2008. szept. 21. 02:25

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. 18 éves fiu vagyok. Barátnőmmel már jó ideje együtt vagyunk. Próbálkozunk a dologgal, de: nekem nem jön össze a dolog...Mivel barátnőm fiatalabb, én sem, ő sem akarja "úgy" csinálni. Ő az orális szextől is tartőzkodik. Tehát marad a keze...Jólesik az amit csinál, élvezem a dolgot, és mindig úgy járok hogy mielőtt elmennék azelőtt 1 pillanattal vége van. Olyan mintha akkor kezdte volna el. MI LEHET A GOND??? Kérlek segitsetek!!! Előre is köszönöm!

234. kittykiss (válaszként erre: 231. - C39dfb969c)
2008. szept. 19. 05:12
Átsiklani ezen a témán nehezen lehet. Sztem nagyon belegyalogoltál az önbizalmába. Mindenképpen érdemes lenne visszatérni a problémára, felvezetőként használva akialakult helyzet kibeszélését.
233. annaluca (válaszként erre: 231. - C39dfb969c)
2008. szept. 18. 23:19
Mivel nem írsz a problémáról, így nehéz tanácsot adni. Az szerintem mindenképpen jó, ha hagyod lenyugodni, és várd meg, míg ő kezdeményezi a témát, vagy változtat a dolgon. A magot elvetetted, most csírázik. Várj a termésre.
232. Kern (válaszként erre: 222. - Coccinella)
2008. szept. 2. 19:00
Már Lenin elvtárs is megmondta: "Ami nem megy, ne erőltessük!" Csak görcsölés a vége, ami nem jó 1ikőtöknek sem. Ha a barátodat más módon ki tudod elégíteni (van még rá millió metódus, hisz' Te is tudod), akkor nincs baj. Az orális aktus élvezésére meg vagy rájön később (nem kell a szájjal kényeztetést abbahagynod, csak ne erőltesd, hogy mindenképpen orgazmussal végződjön), vagy így marad. Ennyi.
2008. szept. 2. 15:23

Sziasztok,


A segítségeteket szeretném kérni. Nekünk a párommal minden rendben volt a szexuális életünkkel, egyetlen kis próblémát leszámítva. Azt a bizonyos problémát most próbáltam megbeszélni vele, jó lehet én is kicsit kioktató stílusban adtam elő, ő azonban erre ideges lett. Most 3napja ott tartunk, hogy fél felém közeledni, sőt szinte nem is közeledik. Én nem akarom, hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatunk. Félek ismét felhozni a témát és rendesen megbeszélni vele. Mit tegyek szerintettek? Tegyek úgy mintha misem történt volna és próbáljam szépen lassan visszavezetni őt a szexuális életünkbe, vagy ismét próbáljam megbeszélni vele?


Alter

230. süni Sandra (válaszként erre: 228. - Lolitcsen)
2008. aug. 4. 11:18
Szia! Szerintem az a baj, hogy már nagyon görcsölsz azért, hogy sikerüljön! Ha nem sikerül nem gond, majd sikerül legközelebb! Így állj hozzá, és ne agyalgass ezen, mert biztos szeretkezés közben amikor már közel vagy hozzá, elkezdesz görcsölni,vagy nem is tudom, idegesebb leszel, és ezért nem megy! Tulajdonképpen ez inkább lelki eredetű dolog, nincs veled semmi baj, minden rendben, ezt küzdd le vhogy úgy hogy lazábban veszed a dolgokat! Ajánlom a meditációt is, az segithet! Üdv: Sandra
2008. júl. 31. 14:53
én úgy hallotam és egy ismerősöm ki is próbálta hogyha citromlevet iszok akkor késni fog
2008. júl. 30. 16:19
Sziasztok! Van egy "kis" problémám, mellyel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni... :$ Az a baj, hogy ha a barátommal szeretkezünk valahogy sohasem sikerül elérni azt a bizonyos pontot elentétben a régebbi szeretkezésekkel. Mikor úgy érzem végre sikerülne hirtelen totálisan messze lesz... A barátommal semmi baj leeht, mert jó vele és ugyan úgy csinálja, mint eddig... Akkor mégis mitől lehet ez az egész és mit tudnék ellene tenni...? :$ Előre is köszönöm a tanácsokat!
227. 6b91894fae (válaszként erre: 226. - Doda)
2008. júl. 29. 18:39

Ha gyógyszert szedsz azzal könnyen tudod arrébb tolni az időpontot, a dobozban a leírásban bent van, hogy hogyan kell, mit kell csinálnod.

Népi hiedelemről sajnos nem tudok, amivel még lehetne :D

226. doda
2008. júl. 29. 15:41

Szia mindenkinek!Igazábol nem tudtam eldönteni ,hogy melyik topikba írjak... Az lenne a problémám ,hogy késleltetni szeretné a menstruációmat a nyaralás előtt pár napot .Nincs valami női praktikátok??:P

köszönöm!!!!!!!

225. 80ASIQ (válaszként erre: 223. - C34e5a3c7d)
2008. júl. 27. 21:49
Szerintem orvostól kellene tanácsot kérni.
224. 80ASIQ (válaszként erre: 221. - 0dc22d691f)
2008. júl. 27. 21:48
Nem tudom mi a baj, csak ötletként vetem fel, hogy teljesítési kényszered lehet. Szép, szebb, jobb nőnek többet is kell nyújtani. - van a tudatalattidban. Mondanám, hogy lazíts, de parancsszóra nem lehet lazítani. Szóval nyugi!
2008. júl. 27. 17:44

Hali!

Mit lehet tenni ha a barátomnak mindig pisilési ingere van petting alatt, hiába megy el elötte Wc-re, mégis sokszor abba kell hagyni(néha többször is). De hiába van ingere, néha nem jön semmi...


Utána meg nehezen...

2008. júl. 24. 10:12
Segítség! Néhány hónapja vagyok együtt a barátommal, és orálisan nem tudom kielégíteni. De nem csak én... még sosem sikerült Neki. Mondtam, hogy szerintem a fejében dől el a dolog, valami miatt blokkolja magát... de Ő maga sem tudja, hogy ez miért van. Ilyen pasival még nem találkoztam! Szeretnék Neki örömet szerezni úgy is, de nem megy! :( Miért?
2008. júl. 24. 00:54
Hy all!18 éves vagyok előbbi kapcsolatom 3 évig tartott eközben másfél év intenzív kiegyensúlyozott és sikeres nemi kapcsolatot tudtam folytatni...a mostani bnőmmel hat hónapja vagyok együtt és sokkal nőiesebb szexibb mint a volt bnőm mégse sikerül úgy az erekció mint ahogyan régen...ha sikerül is nehéz megtartani...mi lehet a gond kétségbe vagyok esve eddig minden rendben ment és ha egyedül vagyok néha akkor is minden jó(kíváncsi voltam ha filmet nézek mi lesz)de ha vele vagyok csak szenvedek...mi lehet a gond?
2008. jún. 25. 07:15

Köszi a tanácsot, de nem hiszem, hogy a pia lenne a legjobb megoldás hosszú távon. Hogy van valakije azt nem hinném, mert együtt lakunk, és tudom, hogy munka után mindíg hazajön. Amióta ide beírtam a problémát azóta megbeszéltük a dolgot, mindketten elmondtuk mit hiányolunk az ágyban és azt hiszem sínen vagyunk. Megoldódnak a gondjaink.

Azért mindenkinek köszönöm!!

219. puli1 (válaszként erre: 202. - 6b91894fae)
2008. jún. 24. 18:14

Ha jol leiszod magad akkor majd elmulnak a gatlasaid!!

SZerintem van valakije,es hozza probal hasonlitani teged.Biztos hogy teged is szeret,csak a masik csajjal lehet hogy jobb a sex,csak ot nem szereti,es most probal teged is olyanna varazsolni.Vagy is ez csak az en velemenyem ha magambol indulnek ki,en szerintem ezt csinalnam amit O.

218. 80ASIQ (válaszként erre: 217. - 6b91894fae)
2008. jún. 13. 12:09
Amire ő kér, az szinézkedés. Nem tartom szerencsésnek.
2008. jún. 13. 11:31
színészkedjek??? vagy mi??? mármint a nyögdelős részét, aztán csak hozzá szokom
2008. jún. 13. 11:30

Nem az élvezettel van a gondja. Ilyen dolgok izgatják, mint,hogy masztizzak előtte, nyögdécseljek, hangoskodjak. Én fejemben is megfordult a szakítás gondolata, de ilyen hülyeség miatt kár lenne. Pedig sokszor megérdemelné, mert kérdem én, hogy élljem bele magam a szexbe, ha ő sokszor alig ér hozzám??????? mert éppen megvan sértődve amiért nem hallja a hangom. Úgy érzem ezek a dolgok a teljes bizalmon múlnak, hogy teljesen gátlástalanok legyünk egymás előtt ahoz, legalábbis nekem, az kell, hogy 100%ban érezzem szeret, na de ő ezt nem mutatja ki mert duzzog amiért én ilyen vagyok. ÁÁÁhhhh

csak pasival ne kezdjen az ember..... :D

215. 80ASIQ (válaszként erre: 213. - 6b91894fae)
2008. jún. 13. 10:40

Neki ezek szerint sokat jelentene. Furcsállom őt! Ezért veszekedni? Ha meg akarsz neki felelni, az a Te élvezeted rovására fog menni. Sok nőnek organmusproblémája van, Te szerencsés vagy, de neki ez nem 100%. Akárhogy gondolkozom, nekem a szakítás ötlete jutott eszembe, de ez csak ötlet, nem kell megfogadni.

Már a "Ment"-re akartam kettyinteni, amikor eszembe jutott, hogy mi lenne, ha szexboltban venne valami farokvastagítót. Jobban feszítene. Hátha...

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook