Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a mai fiatalok öltözködési stílusáról? fórum

Mi a véleményetek a mai fiatalok öltözködési stílusáról? (beszélgetős fórum)


1 2
60. lolita2112 (válaszként erre: 59. - Birebora)
júl. 2. 01:15
egyetertek veled!
júl. 1. 14:25
semmi, öltözködjön mindenki úgy, ahogy akar
58. srcrss
júl. 1. 14:24
Nincs saját stílusuk. Egyformák.
jún. 28. 04:43
az o dolgyuk mit viselnek!engem nem zavar!a divat orokke valtozik ezt igy kell elfogadni!
56. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
jún. 11. 15:22
Hú de utáltam varrónőhöz járni. Jobb szerettem a bótit' mert azt rögtön fel lehetett venni. :)
55. tien
jún. 11. 15:07

Van aki aranyos és helyes a cuccukban,van aki borzalmas.


Mint mi mikor fiatalok voltunk.

De legalább volt vállalhatatlan frizuránk a nyolcvanas -kilencvenes években 😃Csárli(sicc)és társai.

jún. 11. 14:46

Próbálgatnak, találgatnak. Ez a dolguk.


Mégis hogy kellene felöltözniük?

53. Kacsahercegno (válaszként erre: 52. - Kacsahercegno)
jún. 11. 13:56
Mondjuk "az én időmben" a menő csajok érettségire, vizsgára is miniben, meg köldökig kigombolt/hasnál megkötős ingben stb. mentek. Talán a fiúkon jobban látszik, hogy mostmár nem a 3részes öltönyben mennek el egy random vizsgára is, hanem okésabb lett nyakkendő nélkül, sneakerben, esetleg farmer + ing kombóban megjelenni.
52. Kacsahercegno (válaszként erre: 50. - Hattori)
jún. 11. 13:51
Szerintem nem annyira szokás már a vizsgákra kiöltözni, dolgoztam egy pár évet egyetemen és max. a záróvizsgákra láttam komolyabban kiöltözni hallgatókat. Én nem olyan régen a záróvizsgámra bár nem rövidnadrágban, de sima hétköznapi irodai viseletben mentem, és a csoporttársaim sem voltak túlzottan kiöltözve. Igaz, kb. 35 fok volt, szóval inkább legyek kicsit alulöltözve ujjatlan felsőben meg szandálban, minthogy elájuljak ingben meg zárt cipőben a hőségben, gondolom mások is így vannak vele.
51. 1a7810dfaf (válaszként erre: 50. - Hattori)
jún. 11. 12:55

Melyik intézmény, milyen kar, milyen szak?

Nálunk ez az egyetemen nem fordult elő.

50. Hattori (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
jún. 11. 12:30
Szerintem meg épp nem. Anno a legvadabb lányok is térdig érő szoknyában, nadrágban jöttek vizsgázni, ma szóbelire is forrőnadrág,sort.
jún. 11. 12:14
Semmi. Mindenki öltözködjön úgy, ahogy akar.
48. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 12:12
Laza.
47. michelle.r (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
jún. 11. 11:57

És közben csendben megfeledkeznek arról, hogy mit gondolt róluk az idősebb generáció, amikor ők voltak fiatalok. 😂


Hogy mi a véleményem? Ugyanaz, mint az idősebbek öltözködéséről. Van aki rettenet ízléstelenül öltözködik, és van aki ügyesen kombinálja a színeket, a formákat, az anyagokat, és még arra is figyel, hogy illő legyen hozzá, tudja viselni. És semmi közöm hozzá.

46. ,zumba (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
jún. 11. 11:46
Akkor én is "menő" voltam: varrónő varrt sok ruhámat-ruhánkat. Ízlésünk volt édesanyámmal együtt, így csinosan öltöztem, nem a tömeg sodort magával. (fapapucsom is volt)
45. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 11:41
Nem írom le.
jún. 11. 10:51
Igénytelen.
43. 1a7810dfaf (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 09:29
Jesszusom, te ennyire öreg vagy mentálisan?
jún. 11. 09:28

Az, hogy olyanok, mint minden korosztály fiataljai: keresik az egyéniségüket a tömegtrendek követésével. Jó iránynak látom, hogy jobban elfogadják a testüket és szabadabban öltözködnek, mint az előző generációk.


Majd szépen felnőnek és megtalálják a saját útjukat ebben, mint mindenki más. Ez most ez a korszak, amit meg kell élniük, ahogy mi is megéltük azt.


Te meg onnan tudod, hogy öreg vagy, hogy nem látod bennük az egyéniséget, a stílust stb, csak igénytelennek tűnnek a szemedben.

41. Enissa (válaszként erre: 22. - Shukran)
jún. 11. 09:12
Ha nem 150 kilós, itt hurka, ott hurka.
40. timycat (válaszként erre: 39. - Kacsahercegno)
jún. 11. 07:09
Így-így. A lányom most tini, elég sok fiatalt látok, járok köztük. Nekem tetszik a stílusuk. Sőt, van amit át is veszek tőlük.
jún. 11. 07:01

Ez a fórum kicsit megint a másik ember ízlésének a savazására meg a régenmindenjobbvótozásra jó... Dehát amióta világ a világ, az öregeknek ki kell akadni hogy miket hordanak "a mai fiatalok". :D Nyilván aggódó szülőként vmennyire határt kell szabni persze, azt nem mondom, hogy nem...


Amúgy szerintem a mai tizenévesek konszolidáltabbak mint mi voltunk tizenévesen a 2000-es években, akkoriban szűk ruhák, csípőfarmer ami épphogy eltakarta az intim részeket, kilógó tanga, melltartó, köldökig dekoltált cuccok, mini minden, rikító színűre festett hajtincsek, sokszor ez így mind fellelhető volt egy személyen :D Mostanában pl. ritkán látok fiatal lányokat nagyon mini szoknyában, akkor már inkább rövidnadrág. Meg nagy dekoltázs helyett max. crop top.

jún. 11. 00:57
tul sokat mutatnak,
37. 73b43dd0e2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 11. 00:38
Nem látom őket! Kiesnek a látóteremből. 👴🏻 🤭
jún. 10. 21:51
Egysíkú, fád.
35. loch ness (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 10. 21:47
A lazább öltözködés nem baj, csak amikor mindent kitesznek a placcra. Az egyszerűen ízléstelen, kortól függetlenül. Nemegyszer jegyeztem meg magamban, némelyiküket látva, hogy nekem is van melltartóm, de ha kimegyek az utcára, felveszek rá valamit...
jún. 10. 21:41

Én nem vettem észre, hogy lenne stílusuk. Biztos velem van a gond.


Semmi különlegeset nem látok bennük, max. azt, hogy némelyik igénytelennek tűnik, mert nem figyel arra, hogy az alkatához mi lenne az előnyös.

Az, amikor egy túlsúlyos lány magára veszi a legrövidebb és legszűkebb szoknyát, számomra nem stílus, hanem ízléstelen. Ilyenkor a gyerek szüleire gondolok, hogy szerintük valóban így kell e öltözködnie a gyereküknek?

Illetve, még azt is látom, hogy sokan olyan ruhákat vesznek fel, amilyeneket az én fiatal koromban az idősek viseltek;)


Ez az ízléstelenség nem csak a fiatalokra igaz, hanem sok idősebbre is;)


Vagy a bő szárú nadrágokra gondoltok a rövid és széles felsőkkel? Ezekben pedig úgy néznek ki, mint a lelences gyerekek, azaz ebben sem látom a stílust.


Az önkifejezést végképp nem látom bennük, hiszen szinte mind egyforma. A ruhájuk, a hajuk, a smink és minden. Tehát, ha stílusnak nevezzük ezt, akkor egyen stílus és az önkifejezés teljes hiányával, inkább tűnnek egy olyan csapatnak, amilyenek a Szép új világban van...


Sok fiatalt látok, de nem látom olyannak őket, hogy kirívók lennének, vagy egyedi stílusuk lenne, ahogy ez igaz az összes korosztályra.

33. globus (válaszként erre: 29. - Vigyefene)
jún. 10. 21:37

Rongyos szaggatott farmer 😀

Régen ilyen sokáig nem hordhattad, ha kis lyuk lett rajta, már csak kertbe és rongyos zsákba foltnak. Amúgy érdekes, lyukasban nem, foltozottban igen...

32. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 10. 21:37
Csodaszámba megy, ha egyáltalán van rajtuk valami amit ruhának lehet nevezni.
31. vigyefene (válaszként erre: 30. - Vigyefene)
jún. 10. 21:29
Nem ezt akartam....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook