Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek széles ablakra (4 m-es a sín) nagyon csúnyán nézne ki párkányig érő függöny? Muszáj földig érnie? fórum

Szerintetek széles ablakra (4 m-es a sín) nagyon csúnyán nézne ki párkányig érő függöny? Muszáj földig érnie? (tudásbázis kérdés)


13. alidamolnar (válaszként erre: 12. - Dd4fac34d4)
2012. szept. 28. 17:44
Nálam ugyanígy van az irodámban, (bútorok ablak közelben), és nagyon dekoratív a nem földig érő függöny, kb. párkány alatt ér pár centivel.
2012. szept. 28. 12:45
Nekem is párkányig érőek a függönyeim, pontosabban eltakarják a párkányt, mert kb. 5 centivel hosszabbak. Persze lakásnagyságtól és berendezéstől is függ, mi a jobb, szebb és praktikusabb megoldás. Nálam több bútordarab is van ablakközelben, zavaró lenne a mögéjük belógó padlóig érő függöny.
11. era06
2012. szept. 28. 12:42

Színes függönyöm ég nem volt.

Használt ruha boltban vetten az enyémet. Nem ócskát, hanem maradékot méterbe. Pont akkora volt a darab ami jó volt a szobára. örültem mint majmuci a farkincájának. :-) Hát még amikor olcsón meg is varrták!

Érdemes ilyen helyen is körülnézni.

10. Zamila (válaszként erre: 1. - Jak27)
2012. szept. 28. 12:27
Nekünk is 4m-es az ablak,először földig érő függöny volt,jól mutat az is,aztán kaptam ajándékba rövidet,most az van fent,azzal is jó.Szóval nincs szabály,ami tetszik.:)
2012. szept. 28. 12:13
És még annyit megkérdezhetnék, hogy szerintetek bézs színű falhoz megy -e a zöld függöny(fényáteresztő)? Nekem tetszik, ahogy elképzelem, de fogalmam sincs, hogy élőben hogy fog kinézni. :)
2012. szept. 28. 12:11
Csúnya,vagy nem csúnya,nekem is párkányig érő van.:)
2012. szept. 28. 12:10
Köszönöm, megnyugtattatok. Az igazság az, hogy már megvettük az anyagot,a varrónőnél van, de most olvastam pár helyen, hogy kis ablakhoz rövid, míg széles ablakhoz földig érőt ajánlanak. Elég hülyén fogalmazok, szóval nem az ablak a széles, hanem több van egmás mellet, az egész falon ablak van. :) Lehet, hogy szebb lenne földig érővel, de én nem akarom lefedni a radiátort, meg ugye nem olcsók a függönyök, így a spórolás is vezérelt. Kíváncsi vagyok, hogy ha majd felteszük, hogyan fog kinézni.
2012. szept. 28. 12:04
Nem.Nekünk is ilyen van most fent.
2012. szept. 28. 12:04
Nálam sehol nem ér a földig a függöny.
2012. szept. 28. 12:04
nem,,nemuszáj,már nem is divat!! nagyon szépen mútat a rövid fügöny is!!!
2012. szept. 28. 12:03
Nem,mert nekem is széles az ablakom de a függömyöm csak a párkányig ér.
2012. szept. 28. 12:02
Nem muszáj, ahogy Neked tetszik! Nekem nincs ilyen nagy ablakom, de Nekem sem érnek földig a függönyeim!
2012. szept. 28. 12:00
Szerintetek széles ablakra (4 m-es a sín) nagyon csunyán nézne ki párkányig érő függöny? Muszáj földig érnie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook