Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális élet a terhesség alatt fórum

Szexuális élet a terhesség alatt (beszélgetős fórum)


1 2
48. katie_rose (válaszként erre: 47. - Apuska23)
2012. okt. 24. 11:38

Nem azt írtam,hogy már megcsaltad hanem,hogy a kérdésedben kb. kilátásba helyezted. :)

Szülés után pl. azért minimum 6 hétig nincs szex. Azt hogy fogod bírni?

47. Apuska23 (válaszként erre: 46. - Katie_rose)
2012. okt. 24. 10:14
Félre értettél soha nem csalnam meg, 1 hónap múlva szeretném feleségül venni. Én sok pasival ellentétbe örökre hűséges és szerető férj szeretnék lenni viszont nimfo vagyok és megremit h nincs szex :(
46. katie_rose (válaszként erre: 45. - Apuska23)
2012. okt. 24. 09:09

Most mondanám,hogy a hormonok,de azzal nem vagy kisegítve.

Viszont az elég fura,hogy pár hét "nehézség" után már felmerült benned a megcsalás gondolata.

Vannak, akik ezt a 9 hónapot cölibátusban töltik,mert vagy egyik vagy másik fél nem tud/akar megbarátkozni a helyzettel.

Azon kívül,hogy leültök megbeszélni a dolgokat, nem nagyon tudsz mit tenni. Erőltetni biztosan nem szabad, fenyegetőzni a megcsalással meg pláne nem.

Az is lehet,hogy csak átmeneti állapot.

Sok nőnél a második trimeszterben megnő a szexuális vágy. :)

2012. okt. 24. 08:45

Kedves hölgyeim!

Tanacsotokert fordulok hozzátok mert kétségbe vagyok esve... :( Én 23 a párom 19 éves 1éve vagyunk együtt és babát várunk 14 hetes a párom viszont mióta terhes teljesen kifordult önmagából sosem kiabalok vele ahogy hazaérek munkából lesem minden kívánságát, szabadnapjaimon reggelit csinálok neki egész nap szeretgetem simizem a pocijat de valahogy sehogy nem vagyok elég jo neki... És ami már szinte kibírhatatlan hogy tegnap a fejemhez vágta hogy 2 hete nem kívánja a szexet de amikor a "kedvemert" lefekszik velem mindíg hatalmas orgazmusa van 15-20 perc után és utána én már le is vagyok szarva... mit tegyek? Normális ez? / az orális szexet fel sem hozom már neki mert azt mondta túl nagy és ha szájába venné rögtön behanyna/ Segíthetek nem akarom soha megcsalni sem elhagyni :((((

2012. szept. 11. 16:29
Sajnos ha ő így áll hozzá ez aligha fog változni.Minden esetre kíváncsi lennék akkor mit csinál ha veled nem hajlandó szexelni!
43. Hudvig
2012. szept. 11. 14:51

Szerintem egyszerűen hagyd nyitva a topikoldalt és intézd úgy, hogy belelásson, hátha elolvassa és ráébred dolgokra. Tudom, hogy részedről ez egy kicsit kínós, de lehet, ha elolvas ennyi véleményt és a TE igazi érzéseidet ezzel kapcsolatban, akkor le tudtok ülni megbeszélni.

Én már lassan két éve vagyok kényszerből cölibátuson. A párom súlyos betegségből gyógyul fel, ami tönkretette a vérnyomását! Szerintem nem kell tovább magyaráznom, hogy miért nem.

Mellékhatása az, hogy a múltkor véletlen arcon csókoltam száj helyett. Ki is kerekedett a szem. Még nem beszéltük meg, de arra is hamarosan sort fogok keríteni, csak gyűjtöm az erőt, mert sajnos erről ő nem tehet. Patthelyzet! De majdcsak meggyógyul.

42. b8103f009a (válaszként erre: 41. - Macskanita)
2012. szept. 10. 21:31
Sajnálom:( Próbáljátok megbeszélni.
41. Macskanita (válaszként erre: 39. - B8103f009a)
2012. szept. 10. 21:04
ezt érzem és gondolom én is, amit leírtál tükrözi a gondolataimat.
40. b8103f009a (válaszként erre: 38. - D71ef05a8e)
2012. szept. 10. 20:27
Teljesen érthető volt eddig is amire gondoltál, de én meg azt gondolom, hogy ezt ésszel kell érteni, és felesleges túlmisztifikálni. Ebben az állapotban szerintem inkább erősödni kellene az érzelmeknek, a vonzalomnak, mintsem eltávolodni. Legalábbis én így gondolom, és magam is ezt tapasztaltam.
39. b8103f009a (válaszként erre: 37. - D71ef05a8e)
2012. szept. 10. 20:25

Egészséges felnőtt ember, akár férfi, akár nő, természetes és átmeneti állapotnak tekinti a terhességet. És mielőtt gyereket vállal, fel is van világosulva a témával kapcsolatban. Akit annyira nem érdekel, hogy nincs, annak bizony nem volt még aktuális a családtervezés. A terhesség a kismamánál jár változásokkal kívül-belül, ilyenkor érzékenyebbek is, és nem a férfiaknál. Nem gondolom, hogy egy terhes nőnek kellene még a férfit is tutujgatnia. Vannak akik sokkal jobban igénylik a gyengédséget,(nem feltétlen csak a szexet) odafigyelést, mint normál állapotban. Ezt egy leendő apukának tudni illene, és ha valóban szereti a párját, akkor terhesen is vonzónak, kívánatosnak, szépnek látja. Természetesen ha problémát érez, akkor arról beszélni kell, de a fórumindító amint írta, Ők beszéltek róla, elmondta, hogy részéről nincs akadálya a házaséletük folytatásának. És én nem azt írtam, hogy az anyuka a holtfáradtsága miatt viszonyulhat majd esetlegesen a későbbiekben negatívan a párjához, hanem a terhesen elszenvedett csalódottság, gondoskodás, gyengédség hiánya miatt,és, hogy nem nézte akkor nőnek a párja. Hogy tovább már nem is ragozzam, sokan ilyenkor keresnek alkalmi partnert...

Az igaz, hogy ha emiatt tönkremegy a kapcsolat, akkor nem is volt stabil, ahogy az is igaz, hogy amelyik férfinak "gátlásai" vannak a terhes feleségével, magyarul nem kívánja már, ott is bibi van.

2012. szept. 10. 18:54

Még valami: a terhességet sokan kimondatlanul is valami magasabbrendű állapotnak tartják, gondoljatok csak arra, hogy egy kismamával sokkal kedvesebbek szoktak lenni az emberek, rámosolyognak, stb. Van, aki egyenesen megszentelt állapotként kezeli, vallásosságtól függetlenül. Amikor azt mondom, hogy lehet, hoyg valakinem nem a szex jut eszébe, ha a várandós feleségére néz, akkor ilyesmire gondolok tehát, ezek egyáltalán nem tudatos dolgok, hiszen tudatosan senki nem mondana ilyeneket.


Csak azért írtam le még egyszer, mert nem hiszem, hoyg az előbb ki tudtam fejezni magam. DE a lényeg, hogy semmi esetre sem a terhességi csíkokra, nagyobb hasra és egyebekre godnoltam.

37. d71ef05a8e (válaszként erre: 36. - B8103f009a)
2012. szept. 10. 18:51

Bár egyetértek azzal, amit írtál, én nem erre gondoltam. NEm úgy értettem azt a mondatot, hogy a terhesség nem mindenki számára szexi időszak, hogy atesti változások miatt lenne ez, hanem hogy egyszerűen nem a szerelmeskedés jut eszébe valakinek, ha a feleségére néz, aki a gyermeküket várja. Fura, hogy én magyarázom, hiszen szerencsére női oldalról sem ismerem a problémát és férfi sem vagyok, de mégis meg tudom valahol érteni. Ez nem azt jelenti, hogy bármibe bele kéne törődni, ami az egyik félnek nem jó. Meg kell próbálni kibeszélni az okokat, lehet, hogy egy bizalmas bezsélgetés után csak nevetnének az egész problémán, és meg is oldódna minden. De lehet, hogy a férfi nem tudja túltenni magát a gátlásain a terhességgel kapcsolatban. Akkor meg azt kell megérteni, ahogy a férfinak majd akkor kell türelmesnek lenni, maikor a holtfáradt új anyukának nem lesz se kedve, se ereje hozzá.


Azért ha egy házasság pár hónap szexuális pangás MIATT megy tönkre, akkor az gond. A szex az egyik legfontosabb tényező, de baj, ha az az alap, akkor persze, hogy már átmeneti problémák miatt fel is dől az egész...

36. b8103f009a (válaszként erre: 34. - D71ef05a8e)
2012. szept. 10. 18:03
Csakhogy nagyon sok házasság megy emiatt tönkre. Érthető, hogy rosszul esik ez a kismamának, ha már nem tekint nőként rá a párja, csak mert a gyereküket várja, aki nem mellesleg az apjáé is. Ez olyan lelki lavinát indíthat el benne, hogy Ő meg majd nem lesz képes férfiként nézni később sem arra az emberre, aki így elhanyagolta terhesen. Felnőtt embernek számolnia kell azzal, hogy a gyereket nem a gólya hozza, hogy átalakul az anyuka teste, sőt, az is lehet, hogy sosem lesz többet olyan, amilyen volt. Ugyanis nem mindenki annyira szerencsés. És ehhez elhanyagolnia sem kell magát. Egy ilyen ember vajon, hogy viselkedne, ha valami olyan betegség, baleset, vagy bármi érné a társát, ami egy életre megváltoztatja? Elhagyná, vagy mit tenne, ha ez a természetes folyamat is problémát okoz? Hmmm....
35. Cleo00 (válaszként erre: 14. - Macskanita)
2012. szept. 10. 15:32

Érdekes amit írsz, mert tényleg nagyon sokan gondolkodnak az én környezetemben is a pasik. A tesom is akinek nincsen meg gyereke, de nagyon joban vagyunk. Én most vagyok a 31.hetben és a tesom teljesen ki van akadva, hogy mi élunk sexuális életet a férjemmel.

Annyit mondott, hogy O egy szulest sem tudna vegignezni.

Neki annyi az indoka, hogy : nem kivanna a szexet egyszeruen a test ekkora megvaltozasa miatt. Legalább oszinte :(

De szerintem is probáld meg rávezetni a Párod, hogy ne zárkozzon el, kosson kompromisszumot Veled. Hiszen ez Neked a legnagyobb változás és szuksged van rá , ha kell leegyszerusitve, ha nincsenek kielegitve a vagyaid szimplan biologiailag az senkinek sem jo.

34. d71ef05a8e (válaszként erre: 18. - *Vinike*)
2012. szept. 10. 14:55

Szerintem nem kifogás, csak tévedés. De rengeteg férfi gondolkodik így. Nem is csoda, hiszen még mi is alig tudjuk elképzelni a pici életet a testünkben az elején, nemhogy ők.... nem mindig segít ezen az észérv, a könyv. Van, aki egyszerűen nem tudja összeegyeztetni az anyaszerepet a szerető szerepével, legalábbis átmenetileg. Én ezt nem tartom betegségnek vagy zizzentségnek, arra meg végkép nem gondolnék, hogy csak kifogás, és már vége is a kapcsolatnak, egyszerűen egy olyan téveszme, amit le kell győzni. A nyílt, őszinte beszéd a legcélravezetőbb.


Viszont abban is biztos vagyok, hogy erőltetni egyik irányból sem szabad semmit. Ahogy arra sme képe sminden férfi, hogy végignézzen egy szülést ÉS UTÁNA ott folytassa a házaséletet, ahol azelőtt abbahagyták, egy ponton túl szerintem tiszteletben kell tudni tartani, hogy van olyan, aki számára nem a terhesség a legszexibb időszak. Nem értek vele egyet, nem tartom jónak egyik fél számára sem, mindent megtennék érte, hogy nálunk ne így legyen, de csak addig a pontig, amíg nem tűnne erőltetésnek.

33. Macskanita (válaszként erre: 32. - Minocska)
2012. szept. 10. 14:41
igen, ezt tőle is hallottam már.
32. Minocska (válaszként erre: 20. - Macskanita)
2012. szept. 10. 14:39

Lehet, hogy pszichológus kellene neki. Ne érts félre, nem azért, mert lökött lenne, vagy ilyesmi, de talán működik nála egy tudatalatti gát. Egy isemerősöm így fogalmazta meg: Nem akarom, hogy az első dolog amit meglát a gyerekem, az a dákóm legyen.

Finomítva írtam le, amit mondott, de én azt vettem észre, hogy meglehetősen sok férfi vélekedik így.

31. Macskanita (válaszként erre: 29. - *Vinike*)
2012. szept. 10. 14:38
császáros leszek, második gyerek, egyszer már "vágtak", és mivel segítségem nulla, nem leszek hamar fitt, ezt megtapasztaltam anno.
30. katie_rose (válaszként erre: 29. - *Vinike*)
2012. szept. 10. 14:35
Na igen.. a 6 hét a valóságban sokkal több is lehet.
29. *Vinike* (válaszként erre: 27. - Macskanita)
2012. szept. 10. 14:31

Sajnálom,hogy így áll hozzá.:((

Majd meséld el,mit szólt a tini-verzióhoz!:))


És azt is említsd meg neki,hogy utána a 6 hét közel sem biztos,hogy 6 hét lesz.:( Egyrészt rohadt fáradt leszel,másrészt attól is függ hogyan fogsz regenerálódni. Nekem még egy évvel szülés után is fájt a szex.:(

28. katie_rose (válaszként erre: 27. - Macskanita)
2012. szept. 10. 14:29

Bocsi, most nyers leszek:

És ha letepernéd (már amennyire egy dinnyével a pocakodban ez lehetséges:) ).

És csak te kényeztetnéd őt? Csak,hogy lásd,hogyan reagál. Ez általában azért beindítja a legtöbb férfit. :)


De egyébként egy klubban írt egy lány korábban és ők az első gyerkőcnél és most a másodiknál is szüneteltek ilyen téren. Bár ő veszélyeztetett terhes is volt a végén már.

27. Macskanita (válaszként erre: 25. - *Vinike*)
2012. szept. 10. 14:26

Tini verzió...

jah, de azt is el kell kezdeni valahol, valahogyan...és mi nem kezdünk semmit sem sehogyan, és amikor megjegyzem, ajajaj...nem részletezem.

De ma megemlítem neki:-D

26. Macskanita (válaszként erre: 24. - Katie_rose)
2012. szept. 10. 14:24
igen, mondtam neki.Az volt a válasz, hogy próbáljam őt megérteni...Meg hogy ki lehet bírni ezt az időt. Mondtam neki, oké, valószínű, ki lehet bírni, viszont egy nőnek ez olyan MEGALÁZÓ!!! Mindamellett ne várjon tőlem csodákat, miután megszületett a gyerek, és letelt a hat hét...nem biztos hogy én még ugyanígy vagy akármennyire is kívánni fogom a közelségét ezek után.
25. *Vinike* (válaszként erre: 24. - Katie_rose)
2012. szept. 10. 14:23
Én is pont erre gondoltam. Arra aztán nem lehet kifogás!!!:)
24. katie_rose (válaszként erre: 23. - Macskanita)
2012. szept. 10. 14:21

Hátha ez lesz a megoldás. De egyébként mondtad már neki,hogy te ettől rosszul érzed magad? Hiszen kívánod őt meg minden.

Tényleg, és ha "tini verziót" csinálnátok?

Behatoláson kívül minden mást? akkor nem lehet kifogás...

23. Macskanita (válaszként erre: 19. - Katie_rose)
2012. szept. 10. 14:19
pont ma is voltam dokinál.De legközelebb azt hiszem megkérem, jöjjön be velem.
2012. szept. 10. 14:18
Nekünk sem változott semmi. A férjem hozzáállásával sem volt semmi gond. Ha jól emlékszem, talán az utolsó két hónapban kellett szüneteltetni a dolgot orvosi javallatra, mert akkor már beindíthatja a szülést. Viszont mivel késett a baba több, mint egy hetet, ugyanaz a doki írta elő az "ahogy csak lehet" gyakoriságú szexet. Akkor már röhögtünk az egészen, mert elég fura volt. De így sem ennek köszönhetően érkezett meg a babánk. :)
21. Macskanita (válaszként erre: 18. - *Vinike*)
2012. szept. 10. 14:18
Azzal jön, hogy ert nekem sokat görcsöl a hasam. Azt ő is tudja, hogy rendszeresen járok dokihoz, védőnőhöz, ha akkora gáz lenne, már rég kórházban lennék.
20. Macskanita (válaszként erre: 17. - Minocska)
2012. szept. 10. 14:16
én tudom, hidd el, hisz csak be kell ütnie a google-ba, és megkapja rá a választ...szerintem ez olcsó kifogás...és nekem rohadtul rosszul esik, mit ne mondjak...na.
19. katie_rose (válaszként erre: 16. - Macskanita)
2012. szept. 10. 14:16
Esetleg vidd magaddal egy vizsgálatra,hogy lássa rendben van a pici és ott kérdezz rá a dokitól,hogy van-e bármi amire figyelni kell. Talán neki elhiszi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook