Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex nélkül élni fórum

Szex nélkül élni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
33. a03dd05915 (válaszként erre: 32. - 4d0b637a98)
2017. ápr. 30. 20:47

Szex nélkül élni - ez a címe a fórumnak, ugye? Itt mindannyian arról beszéltek, hogy mennyire vágytok már rá.

"Szerintem ehhez egy beteg lélek kell, normális ember ilyesmit nem csinál."

Akkor a pasik 90%-nem normális?


"És azt is látta, hogy sokat keresek társat, tudott róla."

És találtál?


Azzal tisztában kell lenni, hogy nem rózsaszín, 20 éves szűzikék beszélgetnek itt. Megtanulhatták volna már, hogy a szex az egy testi szükséglet. Más kérdés, hogy a nők szeretik bemagyarázni maguknak, hogy szerelem, és már ha egy jobb szót, simogatást kapnak egy pasitól az oltár előtt látják magukat.

De gondolkozzatok férfiként!

Melyik facér férfi láncolná le magát egy elvirágzott nőhöz? Miért tenné?

Adjatok le ebből az erkölcsös elvárásaitokból, mert a pasik radarja ezt a befogásukra tett igyekezetet nagyon jól érzékeli.

Kezeljétek helyén a szexet, és helyén azt, hogy társat kerestek! És míg kerestek sem lesztek pókhálósak.:)

32. 4d0b637a98 (válaszként erre: 30. - A03dd05915)
2017. ápr. 30. 20:24
E-gon, ne haragudj, te nem férfi vagy? Elképesztő, hogy nők egymásnak ilyesmiket ajánljanak, hogy egymás mellett kettő vagy három férfival legyenek kapcsolatban. És persze mindegyikkel "szeretkezzenek" is. Szerintem ehhez egy beteg lélek kell, normális ember ilyesmit nem csinál. Sőt, ha kapcsolatban van, akkor addig nem fekszik le más férfival, amíg ki nem szállt a meglévő kapcsolatából. A társkeresés minden korban nehéz, de azért azzal riogatni itt bárkit is, hogy egész életükben csak itt fogják magukat sajnálni, ha nem működtetnek párhuzamos kapcsolatok, ez már tényleg több, mint túlzás. Ha én a fiamnak elváltként annak idején ilyen példát mutattam volna nőként és anyaként, akkor most nem élne 7 éve már egy szép házasságban, és most nem születne a második unokám és nem akarnának még harmadik gyermeket sem. A fiam rendkívül jóképű, sportos férfi volt mindig (és is szép nő voltam fiatalon, az apja is jóképű, de nagy szélhámos, párhuzamos kapcsolatai voltak a válásunk után..), nagyon sok lány akart vele ismerkedni, meg nála idősebb nők is, de ő kivárta a feleségét, aki akkor a baráti körében 4 évig egy másik fiúval járt. Megvárta, mert eldöntötte, hogy ez a lány kell neki egész életére. De ehhez az is kellett, hogy lássa, az én kapcsolataim is tisztességesek voltak. És azt is látta, hogy sokat keresek társat, tudott róla.
31. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 30. - A03dd05915)
2017. ápr. 30. 19:24
ja így már érthető.
30. a03dd05915 (válaszként erre: 27. - 35d45e2ed1)
2017. ápr. 30. 18:48

Úgy értem ezekből lesz majd később az az Egy.

De ha nem lépik meg, akkor évek múlva is ezen a fórumon fogják sajnálni egymást.:)

A 3 v. 2 pedig nem egyszerre, hanem egymás mellett, beosztással,mivel ebben a rohanó világban nehéz összehozni a randikat.

29. Százas Evelin (válaszként erre: 28. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 30. 16:32
Lényegében meg is adtad magadnak a választ. Ha lelkileg összetörtél, tényleg kell némi idő kijönni a gödörből, dehát ez csak egy átmeneti állapot. Az idegességedre, ingerültségedre amit eközben a szexhiány miatt érzel - úgy tűnik a számodra jelenleg nem létezhet elfogadható megoldás mert ugye neked nem akármilyen testiség kell (kellene) - hanem szerelemteljes. Igyekezz hát mielőbb túltenni magad a történteken és kezdj el örülni a visszanyert szabadságnak, ezt az értéket most úgy tűnik észre sem veszed. Szabad vagy, a gyerekeid már felnőttek de te azért még fiatal vagy, ott van előtted a világ. :-)
2017. ápr. 30. 14:43
Volt egy kapcsolatom, szerelmes voltam. Most próbálok túl lépni..nagyon nehéz. Lelkileg padlón vagyok, megbántott a volt párom. Ráadásul nagyon jó volt vele az ágyban! Nem tudok más férfira gondolni, de a testem akarná. Ingerült, ideges vagyok, de nincs akit most megkivánnék. Gondolom idő kell még h nyitottabb legyek.
27. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 26. - A03dd05915)
2017. ápr. 30. 14:37
jaj (és nem azért mert én házas vagyok) de azért egyszerre 3 szerető meg egyéjszakás kalandok. Azért ez már nem a paci másik oldala?
2017. ápr. 30. 13:58

Soha ne féljetek meglépni az első alkalmat, vagy az um. egyéjszakás kalandokat, és tartsatok akár 3 szeretőt!

Az első alkalomból és az egyéjszakásból is lehet több, ha a testiségen túl is közel kerültök egymáshoz.

25. 5034e3957e (válaszként erre: 24. - A03dd05915)
2017. ápr. 30. 13:56
Szépen megfogalmaztad a lényegét.
24. a03dd05915 (válaszként erre: 23. - Zena01)
2017. ápr. 30. 13:53

Gondolom nem volt kellemes érzés, ezért definiáltad magad úgy, hogy másra születtél.

Mert minden ember boldogságra születik, és ennek egyik leggyakoribb módja a szex. Ami nem csak boldogsághormonokat szabadít fel, hanem segít abban, hogy nőként/férfiként éljük az életünk. Energiákat aktivizál és hoz bennünk felszínre.

23. zena01 (válaszként erre: 5. - L.luiselotte)
2017. ápr. 30. 13:02
Életemben egyszer volt szexuális kapcsolatom. Jól el vagyok nélküle. Másra teremtődtem.
22. 4d0b637a98 (válaszként erre: 2. - 177a5bd706)
2017. ápr. 30. 12:42
Susana85, vigyázz, mert kár éveket kihagyni. Én is így tettem, amikor elváltként, kamasz fiammal (35 éves korom körül)a hosszú élettársi kapcsolatomnak vége lett. Volt, hogy munka után három randevúra is mentem, de éveken át senki nem kellett. Így, 57 éves fejjel már nagyon nagyon bánom, hogy hagytam az éveket szex nélkül elmenni, hiszen imádtam és imádom. Ugye, a maszturbálás és a vibrátor az nem pótolja azt, ha egy férfi hozzád nyúl.....a szex és a szerelem hiánya bizony depresszióhoz is vezethet, a munka, a gyermeknevelés és a szabadidő eltöltése sem okozhat akkora örömet, mint az mellett...
2017. ápr. 30. 12:36
Én már elmúltam 57 éves. Decemberben költözött el a volt párom, már nagyon hiányzik a szexuális együttlét egy férfivel.....(de nem vele már, természetesen). Azt hittem régen, hogy ez korfüggő, de a 73 éves barátnőm is ki van akadva, ha a kedvesének (16. éve vannak együtt) esetleg nem megy a szex valami miatt......szóval ezek szerint aki mindig is szerette a szexuális életet és a férfiakat, annak ez élete végéig megmarad. De mit fogok csinálni 80 éves koromban, csupa impotens férfi lesz addigra :) :) :)
2017. ápr. 30. 08:35
Nem kell ezt túlagyalni. Ha találsz valakit, aki nagyon tetszik és nincs párja természetesen, akkor hajrá, aztán lesz ami lesz.
19. Epresturmix (válaszként erre: 10. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 29. 23:32

Ha nem lennék ilyen rohadt szerelmes, szexelnék mindenkivel, aki tetszik nekem. :)

Ha nem vagyok szerelmes, a szex akkor is szex. ;)

18. Százas Evelin (válaszként erre: 16. - 5034e3957e)
2017. ápr. 29. 20:26
Datolya, azt lejjebb már írta, hogy mostanában nem keres csak nyitott szemmel jár. Közben viszont olyannyira szenved a szex hiányától, hogy olyannak tűnt a fórum-indítója mint egy fájdalomkiáltás. (Vannak bennem ugyan olyasfajta kényelmetlen érzések hogy mintha ez csak valami provokáció lett volna, nade segítsünk inkább és ne gyanakodjunk...) Egy ekkora vehemenciával rendelkező nő meg ne felvállalni igyekezzen a gyötrelmét - sőt erre szólítgassa fel a többi nőt is - hanem inkább tegyen valamit a megszüntetésére. Ha eddig sorozatban érték a kudarcok, akkor legyen sokkal igényesebb, körültekintőbb a választásban, - de ne szenvedgessen egyedül. Sok férfi hogy örülne egy ilyen eléggé szexcentrikus partnernek! Szerénke, hidd el, akadnak közöttük normálisak is, és ők is szinte kétségbeesetten keresgélnek. :-)
17. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 15. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 29. 12:45
Hát cicád, kutyád lehet még úgy is, hogy találsz párt is. Ha nincs türelmed szorosabb kapcsolathoz azért olyan lazábbat is ki lehet alakítani ami mondjuk nem összeköltözős mert ahhoz tényleg nagy türelem kell, de olyan "járjunk együtt" kapcsolat még beleférhet így is pld. mozi, színház, kisebb utazások etcetera aztán mindenki megy haza a saját kis fészkébe.
16. 5034e3957e (válaszként erre: 15. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 29. 12:36
Ezt azért ne véglegesítsd magadban, mert lehet hogy pont akkor jön szembe veled ha már nem keresed.Szerintem nem keresni kell, hanem észrevenni.Légy nyitott és éld a mindennapi életed, de erre semmiképp ne görcsölj rá mert az rosszabb.Lehet hogy olyan mellett mész el így akit nem vettél észre mert más irányban kerested.
15. e3bf3a7dde (válaszként erre: 14. - Bc681dac13)
2017. ápr. 29. 12:28
Itt a gond, h nem egyszerű találni! Egyre gyakrabban érzem h se türelmem, se kedvem nincs kapcsolathoz. Túl sok volt a negativum, ami miatt bizalmatlanná váltam. Lehet h a cicás,kutyás,hintaszékes nagyi a sorsom:)
14. bc681dac13 (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 28. 12:33

A teljes párkapcsolat és az alkalmi kaland közt is van átmenet. Szabadidős- és szexpartner. Erre sem egyszerű alkalmas alanyt találni, de az alkalminál jobb, a párnál meg egyszerűbb. Ilyen viszonyban nem gondolkodsz?

Koromra való tekintettel bőven látok lehetőséget, hogy párt találjak, de a hozzáállásomat illetően már nem olyan egyszerű a dolog. Nagyon jó dolog egy szilárd elköteleződéssel járó, stabil kapcsolat, de kezem-lában nem töröm érte, és a fejemben sokszor egy igazi macskásnyanyaként jelenek meg a távoli jövőben.

13. Százas Evelin (válaszként erre: 11. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 28. 07:29
Ha nem vagy egy kezdeményező tipus hát akkor ne tedd, azokkal viszont nyugodtan felveheted a kapcsolatot akik azt már megtették, neked csak válaszolni kell nekik. Én is a társkereső oldalakat ajánlanám de persze kellő óvatossággal, mert elég sok ott a szélhámos. Nehogy belefuss valami lehúzós pasiba. Az is veszélyes tud ám lenni amit most csinálsz. Az a bizonyos hiányérzet előbb-utóbb elaltathatja benned azt az egészséges bizalmatlanságot amire bizony manapság igenis szükség van, de emiatt azért még nem kell szerintem csak úgy parttalanul reménykedni.
12. a03dd05915 (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 28. 07:08
El kéne döntened, hogy milyen alapokon keresel partnert/párt. A fórum címe arra utal, hogy az egyedüllétben a szex hiánya okoz neked problémát. Ismerkedj olyan oldalakon, ahol kifejezetten szexpartnert kereshetsz! Abból is lehet a későbbiekben párkapcsolat.
11. e3bf3a7dde (válaszként erre: 8. - Százas Evelin)
2017. ápr. 27. 20:06
Nem keresem a párom, mert úgysem jön ha nagyon akarom. Inkább csak nyitott vagyok , nem kezdeményezek, szerintem az a férfi dolga. Csak már annyi kudarc ért,h egyre jobban elveszitem a reményt.
10. e3bf3a7dde (válaszként erre: 9. - Epresturmix)
2017. ápr. 27. 19:31
Na tessék, te is felvállalod!! Szerintem ez természetes igény, fontos része az életnek. Sok bajjal és zürrel járhat, mert ha erős a vágy, nem tud az ember reálisan gondolkodni. Természetes hogy egy gészséges nőnek van vágya, sokan elnyomják magukban. Viszont érzelem nélkül csak tűzoltás, nem nagy élmény.
2017. ápr. 27. 19:18

Nagyon nagyon rosszul viselem. Pedig egy nagyon tüzes, szenvedêlyes Nő vagyok, aki odaadó.

😖

8. Százas Evelin (válaszként erre: 1. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 27. 18:36

Próbálkozz csak nyugodtan a párkereséssel, lehet hogy nehéznek tűnik, de ha kitartasz, akár már a következő nap is eredményt hozhat. Ha ilyen elemi vágy él benned eziránt, akkor meg pláne. Csak arra vigyázz, hogy ez azért ne legyen az "arcodra írva" mert azt sajnos kihasználhatják. Hogyan keresel párt? Írtad hogy programokat szervezel - azokat nem lehet erre is használni?

Arra szerintem ne legyél kíváncsi, hogy mások hogy élik meg, ha esetleg épp a tiedhez hasonló helyzetben lennének - mert ez magánügy, eléggé intim téma. Tartok tőle, hogy nem fogsz erre túl sok választ kapni.

7. 177a5bd706 (válaszként erre: 6. - E3bf3a7dde)
2017. ápr. 27. 16:03
Mindentől függetlenül legbelül én is magányos vagyok. Ugyanúgy vágyom a szerelemre, szexre.Minden nap gondolok rá.De most nem ez az első.
6. e3bf3a7dde (válaszként erre: 4. - 177a5bd706)
2017. ápr. 27. 15:46
Megértelek, mostani élethelyzetedbe nincs szükséged férfira. Én is voltam igy anno. Most másként van, nekem felnöttek a gyerekeim, sokat dolgozom, programokat szervezek, de nagyon magányos vagyok.
2017. ápr. 27. 15:46
vérmérséklet kérdése
2017. ápr. 27. 15:42

Nekem jelenleg a legfontosabb, hogy 100%-ban ott legyek a lányomnak.És nekem nem éri meg, hogy kevesebb időt töltsek vele akárki más miatt.Bőven lesz még időm rá, ha majd nagy lány lesz.

Mellesleg bőven elég testiségben volt részem életem során, sokszor voltam szerelmes, a szexet is szinte túlzásba vittem azelőtt. Jobb most így.

Így terhes sem lehetek. Semelyik védekezési mód sem 100%-os, és nincs kedvem emiatt is aggódni.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook