Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szexis öltözködés fórum

Szexis öltözködés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
102. 8bff41629d (válaszként erre: 101. - Briell14)
2013. szept. 28. 10:16
Elég szomorú dolog az, ha mindezeket valaki nem tudja magátol is...Azért iszonyat nőket is szoktam látni az utcákon sétálgatva gyakran, pedig ÖNMAGUKBAN NÉZVE,nemis lennének pedig csúnyák, vagy jelentéktelenek az ilyen nők, dehát ÖNBIZALOM HÍJÁN képtelenek kihozni magukbol még a meglévő értékeiket is...Ugyanis hiába volna egy nő önmagában nézve csinos arcu, meg alaku, ha egyszer szomorú-riadt a tekintete, görnyedt a tartása, bizonytalan a járása, rossz az öltözködése, stb...Stb...Az ilyen nő MÁS KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT valszeg könnyedén meg tudná lódítani a férfiak szexuális fantáziáját, és hajlandságát is az irányában, dehát ha egyszer AZT SUGÁROZZA MAGÁBOL, hogy ő csak egy "jelentéktelen szürke kisegér", éshát ami a legfőbb, ANNAK IS ÉRZI MAGÁT, akkor az ilyen nő valóban az is lesz...Hiába lenne amúgy az eredeti adottságai okán egy "ellenállhatatlan vadmacska"...
101. Briell14 (válaszként erre: 98. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 10:02
Ez tetszik! Remélem, hogy sok nő olvasta! :)
2013. szept. 28. 09:53
Hát még ilyet kérdezni is...Hát hogy a fenébe ne lenne jó???? Az óriási "egó" legalább olyan fontos az életben mint a kiváló egészség...E két dolog megléte nélkül még értelme sincs szerintem az életnek...Ahhoz ugyanis hogy valóban mindig ÉLVEZNI tudjuk boldogan az élet adta lehetőségeket, elengedhetetlen a hatalmas ego...Enélkül az ember egy semmi és senki...Maximum csak egy szánalomra méltó, mindentöl félő és reszkető szürke kisegér csak...Akinek csak teher az élet, és szenvedés...
99. grizus (válaszként erre: 85. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 05:20
Az jó, ha valakinek nő az egója..?
2013. szept. 27. 13:16
Na...Nemrég értem vissza egy kis városi kerékpárkirándulásrol, éshát többek között kénytelen voltam megállapítani, hogy az utcákon mászkáló nők hűvösebb időben se sokkal izgatóbbak úgy álltalában, mint a nyári hőségekben, amikor ugye mindenféle térdnadrágokban pompázik a nagytöbbségük...Ilyenkor ősszel meghát akkor FARMERBEN, meg mindenféle uniszex holmikban járkálnak...Viszont azért néha akadnak csodák is, ugyanis láttam azért EGY,EGYETLENEGY IGAZI HÖLGYET IS a sok farmeres, uniszex tyúk között...A nevezett hölgy térden felül érő felvágott szoknyában volt, vastag szálu, de roppant izgató téli harisnyában, illetve magassarku csizmában...Hát...Ahogy néztem, nézegettem, nekem még a nyálam is csorgott a hölgyre, éshát még a kerékpáron ülve is egyböl beindult a szexuális fantáziám, ahogy néztem, hogy milyen csinosan lépeget magával nagy megelégedetten...(Néha majd a bugyijáig is be lehetett látni hátulrol, ahogy lépegetett a felsliccelt szoknyában...Bevallom, lelki szemeimmel én már ezt is látni véltem időnként, dehát persze ez csak a képzelet, meg a felfokozott hangulat számlájára írható dolog, mivel (SAJNOS...)a valóságban a hölgy bugyija nem látszott sehogyse ki, nagy bánatomra...)De ahogy elnéztem, más férfiak is megnézték azért a hölgyet, mert igencsak fordultak utána a férfiak amerre csak járt, az uniszex csajszikra meghát rá se izélt semerre sem az utcákon járkáló férfinép...Szóval azért jó dolog az, hogy a jelek szerint még akadnak időnként "NŐK" is a járókelők között az utcákon...
97. Briell14 (válaszként erre: 96. - 8bff41629d)
2013. szept. 21. 19:41
:) Nagyon helyes!
96. 8bff41629d (válaszként erre: 95. - Briell14)
2013. szept. 21. 18:34
Ugyanmár...Hát mi nagy dolog van abban, ha valaki felválalja mindig a véleményét? Én eddig úgy voltam vele, hogy az a természetes...Az meg hogy kinek tetszik a meglátásom vagy kinek nem, engem ugyan egy cseppet sem érdekel soha sem...Sajnos, avagy szerencsére, nekem soha sincsenek megfelelési kényszereim...
95. Briell14 (válaszként erre: 89. - 8bff41629d)
2013. szept. 20. 14:12
Igen. És köszi, hogy felvállaltad a véleményedet annak ellenére, hogy kaptál miatta hideget-meleget. :)
94. csemár (válaszként erre: 88. - 8bff41629d)
2013. szept. 20. 13:52

Hát elég különös egy "figura" vagy, annyi biztos!

És közben tudod mi a meglepő? Az, hogy NÉHA eggészen megjavul a helesírásod!

93. 8bff41629d (válaszként erre: 92. - 9bbc382386)
2013. szept. 20. 11:46
Akkor probáld meg a továbbiakban kerülni ezt a topikot, mivel nem neked való ez a a téma itt...(Tudod "A szexis öltözködésröl" van szó benne, de téged az ilyesmi téma soha sem szokott érinteni, úgyhogy felesleges itt töltened az idődet...)
2013. szept. 20. 11:42

[link]



Itt találhatóak a fórumok,a legutóbbi hozzászólásaim az aktivitásaim megmutatja.Elég sok helyre beugrálok...akár egy szó egy mondat vagy egy smile erejéig.


Nagyon paranoid vagy ha így gondolod.

Lépj tovább,én már rég megtettem!

91. 8bff41629d (válaszként erre: 90. - 9bbc382386)
2013. szept. 20. 11:39
Na...Hát csak nem én járkálok már megint utánad topikrol-topikra, rere?(Vigyázz, mert a titkos vágyam kikezdeni veled, szóval légy résen mindig, csak szólók...)
90. 9bbc382386 (válaszként erre: 86. - Csemár)
2013. szept. 20. 11:31
:DDDDDDDDDDDDD
89. 8bff41629d (válaszként erre: 87. - Briell14)
2013. szept. 20. 11:28
Örülök hogy egyetértünk akkor...
88. 8bff41629d (válaszként erre: 86. - Csemár)
2013. szept. 20. 11:28
Semmi gond...Menjél vissza csak nyugodtan "Harrypottert" olvasgatni...Ne is törődj egy ilyesmi figura hsz-eivel, mint amilyen én vagyok...
87. Briell14 (válaszként erre: 85. - 8bff41629d)
2013. szept. 20. 09:50

Így látom én is. Ez megint megerősített abban, hogy így is van. :)

Van egy mondás, ami nagyon találó: "Van aki nagyon szeret, van aki irigy rám, és akad aki utál...Egy biztos, mindenkiben mély nyomot hagyok.

Amíg vannak, akik féltékenyek rám, és utálnak valamiért, addig valamit nagyon jól csinálok."


Ez rímel arra, amit Te írtál. :)

2013. szept. 20. 07:53

Bocs, de nem bírom ki! (Baromfiudvar-effektus!)

:-DDD

Nem írígy, hanem irigy!

Még egyszer: BOCSÁNAT, többet igazán nem zavarom a köreidet, Kedves Férfitársunk. (Itt a Baromfiudvarban.)

85. 8bff41629d (válaszként erre: 82. - Briell14)
2013. szept. 20. 07:32
Így van...Rengeteg a magával elégedetlen, komplexusokkal küzdő nő, éshát ilyen esetben ugye jön a "baromfiudvar effektus"...Amikoris ugye a baromfiudvarban a tyúkok összecsípkedik falkában azt a társukat, aki kiválik közzülük valami tőlük jobb tulajdonságban...Az a gyanum, hogy ugyanezért van az a nők körében nagyon elterjedve az a viselkedési forma, hogy írígységböl táplálkozva igyekeznek MINDEN MÓDON letörni a csinos, és csinosan öltőző nők önbizalmát, hogy azok is olvadjanak bele az ő szánalmas, szürke, jelentéktelen, és jellegtelen masszájukba...De okos nő, csak jót mulat mindig az ilyesmi erölködéseken, és csak annál inkább nő az egója, látván maga körül a sok írígyet...
2013. szept. 19. 20:33

:) Okos volt, aki rájött.

Azért jó, ha tetszünk a ffi-aknak. :)

2013. szept. 19. 19:42

Ez szerintem is igaz,hogy nő a nőnek öltözik.

Éppen ezért sokkal többre értékelem a női bókot,mint a férfiét...

Én is mindig megnézem a nőket és google képek között is hamarabb keresek meg nőket,mint férfiakat.

82. Briell14 (válaszként erre: 81. - JezebelSade)
2013. szept. 19. 18:45

Azt tudtad Te is biztosan, hogy mi a mondás? A nők nem a ffi-aknak öltöznek, hanem a nőknek.

Ebben van igazság.

Én is tetőtől talpig megnézek egy nőt, ha jól néz ki. A cipőjétől az utolsó ékszerig.

A ffi-ak csak a melledet, a lábadat, vagy a fenekedet nézik. A ruha azért lényeges, hogy ezeket "megmutassa". :)


A másik dolog pedig az, ami eszembe jutott erről, hogy a nők irígyek egymásra.

És persze azok, akik nem néznek olyan jól ki, mint pl. Te. Aki teszel is érte.

2013. szept. 19. 17:15

Én nőiesen és szexisen öltözködöm(szerintem),valóban sok nőt zavar..

Mútlkor megkérdezte a kozmetikusom,hogy nem gondoltam-e még arra,hogy sejtelmesebben öltözködjek?:)

Én csak azt nem értem,hogy nekem sem tetszik sok nő viselete,még sem teszem szóvá. :)

80. 8bff41629d (válaszként erre: 73. - 8559ed0e1b)
2013. szept. 19. 08:23
Lehet hogy azért érezted "égőnek" a szitut, mert tudat alatt neked is valami komplexusod van időnként, miszerint:"Jaj...Nehogy már valami csinos nő képzetét keltsem bármikoris, mert mi lesz akkor, ha valaki arra a gondolatra fog jutni, hogy "tetszeni akarok a férfiaknak"? Úristen...El is sűlyednék rögtön a szégyentöl"...Sajnos ahogy elnézem mindig ezeket a mai nőket, a nagyrészükben él valami ilyesmi komplexus...Miszerint az valami szégyelni való dolog, ha valaki tetszeni szeretne a férfiaknak...Meghát amelyik nő fel mer manapság csinosan öltözni, arra a többi nő rá is süti egyböl, hogy "kurvásan néz ki"...Bolond már ez a mai világ teljesen, megintcsak azt mondanám, mint már oly sok esetben...
2013. szept. 18. 21:42
Csak lesz vélemény előbb-utóbb. :)
2013. szept. 17. 21:45

Én erre a témára is kíváncsi vagyok.

Remélem, hogy ffi-ak is írnak véleményt. :)

77. caffi (válaszként erre: 76. - 8559ed0e1b)
2010. febr. 5. 11:00

Persze porig égtem:D....egy ideig fel se tudtam/mertem nézni....aztán mikor odanéztem....beszélgettek tovább,kulturáltan úgy csináltak mintha nem látták vna:D....mondjuk azért felsegíthettek vna:)

Bár ök má hozzá szoktak a látványhoz h valamelyikük fetreng a földön,és úgy csinál mintha baja lenne....már vártam h valaki sípolni fog:P:P:P

76. 8559ed0e1b (válaszként erre: 74. - Caffi)
2010. febr. 5. 10:47
Az is jó:DD
75. 8559ed0e1b (válaszként erre: 72. - Caffi)
2010. febr. 5. 10:47
jajj olyt láttam én is.Nekem sem jön be...
74. caffi (válaszként erre: 73. - 8559ed0e1b)
2010. febr. 5. 10:45

:D...

És szoknyában kiesni a saját üzletedből a járdára,úgy h a melletted lévő kocsma tele van focistákkal:D

73. 8559ed0e1b (válaszként erre: 71. - Caffi)
2010. febr. 5. 10:43

Egyszer jártam úgy hogy rövid szoknya volt rajtam.A metróból jöttem fel,és a huzat felkapta a szoknyám.Próbáltam gyorsan menteni a menthetőt,amikor mögöttem egy kb 5 éves gyerek elkezdett kiabálni:"Anyu,kilátszott a néninek a bugyija" Na akkor már mindenki rám figyelt.Baromi égö volt.

Azóta ha tudom hogy metrózni fogok nem veszek fel olyan szoknyát.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook