Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek velem van a baj? fórum

Szerintetek velem van a baj? (beszélgetős fórum)

1 2
20. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 18. - Cukipofi:))
2010. márc. 11. 13:08
Hát ha fent volt akkor lehet h tényleg nem tőle kéne vásárolni:P
19. Kockásfülű nyúl (válaszként erre: 13. - 01c8755c79)
2010. márc. 11. 13:07
Hát nem tudom,elég sokan megvesznek dolgokat aztán amikor kimegy az utánvét már nem is kell nekik:S
18. cukipofi:) (válaszként erre: 12. - C5c40ee1f9)
2010. márc. 11. 13:06

Nem vagyok amúgy egy gyanakodós tipús, de pontezt kérdeztem tőle, hogy fent van e vaterán vagy teszveszen, mert akkor azért ott csak utána tud nézni az ember, de erre az volt a válasz, hogy fent VOLT, de ot nem hirdeti most, mert ez kiárúsítás..És persze azért szerettem volna Tőle venni , mert olcsóbban adja bolti árnál, és sajnos nem lenen mindegy mennyiért veszem.És persze, én sem adnék fel valamit csak úgy utalás nélkül,de az utánvét szerintem senkinek enm lett volna kárárra...

Azért köszi a hozzászólást!

2010. márc. 11. 13:06

Szia!


Szerintem vásárolj inkább aukciós oldalon.Ott legalább látod h megbízható-e a személy.Egyébként az utánvétet én sem szoktam vállalni,még pedig azért mert nagyon rosszak a tapasztalatok.Ha mégsem veszi át a vevő,akkor az áru megmarad és az utánvét összegét,meg azét h a posta vissza viszi neki kell állnia.Ami azért nem 200 forint!

Ezt csak azért írtam le mert önmagában az h az utánvétet nem vállalja még nem egetrengetően gyanús, én sem vállalnám!


De egyébként itt a hoxán tuti h én sem utalnék senkinek 12.000 ft-ot csak úgy,főleg h minden lehetőségtől elzárkózik.


Lényeg a lényeg,ne a hoxán vásárolj!

16. Márti86 (válaszként erre: 12. - C5c40ee1f9)
2010. márc. 11. 13:05
Én is teszveszezek veszek is és eladok is de az más ott védve vagyok. Azért írtam mert neki semmi nem volt jó amit cukipofi:) ajánlott. Csak a leírtak alapján mondtam, nagyon gyanús a hozzáállása.
15. Tina87 (válaszként erre: 1. - Cukipofi:))
2010. márc. 11. 13:02
Szerintem igazad van, én is utánvétellel szoktam kérni é mások ezen nem hördülnek fel.Ha igen akkor a másikban van a bibi, nem benned.
2010. márc. 11. 13:00
de hozzáteszem, nem kötelező belemenni ilyenekbe. vásároljatok boltba akkor, az biztonságosabbm, vagy olyan helyen ahol nyomon lehet követni az üzletet, és biztosítanak arról, hogy megkapod a pénzedet.
13. 01c8755c79 (válaszként erre: 12. - C5c40ee1f9)
2010. márc. 11. 13:00
... az utánvét viszont bármilyen esetben teljesen korrekt ajánlat. Vaterán nem volt rossz tapasztalatunk soha nekünk se...
12. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 4. - Márti86)
2010. márc. 11. 12:59

tipikus mostani felfogás. persze, hogy át akar verni:D.

na mind1.. vannak emberek akik valóban át akarnak verni, és ezért óvatosnak kell lenni.

de pl ha én eladok valamit, akkor én is előre kérem a pénzt(mint sokan mások, melesleg vatera és hasonlók), és még soha nem fordult elő hogy megkaptam a pénzt és leléptem mexikóba:)

2010. márc. 11. 12:58

Szerintem jl tetted hogy nem mentél bele!

ha nem átverés lett volna akkor tuti belemegy az utánvételbe!

:):)

Ne hagyd magad becsapni!És igen is sokat jelent az a 12.000ft!Főleg egy újjabb pici érkezésekoR!

10. Majdnemjó (válaszként erre: 1. - Cukipofi:))
2010. márc. 11. 12:58
Neked van igazad..
2010. márc. 11. 12:58
Én sem fizetnék vadidegennek előre semennyit.
8. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 1. - Cukipofi:))
2010. márc. 11. 12:58
egyet értek veled! sajnos mostanában csak így lehet viszonyulni. és ráadásul ez mindkettőtök védelmében jó lenne...nem is értem...sztem aki ebbe nem megy bele, az már gyanús!!!
7. féknyom (válaszként erre: 1. - Cukipofi:))
2010. márc. 11. 12:57

Szia!

Szerintem nem veled van a baj, ha van egyáltalán valakivel. Elmondtad hogyan szeretnéd lebonyolítani, ennyi. Én is gyanakodnék ilyen esetben, persze könnyen megeshet, hogy alaptalanul.

2010. márc. 11. 12:57
nem vagy bizalmatlan sajnos a mai világban ez kell...és ha ő ezért megsértödik???Mire fel bizzál benne nem is ismered nem rendeltél még tőle....
2010. márc. 11. 12:57
Szerintem nem Veled van a baj.
2010. márc. 11. 12:57
Szerintem át akar verni. Miért nem jó neki az utánvét? Gyanús.
2010. márc. 11. 12:57

nem, veled van a baj...

nem egy embert átvertek már szóval inkább félni... légy óvatos...

2010. márc. 11. 12:56
Én sem szívesen utalnék előre! Teljesen jogos, és normális amit kértél.
2010. márc. 11. 12:55

Sziasztok!


Szerettem volna valakitől vásárolni itt, hoxán keresztül..Nagyon kedvező árajánlata volt, de amint megírtam neki mit szeretnék az volt az első kérdése mikor tudok utalni? Állítólag személyes átvétel sok külföldön való tartózkodása miatt nem megoldható..De ha itthon van Magyarországon miért nem kivitelezhető a személyes átvétel? A postát azt mondta ő fizeti!Ekkor felajánlottam én a bizalmatlanságom miatt, hogy rendeben, ha az mondta fizeti a postát, mert én nem gazdagítanám őket, akkor egyezzünk meg egy utánvételben ez mindkettőnket biztosít,hogy megkapjuk ami a miénk...Ő ettől elzárkózott arra hivatkozva, hogy nem szereti, ha ne bíznak benne...Az utánvét többletköltségét, természetesen mondtam, hogy vállalom, így nem terhelte volna több kiadás, mint eredetileg...Én vagyok túl gyanakvó,bizalmatlan vagy szerintetek igazam van?12ezer forintról lett volna szó..nem nagy, de nem is kis összeg szerintem pláne, hogy a 2ik babámat várom..Várom a véleményeket!Köszönöm:Ági

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook