Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek milyen az a nő, aki nem szereti a csecsemőket, gyerekeket? fórum

Szerintetek milyen az a nő, aki nem szereti a csecsemőket, gyerekeket? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
655. f1427bf217 (válaszként erre: 653. - Unom)
2016. okt. 4. 12:49

nickbe kötöttem bele? és hozzátettem, v elvettem belőle?


sztem semmi sem történt.


magad hívod magad így. senki sem választ magának nicket önmaga személyisége okán kívül.

csak (ezek szerint) te.

te nem az vagy, akinek hívod magad, és nem az vagy, amivé választott neved "feldíszít"..


de engem még mindig nem zavarsz. észrevetted? :-)


mi az, h nem férfiként fogalmazok. minden szavam báj és bók felétek. :-)


nagyon vastag a szemcsitek, ha ezt nem látjátok puncisok..!


igen. farkas vagyok. én meg azz. :-)) ezt a szót kerested?


mégh nem férfiként? gyönyörű férfiként..!

;-)

654. Guruljka (válaszként erre: 634. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 12:43

Sz.-r ügy lenne, ha folyton egy kapu lengene körülöttem, még ha boltíves is.

Enyhe képzavar...sebaj, hasonló mással is előfordul. :D Biztosan nem ragyogott éppen a boltíved. :D


Ha a "meglátásaim" légből kapottak, akkor az eddigi életem is az, annyira ugyanis nem szoktam strapálni magam, hogy egy hozzászólásba kitalált történeteket írjak.

A véleményem, miszerint valaki vagy szereti a gyerekeket, vagy nem, az mennyiben légből kapott?


Agyam villanásaival nem kell foglalkoznod, földelve vagyok.

653. unom (válaszként erre: 650. - Magdalénia)
2016. okt. 4. 12:38

Mert a nicknévbe belekötni nem az? Kettősmérce. te sem kötsz bele, mert veled ért egyet, ez nem tűnik fel?

Nem férfiként fogalmaz véleményt, hanem csak a saját nevében. Nem képvisel senki mást, szerencsére, ahogy itt mindenki a saját nevében beszél, ír.

Te sem beszélhetsz a nők nevében, csakis a sajátodban. Ha te előbb mondod ezt egy férfira, nézz magadba.

2016. okt. 4. 12:31
Na,Te Villanyszerelö,ugy hianyoztal ide ,mint egy falat kenyer😈
651. f1427bf217 (válaszként erre: 650. - Magdalénia)
2016. okt. 4. 12:31

ez nem ér!


tessék csak püfölni, kedves anyukák!


ahogy velem birkóztok, mindennel az életben így birkóztok. saját csemetéiteket is így értitek meg, és így osztjátok a szeretetet magatokból. segítsek ráeszmélni, hogyan?

olvassátok vissza magatokat.


Magdalénia, kilógsz a sorból. hát hogy képzeled..?

:-)

2016. okt. 4. 12:08

Kicsinyes dolog Villanyszerelő, vagy bárki helyesírásába csak azért belekötni, mert sajátságos véleménye van és a tartalmával alig, vagy egyáltalán nem foglalkozunk.


Egy egyetértő hozzászólásba ugyanakkor nem kötünk bele, akármilyen hibákat találunk.


Nem ütni kell valakit, hanem vitatni az álláspontját, véleményét.


Villanyszerelő egyes hozzászólása után én is csak kapkodom a levegőt, de miért hoznám ezért lehetetlen helyzetbe őt és magamat is, amikor már nem a téma pörög, hanem egymás kölcsönös vegzálása?


Ő férfiként fogalmazza meg véleményét a témához, látszólag kívülállóként, de mégis egyszemélyben gyermek, testvér, férj, és apa.

Nem egy független egyedülálló, gyermeket elutasító férfi, a hozzászólása alapján.


Amúgy, mi nők, előbb mondjuk egy férfire, hogy önző, rossz férj, rossz apa és ilyenkor egyáltalán nem vagyunk vele szolidárisak és eszünkbe nem jutna sajnálni sem.

649. f1427bf217 (válaszként erre: 647. - Unom)
2016. okt. 4. 11:30

pff.. :-)


ez az álszerénység ront a rólad, magad által festett képen.


én nem tagadom, h rossz vagyok, de legalább élvezem. ;-)


egyébként meg puszillak. nehogy azt hidd, h haragszol rám..! :-)

648. ab61752c45 (válaszként erre: 638. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 11:06
de ha magas lóról beszélek,nem ugyanazt jelenti,mint a magaslóról tehát kimagaslóról beszélek.
647. unom (válaszként erre: 644. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 11:05
Ha te felnéznél rám, akkor tudnám, hogy valamit nagyon rosszul csinálok.
646. ab61752c45 (válaszként erre: 645. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 11:03
igazad van,
645. f1427bf217 (válaszként erre: 642. - Ab61752c45)
2016. okt. 4. 10:54

a magas ló és a magasló közt mi a különbség szerinted?


kóstolgasd egy picit és lehet, h érezni kezded a különbség egyéb árnyalatait is. tudod..! mintha bort kóstolnál.

vagy pasit.. ;-)

644. f1427bf217 (válaszként erre: 643. - Unom)
2016. okt. 4. 10:48

sekélyesnek tartanám, visszadobni az írás nehézségeinek "vádját" a teli-vel.


engem nem zavarsz. de itt véged is. bár szeretnék felnézni rád..

643. unom (válaszként erre: 640. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 10:45

A nicknévvel érvelni több, mint gáz, de tőled ennyi teli.

Azt képzelsz, amit akarsz.

Egy újabb unalmas férfiimitátor vagy a sok közül, akinek még az írás is nehézségeket okoz. Elférsz a többi közt, szaporítsd nyugodtan a netszemetet.

642. ab61752c45 (válaszként erre: 641. - Ab61752c45)
2016. okt. 4. 10:38
mondjuk a magas ló.azt így írjuk helyesen.
641. ab61752c45 (válaszként erre: 635. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 10:36
te a harrach,vagy az ákos rokona vagy?
640. f1427bf217 (válaszként erre: 639. - Unom)
2016. okt. 4. 10:30

nick neved alapján én úgy vélem, h a görcseibe kapaszkodó megmondóember te vagy.


én megmondóember itt csak játszik. mint mindenhol máshol.

alternatívát kínálok azzal, h labdát gurítok, de a többség nem ismeri fel, nemh hozzátegyen érdemben a játékhoz.


a szemetet, a kicsinyesség, az irigység, a rosszindulat és a töménytelen elhangzó közhely testesíti meg. és az itt valóban, nélkülem is akad itt elég.


aki nem szeret játszani, az nem is tanul meg profiként játszani. aki nem képes megtanulni játszani, az soha nem is fogja szeretni a játékot, mert az mindig saját korlátaira emlékezteti.

róka fogta csuka, csuka fogta róka.


nem csoda, h mindenki ott reked meg, ahol. hozott anyagból építkezik mindenki. ne engem okolj, mert igazam van. kedves, aranyos, édesdrága, huncut, UNOM.

639. unom (válaszként erre: 638. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 09:41

Azt mondja, hogy buta vagy. Szerinted a nőket érdekli a te véleményed? Nagy részüket egyáltalán nem.

Túl sokat képzelsz magadról. Azt gondoljuk, hogy itt egy nagyzoló megmondóember már megint.

Te lennél a FÉRFI? Na, akkor beállnék apácának, ha minden férfi ilyen lenne.

Írj nyugodtan, a neten sok szemét elfér, és remélhetőleg legalább neked jót tesz.

638. f1427bf217 (válaszként erre: 636. - Unom)
2016. okt. 4. 09:05

észrevetted, h egy szöget se vertem bele élő fába? mit mond neked az, h ébresztő punnyadt nőiség?

miért van az az érzésem, h te is csak olvasni tudsz?

ha bizalmam nem lenne kifogyhatatlan, azt mondanám, hülye p.csák.


de nyilván, most mindenki úgy érzi, h a szakadékba löktem a női társadalmat.

tudjátok mi a baj veletek lányok? azért tévesztetek össze mindent mindennel, mert hiányzik belőletek a líra. pont onnan, ahol azt a férfiember reméli..


ha pedig azt mondom, h ennek hátterében a genetika és az anyai nevelés gazdagsága áll, azt mondjátok, h magaslóról beszélek, és porig alázlak benneteket.


alant pedig rendesen kitisztáztátok, a jó anyát és a "rossz" anyát.

a jó anya, jó ember. a jó embert beszéljétek ki, és közelebb kerültök a jó anyához.


úgy látszik, a levegőbe beszélés, össztársadalmi motívum.. :-(

637. f1427bf217 (válaszként erre: 636. - Unom)
2016. okt. 4. 08:42
sok mindenre rajön az ember, élete során. szívből kívánok neked hosszú életet..
636. unom (válaszként erre: 635. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 08:35

Mikor először olvastalak, azt hittem, paródia, még gratulálni is akartam.

Aztán rájöttem, hogy sajnos nem.

635. f1427bf217 (válaszként erre: 629. - Magdalénia)
2016. okt. 4. 08:10

társadalmi oldalról közelítesz, mikor fogyásról és szükségről beszélsz. ezek frusztráló tényezők inkább, annak részére, aki nem érzi készen magát az anyaságra.


az pedig elég birka képet fest magaról, aki a maga módján kiforgatva szavaimat, a nőt, említett tenyészállatottal behelyettesíti. az állatvilágból említettem példát. és azért a tenyészet, mert a különböző példák gyakori előfordulasa okán a probléma megoldásnak gyakorlatát az értelmes következetesség alakította ki.


mindezzel parhuzamosan folytattam a nővel, aki szememben, legyen bármennyire sérült, emberi lény. és véleményemben esélyt adtam számára az elmozdulásra. mi több, védelmembe vettem.


sajnálom, h ti nők, és ez nem feltétlenül neked célzom, béna meglatasaitok okán egymast ássatok el.

komolyan mondom, olvaslak benneteket, és ez a burkolt egymást utálás hányingert keltő. hogy akartok problémát megoldani, v javaslatot tenni bármilyen szemléletváltasra? annak képessége is kilométerekre van tőletek. üres a fazekatok baszki. mit hoztok ide magatokkal, ami nincs itt? tucatgondolkodás, tucategoizmus. ezt a cikket, és akarhányat olvastam, közhellyé bombázzatok. de rommá.


borzasztó felszínesek vagytok. nem ragozom tovább, mert nőkkel nem illik így beszélni, és bár ennek okán önmagammal mentem szembe, de ébresztő punnyadt NŐISÉG!


nehéz meghúzni a vonalat, h hol kezdődik a jó anya. mely nő, mit tesz tönkre mit erősít gyermekében, és mi jelent ezek közül majd áldast annak a gyermeknek.


szememben az a jó anya, akire konkrétan feláll a f.rkam. jah, h már megint semmit sem értetek?! varható volt.

elmondom, h csodálatos Édesanyám volt. minden rezdülését a szívemben hordom míg élek. és a nőm, mondom a nőm az egyetlen, aki hasonlatosságában méltóvá válik arra, h a férfinak kit Anyám (és Idsapám) felnevelt, vére melegítse.

ha ezt valaki nem érti, nem érti. ha közhelyekkel bombázza tegye.


mindenkinek süssön a Nap.

634. f1427bf217 (válaszként erre: 628. - Guruljka)
2016. okt. 4. 07:24

a j véletlen elütés. okosteloról pötyögök. lesz még ilyen. várat ne építs rá.

meglátasaid is légbőlkapottnak érzem. pomt mint ahogy a hiányzó j-mre építetted általad vélt "félelmem".

a "rossz" anyák nem selejtek. nem jól képezed le magadban amit mondok. de hozzaszólasod bizonyítja, h mast sem. sajatos módon értelmezel minden. ez normalis is. lehet persze, hogy én vagyok vak,amikor szellemed templomának boltíves kapuját körülötted nem látom ragyogni, de ha elfogadsz egy jó tanácsot, ne szeress bele rögtön agyad első villanásba. legyél türelmes magaddal és várd meg a következőket. hidd el, segítenek bevilagítani azt, h miről lehet szó.


mosolygós reggelit.. :-)

633. Birgit77 (válaszként erre: 627. - Guruljka)
2016. okt. 4. 06:53
Leírtam. Egyedül a szemüvegről - ami ugyan nem újdonság, de mégis, jól hangzott most az ő "szájából" :)
632. forrest2010 (válaszként erre: 631. - Mutáns Jane)
2016. okt. 4. 06:52
:) lehet h rossz anya , de jó szerető :( kevés az olyan emberke , aki minden téren átlagon felüli :( ez fordítva is áll ! lehet ? h jó anya , de messze nem szuper szeretőnek :( lehet , h a vérmérséklete se klappol a másikéhoz :( lehet , h apcinak naponta 2x , ancinak elég évente 2x :( v fordítva !
631. Mutáns Jane (válaszként erre: 624. - F1427bf217)
2016. okt. 4. 01:53

"én nem hibáztatok egyetlen nőt sem azért, mert "rossz" anyák. a tenyészállatoknál is megkülönböztetnek anyának valót és anyának nem valót"


Ez igazán bájos összehasonlítás volt. De legalább kibújt a szög a zsákból.

2016. okt. 4. 00:07

A kezdettől az a fura ingerem van, hogy a feltett kérdésre konkrétan válaszoljak. Milyen az a nő, aki...


Hogy milyen? - Valószínűleg van egy feje, ami a két füle között helyezkedik el, és nagyrészt haj fedi. Feltehetően két lába és két keze van, remélhetően egészséges és az összes érzékszerve működik. - valahogy így. :D

629. Magdalénia (válaszként erre: 624. - F1427bf217)
2016. okt. 3. 23:40

Arról szó sincs, hogy hibáztassa bárki, hiszen valami okozza/ta ezt a hozzáállást, ami már az ismereteinken kívül van a személlyel szemben.


De szerintem az áldozat szót ők maguk kérnék ki maguknak, mert nincs másik "szemüvegük", mint ahogyan nekem is csak a sajátom van.


Egy fogyó társadalomban még inkább szükség van a családokra, de nem lehet azt mondani, hogy most kényszeres és kötelező. Egyáltalán nem.

Volt ilyen időszak, de az sem lelki problémát okozott, hanem egyebeket.

628. Guruljka (válaszként erre: 624. - F1427bf217)
2016. okt. 3. 23:18

Nincs igazad abban, hogy "nem hibáztatod" a gyereket nem vállaló nőket, de selejtként beszélsz róluk, szinte megvetően.

Az anyaság lehet, hogy tényleg tehetség, de lehet csak eltérő felfogású is. Azt hiszem, ösztönösen törekszik az emberlánya arra, hogy túlélésre nevelje a gyermekét és megismertesse vele a világot, és míg ezt írom, eszembe jut, hány nő láncolja túlságosan magához a gyermekét, főleg, ha fia van...


Abban biztosan nincs igazad, ahogy a húgodról írsz. Mármint, a babája sajnos a pocijában halt meg, szegénynek, nem pedig a pociában. Legyen bátorságod kiírni azt a J-t! (Tulajdonrag soha nem ly.)


Sokszor a megszületett gyermek nehéz sorsot kap a születésével, ha az anyja szinte még beszélni sem képes érthetően, és a gyermek, mire felnő, sajnos még az esetleg "magával hozott" értelmességnek is elveszíti a zömét és a szüleihez hasonló gyötrelmes életre kényszerül. Ez esetben nem a társadalmi kényszer a gyermekvállalás oka, esetleg abban az értelemben csak, hogy amíg méltányossági gyesen van az anya, addig sem "piszkálják", hogy dolgozzon.


Sokrétű probléma ez, és egyik résztvevőjét sem lehet el- vagy megítélni.

627. Guruljka (válaszként erre: 623. - Birgit77)
2016. okt. 3. 23:06

Miről győzött meg? :D Azon kívül, hogy (valóban nagyon kedvesen) elmagyarázza, hogy az ő számára mitől ellenállhatatlan egy nő.


A szövegbe sem lát bele mindenki azonos módon, de mindenkinek más a kiindulópontja és az értelmezési tapasztalata is.


Azért ritka az, aki csak a gépelés kétes élményéért ír, akár jelentéstartalom nélkül. Inkább az az általános, hogy a jelentés és a tartalom közlésének céljával írunk.


Hogy ki miképpen érez a babák iránt, az nagyon egyéni, és sem nem c..ság, de még csak nem is akarat kérdése. Ahányan vagyunk, annyifélék. Nem lehet el- vagy megítélni azt, aki elkerüli a mások gyermekeivel való közvetlen kontaktust, nem is akar saját gyereket. És van, aki minden útjába kerülő picit végig gyömöszöl (miután a sajátjai felnőttek), de legalább is "beszélget" vele, ha engedik.


Egyedül az lehet talán elvárás, hogy ha már világra hozta a babáját egy nő és utána is megtartotta, akkor legalább ne idegenkedjen tőle. (Habár láttam ilyet is már: a nyúlszájjal született babára szó szerint rá sem nézett az anyja, elfordította a fejét, ha mellé tették a gyönyörű, egészséges kisfiát! A tejét is elállítani kérte gyógyszeresen. Pedig az apa is úgy született, látható volt a tipikus heg az arcán, azaz várható volt a hiba.)

626. f1427bf217 (válaszként erre: 623. - Birgit77)
2016. okt. 3. 23:05
ja. nem virágnyelven beszélek. csupa olyan dolgot beszélek, aminek jelent3startalma van. de ez itt egy uborka föld az őszi szántás után.. :-(
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook