Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szexis öltözködés fórum

Szexis öltözködés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
12. jency83 (válaszként erre: 6. - Lizocska82)
2010. febr. 2. 12:24
Nekem van sok molett ismerősöm, és az Anyukám is molett volt, talán pont ezért vallottam mindig azt, hogy "nem mindig a méret a lényeg":). Lehet a molett hölgyeknek is csinosan felöltözni, sőt, aki nem szégyelli a súlyát, az alakját, teljesen másként fest, mint ellenkező társai. Persze egészségünk szempontjából, jobb, ha nem visszük túlzásba a súlyfelesleget, de a lényeg, hogy akkor is lehet valaki csinos, ha nem modell alkat! :)
2010. febr. 2. 12:23

Én otthon is figyelek arra hogyan nézek ki.

Szerintem egy kócos,ápolatlan nő,kinyúlt macinaciban elég kiábrándító...


Mi is jó pár éve együtt vagyunk,gyerek is van,mégsem szeretnék lestrapáltnak tűnni.

10. 8559ed0e1b (válaszként erre: 9. - 8fe4afaa5f)
2010. febr. 2. 12:21

"ha kicsi fenek kell, akkor kicsi mell jar hozza"



Akinek nagy melle van,nem azt jelenti hogy nagy a feneke is!:)



De ha már a témát boncolgatjuk,a környezetemben sok olyan nő van akinek nincs melle,csak nagy löttyedt feneke...

Ez nem bántás,kritika,személyeskedés...csak nem feltétlen igaz az,ha valakinek nagy a melle akkor nagy a feneke is:)

2010. febr. 2. 12:14

Jo kis forum. Erdekel a tema nagyon, epp azon dolgozok, hogy otthon is szexis legyek, ne csak mikor megyunk valahiva parommal. Azert a legtobbet otthon vagyunk egyutt. Sajna nagy mell nincs, egyre kisebb. fogyozok es ha kicsi fenek kell, akkor kicsi mell jar hozza.

Az onbizalom kicsit keves, ezert gondolom a kisugarzas sem valami jo.

Hogyan oltozkodtok otthon, hogy szexis legyen, de praktikus is. Lehessen az otthoni teendoket nyugodtan elvegezni.

2010. febr. 2. 12:03

Nekem nagyon fontos a kinézet,a munkám miatt is,és magam miatt is.Hogy jól érezzem magam a bőrömben:)

az öltözékem kívül szerintem fontos a kisugárzás és az önbizalom.

Egy szolid smink,egy jól eltalált fizura csodákra képes:)


Nekem is nagy mellem van,és a "V" kivágású felső előnyös.Én arra szoktam figyelni hogy nőies legyek,netán szexi,de ne kihívó vagy közönséges.

7. ebe747bfaf (válaszként erre: 2. - Tóth Ádám)
2010. febr. 2. 12:00
persze, ha a csajon csak egy sportcipő van :-)))
6. lizocska82 (válaszként erre: 1. - Liliom10)
2010. febr. 2. 11:40
Én is hasonlóan gondolom. Pont most döntöttem én is a hajam megnövesztéséről, mert csináltam egy programmal magamnak vállig érő hajat (ami már régen volt), és sokkal nőiesebb lett tőle az arcom. Van egy magasabb sarkú csizmám (amiben a sok év sportcipőben való járás után először furcsa volt), amit ha felveszek mindjárt nőiesebbnek érzem magam. Igaz itthon melegítőben vagyok (három gyerkőccel nem öltözöm ki). De ha bárhova megyek(megyünk a családdal, férjemmel), akkor mindig figyelek rá mit veszek fel. Na és persze már jó pár hónapja fogyózom, és tornázom (férjem szerint egyre formásabb leszek), mert igenis csini, szexi anyuka akarok lenni, aki miatt irigyelhetik a férjem :-))
5. szabina1984 (válaszként erre: 4. - 78b7883de8)
2010. febr. 2. 11:38
Szerintem is...:-)
2010. febr. 2. 11:35
Szerintem az öltözék akkor lesz szexis, ha a viselő annak érzi magát benne és ez kisugárzik. Nem feltétlenül kell úlzóan sokat mutatni. Sokszor a sejtetés több és hatásosabb. Én a klasszikus értelemben nőies dolgokat szeretem, ha szexis akarok lenni. Selymet, szatént, csipkét akkár hétköznapra is, de tud valaki farmerban és pólóban is szexis lenni, ha az a tipus. Szerencsére a pasik is más-mást látnak annak :-)
2010. febr. 2. 11:32

Ez jó...

szexis ruci lehet akár sportos, akár nőies is. Csak megfelelően kell összehozni a dolgokat.

Én inkább a nőies ruhákat szeretem, amit sajna most kicsit hanyagolok, mert két gyerkőc mellett nem igen van időm semmire, nem is megyek sehova. Meg jó lenne egy kicsit formába is hozni magamat...:-)

2010. febr. 2. 11:30
Én a sportosat kedvelem. Ami persze tud szexi is lenni. Szóval nem a lógó macis melegítőre gondolok! :o)
2010. febr. 2. 11:26
Régebben nem érdekelt különösebben ez a téma. Szerettem a sportos,kényelmes ruházatot:nadrág, póló,pulóver. Az utóbbi időben olvasgatok arról,hogy ami előnyös rajtunk,azt hangsúlyozzuk az öltözködéssel.Pl. nekem nagyobb cicim van, elkezdtem V-kivágású,csinos felsőket venni,tényleg jól állnak.Szép a hajam, megnövesztettem vállig érőre,pedig már régen rövid volt. Nektek mit jelent a szexis öltözködés? Férfiak véleménye is nagyon érdekel !
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook