Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi a véleményetek a "villám diétákról"? Szerintetek hosszútávon beválik? fórum

Mi a véleményetek a "villám diétákról"? Szerintetek hosszútávon beválik? (beszélgetős fórum)


2008. okt. 23. 13:45
nem...tapasztalat:-(
2008. okt. 20. 11:29
Pfúúúú! Nagyon sok rosszat hallottam a villámdiétákkal kapcsolatban. Barátnőm 4-5 nap alatt fogyott le 3 kilót (előtte sem volt valami erős alkat). Miután abbahagyta a duplája jött vissza.
2008. aug. 24. 21:42
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 22. 15:16
nem ,benne van a nevében is hogy villám
2007. szept. 28. 11:11
Nem,soha....egyik sem!
2007. szept. 28. 11:10
Nem jó hosszú távon,szerintem.
2007. szept. 14. 14:21
A villámdiétának csak rossz következményei vannak
2007. jún. 19. 12:56
Tapasztalatból mondom,hogy NEM!!!!!!!!!
14. vikasz
2007. jún. 19. 12:24
Szerintem villámdiétával nem lehet fogyózni tartósan. Aki azt hiszi igen, csak önmagát csapja be, majd ha nem sikerül jön az elkeseredés és az újabb kilók. Én saját magamnak tapasztaltam ki, hogy hogyan fogyhatok le 10 kilót. Persze nem egy hét alatt történt! Ja és persze sportolni is kell, nem elég az evésre odafigyelni.
13. Jolly78 (válaszként erre: 3. - Bogo22)
2007. jún. 6. 12:12
Milyen formában fogyasztod a káposzta levest? Arra gondolok hogyan van elkészítve. Mert én próbáltam, de nekem nem jött be. Sőt eddíg szinte semmi nem jött be pedig kondizom hetente 3-4 alkalommal és reggeltől estig rohanok, tehát még csak mozgásszegény életmódot sem élek, mégsem tudok fogyni.
12. jolvagyok (válaszként erre: 11. - Eve20)
2007. jún. 5. 21:50
Én szintén azt vallom, hogy nem szabad kikészíteni magunkat. Az 1000 kcal nekem is ment többször, csak szenvedtem tőle, aztán visszajött kamatostul.Most egy személyre szabott programot csinálok,azzal fogytam is, nem szenvedek, sőt tele vagyok energiával, és ami lement, azt szinte erőfezítés nélkül 3éve tartom
11. Eve20 (válaszként erre: 10. - Jolvagyok)
2007. jún. 5. 19:56

Szia!

Jelenleg 1000 kalóriás diétát tartok, nem esik nehezemre betartani, és majd lassacskán beindul a fogyás is. Az a lényeg, hogy ne készítsük ki magunkat. És te mivel fogyizol?

10. jolvagyok (válaszként erre: 8. - Eve20)
2007. jún. 5. 19:30

Eve20, maximálisan egyetértek Veled, én is ezt játszottam, csak én 12 évig. de szerencsére sikerült megtalálni azt a módszert, amivel tartósan, szenvedés nélkül átformálhattam magam, és ezt három éve tartom.Te most mit csinálsz?

többiek?

Minden tapasztalatra kíváncsi vagyok

2007. jún. 5. 15:29

van már valakinek bevált hosszútávú diétája???

nektek bevált már valami?

2007. jún. 4. 21:11
Tapasztalataim szerint le lehet adni, de valóban a duplája jön vissza. Sokat szenvedtem villámdiétákkal, de gyakorlatilag elfecséreltem az életemből 1.5 évet, és most szinte ugyanott vagyok, ahonnan elindultam. Az egyetlen hatásos mód a fokozatos, nem drasztikus diétázás.
2007. jún. 4. 20:57
Nagyon sok ember azt a sulyfelesleget amit elete folyaman felszedett azt napok ,hetek,honapok alatt akarja leadni ez a nagy problema es az atlag le is adja de sajnos a duplajat szedi fel es arrol nem is beszelve ez mennyire megterheli a szervezetet amibol kialakulhat sok-sok betegseg pl:cukorbetegseg ami egy eleten at kisert es arrol nem is beszelve, hogy ez egy gyokeres eletmod valtozassal jar akinek meg nem az megnezheti magat 10 ev mulva mert a be nem tartott dieta visszakoszon(erszukulet ami amputacioval jar,latas zavar,agyi erek elmeszesedese,szivproblemak stb..)
2007. jún. 4. 15:21

Le lehet vele adni (van olyan diéta), de nem lesz tartós a fogyás.

A szervezetet pedig különösen megterheli a rövid idő alatt leadott nagy mértékű fogyás.


=> Többet árt vele az ember, mint használ.

2007. jún. 4. 14:51
nem két nap alatt szedtük fel a súlyfelesleget, ne is akarjuk két nap alatt leadni. nagyon megbosszúlja magát!
2007. jún. 4. 14:49

Szerintem a kérdésben benne is van a válasz, mert a "villám" meg a "hosszútávú" egymással ellentétes fogalmak. A szervezetnek időre van szüksége, hogy átálljon egy másmilyen táplálkozásra, ami a diétával jár, ezért nem lehet csodát várni 2 nap alatt vagy akár még 2 hét alatt se.

Lefogyni csak fokozatosan, hónapról hónapra lehet.Nálam eddig ez vált be.

2007. jún. 4. 13:54

Sajnos nálam nem vált be, egy dkg-ot sem fogytam tőle! 2 hétig csak nyűglödtem, eredmény 0 volt.

A káposzta levessel pedig már 3 nap után 3kg ment le.

2007. jún. 4. 12:50
Egyetértek, nem egészséges, hosszú távon nem lehet csinálni és duplán fogja a szervezet megbosszulni rajtunk az éhezést.
2007. máj. 28. 11:33

Véleményem szerint csak az idegrendszerünket teszi durván próbára, és teljesen kikészíti a szervezetet, éhezteti!! Amit leadtál annak a 3szorosát fogja elraktározni ha befejezted a diétát és visszatérsz a hétköznapokba!!!!

Önsanyargatás!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook