Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex nélkül élni fórum

Szex nélkül élni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. ápr. 27. 15:21
Igy is lehet, de jó neked igy? Sztem nagyon fontos a testiség, kivirul egy nő ha szeretik, és kivánják!! Persze az igazi élmény a szeretkezés, amihez ugye szerelem kellene!
2017. ápr. 27. 13:26
Én 3,5 éve élek szexmentesen, pár nélkül. Alkalmi kapcsolatra bármikor lenne lehetőségem, de nincs rá szükségem. Párt nem keresek. Nem is szeretnék még jó darabig. Csak a munkára és a gyereknevelésre koncentrálok.Rendes párkapcsolat kialakítására amúgy sem lenne időm, alkalmira meg főleg nem pazarlom az időmet.32 éves vagyok.
2017. ápr. 27. 12:16
Életem során sok évet töltöttem párkapcsolat nélkül. Sajnos úgy alakult az életem hogy válásom után évekig nem volt párom. Természetesen szerettem volna, de rosszabbnál rosszabb kapcsolataim voltak. Régebben még belementem egyéjszakás kalandba de már nem . Érzelem nélkül mit sem ér! Kiváncsi lennék más hogy éli meg? Sokan vagyunk egyedül, természetes h a testi vágy működik. Részemről kin szenvedés , mert csak a testiség nem elégit ki. És ugye párt találni nagyon nagyon nehéz. Föleg akivel jó is.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook