Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


94. Icus (válaszként erre: 93. - Shally)
2007. jan. 14. 18:34
Meg tudom érteni! Mi nők, már csak így vagyunk összerekva. De, legyél nyitott, egyszer talákozhatsz egy pasival, aki rád is nagyon tu figyelni, már lehet, hogy ott van a közeledben, csak nem vetted még észre!:)))
93. Shally (válaszként erre: 91. - Icus)
2007. jan. 14. 18:23

:))

Hát szeretem na...azért tartok ki!

92. 93a74b44ea (válaszként erre: 91. - Icus)
2007. jan. 14. 16:33
:)))))
91. Icus (válaszként erre: 90. - Shally)
2007. jan. 14. 16:17

Oké, 5 percig bírta, és mi volt az előjátékkal?! Shally, mi a jó istenért, vagy még vele?!!


Egy este, öltözzél be bőrszerkóba, és fogj egy ostort!! Lehet, hogy így szereti!!:)))

90. Shally
2007. jan. 14. 13:45

Tegnap szeretkeztünk....5 percig sikerült bírnia :((( Azt mondta majd folytatjuk később, de persze utána már nem volt kedve! :( Most egy hétig megint rám sem néz...:(((

Rossz a kedvem!

89. Shally
2007. jan. 14. 13:28
Nem próbáltuk még az ESZO-t, de nem is tudom mi az! Kiváncsi vagyok, minden ötletre vevő vagyok! :))
88. csupaszabo (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 13. 19:46
Nem próbáltátok az ESZO-t?
2007. jan. 13. 19:12

Mi kipróbáltuk a párommal a péniszgyűrűt, nem volt rossz. Szexi fehérneművel, gyertyafénnyel megspékelve vadító az együttlét.

Mi olyant vásároltunk, amibe lehet cserélni az elemet, ha jól emlékszem 3000 forint körül volt.

86. Shally
2007. jan. 13. 18:45
Péniszgyűrű nem rossz ötlet! Az ára kicsit riasztó, de egy próbát megér! Szeretném már ha jól mennének a dolgok...férfiállatot akarok faragni a a barátomból! :))
85. Flamingó2 (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 13. 08:14
Szia! Ha igazán szereted ne add fel! Próbáljátok ki a péniszgyűrűt. Sokat olvastam már róla, itt a fórumon is. Aki próbálta dicséri.
84. Shally
2007. jan. 12. 17:52

Szia Gyopár!


Ő ilyen már nagyon régóta...még a kapcsoltaunk legelején,amikor még izzott a tűz, akkor volt sokkal nagyobb igénye hogy együtt legyünk. Ez kb az első egy évre volt jellemző, azóta passzív...:(( Hallottam én is olyanról, hogy lehet lelki eredetű oka is,hogy ő ilyen, vmilyen blokk, ami nagyon mélyen van. Csak hogy ez kiderüljön, pszichológus v. szexuálpszichológus kellene...és ki tud egy pasit ilyen helyre elrángatni???

Na de bizakodom!!! Olvasgatok itt a fórumon hátha ragad rám vmi...:))

83. gyopár (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 12. 17:14

Szia! Már több mindent írtak neked, csak egy-két dologban szólnék hozzá a dologhoz.


A férfi meg tudja tanulni (persze gondolom, ha ő is akarja), hogy ne menjen olyan gyorsan el, illetve hogy akkor menjen el, amikor ő akarja (amikor a nőnek is jó..). Nálunk legalábbis ez így működik, pedig a férjemmel mindketten elsők voltunk egymásnak, szóval ez egyáltalán nem kizáró ok.


Az viszont tényleg rossz lehet, ha ennyire eltérő az igényetek. Ő mindig ilyen volt, nem köthető ez egyéb dolgokhoz? Mert ha az ember fáradtabb, stresszesebb, akkor normális lehet, hogy nem kívánja. És olyankor lehet hogy jobb egyet beszélgetni, mert akkor éppen nem "arról" szól az élet.

82. Icus
2007. jan. 12. 16:31
Shally! Menjél rá, az összesfórum/Szex és Psziché/Szexualitás-ra. Itt felhoz egy csomó fórumot. Nézelődjél benne, olvasgassál bennük. Ott is vannak, akik problémáiktról irnak. Érdemes velük beszélgetni.!!SŐT, van egy olyan fórum is: Miért akarnak a férfiak mindig szexelni!!!???
81. Icus (válaszként erre: 80. - Shally)
2007. jan. 12. 16:26
Létezik ilyen, hidd el!!! Az már nagyon nagy baj, ha ebben kételkedsz!
80. Shally
2007. jan. 12. 09:50

Szia Egnisz, Icu!

Aranyosak vagytok, hogy írtatok!

Egnisz, és te azóta megtalátad a párod, akivel minden szempontból jó? Mert én már ebben is kezdek kételkedni, hogy létezik olyan....


pusz

79. Egnisz (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 12. 09:26

Szerintem ez olyan nagy probléma, hogy hosszútávon nem lesz jobb, hanem rosszabb.

Tapasztalat...

Szerintem nagyon fontos, hogy a két fél szexuális igénye közel egyforma legyen.

Az meg külön megalázó lehet, hogy ezen veszekedtek és a pasi azt modja, hogy neked minden csak arról szól. Súlyos. Rossz érzés, tudom, mert voltam én is így.

Bármennyire szerettem, elhagytam. Nagyon megviselte őt a szakítás, sírt, könyörgött, de tudtam, hogy ez így nem fog menni.

A helyedben én - ha a boldogságot keresed és ki ne keresné? -, lelépnék.


Különben meg annyi pasi vágyik "vadmacsekra"! :)

78. Icus (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 12. 08:56

Nekem az a véleményem, fontos a szex egy kapcsolatban. És nem csak a szex, hanem a jó szex. Valoban nem ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban, de ha ez nem müködik, nagyon sok problémát hoz magával.


Mi a párommal 20 éve vagyunk együtt: Nálunk az esetek (hál' isten jó sok van) 95%-ban, én kezdeményezek, mert a párom ezt szereti. Én már megszoktam, bár néha még mindig ki tudok akadni töle. Holott teljesen igaza van, mert ha ő jön olyankor amikor nem vagyok ráhangolódva, általában, bármit csinál is nem jön össze a dolog. Fordítva pedig pont az ellenkezője igaz!


Szerintem ezt mindenképpen rendeznetek kell, és nem szabad agyon hallgatni!!! Nem elkeserítésként mondom, de nekem nagyon úgy tünik, neked is eleged van a helyzetből és már kifelele nézegetsz ebből a kapcsolatbol.

Itt mindenki elmondhatja a véleményét, de döntened neked kell!!

77. Shally (válaszként erre: 76. - 93a74b44ea)
2007. jan. 12. 08:38
Köszi Letty a hozzászólást! Én sem gondoltam volna álmomban sem, hogy valaha is ilyen helyzetbe kerülhetek.Ez van :( Várom még a véleményeket!
76. 93a74b44ea (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 11. 21:45
De most komolyan: nem tudom, mit kellene tenned. Okosabbaktól biztos kapsz tanácsot. Én meg éppen nem vagyok az a vadmacska típus8az első pár hónapot leszámítva), szóval én vele maradnék, ha szeretném. De hát a te helyzeted más.
75. 93a74b44ea (válaszként erre: 74. - Shally)
2007. jan. 11. 21:40

Tudnám ajánlani az ex-vőlegényemet!:)

Nálunk épp fordított volt a helyzet...

Utólag persze rájöttem, hogy nekem onnantól "eszembe se jutott" a szex, amikor már nem szerettem...

74. Shally
2007. jan. 11. 19:11

Sziasztok!


Még új vagyok itt, de nagyon tetszik a fórum, sok okos dolgot lehet találni!

Segítsetek nekem! Már lassan 5 éve vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást,csak sajnos a szexel gondok vannak...Számára én vagyok az első minden szempontból,és sajnos elég tapasztalatlan, bár sokat fejlődött... Ennek ellenére óvszerrel szeretkezünk, mert máskülönben nagyon gyorsan elmegy :( , így valamivel tovább bírja de még így is elég gyors. Én egy vadmacsek tipus vagyok, nagyon szeretem a testiséget, és a barátom pont az ellenkezője. Folyton nekem kell kezdeményeznem kb már 3 éve, mert neki eszébe sem jutna hogy szeretkezzünk... Nagyon rossz... az ő igénye max másfél hetente egy szeretkezésre korlátozódik, de ez nekem nagyon kevés! :( Előző kapcsolatomban semmi ilyen gondd nem volt, maximálisan megértettük egymást szexuálisan még 4 év után is! Szeretem a barátom, de ha felhozom neki,hogy én ennél többre vágyok ált-ban veszekedésbe torkollik a beszélgetés, és azt mondja "nekem minden csak arról szól..." :(((

Nagyon rossz az elutasítása, és kezdek már bezárkózni előtte, görcsök vannak bennem a vele való szexel kapcsolatban.

Szenvedek! Szeretem, nem tudom mit tegyek??? Hagyjam el, mert nem jó vele az ágyban?

Létezik olyan pasi aki normális, aranyos, és az ágyban is jó?

Segítsetek!!!!


Üdv:


Shally

2006. nov. 13. 20:58

Köszi lányok.

Én csak rátaláltam és feltettem ide,mert nagyon tetszik nekem.Köszönöm a jókívánságokat.

Csibe:)

72. m_marcsa (válaszként erre: 70. - Csibebaby)
2006. nov. 13. 08:29
Nagyon tetszik a kép a pici lábacskával.
71. Icus (válaszként erre: 70. - Csibebaby)
2006. nov. 13. 07:46

Hello Csibe!

Közben Letty felvilágosított, higy mit látok!:))) Nekem is nagyon tetszett a kép, el sem mertem hinni hogy ilyet le lehet fényképezni, de ezek szerint nem is lehet. Mindenesetre negyon tetszett.

Sok egészséget a babához, szia Icus:))

70. csibebaby (válaszként erre: 64. - Icus)
2006. nov. 12. 22:19

Szia Icus!


Igen,babát várunk és ezeket a képeket én készítettem.Tényleg gyönyörű a hely...

Jaj,az nem egy cici!!Hanem egy pocak,ahol egy pici lábacskát láthatsz kidudorodni..bár a kép valószínűleg nem igazi(mármint számítógéppel készült),azért nagyon tetszik.

Csibe:)

2006. nov. 12. 20:58
Az eszembe sem jutott h 100 ft-os boltban vegyek gumit:) Annál több eszem van azért:) Eddig mindig Durex-et hasznátunk:) De ki fogjuk próbálni a másik kettőt is amit ajánlottál:) Mindig v Rossmanban v DM-ben vásárlok:) Defekt még nálunk sem volt pedig tartottam tőle a kezdeti bénázások miatt:) De nem is volna jó így fiatalon. De azért a vékonyítottat még egy ideig hanyagolom sztem mert nem akarok tényleg bajt belőle. majd ha gyakorlottabbak leszünk. De köszönöm a tanácsot:)
68. Icus (válaszként erre: 67. - Kelta Gárdista)
2006. nov. 12. 15:04
Az extra vékonyat mi sem probáltuk még. De amit vettünk a RAKO-tól jó minőségű volt. Ha nem bízol benne vegyél DUREX-et az biztos jó minőségű. Az a lényeg, hogy ne a százforintos boltban vegyél valami nevesincs lejárt szavatosságú terméket. Hogy el ne kiabáljam, mi már a 20 év alatt sok fajtát kipróbáltunk, de defektünk nem volt még hál'istennek. Remélem, nem is lesz!
67. Kelta Gárdista (válaszként erre: 63. - Icus)
2006. nov. 11. 23:54
Köszönöm szépen megfogadom a tanácsot igazából nem mertem bevállalni ezt a márkát mert nem igazán ismertem de most h mondod megpróbálom:) Na igen a Rossman-t énis preferálom, olcsóbb mint a DM és bizony ilyenkor számít:D De mindenesetre tényleg köszönöm:)
66. Icus (válaszként erre: 65. - 93a74b44ea)
2006. nov. 11. 12:59
Basszus! Most, hogy mondod! Ez egy fantasztikus kép, ilyet még én nem is láttam! Tök szupi!!!:)))
65. 93a74b44ea (válaszként erre: 64. - Icus)
2006. nov. 11. 08:49
Az egy pocak, és egy apró lábacskát lehet látni a köldöktől jobbra...

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook