Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex nélkül élni fórum

Szex nélkül élni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
93. emmke (válaszként erre: 92. - 4d0b637a98)
2017. máj. 19. 12:02
A merevedési zavar nem egyenlő az inpotenciával.És igen,előbb-utóbb minden férfit utoléri mindkettő. Nem gondolom,hogy a merevedési zavarokra a szex beszüntetése a helyes válasz. A hogy minden nő teljes joggal elvàrhatja partnerétől,hogy teljes odaadással ,türelemmel,szeretettel kisérje őt a gyönyörhöz vezető,sokszor hosszú úton, egy szerető partner a potenciazavarokkal küzdő férfi számára varàzserővel bír ! Persze,végszükség esetére ott vannak a potecianövelő szerek, ezeket inkább csak segítségül használjuk! És ugyebár a legtöbb pasiban működik többféle péniszpótló segédeszköz is ;)
92. 4d0b637a98 (válaszként erre: 85. - Titusz Titusz 2)
2017. máj. 18. 12:12

Titusz Titusz 2, de egy házasságban, mégha előtte és kezdetben kiváló is a szex, tehát a férj boldoggá teszi a feleségét (és persze akkor nem is önző az ágyban), sajnos hosszabb távon előfordulhat, hogy csökken a férfi szexuális vágya, másrészt mire 30 éves házasok lesznek, esetleg a férfi már impotenssé válik, pedig ugye a nők akár 80 éves korukban is tudják élvezni a szexet.


Mit lehet ilyenkor tenni szerinted? Meg jöhet a férfinál cukorbetegség, szív- és érrendszeri betegség, ami mind merevedési zavart, régi nevén impotenciát okoz.

91. emmke
2017. máj. 17. 16:21
A téma szította indulatokban benne lehet a válasz...
90. globus (válaszként erre: 89. - Globus)
2017. máj. 2. 14:17
Tehát ha sokat szeretnél meríteni, válogass az előbbi csoportból.
89. globus (válaszként erre: 84. - Titusz Titusz 2)
2017. máj. 2. 14:15

Kedves Titusz, azzal a férfivel élek, aki a 30 éves gyermekünk édesapja, tenni kell a kapcsolatért, nem is keveset. Nem szorulok felvilágosításra.

Az hogy jön ki nálad matematikailag, figyelembe véve a férfiak-nők számának arányát (nagyjából egyforma)

[link]

hogy férfiak minél több nőt megszerezzenek, ugyanakkor a nők tiszták maradjanak? Csak egyféleképpen működhet (fene a nagy igényességet) mégpedig úgy, hogy bizonyos női réteg könnyen kapható, a "mindenki babája", többiek pedig megfelelnek kívánalmaidnak.

88. bc681dac13 (válaszként erre: 78. - E8da813d29)
2017. máj. 2. 12:45
Az utcaseprőt se darab szarnak nézem, hanem embernek tekintem.
87. e8da813d29 (válaszként erre: 79. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 2. 07:47
Abszolút mindenki a maga elmenyeire hagyatkozhat csak, hogy követendőnek tartja és ra akarja tukmalni másokra.. az lehet valami narcizmus is. Tele a világ masinával :DD
86. a03dd05915 (válaszként erre: 85. - Titusz Titusz 2)
2017. máj. 1. 21:44
Soha nem írtam azt, hogy válogatás nélkül feküdjenek össze bárkivel, aki hajlandó.
85. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 44. - A03dd05915)
2017. máj. 1. 21:25
Én nem ERRÖL beszéltem drága Egon...Hanem ARROL, hogy egy valamirevaló hölgynek mindig is az volt a legjobb szaporodási,és életvezetési stratégia, ha az energiáit NEM összevissza való lefekvésekre pazarolta,hanem arra, hogy "kiszimatolja" a legkiválóbb hímeket, és AZT A HÍMET próbálja meg megkaparintani magának...Régen rossz az már, ha egy nőt "képtelen a férje boldoggá tenni"...Mivel normális esetben MÁR EL SEM KÉNE JUTNIA ODA,hogy a férje képtelen legyen boldoggá tenni...Amelyik nő ÜGYESEN ÉS JÓL VÁLASZT MÉG IDŐBEN,annak a nőnek később sem igen szoktak párkapcsolati problémái lenni...Csakhát ott a gond, hogy a mai nők többsége NEM ÉRT a "jó választás" művészetéhez, meg nemis ezt a viselkedést állítja a mai világ eléjük, hanem inkább azt, amire te is tanácsot adtál nekik:Válogatás nélkül összefeküdni mindenkivel,aki hajlandó lefeküdni velük...Na...Hát EZ a tanács teszi tönkre manapság legfőképpen a nők többségének az életét...De még annyi agyuk sincs sokszor, hogy észrevegyék ezt a hibás tévutat...Te meg még adod is alájuk a lovat ugye...
84. Titusz Titusz 2 (válaszként erre: 48. - Globus)
2017. máj. 1. 21:12
Ezt a sok rosszindulatu ostobaságot egyedül találtad ki, vagy segített valaki? Hidd el ha mondom, többet rángatod te a lompost,mint amennyit rángatom én...(Nőci létedre...)Szóval hagyjuk a fröcsögést-süketelést, inkább azon gondolkozz el, amit írtam lentebb...A javadra válna pedig hidd el, ha megfogadnád a tanácsaimat...Ku.rvákra,"könnyűvérü nőcskékre" épeszü,normális férfi nem vágyik sohasem, ami férfi meg összeadja magát ilyen nőkkel, az meg olyan is...(Aztán ilyen esetben meg ugye lehet nyivákolni tovább,hogy milyen senkiházi,értéktelen férfiak vannak a világon...És nem lehet egy normális férfit találni párkapcsolatra...Pedig lehet...Csak ahhoz NORMÁLIS nő is kell...Ennyi a sikeres párkapcsolatok titka kedves globus...Ami párkapcsolati formát a jelek szerint te még hírböl sem ismered...)
83. Jessica32 (válaszként erre: 82. - A03dd05915)
2017. máj. 1. 20:25

Van egy fájó emlék, igen, sajnos.


Az egyik exem járt ilyen helyekre, kiderült róla :( hidd el, sok elvileg felelősségteljes ember nem védekezik megfelelően. Én is azt hittem, hogy igen, de aztán megszívtam.


Igazad van, arra, amit az utolsó mondatodban írtál, semmi garancia nincs.

82. a03dd05915 (válaszként erre: 69. - Jessica32)
2017. máj. 1. 14:56

Nem tudom mi van a klubokban, nem jártam még ott, így csak a te ismereteidre hagyatkozhatom.:)

Milyen nemi betegséggel kapcsolatos történeted van, hogy ennyire ezt az oldalát lovaglod a témának? Fájó emlékek?


A tájékozottságodra hivatkozva kérdezem - világosíts fel (te is).


Mellesleg a szexet általában felnőtt felelősségteljes emberek gyakorolják, akik saját érdekükben védekeznek az ilyen betegségek ellen.


Mi a garancia, hogy a több hónapja udvarló, nagyon szimpatikus úr/hölgy, akit már megszerettek, közel engedtek magukhoz nem nemi beteg az első olyan randin mikor összebújnak?

81. a03dd05915 (válaszként erre: 71. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 14:45
Attól, hogy te így gondolod, még létezik a jelenség.:D
80. Epresturmix (válaszként erre: 21. - 4d0b637a98)
2017. máj. 1. 14:34

De ari ez a hozzászólás. :)

Keress egy kicsivel fiatalabbat! :P

Drukkolok! :)

79. fc05b4bfbb (válaszként erre: 77. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 14:21
Az hogy kinek mi a legfontosabb, azt kevesen értik meg, mint ahogy itt is minden pasit csak fallokratának állítanak be. Ha a nők minden pasit így látnak, akkor biztos, ezzel találkoztak, mivel ezt keresték. Azért létezik egy másik fajta is!:-)
78. e8da813d29 (válaszként erre: 75. - Bc681dac13)
2017. máj. 1. 14:00
Te tudod, ha neked így jo. Nem érzed magad és őt csak egy eszköznek közben?
77. e8da813d29 (válaszként erre: 74. - Fc05b4bfbb)
2017. máj. 1. 13:55
Így élheti mindenki a maga életét:)
76. Százas Evelin (válaszként erre: 73. - Bc681dac13)
2017. máj. 1. 13:20
Nade most épp arról van szó, hogy a Szerénke heves ugyan de szeretőről úgy nagyjából hallani sem akar. Neki ezt hiába is mondanád. Nekem ugyan nyugodtan mondhatod, de én meg hiába vagyok nála sokkal higgadtabb, nemigen éltem még ezideig "megvonásban". :-) Az a nyirkos krumpli hasonlatod viszont eléggé degradáló azokra nézve, akiknek tényleg megfelel a szexmentesség. Mittudomén pl. apáca. Vagy igen sikeresen tudja szublimálni az ösztönét, méghozzá szándékosan, legyen ezzel akármi is a célja.
75. bc681dac13 (válaszként erre: 71. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 13:01
A lelkem összeérhet egy barátommal, szexelni meg azzal fogok, aki szexuálisan vonz.
74. fc05b4bfbb (válaszként erre: 71. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 12:58
..és ahogy öregszünk egyre inkább csak lelkünk lesz, mintsem vonzó testünk! Ezt még nem mindenki érti.
73. bc681dac13 (válaszként erre: 70. - Százas Evelin)
2017. máj. 1. 12:56
Így már értem, bár egyet nem értek vele. Mert "hevesebben" szeretőt tartva szerintem békésebb lehet az ember, mint higgadtabban, évekig érintetlenül. Vagy ha valakinek évekig tényleg jó az az állapot, én nem akarom tudni, milyen mikor tűzbe jön, mert egy zsák nyirkos krumplinál többet nem nézek ki belőle.
72. e8da813d29 (válaszként erre: 67. - Bc681dac13)
2017. máj. 1. 12:48
Nézz át rajta nyugodtan, attól még vélemény.
71. e8da813d29 (válaszként erre: 65. - A03dd05915)
2017. máj. 1. 12:47

Igen, én így gondolom.

Hogy van az embereknek lelkük is, nem csak testük, akik csak kefelnek, mint a gép.

70. Százas Evelin (válaszként erre: 68. - Bc681dac13)
2017. máj. 1. 12:43
A higgadtabb vérmérsekletűek azért lehetnek előnyben, mert nyugodtabban átvészelik a partner nélküli időszakokat is, nem indítanak pl. fórumot, hogy eközben kinek milyen gyötrelem a szex-hiány. :-) Nekik mindenesetre nem az. Vagy nem annyira az. Kibírható. Másodlagos szempont. Szükségletnek szükséglet, de ezt elismerve sem fognak pont emiatt valami elhamarkodott döntést hozni. Erre gondoltam.
69. Jessica32 (válaszként erre: 58. - A03dd05915)
2017. máj. 1. 12:12

Nem buta a hozzászólásom. Ha ennyire tudja mindenki, hogyan védekezzen, miért vannak egyáltalán nemi úton terjedő betegségek? Valahogy csak terjed, kedves Egon, és hidd el, nem úgy, hogy letüsszentenek. :) És nem mondd nekem azt, hogy egy swinger party-n mindig felhúzzák a kis védőgumeszt a fütyikére.


Nagyon tájékozott vagyok, szemben Veled, vigyázz magadra!

68. bc681dac13 (válaszként erre: 66. - Százas Evelin)
2017. máj. 1. 11:44
Az utolsó mondatod nem értem.
67. bc681dac13 (válaszként erre: 52. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 11:34
Lelked rajta. Viszont ebben az esetben ezen a fórumon akkor át is lehet nézni a véleményeden.
2017. máj. 1. 10:40

Még a legtisztább szándékkal társat keresők, vagy társra várók esetében is előfordulhat néhány teszt-üzemmód, felesleges is lenne leragadni egy nem megfelelő partnernél. Letesztelés nélkül viszont ott lehet ragadni sokáig, és csak később rádöbbenni a szomorú valóságra. A váltás egy eléggé mozgalmas időszak is lehet, de mégis más egy ilyesfajta szándék mint pl. némelyik hímnemű skalpvadászata. Szerintem semelyik nő ne zavartassa magát azért mert pont az igényessége miatt akár többször is "tesztelt", - de azért se, hogyha eleve nem is akar távlatokban gondolkodni. Kinek-kinek igénye szerint. :-)

Mintha némi előnyben lennének a higgadtabb vérmérsékletűek. :-)

65. a03dd05915 (válaszként erre: 61. - E8da813d29)
2017. máj. 1. 09:48
Te így gondolod. Nézz szét egy olyan oldalon, ahol szexpartnert keresnek! Meglepődnél mennyi házas férfi, elvirágzott nő keres akár egyéjszakás kalandot is. És ha még tartós kapcsolatot is keres valaki - mindig van első alkalom. Ha az nem folytatódik,mert valamelyik fél valami mást várt, akkor azt hogyan neveznénk? Az is csak egyéjszakás volt.
64. e8da813d29 (válaszként erre: 63. - 04424e865e)
2017. máj. 1. 09:43
😊
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook