Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik lehetnek a hólyagos himlő szövődményei? fórum

Mik lehetnek a hólyagos himlő szövődményei? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 24. 00:40

Én 24 éves vagyok és most kaptam el a hólyagos himlőt. 2 hete tart, rengeteg kijött rajtam és nagy hólyagok voltak. A kissebbek eltuntek, de amik nagyok voltak nem akarnak eltunni. Mindenkitöl azt hallottam, h ne furodjek mert leválnak és az nem jó. Arra szeretnék választ kapni,h lehet e zuhanyozni és ha igen akkor használhatok tusfürdőt vagy szappant? Eddig egyfalyta mentolos készitménnyek kentem,Már jól vagyok, csak tünnének már el. Kérlek irjatok.

Köszi

udv Timi

9. 754c7e07c3 (válaszként erre: 8. - 7130b15964)
2008. nov. 8. 08:06
Igen, azt hívják más néven hólyagos himlőnek. :)
2008. nov. 7. 23:04
Miről beszéltek? A bárányhimlőről?
2008. nov. 7. 22:24
Az én kisebbik fiam épp ma lett az!
6. Elviracska (válaszként erre: 5. - LoLiNa)
2007. júl. 19. 22:42

Tudod ,ezek olyan dolgok,miket rögtön a himlő után nem veszel észre ,csak ha nagy szerencséd van ,mint ahogy nekünk is ,mert ha nem veszik észre nekünk ,kitudja mik lehettek volna a bajok a késöbbiekben,hisz a tüdön egy folt mi csak nő és nő ,nem szült volna jó eredményeket...

Végül is szerencsénk volt és észrevették ,mert húzhatta volna egész idősebb koráig..

Az biztos ,hogy nem minden esetben fordul elő szövödmény ,de most ugyvagyok vele ,hogy a lányom is ugye átesett de elgondolkottat ,hogy vajon...???? mert sosem tudhatom....

Igy különösebben ,a fiacskámnak sem volt látszat ,de mégis milyen nagy dolog volt a háttérben:(((

2007. júl. 18. 07:17
nemrég esett át a nagyobbik fiam rajta. semmi szövődmény hál' istennek
4. Elviracska (válaszként erre: 2. - Iz_eniko)
2007. ápr. 28. 19:30

Szia

Az én kisfiam egy éves 8 hónaposan volt hólyagos himlős.Ennek lassan 2 hónapja ,most viszont a tüdején egy foltot fedeztek fel ,és azt állapitották meg,hogy a hólyagos himlőtől maradt vissza sajna.

Másoktól is hallottam ,hogy létezik ilyen ,viszont az orvosnönk határazottan állitja ,mivel sem köhögés sem semmi jele nem volt a tüdő gyulladásnak.

2007. ápr. 28. 18:59
Szerintem nincsenek szövődményei....minden pici gyerek átesik rajta.
2007. ápr. 28. 12:18

Az én lányom 17 éves korában lett hólyagos himlős,azóta 5 év telt el,és szövődmények nem adódtak.

Ne aggódj,jó ha kicsi korukban átesnek rajta a gyerekek.

2007. ápr. 28. 11:46
Volt a gyereked hólyagos himlős?Ha igen lett a késöbbiekben, bármilyen szövődménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook