Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


124. Shally (válaszként erre: 121. - Csupaszabo)
2007. jan. 15. 17:52

Bár hiába mondtam el neki szépen,nem parancsolósan akkor se csinálta. Szerintem már dacból se! Most nem akarom részletezni mi volt az, de nem volt extra kívánság....


:((

123. Icus (válaszként erre: 116. - W32-blaster)
2007. jan. 15. 17:50

Arra, hogy hamar elmész!

De, meg lehet tanulni, uralkodni magadon, amikor érzed, hogy közel vagy egy kicsit hagyjátok abba, csak te simogasd, kényeztesd a barátnődet. Az elején mi is szenvedtünk ettől!


A gyógyszertárban lehet kapni egy krémet, ami segítti a merevedést, a nevét nem tudom. Mi hülyeségből kaptunk a barátainktól ilyet, jó pár éve. Egyszer használtuk, én baromira élveztem, szószerint, a férjem már kevésbé, ugyanis órákon keresztűl állt a kiri és egyszerűen nem tudott elélvezni!! Szegénynek a végén már jegeltük!!


Mi óvszerrel védekezünk, nekünk ez vált be. Észre vettük, ha a férjem nem használ óvszert, sokkal hamarabb elmegy és kevésbé tud magán uralkodni. Persze itt is van ami nagyon bevált , főleg nekem, a Masculan3, de szoktam időnként újjítani. Legutoljára találtam, a Tescoban találtam egyet, amire az volt, írva meghosszabbítja az élvezeteket! Tényleg így volt, nekem ismét baromira jó volt, de szegény férjem megint nem tudott elélvezni!! Ismerősők is többen kipróbálták és mondták, hogy ők is így jártak, nagyon sokára tudtak csak elélvezni!!

122. csupaszabo (válaszként erre: 98. - W32-blaster)
2007. jan. 15. 17:44

Mit értesz az alatt, hogy a barátnőd nem megy el?

Egyáltalán nincs orgazmusa, vagy csak hüvelyi orgazmusa nincs? Csiklóorgazmusa van?

Először ezeket kellene tisztázni.

Azt hiszem, hogy a barátnőd egy igen gyakori szexuális problémával küzd, egy időben nekem is gondom volt vele. Az ember lánya felizgul, aztán elér egy nagyon magas izgalmi szintre, ahonnan viszont képtelen továbblépni és eljutni a csúcsra. ott lebeg a csúcs körül, érzi hogy na még egy kicsi, na még egy kicsi, várja nagyon a csúcsot, aztán eszébe jut, hogy na ez sem jön össze megint, s akkor zuhanás a mélybe.....

Nagyon szar ügy, nehéz kijönni belőle, de NEM lehetetlen! Megértő, türelmes partner kell hozzá, és a lényeg: a valódi aktus csak akkor kezdődjön el, ha a nő már eszét vesztve kívánja! Elébb nem!

121. csupaszabo (válaszként erre: 103. - Shally)
2007. jan. 15. 17:39

Namármost: ha nem mondod meg neki, hogy Te mit szeretsz akár az ágyban, akár az asztalon, akkor honnan a jófittyfenéből tudná?

Van, aki a sóskát szereti, van aki a spenótot.

Van aki mindkettőt, van aki egyiket sem.

Van aki az egészen gyengéd érintést kedveli, van aki a durvábbat. van aki beindul, ha a bokáját is simogatják, van, aki kiugrik az emeletről, ha a hajához nyúlnak.

Miért baj az, ha megérteted vele, hogy Neked mi a jó?

Persze hogy ne parancsként hasson /"Apukám, most ezt így, azt úgy, na még nyolcszor tövig de izibe!!!!"/, de éreztetni kell velük, hogy mit élvezünk nagyon és mit nem annyira.

Az én párom pl. imádta a hosszú hajamat birizgálni, amitől én pl. a falra tudtam mászni! A legszexisebb hangulatot is tönkrevágta, ha a hajamhoz nyúlt, vagy a nyakamhoz. Ezt megmondtam neki, azóta tudatosan vigyáz rá, hogy ne érjen ezekhez a részeimhez és nincs egymással gondunk.

120. csupaszabo (válaszként erre: 102. - Shally)
2007. jan. 15. 17:33

Jelent meg erről egy könyv is ezelőtt vagy 8-10 évvel. Nagyon jó könyv!

Talán antikváriumban még megtalálható.

2007. jan. 15. 16:51

Tápkieg boltokban, meg neten is rendelhetsz.

Gyógynövényboltban biotech márkájú van, ami szerintem nem olyan jó.


Google-ben keress rá

118. Shally (válaszként erre: 117. - 575e11e2d1)
2007. jan. 15. 16:40
Ezt gyógynövényboltokban árulják?
117. 575e11e2d1 (válaszként erre: 115. - Shally)
2007. jan. 15. 16:32

Erre a célra tökéletes!

Hallottam is és tapasztaltam is.


(Viszont arra, amire árulják -izomtömeg és erő növelése mindenféle erősportot űző emberkék számára - alkalmatlan)



Konkrét termék pl.: Scitec Nutrition - Tribu-x

116. w32-blaster (válaszként erre: 109. - 575e11e2d1)
2007. jan. 15. 16:22
Az nem probaltam, es ha elkerulheto akkor azt nem is szeretnem meg hasznalni. Mire gondoltatok amikor azt irtatok hogy haszaljunk ovszert. Marmint arrafel kerdem hogy mindenik ovszernek van ilyen jellegu hatasa vagy csak egy bizonyos tipusunak. Ha csak egy tipusunak van akkor leirna valaki a nevet?Koszi
115. Shally (válaszként erre: 114. - 575e11e2d1)
2007. jan. 15. 16:21

Köszike!

Ezzel a Tribulussal kapcsolatban hallottál is pozitív tapasztalatról?

2007. jan. 15. 15:54

Komolyan gondoltam a vérvételt! Mindenképpen érdemes csináltatni egy vérképet (csomó minden kiderül belőle), de az orvosnak külön említeni kell a szexuális problémát, különben nem lesz bejelölve a teszoszteron/szabad tesztoszteron/ösztrogén mérése.


Esetleg vehetsz neki Tribulust. Ez egy gyógynövényből készült kivonat (királydinnyéből van). Segít a természetes tesztoszteronszintet maximalizálni, mindezt mellékhatások nélkül.

113. Shally (válaszként erre: 109. - 575e11e2d1)
2007. jan. 15. 14:11
Bocsi! Most láttam hogy ez nem is nekem szólt...hihihi
112. Shally
2007. jan. 15. 14:10
De jó nektek lányok!!! :(((
111. Icus (válaszként erre: 106. - Gyopár)
2007. jan. 15. 14:04
Örülök, hogy ezt írtad, mert én azt hittem, mindig, hogy a férjem hülyéskedik, amikor azt mondja, neki az a legjobb amikor érzi és látja, hogy nekem mennyire jó! Na, ez jó kerek mondatra sikeredett!:)))
110. Shally
2007. jan. 15. 14:04

Viagrát??? Ilyenbe nem menne bele...

A tesztoszteron szintje lehet hogy alacsony, nem is úgy néz ki mint aki kicsattan tőle :)))


Azért köszi

109. 575e11e2d1 (válaszként erre: 104. - W32-blaster)
2007. jan. 15. 13:52
Kipróbálhatod esetleg a viagrát. Egészséges embereknél eléggé elnyújtja az együttlét idejét.
108. 575e11e2d1 (válaszként erre: 107. - Shally)
2007. jan. 15. 13:50
Vidd el vérvételre a barátodat. Elképzelhető, hogy alacsony a tesztoszteron-szintje, és abból adódnak a problémák.
107. Shally
2007. jan. 15. 13:39

Igen, beszéltünk róla, jobb volt így minthogy duzzogásba torkolljon az este.

Nálunk sokminden fordítva működik, egy normális kapcsolatban a nő a szemérmes...nahát nálunk meg pont a barátom... Én mondtam neki, hogy ha vmit szeretne nyugodtan mondja nyitott vagyok rá!Erre ő azt válaszolta nincs ilyen... Általában a férfiak örülnek ha a nő ki tudja mondani mit szeretne, mi okoz neki örömet.

Azt látom hogy gátlásos ilyen téren, el kellene engednie magát jobban.

A péniszgyűrűre igent mondott :)), ez már egy jó hír! Majd beruházok egyre, és majd látjuk hogy áll (szó szerint...) a dolgokhoz!

Nekem meg el kell döntenem beérem-e ennyi, és ilyen minőségű szexel életem végéig, vagy egyáltalán változhat ez a dolog? (és még nem is élünk együtt)

106. gyopár (válaszként erre: 103. - Shally)
2007. jan. 15. 13:00

Ez tényleg nagyon jó, hogy tudtatok róla beszélni. Ez egy nagyon fontos lépés.


A másik részén meglepődtem: engem sokáig a férjem biztatott arra, hogy mondjam mi a jó (én túl szemérmes voltam...), és tényleg sokkal gördülékenyebb így. Ez visszafelé már érdekeebb volt, mikor én próbáltam puhatolni az ő vágyait. Végül egyszer kibökte, hogy őt az izgatja fel a legjobban, mikor látja, hogy nekem mennyire jó.


Igen, tényleg az a fontos, hogy azt találjátok meg, ami mindkettőtöknek, egymásra odafigyelve örömet okoz. Ezt talán a párod is belátja. Vajon őneki mi okoz örömet? De azért figyelhetne rád jobban...

2007. jan. 15. 09:38
Ja es meg valami, talan az is problema lehet hogy sokszor 1 honapig nem latjuk egymast, es mar annyira kivanjuk egymast hogy ....?
2007. jan. 15. 09:20
Koszonom a tanacsokat, meg ha esetleg van valami konkret dolog amit ajanlanatok szivesen fogadom. Elolvasom a hozzaszolasokat
103. Shally
2007. jan. 15. 08:46

Tegnap beszélgettünk a párommal a szeretkezésről! Ez is valami... Azt mondta neki nincs igénye annyi együttlétre, mint nekem...és sokszor úgy érzi muszály velem szeretkeznie! És akkor is szeretkezik velem, amikor egyáltalán nincs is kedve, és hogy ez neki sem jó! Dehát így is csak heti egyszer max. 2-szer vagyunk együtt!!!

Mondtam neki hogy ne kötelességként élje meg, én csak vágyom az együttlétre és ennyi! Ez nem kötelesség!

Ja és nem szereti ha megmondják neki mit és hogy csináljon!Értem ezalatt,hogy mondtam neki én mire indulok be, mi lenne nekem jó! :( Ezen elkeseredtem! Ezt is külön elmagyaráztam neki, hogy nem azért mondom, hogy mit csináljon hogy parancsolgassak neki, hanem hogy tudja nekem mi a jó! Mert elvégre az a cél hogy jó legyen Mindkettőnknek! És én nem vagyok szívbajos, megteszek bármit!


Szóval ez volt tegnap!

102. Shally (válaszként erre: 99. - Csupaszabo)
2007. jan. 15. 08:21
Én nyitott vagyok bármire... és hol lehet olvasni erről az ESZO-ról?
101. Icus
2007. jan. 15. 07:27

Ajánlom figyelmedbe a 17-es hozzá szólást! Nagyon jó, érdemes megfogadni, főleg egy olyan pártól, akik szintén egymásnak elsők voltak!!


Én még ajánlanám, a hamar elmenetel ellen az óvszert, an egy olyan, ami egy speciális anyaggal van bevonva és késlelteti a magömlést.


Nézegesd csak meg az eddigi hozzászólásokat, sok érdekes van bennük!!!

100. csupaszabo (válaszként erre: 98. - W32-blaster)
2007. jan. 15. 02:56
Neked is ajánlom a Kegel gyakorlatokat.
99. csupaszabo (válaszként erre: 89. - Shally)
2007. jan. 15. 02:54

ESZO= Elnyújtott Szexuális Orgazmus.

Egy elsajátítható technika, amivel sokkal hosszabb ideig tart maga az aktus, ezáltal könnyebben kielégül a nő. Mellesleg a pasasok is élvezik, ha nem csak lejön a hegyről, beveri egyből csinálhatják.

Persze ehhez nyitottnak kell lenni az újdonságokra, és nem szabad megijedni tőlük.

98. w32-blaster (válaszként erre: 97. - Anita123)
2007. jan. 15. 01:41

Sziasztok!

A kovetkezo problemaval allok szemben.

Kb masfel eve vagyunk egyutt a baratnommel, es mindketten, egymasnak elsok vagyunk, tehat nincs semmi tapasztaltunk szeretkezes teren. Azaz most mar van de sajnos nem teljes az orom mert nem tudjuk hogy miattam vagy a baratnom hibaja hogy nem sikerul hogy elmenjen. Ehez az is hozzatartozik hogy elmondjam hogy en eleg hamar elmegyek, kb 3-5 perc, akiket eddig megmertem kerdezni azt tanacsoltak hogy menjek el pszihologushoz mert maskepp ez nem gyogyithato, viszont van ugy hogy sokkal tovabb birom es elojatek is van, de a baratnom(elmondasa szerint) egy bizonyos szintnel megall es nem tud fenneb jutni. Nem ertem hogy miert van, pedig mindketten nagyon akarjuk es nagyon szeretnenk hogy osszejojon. Barmilyen tanacsot elfogadok. Koszi elore is, remelem nem leszek rohoges targya.

97. Anita123 (válaszként erre: 79. - Egnisz)
2007. jan. 14. 22:59

Gondolom,hogy igazad van.De nezzuk azt a "szegeny" fiut!

Mi van ha neki segitsegre van/lenne szuksege es az a lany akit a vilagon a legjobban szeret vagy akitol a mondjuk a remenyt latja fakepnel hadja?

Nekem az o helyebe biztosan nagyon fajna.

Ha persze a srac nem is probal segiteni magukon az mas!!

96. Anita123 (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 14. 22:51

Tovabbi kitartast kivanok nektek!

Megfordult a fejemben,hogy esetleg a baratod csinalhatna neked egy nagyon kellemes elojatekot es utanna lehet te is hamarabb "elmennel" vele egyutt.Vagy esetleg valamilyen eszkozt vinnetek be a szex-be...

95. Shally
2007. jan. 14. 18:40

:)))

Aranyos vagy!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook