Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a párod csúnyán eszik.. fórum

Ha a párod csúnyán eszik.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. genlips (válaszként erre: 66. - Dina2)
2010. nov. 18. 10:34
na hát akkor ezentúl malacként fogok enni :)
66. Dina2
2010. nov. 15. 09:46

valahol olvastam egy tanulmányt, miszerint az étkezés módja, minősége, sebessége összefüggésben van az ágybeli teljesítménnyel!

magyarul: aki gyorsan eszik, gyors az ágyban is, és így tovább...

65. Evawitch (válaszként erre: 63. - Dominós)
2010. nov. 14. 14:31
Régen nagyon lassan ettem. Munkahelyem miatt megtanultam olyan gyorsan enni, hogy a munkatársaimnál jóval előbb végzek. Nem egészséges, de muszáj. :(
64. dominós (válaszként erre: 33. - Genlips)
2010. nov. 14. 13:27
:-) csak pozitívan!
63. dominós (válaszként erre: 20. - Genlips)
2010. nov. 14. 13:25

Hányni sem muszáj :-))), van még egyéb gusztustalan tevékenység evés közben... pl. szájban turkálás, hangos cuppogós ujjszopogatás, utána csodálatosan csillogó ujjak, tányér kinyalása, olyan evés, hogy közben potyognak jobbra-balra az apró falatkák, néha visszapottyan a szájból is :-), ételmaradékok körbe a szájon, stb... A szürcsölés az a legkevesebb.

Én meg olyan gyorsan eszek, hogy mások attól félnek, megfulladok. Ha nagyon-nagyon visszafogom magam, akkor is jóval a többiek előtt végzek. Képtelen vagyok rajta változtatni. :-(((

2010. nov. 14. 12:50
Én egy időben mindig a kezembe töröltem a számat, aztán rájöttem, hogy elég bugrisan nézhetek ki úgyhogy már használom a szalvétát :)
61. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Szöszke40)
2010. nov. 14. 12:46
Ó de örültem volna ha az exem "csak" szürcsöl :) ő konkrétan kézzel lábbal evett, mindennek hangja volt a szájában, az egész feje és keze (mert simán kézzel szedte ki a kifőtt tésztát, mint a középkorban) tiszta szutyok volt, szóval gusztustalan volt, társaságban nem nagyon lehetett vele kajálni, mert tiszta ciki volt. Persze csak röhögtem rajta, mondtam neki, hogy hogy néz ki, de nem vagyok (voltam!) az anyja hogy letöröljem a pofikáját. Inkább valami védőfelszerelést kellett volna vennie :)
60. genlips (válaszként erre: 38. - Hannah87)
2010. nov. 14. 00:36

dettó, csak szaglással. nekem az illatát kell előtte éreznem és apukám szólt rám vendégségben, hogy milyen már, hogy megszagolom a kaját előtte. mondtam neki, nemcsak az ízét, de az illatát is élvezni akarom.

az étkezés élvezetesen jó és a megillatolással már előre csorog a nyálam. nah, most miért ne? :) majd megtanulják a rokonok, hogy nem minőségellenőr vagyok, hanem élvezettel evő :)

59. anikko (válaszként erre: 54. - Evawitch)
2010. nov. 13. 22:25
Mi is szeretünk tv közben enni. Alapból teljesen ellentétesen neveltek, de megszoktam, mert ahogy összeköltöztem párommal kicsi lakásba nem volt étkező asztal és ölben ettünk, akkor már miért ne tv-nél. És így maradt :) Viszont ha fekve tvzem akkor elalszom.
58. 9cb35398ff (válaszként erre: 44. - Evawitch)
2010. nov. 13. 22:22

dehogy én!

egy jó közeli ismerős:)

hülyét kapok tőle:)

Ő inkább a levegőt engedi ki egy hangos Heeee-vel, mielőtt meghúzza a pl.kólás üveget vesz egy nagy levegőt, iszik....iszik, majd nyel és kiengedi.

57. Evawitch (válaszként erre: 56. - Szelavi)
2010. nov. 13. 21:59
Igen, én is! Szerintem se vészes, csak aki nem hallott még ilyet, az nézhet hülyének. :)
56. Szelavi (válaszként erre: 55. - Evawitch)
2010. nov. 13. 21:56

Főleg szénsavas piánál, de szinte mindegyiknél :D

Szerintem nem olyan para :)

55. Evawitch (válaszként erre: 53. - Szelavi)
2010. nov. 13. 21:51
De jó! Azt hittem, hogy csak nálam van ez a nem tudom, normalisnak mondtahó-e dolog. :)
54. Evawitch (válaszként erre: 48. - 19f376ac15)
2010. nov. 13. 21:50

Barátom is film alatt kajál. Én nem szeretek közben enni. Fekve, ledögölve nézek filmet. :) Enni asztalnál sem szeretek, inkább ölben a tányér, úgy a jó. :) Azért, ha gépezés közben van eszi, akkor ideteszem az asztalra a tányért. De normális módon, szépen megterített asztalnál sem szoktam enni. Egyedül vagyok, jó nekem így is. :)

Szólj neki, hogy menjen tőled arrébb, mikor este kajál, mert hangos. :) Nem tud arrébb leülni?

53. Szelavi (válaszként erre: 40. - Evawitch)
2010. nov. 13. 21:48
Nálam is van ez a heee-cucc :D
2010. nov. 13. 21:43
Majd abbahagyja, ha jóllakott.
51. t.Ili (válaszként erre: 48. - 19f376ac15)
2010. nov. 13. 21:42

Igen,a tv fontos dolog nálunk is!

Ha csámcsog,hangosabbra veszem!:)

50. ear
2010. nov. 13. 21:41
Ja, bocs, nem ide:-)))))))
49. ear
2010. nov. 13. 21:41
Zsóki, nagyon szépek lettek a füleid! Gratula.
2010. nov. 13. 21:39
ah dehogy, tv nelkul, hogy tudna enni:))))
47. Evawitch (válaszként erre: 46. - 19f376ac15)
2010. nov. 13. 21:36
Mondd meg neki, hogy amikor aludni akarsz, menjen a konyhába kajálni. :) Nem megoldható?
46. 19f376ac15 (válaszként erre: 33. - Genlips)
2010. nov. 13. 21:32
nem azert zavar, mert illetlen, csak egyszeruen azt hallom...na meg mikor nyalakodik a csokival, az megrosszabb. Annyit nyalja, szivja. Sokszor jon, hogy osszeverjem:))) Mondom csak mikor probalok elaludni es ilyeneket csinal.
2010. nov. 13. 21:32

Évtizedek óta számomra undorító "példaképek" vannak előttem, ezért nálam csipketerítő és szépen megterítve akár duplateríték is.

Egyszerűen szeretek szépen enni, bár egyedül élek. Az új fogam miatt viszont mostmár a libazsíros kenyeret is késsel-villával tudom csak megenni. Nem csupán az vagyok, amit megeszem, hanem az is, ahogyan eszem.

Undorító a csámcsogás, böfögés, szürcsölés, kézzel belenyúlás, stb. És mindig a szám elé tudom tenni a kezem, még nem tört le...

Gyakran vagyok hivatalos olyan helyekre, ahol van közös étkezés. Még senki nem vallott velem szégyent. Sajnos sokan nem tudnak - nem is akarnak - valamilyen ok miatt szépen enni.

2010. nov. 13. 21:32

A torkomat összébb szorítom és majdnem csak hörgés heee jön ki belőle. :)

Te is csinálod?

43. 9cb35398ff (válaszként erre: 40. - Evawitch)
2010. nov. 13. 21:26

te is heee-zel????

jesszus:)

42. 9cb35398ff (válaszként erre: 33. - Genlips)
2010. nov. 13. 21:25

ez jó:)

bezzeg ha rajtunk "csámcsog" az nem zavar mi?:)

41. 9cb35398ff (válaszként erre: 26. - 19f376ac15)
2010. nov. 13. 21:22
:))
2010. nov. 13. 21:18

Én vagyok inkább az, aki elég ocsmány módon eszik, iszik. :) Ivás után mindig adok ki valami heee hangot, nem tudom, mire jó, de csinálom. Barátom már kérdezte, hogy ez mire jó. Mondtam, hogy jól esik inni és azért, meg kifújom magam. :D

Evésem inkább parasztos, én is kézzel faló vagyok. :) Tudok moderáltan is enni, csak itthon minek. Ha a barátom eszik, akkor moderálom magam, nem böfögök a fülébe, de a macska tuti akkor meg el sz@rni, mikor nekiáll kajálni. :D

2010. nov. 13. 20:40
Engem nagyon idegesít a szürcsölés és amikor valaki a fogával húzza le a villáról a kaját úgy, hogy a fogát végighúzza a villán. Ilyenkor zenét kapcsolok vagy kimegyek. Nem tudok így evő ember mellett enni. Ha neki úgy esik jól nekem meg elmegy tőle az étvágyam, akkor valakinek változtatni kell... a kézzel evés viszont nem zavar :-)
2010. nov. 13. 20:09

Nálunk én vagyok az, aki esetleg idegesítheti a másikat, mert én otthon sokfajta ételt szeretek kézzel enni. Tudom, hülye szokás, de nálam nemcsak az ízek, az illatok és a látvány miatt kellemes egy étel, nálam valahogy a tapintásnak is szerepe van, és szeretek minden falathoz előbb hozzáérni, mielőtt a számba veszem.

Persze idegenek előtt, vagy nyilvános helyen moderálom magam, és kínlódok a késsel-villával, de úgy már nem esik olyan jól, hogy nem érhetek hozzá és hogy figyelnem kell a mozdulataimra.


Gondoltam, ez undorító vagy zavaró lehet másoknak, ezért nem zavartattam magam, már az első közös étkezésünkön így ettem. Ő viccesen figyelmeztetett, hogy van ám villa is, de akkor mondtam, így esik jól. Elmosolyodott, és azt mondta, olyan tündéri vagyok.

Azért mutattam meg neki az első néhány napban, mert azt akartam, hogy ezzel együtt kapjon engem, és ne később kezdje bosszantani, milyen hülye szokást vettem fel.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook