Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után fellépő hólyag próblémák mitől lehetnek? fórum

Szex után fellépő hólyag próblémák mitől lehetnek? (tudásbázis kérdés)


8. reménytelen? (válaszként erre: 1. - 95d93b31aa)
2011. szept. 30. 11:28
Szia! Én is szenvedtem ettől, végigjártam minden orvost, minden vizsgálatot végigcsináltam, és nem találtak semmit. És ekkor hallottam a tőzegáfonya kapszuláról amit azóta is sikeresen használok. Főleg hideg időben kezd előjönni ez a probléma. Ilyenkor folyamatosan szedem, egyébként pedig csak szükség esetén, mert mindig van itthon. Egyik természetgyógyász ismerősöm ajánlotta, amikor az orvosom már a negyedik doboz antibiotikumot írta fel. Azt mondta, ha a felfázás jellegű tünetekre nem használ, akkor is nagyon sok vitamin van benne, téli időben betegségek megelőzésére is tökéletes multivitamin készítmények helyett. Remélem, hogy tudtam segíteni.
7. 6a6e086e31 (válaszként erre: 5. - 95d93b31aa)
2011. szept. 27. 13:43

Szerintem is jó lenne ha elmennél orvoshoz, vizeletből látnák, hogy miről is van szó, ezeket jobb kikezelni, mert visszatérő lehet.Nekem is a sok folyadék a rendszeres pisilés, nem tartogatás segített.Szedettek velem sokféle gyogyit, antibigyót, amik ideig óráig jók voltak, de sokszor visszatért.Vigyázni kell nincs mese, ez is egy hajlam.Meg a lábad, derekad ne fázzon sosem, papucs ilyesmi:)Tudom ez durva így de sajna ezekre kell figyelni, így elkerülhető.

Na meg a tőzegáfonya kapszula is nagyon jó!!Akár kúrálni akár megelőzni!Amiről te írsz azt mind baktériumok okozzák és azok sokféleképpen tudnak elszaporodni.

6. 02dd40895d (válaszként erre: 5. - 95d93b31aa)
2011. szept. 27. 12:43

Először mindenképpen orvoshoz mennék!

Aztán, ha semmi baj, akkor folytatnám 1000-rel a szexet, ami belefér.

5. 95d93b31aa (válaszként erre: 2. - 6a6e086e31)
2011. szept. 26. 11:07
Szia!Köszönöm a választ megpróbálok sokat inni,de nekem közben nem kell pisilnem.Ha elmennék orvoshoz tudna valami gyógyszert rá esetleg.vagy kevesebb szex legyen.neked,hogy múlt el?ha így folytatom egész életemben végigkísér.nem tudom mit kellene máshogy csinálnom,mert ez elég kellemetlen.
2011. szept. 26. 09:43
Vagy megnézni, hogy nem e bizonyos pózok nem jók neked és azokat kerülni kellene.
2011. szept. 26. 09:36
Elég nedves vagy? Felületes hámsérülés, nyálkahártya kidörzsölődés.
2011. szept. 26. 09:36
szia, mindig figyelj rá, hogy előtte utána sőt ha úgy érzed közben is kimenj pisilni.Az sokat számít, mert ha nem üres a hólyagod, könnyebben elszaporodnak a bacik amik a felfázás érzést okozzák.Illetve a nyál, testnedvek mind sajnos okozhatják ezt.Én anno sokat küzdöttem ezzel.Meg ugye a sok hancúr alatt megsérülhet a húgyvezeték is ami szintén okozhat rossz érzéseket.Sok folyadékbevitellel azért orvosolható ez, ha nincs komolyabb gyulladásod!
2011. szept. 26. 09:33
Sziasztok!3 hónapja van párom és az utolsó pár tétben nagyon belemelegedtünk a szeretkezésbe,annyira hogy órákig is tart.És minden ami bele fér a fantáziátokra bízom nem részletezném.Mind a ketten nagyon élvezzük,de nekem az ilyen nagy hancurozások után olyan érzésem van mintha fel lennék fázva,de nem vagyok.Tudnátok erre valami megoldást,valami okosságot ami megoldja ezt a problémát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook