Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szexis öltözködés fórum

Szexis öltözködés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2013. okt. 1. 15:19

Miért nem inkább - Szexis vetkőzés - ?


Akkor legalább nem kéne ruhadarabok meglétéről vitatkozni. A hiányukról meg egyszerűbben eldönhető lenne, hogy előnyös e vagy sem. :)

131. ittmost
2013. okt. 1. 15:15

Hadd szóljak legalábbis a bermuda hosszúságú rövidnadrág mellett,ami szintén jóval kevésbé szexis,mint a miniszoknya.

Miniszoknyában leülni,az azt jelenti egyrészt,h szemből nézve kilátszik az alsónemű,alul pedig annyira felcsúszik a szoknya,hogy közvetlenül a combunkon ülünk(vagy a harisnyás combon),egy olyan széken,ahol előttünk bármiféle dolog megfordulhatott.(mondjuk én nyáron,ha szoknyában vagyok,mindig viszek magammal egy kendőt,azt terítem a székre..persze megbámulnak rendesen)

Nadrágokban a nő intimebb részei védve vannak ezektől a mellékhatásoktól.

130. ittmost (válaszként erre: 128. - 16a8387c41)
2013. okt. 1. 15:11
:D :D térdnadrággal vertek
129. Briell14 (válaszként erre: 128. - 16a8387c41)
2013. okt. 1. 13:30

Elfogadom az érvekkel jól alátámasztott álláspontodat. :)

Oké, kirándulásra térdnadrág. Persze abban is vannak kategóriák.

2013. okt. 1. 12:52

Már nem tudok másra gondolni, mint, hogy Titeket kiskorotokban térdnadrággal vertek... :)

Mással nem magyarázható ez az iszony.

Abban nincs vita, hogy egy szoknya nőiesebb.

Az is igaz, hogy néhány hölgynek nem túl előnyös a térdnadrág.

Mint ahogy sok férfinak sem.

De így általában kijelenteni, hogy az ördög műve a térdnadrág, nem kellene.

Igenis vannak olyan nők, akiknek jól áll.

Mondjátok, hogy ami előnyös, azt ki kell hangsúlyozni. Van akinek nem túl jó a lába, de szép a popsija. Ez csak egy példa.

Igenis okozott már nem kevés kellemes látványt térdnadrág.

Aztán vannak olyan szituációk, vagy helyek, ahol szoknyának nincs helye.

Sikítanék, ha egy nyári kirándulásra a kedvesem miniszoknyában szeretne jönni...

2013. okt. 1. 12:00
Ez jó..."Mert sok nő nem szereti a szoknyát"...Hát...A térdnadrág akkor minden bizonnyal kényelmesebb viselet...
126. Briell14 (válaszként erre: 125. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:53

Azért van, mert DIVAT!

És sok nő nem szereti a szoknyát.

125. 8bff41629d (válaszként erre: 124. - Briell14)
2013. okt. 1. 11:49
Viszont látod, a nők nagyrésze mégiscsak ilyesmi a förtelemben szeret pompázni minden nyáron...Nehogymár normálisan fel legyen öltözve...Abba valszeg egyböl bele is hallnának...Érthetetlen számomra már sok év óta ez az egész...
124. Briell14 (válaszként erre: 123. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 11:46

Az tuti. :) Nem tudtam soha, hogy miért utálom...

Idén egyszer volt rajtam. Hófehér, és nagyon szűk, és magas sarkúval hordtam, mégsem éreztem magam jól benne.

123. 8bff41629d (válaszként erre: 119. - Briell14)
2013. okt. 1. 11:11
De azért abban ugye megyegyezik a véleményünk, hogy TÉRDNADRÁGBAN sehogyse nagyon lehet felfigyelni egy hölgy megjelenésére?
122. 8bff41629d (válaszként erre: 116. - Grizus)
2013. okt. 1. 11:08
Én a magam részéröl nagyon-nagyon kedvelem a nőket úgy álltalában, éshát mindig mindent megis teszek hogy növelhessem az egojukat, viszont AZT NAGYON NEM SZOKTAM TOLERÁLNI, ha PONT NŐK szeretnének letaposni, bármilyen értelemben is...Éshát ilyen esetben valóban nagyon durva és kegyetlen tudok lenni, de ez a viselkedés soha sem okoz örömet nekem, csak szükséges rosszként fogom fel, éshát ha mód van rá, azért mindig igyekszem elkerülni a durvaságot a részemröl...Szóval amelyik hölgy HOZZÁM KEDVES, azzal ÉNIS KEDVES SZOKTAM LENNI MINDIG...De sértésekre-köpködésekre tényleg nagyon durván tudok reagálni ha az szükséges...Bár ne lenne rá szükség soha, dehát ez ugye csak hiú álom mindig...
121. 8bff41629d (válaszként erre: 115. - Grizus)
2013. okt. 1. 11:02
Ezzel az eszmefuttatással nincs is gond, ha nem pont olyan világban élnénk, amilyenben élünk...Dehát sajnos köztudott, hogy ez a mai világ, rohanó, aljas, és mocskos a végtelenségig...És AKI ÉLETBEN AKAR MARADNI ilyen körülmények között, és nem akarja hogy mások letapossák, annak bizony szüksége van az ideális méretün felüli egóra mindig...Ez is olyan mint valami páncél, vagy fegyver, ami hozzásegíti a viselőjét, hogy minden támadást, minden csapást kibírjon, és GYŐZEDELMESKEDNI TUDJON az ellene támadókon...Éshát mint ahogy egy csatában NINCS ELEGENDŐEN VASTAG PÁNCÉLZAT, úgy EBBEN A MAI VILÁGBAN SEM LÉTEZHET elegendően fejlett ego...Sajnos...
2013. okt. 1. 07:59

nem kell kitenni az ablakba ami van.

ahhoz h szexis legyen valaki elengedhetetlen a kisugárzás. utána jöhet a ruha. ami nem kell túl extrém legyen. Viszont figyeljünk oda a hajunkra a sminkre, ˙(vannak akik szinte bohócra festik magukat- ez elég vicces.) lejárt sarkú cipőt lehetőleg ne vegyünk fel mert elég közönséges hatást kelt, ilyen a koszos cipő is. és nagyon sok ilyet látok sajnos.Megjegyzem nők.Szeretem ha valaki igényes magára. és ami fontos legyél büszke de nem öntelt beképzelt majom :D.

119. Briell14 (válaszként erre: 118. - Grizus)
2013. okt. 1. 07:45

Igaz. Nem feltétlenül kell "kirakni" semmit.

Vigyázni kell, hogy betartsuk a határt a szexis és a k...ás között.

Fel lehet figyelni egy nőre nadrágban, és garbóban is, ha olyan a megjelenése.

118. grizus (válaszként erre: 117. - Ittmost)
2013. okt. 1. 07:39
Egyetértek Veled. Nálam is az a szempont, hogy lehetőleg csinos, színes, kényelmes legyen az öltözetem. Mondjuk a pluszkilóimat sem akarom kirakni, bár van, akit ez se tart vissza. És nem hiszem, hogy szürke egér lennék, mert nem rakom ki mindenemet.
117. ittmost
2013. okt. 1. 07:08

Biztosan vagyunk nők többen is,akik nézhetőek vagyunk,de nem vágyunk arra,hogy az utcán idegen férfiak megbámuljanak..és mondjuk arra várjanak,hogy mikor villan ki a bugyi a szoknya alól.

És ezért nem járunk az utcáén szexis ruhákban.

Én pl nagyon ügyelek arra,hogy ne vegyek fel oylan kivágott felsőt,amiben kilátszik a mellem felső íve,mert akkor már arccal esnek be a ffiak a dekoltázsba.És örülök,ha más nők meg felveszik,mert legalább van a ffiaknak bámulni valójuk,és az legalább nem én vagyok:D


nekem bőven elég,hogy színesen,és rám illő ruhákba öltözöm,amik jól állnak. Nézzenek az arcomba,a többi testrészem nem tartozik az utca emberére.

Persze nyáron nyilván lazább,meg rövidebb ruhákat hordok,de szerencsére akkor is vannak nők rajtam kívül ,akik szinte félmeztekelenek,akiket lehet nézni:)

116. grizus (válaszként erre: 102. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 06:40
Ne őket vádold, mert nincsenek tisztában önmagukkal. Vagy ne CSAK őket. A nőket az elmúlt ezer években elnyomták, a személyes sorsokban is lehet sok megalázás, bántás, nem olyan egyszerű dolog egészséges önbizalmat növeszteni. Egyébként meg nem biztos, hogy mindenki folyamatosan hódítani akar, bár nem baj, ha valaki csinos, szexepiles és árad belőle a tudatos hódítás.
115. grizus (válaszként erre: 100. - 8bff41629d)
2013. okt. 1. 06:37
Szerintem egy egészséges méretű, pofás kis egó elégséges az élethez. Nem értem, miért kéne óriásinak lennie? Egyébként nem bírom azt, hogy ezós körökben óriási divat arról beszélni, hogy az egó milyen káros, ártalmas és gonosz dolog. Ez nem igaz! Elfelejtik azt, hogy az egó szükségszerű. Ha nem lenne egód, az utcára se tudnál lemenni. Igenis fontos, de nem mindegy, mekkorára növeszted. És nem csak az egó tudja élvezni az életet. Az ún. élvezeket igen, de vannak szellemi élvezetek is, amiket a Felső Énünk él át. Persze van sprirituális egó is, egyeseknél jó nagyra nőtt, hajjaj! Pl. jósoknál figyelhető ez meg.
114. Briell14 (válaszként erre: 113. - Zamila)
2013. szept. 30. 17:31
LÁJK! :)
113. Zamila (válaszként erre: 23. - Szabina1984)
2013. szept. 28. 22:08
Mi ebben a furcsa,hogy otthon szexisen??? Basszus,lohasztó ám ha egy nő mindig tréül néz ki,és ráfogja arra,hogy a gyerekek meg a háztartás miatt.A szexis is lehet nagyon kényelmes,és ráadásul a párodnak is jobban bejön mint a "mosott...r".Nem is értem miért kell egyáltalán otthon úgy kinézni?Nincs igényed arra,hogy ha tükörbe nézel elégedett legyél magaddal?Aztán 1 év múlva nyitod a fórumot,hogy "nem értem a páromnak miért kell másik nő? " :D Hallod 2 gyereket nevelek,háztartást vezetek,de szarul érezném magam,ha a tükörben egy "mosott...r2-t kellene látnom:D
112. 8bff41629d (válaszként erre: 111. - 9bbc382386)
2013. szept. 28. 21:33
Ki mondott olyat, hogy akarj nekem megfelelni??? Én ugyan nem...Ha valamivel nem értel egyet, amit írok, akkor azt KULTÚRÁLT MÓDON is az értésemre lehet azért adni, vagy nem így van? Viszont be kell hogy valljak valamit:Mivel én nagy tisztelője-kedvelője vagyok a hölgyeknek a mai napig is,(Sajnos...)ebböl kiindulva nagyon nem szívesen szoktam alázni a nőket sehol sem, még egy netes felületen se...A csinos nőket meghát különösen nem...És nagyon nemszívesen rombolom az egójukat, és az önbizalmukat...Ez rád is érvényes rere...Szóval szerintem kössünk békét...Te nem bosszantol örökösen hülyeségekkel, én pedig nem alázlak tovább itt a fórumon...Azt nem kérem hogy legyünk netbarátok, sőt, ezt nemis szeretném, mivel Adrit senki sem túrhatja ki a "vírtuális szívemböl", de azért tekintettel arra, hogy csinos nő lehetel kétségtelenül, azért próbálj már viselkedni időnként az irányomban, és akkor nem lesz szerintem semmi gondunk egymással...Vagy legalábbis nekem nem lesz veled...
2013. szept. 28. 17:01

Ki akar neked megfelelni?Én nem!Nekem van egóm,véleményem,Férfi az oldalamon,mosogatógépem :)

Persze hogy az a szimpatikus ember aki bólogat,helyesel,egyetért!De a világ nem fejlődött volna semmit ha Jánosokból állna.

Nem csak feke és fehér létezik, szerencsére.

2013. szept. 28. 16:41
Azzal a stílussal amit bemutatol itt örökösen, aligha...Éshát különben is Adri annyira az esetem mindenféle szempontbol, hogy nemigen tudnád kitúrni a "legkedvesebb hoxás fórumtársnő" státusbol, főleg úgy nem, hogy külső tekintetében nem marad el tőled semmivel sem,viszont az egyénisége sokkal, de sokkal szimpatikusabb, mint a tied...Hát...Ez van akkor...
109. 9bbc382386 (válaszként erre: 108. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 15:49
Vigyázz,még a végén a múzsád leszek és minden hozzászólásodból áradni fogok :P
2013. szept. 28. 12:14
Hát...Az bizony egy nőnél nagyon rossz tulajdonság...Iszonyatosan kiábrándító dolog tud lenni, valóban...Férfi esetében még jól is áll az ilyesmi az illetőnek, éshát bizonyos mértékig szükséges dolog is, de nő esetében valóban borzalmas tud lenni ha valaki beképzelt...(Látod, itt van pl a hoxárol "rere" esete...A magárol feltett képei alapján valóban csinos nő lehet módfelett,ez bizony vitán felül álló dolog, de a természete, az a mérhetetlen nagyképüsége, meg erőszakossága, és a simulékonyságnak, az alkalmazkodóképességnek a teljes hiánya mégis ellenszenvessé teszi örökké...Aztán nézd meg mondjuk Adrit...Ő reréhez hasonlóan szintén egy nagyon csinos nő, viszont neki a természete is ráadásnak pont olyan, mint amitöl én mindig el tudok olvadni...Pedig szeret azért időnként ő is bosszantani módfelett...De mégis elnézek neki mindent, mivel rendkívül simulékony, és alkalmazkodó a természete, és nagyon ért hozzá, hogy az ember egóját növelje, és hogy a kedvemben járjon mindig...Kedvesen, női rafkósságok felhasználásával...Szóval mondom:Nők esetében a nagyképüség-önteltség az nagyon nem egy túl szimpatikus tulajdonság, nemúgy mint férfiak esetében...Ugyanis a "domináns hím" tulajdonság elengedhetetlen velejárója mindig a nagyképüség-önteltség...Enélkül nem létezhet "Alfa hím"...)
107. Briell14 (válaszként erre: 106. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 11:37

Igaz. :)

Arra gondoltam, hogy nem jó, ha egy nő beképzelt.

106. 8bff41629d (válaszként erre: 105. - Briell14)
2013. szept. 28. 10:44
Na...Hát miért rossz szerinted a "túl nagy ego"? Ez is olyan szerintem mintha azt mondanád, hogy azért az se jó, ha "túl erős egy súlyemelő"...Ilyesmi dolgokban SOHASE LEHET VALAKI "TÚL ERŐS"...Persze azért ne keverjük az "egot", a nagyképüséggel-önteltséggel, mert bár ezek rokonfogalmak valóban, de azért nem azonos dolgok...
105. Briell14 (válaszként erre: 104. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 10:37

:) Azért az egó se legyen túl sok, mert az meg már a másik véglet.

De ezt is "érezni" kell.

104. 8bff41629d (válaszként erre: 103. - Briell14)
2013. szept. 28. 10:35
Örülök neki hogy akkor legalább te érted mindig, amit mondani akarok...Megfelelő mértékü önbizalom nélkül az élet úgy dobál mindenkit, mint vihar a kósza falevelet...De akinek megfelelő egója van, az olyan mint a földbe gyökerezett tölgyfa:Mindent túlél, mindent kibír, és az élet egy folyamatos örömforrás a számára, nem pedig szenvedés...
103. Briell14 (válaszként erre: 102. - 8bff41629d)
2013. szept. 28. 10:31
Én értem amit írsz. Ezért van az, hogy az első a magabiztosság. Mint mindenben, itt is lenni kell egy kevésnek legalább. Különben olyan, mintha egy kirakati bábut öltöztetnénk fel... nem jön át.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook