Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális problémák fórum

Szexuális problémák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
214. 80ASIQ (válaszként erre: 212. - Doda)
2008. jún. 13. 10:30
Egyelőre fogjuk rá a tanulásra és a stresszre. Nyugi! :)
2008. jún. 13. 09:58

Kíváncsi lennék a véleményetekre!

A párommal a sexel semmi gond nincs, legalábbis részemről, mindíg van orgazmusom, ha esetleg nincs akkor is nagyon élvezem. Csakhogy én nem vagyok az a hangos fajta, és általában csendben élvezem az együttlétet. Párom régóta veszekszik velem, hogy miért nem vagyok hangosabb. Szerintetek, hogyan tudnám rászoktatni magam arra, hogy hangosabb legyek??? Ti hogy vagytok ezzel??? Ez egy pasinak ilyen sokat jelent????

212. doda
2008. jún. 10. 22:10

Szia mindenkinek!

Mostanában nem kívánom annyira a szexet:(nem értem h mi történt velem.??Pedig pár hónapja sokkal aktívabb voltam :(Mostanában sokat tanulok stresszelek is lehet h ez is az oka:(Nem tudom mi történt mert vele lenni imádok meg hozzábujni csókolgatni..de szeretkezni annyi nincs kedvem ,legalább is sokkal ritkábban mint eddig:(Van valami tanácsotok vagy ötletetek ,hogy mit tegyek??Köszönöm

2008. máj. 27. 12:21
Nem, mert látom rajta, hogy össze van zavarodva. Ha úgy érezném, lépnék, de pont azért szenvedek mert tudom, hogy valójában nem ilyen. Csak valamiért most összekuszálódtak az érzései.
210. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 208. - 6b91894fae)
2008. máj. 27. 12:08
Bocs, de nem megalazo ez az egesz szamodra?
209. Ekidli
2008. máj. 27. 10:25
Na, tök jó, remélem mostmár így is lesz. Ha meg nem, akkor legalább neked megint jó volt!:)))
2008. máj. 27. 07:35
Megvolt a nagy találkozás. Minden olyan volt mint régen :) De úgy érzem kell még egy kis idő mire visszaáll minden. Én is furcsán érzem még magam, meg szerintem Ő is. Én igyekszem mert elvárásai vannak velem szemben, Ő figyel, hogy változott e valami. Szerintem jó volt a tegnapi együttlét. Persze ez csak az én véleményem. Nekem jó volt ;))
207. Ekidli
2008. máj. 26. 11:23
Hát, ha lesz valami változás, azért majd írd meg. Drukkolok!
2008. máj. 26. 11:20
Igen, én is teljesen úgy érzem mintha csak arra kellenék neki, de előtte semmi gond nem volt. Hogy honnan jött neki ez hirtelen, sejtésem sincs. Nagyon kíváncsi vagyok a mai délutánra......
205. Ekidli (válaszként erre: 204. - 6b91894fae)
2008. máj. 26. 11:07
Hát,ez így akkor gáz...:S Tényleg csak saját maga érdekli. De akkor ha ma lesz valami, szerintem előtte próbáld vele megbeszélni, hogy nagyon nem így kéne. A leveledből úgy tűnik, mintha csak a k-ja lennél...Azért remélem ma megoldódik a problémád. Még az a szerencse, hogy legalább neked van orgazmusod...
2008. máj. 26. 11:01

Én sem értem teljesen, és ő sem tudja megmagyarázni. Most írt egy sms-t, hogy találkozzunk a lakásomnál (ami még felújítás alatt van, nagy a káosz és a kosz) és mit szólnék ha ott szexelnénk egyet. Örök meglepetés marad nekem ez a gyerek.

Igen, az előjáték teljesen elmaradt. A legutóbbi szexnél, egy hete még csókolózni sem csókolóztunk, az tette be nálam a kaput. Úgy zajlik, hogy megkérdezi van e kedvem, nekem mindíg van, aztán akkor megkérdezi, lesz*sz? Akkor megteszem, gyors szex és kész. Hát így persze, hogy nem élvezi. Könyörgöm, hogy lett ennyire érzéketlen?? Marhára nem értem.

203. Ekidli (válaszként erre: 202. - 6b91894fae)
2008. máj. 26. 10:42
Szia! Teljesen egyetértek a gátlásaiddal. Ahogy leírtad a barátodat nekem úgy tűnik, mintha csak a saját érzései érdekelnék, a tiéd nem. De mi az, hogy megszűnt az előjáték?Ezt nem értem.Szerintem az elengedhetetlen a szeretkezéshez. Nekünk ha nem lenne szerintem olyan érzésem lenne mintha csak jól meg...-ak volna. És semmi érzelem. Ezért szerintem nem feltétlenül csak neked kéne változtatnod, sőt!!! Nem tudom, hogy mennyit ér egy 20 éves lány véleménye, én majdnem 4 éve vagyok együtt a barátommal, az elején nekem is voltak gátlásaim(mondjuk én nem feküdtem le vele ilyen"hamar"), de mára már minden tökéletes. Még azt se értem, ha tényleg "csak" ez a gond, ahhoz miért kell szünet, ezt pár perc alatt orvosolni lehetne.:)
2008. máj. 26. 10:11

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi a problémámmal kapcsolatban. 4 hónapja vagyunk együtt a párommal, ismertségünk már 8 éves, jártunk már egyszer de akkor önhibánkon kívül vége lett, de ez egy másik történet. Szóval, nagy békességben, szerelemben éltünk egészen egy hónappal ezelőttig, amikor is a párom visekedése megváltozott, egyre elutasítóbb lett, hideg. Kérdezgettem mi van vele, nem akarta elmondani. Egyik este sikerült jól összevesznünk, fejemhez vágta, hogy elege van belőlem. Na bumm, jó nagy pofára esés. Kérte, hogy tartsunk egy kis szünetet, mert tisztáznia kell magában az érzéseit. Tegnap kiszedtem belőle, hogy a probléma oka, hogy szerinte én nem élem bele magam eléggé az együtt létekbe, nem nyúlok közben magamhoz, mivel őt nagyon felizgatja, ha önkielégítenék amikor ő is ott van, hiányolja, hogy nem hallja a hangom közben. Magával a szexel nincs gond, legalábbis szerintem. Nekem legalább is jó, mindíg van orgazmusom és jól érzem magam vele. Aztán mondtam neki, hogy ennek nem csak én vagyok az oka, hogy ilyen vagyok, mert egyrészt ahoz, hogy két ember teljesen összecsiszolódjon az ágyban ahhoz szeritnem 2-3 hónap kevés, hogy minden gátlás elmúljon. Úgy meg hogy egy hónapja megszűnt az előjáték úgy meg aztán főleg nem könnyít a helyzetemen. A szünet még tart, gondolkodik a drágám. Szerintetek egyedül képes lehetek változtatni magamon?? Úgy, hogy Ő nem segít??? Adjatok tanácsot. Én szeretnék megváltozni, gátlások nélkül együtt lenni vele, csak én tapasztalatlannak tartom magam hozzá. Remélem tudtok tanácsot adni. Előre is köszönöm!!

201. 80ASIQ (válaszként erre: 200. - Zekkk)
2008. máj. 18. 09:45
Jól látod. Ez stressz. Akkor fog rendbe jönni, ha elfogadjátok, hogy most ez van. Nem fog egyik napról a másikra menni, de egyszer menni fog.
200. zekkk
2008. ápr. 30. 15:52

Sziasztok^^"

Minő meglepő, egy problémával jöttem, ti voltatok a legszimpibb fórum :3

Hátnaszóval...

22 éves hím egyed vagyok, aki most kezdte a nemi életet csak.....olyan 4 alkalom óta, barátnőjével nagy szerelemben....

Elsőnek nem is volt gond, minden rendben volt, nagyon új volt minden, de értelmes emberek lévén nagyon gyorsan idomultunk és tanultunk, a barátnőm is most vesztette el...

Koromnál fogva érthető, hogy nagyon szeretném jól csinálni, és nagyon oda akarok figyelni, amellett hogy én mindenképpen élvezem, legfontosabbnak természetesen a páromat tartom, hogy neki jó legyen, és asszem az^^"

Vagyis az első az volt..


Majd a második alkalommal volt egy kis probléma...

Nagyon feszült voltam, annyira vártam az alkalmat hogy nagyon, olyan 5 nap telhetett el, hisz csak hétvégén lehetünk együtt...

Szóval nagyon vártam, és annyira jól akartam csinálni, hogy stresszes lettem, éreztem hogy belül van egy kis ideg, de semmi komoly, de viszont épp elég volt arra hogy ne tudjak ellazulni, és azt éreztem, hogy nem megy a farkamba a vér....

Vagyis nem volt merevedésem, a legelején volt még, de az az első körnél a pettingnél el is szállt, az első elmenésnél, mert eleinte gyorsan elmegyek (első kettő alkalommal) utána már tovább, vagyis az elsőt mindenképp játékkal jáccuk el, mert a ha szexel tennénk, azonnal elmennék......és igen, kondomot használok (egyenlőre)


Szóval az észrevett problémám az volt, hogy nincs merevedésem, nagyon kívánom, és nagyon jól jáccik velem, nagyon izgatóan csinál mindent, egyszerűen tökély minden vele kapcsolatban, csak egyszerűen már nem tudok bemerevedni...

ez volt a második alkalommal, majd jött a 3., és hát kicsit tovább bírva, de megint eljátszódott ez, én nem jutottunk el a szexig, féltem, mert azt hiszi az ő hibája, jó bennünk, hogy mindent megbeszélünk, ezt is kiveséztük, és még nagyobb szerelemben hagytuk el az ágyat, de azért mégis...

Szóval szerintem az van hogy túlizgulom a dolgot, és emiatt nem megy, le kénye csillapodnom, de nem megy, minél több kudarc, annál jobb akarok lenni, és tudom, tudom, "ne legyek ideges" "nyugi van" "csak lightosan" tudom, de ezek tudat alatti dolgok.

Gondoltam arra hogy kis alkohollal illuminált hatás alatt nem fogok stresszelni, ezt még nem próbáltam meg, biztos vagyok benne hogy az a baj, hogy túlságosan nekifutok a dolognak gondolatban, mert pl legutóbb a 4. alakalommal a vonaton estünk egymásnak, (nem volt ott senki) és akkor pl sikerült! de ott sem volt a merevség 100%...

amúgy a merevedésemmel nincsen semmi baj, mert magától működik, mint mindenkinek, de amint rákészülök hogy "na akkor most nekiesünk" akkor 6 óra....

Gondolom lehet meditálnom kéne kicsit, elfogadtatni a tényt a szervezetemmel hogy nyugodt maradok, és lassan sok kis nekifutással hozzászokom a dologhoz...


vagyis asszem ezek a válaszok...de...

jó lenne tanács...


bocsi hogy nagyon sokat írtam^^"""

199. Blanca85 (válaszként erre: 198. - Puli1)
2008. márc. 23. 17:54

de igen sikerült nagyon jó volt!!!!

kezd valóban beigazolódni a mondás hogy

"Kevesebb stressz jobb a szex"

198. puli1 (válaszként erre: 197. - Blanca85)
2008. márc. 22. 22:32

NA ESSSSSSS!!!????????????????????????

Nem sikerult?

197. Blanca85 (válaszként erre: 196. - Puli1)
2008. márc. 22. 16:28

Igen

:)

196. puli1
2008. márc. 21. 16:07

NNNNAAAAAAA???!!!!

Sexeltetek mar???????

195. Blanca85 (válaszként erre: 194. - Puli1)
2008. márc. 21. 12:03

ok

köszi a tanácsod, megfogadom/megfogadtam.

:)

194. puli1
2008. márc. 17. 21:45
Akkor mond meg neki,hogy az elojatek az mindenkeppe kell,mert az nelkul esejed sincs,aztan mikor majdnem elmenel akkor mond meg neki ogy hagja abba.Aztan utanna mehet a lecso!!Ha te is mar majd nem a csucson vagy akkor valoszinu sikerul egyutt.Csak lassan csinald,ja es te legyel felul.
193. Blanca85 (válaszként erre: 192. - Puli1)
2008. márc. 17. 11:34
ez így szokott történni előjátékkal és nekem meg is felelne csak nem szeretjük azt amikor külön külön megyünk a csúcsra. Azt szeretnénk elérni hogy egyszerre menjünk el.
192. puli1 (válaszként erre: 188. - Blanca85)
2008. márc. 17. 06:27

Es a hosszu beszelgetes mirol szolt?Miert nem vezeted ra,hogy ha lenne elojatek a sex elott ami inkabb erted lenne,hogy te is a csucsra juss,akkor o is tok jol erezne magat,hogy tudna minden alkalommal eloszor kielegit teged,aztan utanna o is elmegy aztan jo volt mindkettotoknek!Ha csak berakja es 2 perc mulva elment,akkor persze hogy neked soha nem lesz eleg idod.

Legkozelebb ha elkezdtek sexelni,mond meg neki hogy azt szeretned ha kenyeztetne,es akkor tuti te is elmesz vagy elobb,vagy vele!!

191. Blanca85 (válaszként erre: 190. - Lewis)
2008. márc. 10. 22:51
milyen problémátok van?
190. lewis
2008. márc. 10. 19:09
nekünk is van problémánk
189. lewis
2008. márc. 10. 19:09
hello
188. Blanca85 (válaszként erre: 187. - Timmi77)
2008. márc. 10. 11:58
szia még csak 1 éve vagyunk együtt. ahogy írtam én ebbe beletörödnék csak ő nem.Épp tegnap volt egy nagy beszélgetésünk és azt mondta hogy a saját érdekembe akar elhagyni emiatt. Utánna tovább beszélgettünk és végül oda jukadtunk ki hogy szeret csak ez neki nagyon rossz érzés utánna megbeszéltük hogy megprobálunk valami megoldást keresni erre. És nálatok nem volt ezzel probléma? megtudtátok oldani?
187. Timmi77
2008. márc. 10. 11:48

Szia Blanca

Ahogy elolvastam a cikkedet, rögtön az én párom jutott eszembe. Megtudhatom mióta vagytok együtt? Én már 10 éve ezt élem át amit te, ugyhogy én nem bíztatnálak semmi jóval. Neked kell beletőrödni előszöris, a másik meg nem hiszem hogy ő hagyna el ezmiatt. Neki ez csak az önbizalmán csorbit.

2008. márc. 10. 11:41

van egy kis problémánk a párommal.Ő nagyon gyorsan elélvez és nekem nincs időm a csúcsra jutni. igazából engem ez annyira nem zavarna mert van más megoldása is az együttlétnek de ő emiatt nagyon rosszul érzi magát, úgy érzi nem képes engem boldoggá tenni, pedig igen, és már az is megfordult a fejében, hogy szakít velem mert hogy én jobbat érdemlek. Mondjatok valamit amivel ezt a problémáját helyre lehet hozni, mert ezen az egy problémán kívül TÖKÉLETES a kapcsolatunk.

Segítsetek!!!!

Előre is köszi mindenkinek.

2008. jan. 31. 21:43
Lenne 1 kis, nagy problémám. Merevedési zavarnak modnanám, mert néha nem vagyok képes felállítani magamtól a hímvesszömet, tehát ha pl mondjuk csak ülök tévézek és megprobálom nem sikerül, de reggelente szokott lenni merevedés, szoktam maszturbáln is, és a b.nömmmel is pettingeltünk már tehát nem vagyok impotens sz.tem. De mot volt h szerettünk volna egy ottlétet is, és többször is megmerevedett de utána majd h nem azonnal vége is lett a merevedésnek, és nem értem h miért, mit lehet ilyenkor tenni? Meg h ha simán mondjuk tvnézés közben nem tudom felállítani az nagyon nagy baj? remélem tudtok valami megoldást v orvoshoz kéne fordulni? mertigazat megvalva msot megijedtem. Köszi
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook