Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kisfiam csúnyán köhög, nyolcadik napja lázas, kap gyógyszereket is. Ma vért vettek magas lett a CRP-je, elküldtek tüdőröntgenre... fórum

Kisfiam csúnyán köhög, nyolcadik napja lázas, kap gyógyszereket is. Ma vért vettek magas lett a CRP-je, elküldtek tüdőröntgenre... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. márc. 28. 17:39
Remélem minden rendben van azóta!
2012. márc. 23. 17:26
Én is várom...
2012. márc. 23. 15:17
Nincs semmi hír?
2012. márc. 16. 22:42
Hogy vagytok?
2012. márc. 15. 10:22
Remélem, már azóta gyógyultok, és mielőbb jó hírekkel jelentkeztek! Jobbulást!
58. vikasz
2012. márc. 13. 08:31
Gyógyuljatok meg gyorsan!
2012. márc. 12. 16:00

Jobbulást kívánok!

Írjátok majd, mi újság.

2012. márc. 12. 15:35
Jobbulást kívánok!!
2012. márc. 12. 15:28
Remélem jobban lesz és kiderül mi is a baj!:-(
54. Szilvita (válaszként erre: 53. - Baba73b)
2012. márc. 11. 22:21
Szia! Kívánom, hogy hamar gyógyuljon meg a kisfiatok!
2012. márc. 11. 22:14
Sziasztok!Barbi férje vagyok,mondta,hogy írjak,hátha várjátok.Egyelőre semmi konkrétum,vizelet teljesen negatív lett,láz most is van,holnap majd több történik,hisz ma vasárnap volt.Köszöjük az aggódást,Barbi kivan teljesen.Hátha holnap többet tudunk.Jó éjt mindenkinek
52. vikasz
2012. márc. 11. 21:06
Hogy vagytok? Van valami eredmény?
2012. márc. 11. 20:26
Mi újság? Hogy vagytok?
50. Azurit (válaszként erre: 46. - 5e0c262058)
2012. márc. 11. 13:19

Igen,így van!Nekünk kell figyelni,én már lassan ledoktorálok :)

A mi dokink inkább szenilis kicsit...pulóveren keresztül hallgatja a gyereket.Amikor megkértem,hogy nézzen már be a fülébe az volt a válasz,hogy vigyem fülészetre.Már nagyon sokan átvitték másik orvoshoz a gyereküket...,az ügyeletest meg nem igazán érdekelte a dolog.

49. e3786dd7b2 (válaszként erre: 47. - Skóciababy)
2012. márc. 11. 07:49
Sajnos ez a mutáns influenza A vírus ilyen tünetekkel bír...
48. Kyra11 (válaszként erre: 42. - Baba73b)
2012. márc. 11. 07:35
Másfél éves volt akkor. Az volt a gond, hogy nem tudták megmondani mitől megy fel neki a crp-je. Volt olyan kórház ahol kerek perec kijelentették nem tudják mi baja. A 4. Kórházban találtam egy dokit aki nem nyugodott bele, hogy mindig ott vagyunk. A legdrágább immunvizsgálatokat megcsinálta meki, már leukémia és csontvelő rák irányába tapogatóztak. De nem volt egyértelmű a vérképe. Nehéz időszak volt., de hála ennek az orvosnak véget ért.
2012. márc. 11. 00:35

Sziasztok!

Mindenképpen doki!!!Jobbulást neki!:-(

Az én 5 éves fiam 10 napig volt ilyen lázas januárban. Hiába vittem bárhová (Skóciában élünk), nem foglalkoztak velünk. Nagy nehezen kapott antibiotikumot. Nem használt. 10. nap után semmi baja nem volt, csak az én idegeimnek...Köhögése nehezen múlt el. Kiderült, hogy influenza volt. Szegénykém jól lefogyott, de már szerencsére visszahízta.


Ha otthon lettünk volna, biztosan nem hagyom annyiban.


C ugye nem a szolnoki Dósa doktort írtad??? Tavaly vele dolgoztam, remélem nem róla van szó.:-((Mindig őt hívtam fel, ha a fiammal valami történt.

46. 5e0c262058 (válaszként erre: 44. - Azurit)
2012. márc. 11. 00:08

Az én drága Dósa doktor bácsim, IGAZI gyerekorvos volt, Isten nyugosztalja.


Te vagy a pozitív minta. Bizony ha baj van, keresztül kell lépni a háziorvoson, az ügyeletes orvoson, és jó helyre vinni a gyereket. Bár egyre kevesebb az orvos, és egyre fáradtabbak, a legjobbak pedig sorra kimennek. Az anyának kell figyelnie, jobban, mint eddig.

45. Azurit
2012. márc. 10. 23:18
Jobbulást kívánok minden beteg gyerkőcnek!
44. Azurit
2012. márc. 10. 23:16

A lányomnak is magas volt a CRP-je.Neki csalánkiütésekkel kezdődött az egész testét vizenyős,viszketős "puklik"borították.2 x is kihívtam az ügyeletet,olyan szörnyen nézett ki a lányom,és olyan fájdalmasan sírt,és nem tudott aludni,mert az egész teste viszketett.A gyerekdoki,és az ügyeletes is azon lovagoltak,hogy biztosan én adtam valami olyat a gyereknek amitől ilyen lett.

Másnap már lázasodott,és sűrű piros pöttyök borították a testét,na akkor mondtam a páromnak,hogy kórház.Mondanom sem kell,hogy mindjárt ott is fogtak.Kiderült,hogy bakteriális eredetű középfülgyulladása volt,és a baktérium toxinjára volt allergiás.Csak én azt nem értem,hogy a háziorvos miért nem tud belenézni a fülébe amikor elviszem,mert akkor nem fajult volna idáig a dolog.Emlékszem,hogy az én gyerekdokim minden alkalommal meghallgatott,kopogtatott,belenézett a fülembe,torkomba,nyirokcsomókat tapintott,lefektetett és megvizsgálta a hasam,és mindíg nézte a tarkó kötöttségét is.

Pedig a gyerkőc kicsi is,vékony is jobban oda kéne figyelni rá.

2012. márc. 10. 23:07
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást,holnap,ha hazajövünk(ha hazaengednek)jelentkezemJó éjt!
42. baba73b (válaszként erre: 41. - Kyra11)
2012. márc. 10. 23:05
Úgy látom mindenkinek megvan a maga baja!Ez valami borzasztó lehetett amin Ti is keresztül mentetek!Ez egy szülőnek BORZASZTÓ!!!
41. Kyra11 (válaszként erre: 1. - Baba73b)
2012. márc. 10. 22:47
Szia! Azonnal vidd be egy gyerek kórház belgyógyászatára. Én két évig játszottam a magas crp-vel a fiammal. Neki 8 nap kórház,vénás antibiotikum után két nap múlva 40 fokos láza és 300as crp-je volt. Két év alatt 10-szer feküdtünk kórházba láz és crp miatt. A mandula műtét vetett véget ennek a cirkusznak. Nem akarom felsorolni milyen betegségeket állapítottak meg neki. Széles volt a skála. A fullasztó köhögés lehet tüdőgyuszi, a rossz szagú vizelet húgyúti fertőzés vagy vesemedence gyulladás. Nála nem vette észre a dokija a tüdögyulladást, 410es crpvel vittem be és a gyerek 48 órán keresztül kiterülve feküdt. Csak köhögőtt majd megfulladt és 1 hete lázas volt akkor. Ez nem játék! Vidd kórházba minél hamarabb! Gyógyuljatok meg!
40. vikasz (válaszként erre: 37. - Vikasz)
2012. márc. 10. 22:32
Nagyon bágyadt volt, enni sem akart. Csak nyöszörgött, gondolom fájdalmai is voltak. Csak 1 éves volt akkor és nem tudta még elmondani, hogy fáj-e neki valamije.
2012. márc. 10. 22:27
Én bevinném a kisfiadat sürgősen a lakóhelyed szerinti legközelebbi gyermek klinikára, vagy gyermek kórházba. Ha ennyi ideje nem javult a helyzet a szurira és tartós a láz, akkor mindenképpen kell a kórházi kezelés. Tényleg vannak orvosok, akik félrediagnosztizálnak, meg bagatelizálják a helyzetet, de neked csak ez az egy gyereked van!!
38. Szilvita (válaszként erre: 36. - Baba73b)
2012. márc. 10. 22:26
Étvágytalanság, láz, fáj a háta/dereka.
37. vikasz (válaszként erre: 36. - Baba73b)
2012. márc. 10. 22:26

Légúti fertőzésnek indult, majd csak nem akart lemenni a láza. Fura szaga volt a vizeletének és gennyes volt. De úgy tudom ez a betegség inkább lányoknál gyakori.

Nálatok is valami komoly gyulladás lehet.

36. baba73b (válaszként erre: 35. - Vikasz)
2012. márc. 10. 22:22
Reggel megyünk,vizeletet kell vinni.Milyen tünetei voltak a vesemsdence gyulladásnak?
35. vikasz (válaszként erre: 12. - Baba73b)
2012. márc. 10. 22:20

Ez nagyon magas érték! Minket tavaly kórházba fektettek 136-os CRP-vel. A kislányomnak sem akart lemenni a láza, végül vesemedence gyulladást állapítottak meg nála vizelet vizsgálat után.

Valami komoly gyulladás van a kisfiad szervezetében. Vigyétek vissza orvoshoz!

Jobbulást!!!

34. baba73b (válaszként erre: 33. - Trinitas)
2012. márc. 10. 22:16
Én is sok jót olvastam már róla.Köszi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook