Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek miért van az, hogy ha valaki távozik közülünk, kígyót, békát kiabálnak? fórum

Szerintetek miért van az, hogy ha valaki távozik közülünk, kígyót, békát kiabálnak? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 13:26

A sztárok esetében nyilván az irígység játszik közre.

Pedig nem kéne bántani őket, ha már meghaltak...

2010. márc. 26. 10:56

Hát én nem voltam oda érte, de ez a médiacikrusz körülötte gusztustalan. Azt meg egyenesen sajnálom hogy az a srác aki annak idején pedifiliával vádolta, most vallotta csak be hogy kamu volt a vád.

Nyugodjék békében!Nagy művész volt( én a beatlest sem szeretem:)

2009. júl. 1. 22:11

Nem igazán hallgattam a zenéjét, bár nem kapcsoltam el, ha őt adták. Ezzel együtt volt 1-2 olyan száma, amitől jó értelemben megborzongtam.

A sztárhalottakról mindig csámcsognak, mert ez hozza a megfelelő olvasószámot, és írni csak úgy lehet róluk jó sokat, ha felfújják a sztorikat - így lesz belőle botrány...

Kit érdekelne, hogy XY énekes, 3 gyermek apja/anyja, 9 gyerek nagyszülője és 25 dédszülője élt 93 évet és végelgyengülésben, éjjel, álmában halt meg??? Senkit!!!

Azt az egyet sajnálom, hogy a pedofil-sztorikról már soha sem derül ki az igazság, sőt! Aki fel akar kapaszkodni, majd belerángatja a gyerekét, hogy bizony most derült ki, M.J. megrontotta... Szerintem tutira lesz majd 1-2 ilyen. Sajnos.

2009. júl. 1. 21:13
Kíváncsi leszek mit fognak még összehordani róla,így a halála után.De én úgy tudom,hogy halottról jót vagy semmit nem mondunk.
26. nyta (válaszként erre: 25. - Banyamanka)
2009. júl. 1. 21:10
igaz.)
2009. júl. 1. 21:08
Én azt mondom,hogy sajnos a sztárokat csak a sajtóból ismerjük.Csak az a baj,hogy egyik másik nagyon elferdítve adja elő a dolgokat.Én nem igazán bírtam,hogy így átszabatta magát,de az tény hogy nagyon-nagyon-nagyon jó zenéket csinált és ez a lényeg nem az,amit a sajtó összehordott róla.
24. garamond (válaszként erre: 22. - Nyta)
2009. júl. 1. 21:08
Diana-t még mindig nagyon sajnálom.
2009. júl. 1. 21:03
Azért van, mert irigyek. Az pedig nagy úr... Ha életében csak fele ennyien tisztelték volna, mint most... :( Az meg, hogy eltört a bordája újraélesztés közben még jó... Az újraélesztés akkor jó, ha 1-2 borda bánja... Van orvos a családban nem egy, ők is ezt mondták. Szerettem, de nem figyelek a rosszindulatú pletykákra, csak szánom az ilyen lelki nyomorékokat, akik ebben élik ki magukat.
22. nyta (válaszként erre: 21. - Accb6cf2da)
2009. júl. 1. 20:59
hátha ha valaki valamit nagyon szeret,nehezen felejt,legyn az rokon vagy nem rokon.
21. accb6cf2da (válaszként erre: 18. - Nyta)
2009. júl. 1. 20:57

Előre elnézést!

Gondolom nem a rokonod volt.

Persze sajnáljuk, de azért még sem úgy, mint egy közeli hozzátartozót. Az ő hiányát annyira nem fogjuk érezni. A zenéje, klipjei ugyan úgy menni fognak, nem érezzük üresnek nélküle az életünket, stb.

Tudom, hogy mindenki máshogy éli meg az élet dolgait, de azért ezen túl kellene lépned.

20. nyta
2009. júl. 1. 20:52
ahogy írod,zűrösnek mondott,mert az igazság többnyire nem az.
2009. júl. 1. 20:51

Ez a celebséggel jár. Minden csoda 3 napig tart.

Napról napra egyre kevesebbet fognak róla beszélni.Eéfeéedkezünk a zűrösnek mondott ügyeiről, és már mindenki csak a szépre fog emlékezni:)

18. nyta
2009. júl. 1. 20:50
nekem vizsgaidőszakom van,de amióta megtudtam mi történt,mint akit fejbevertek,a könyv nem nagyon érdekel...
17. nyta
2009. júl. 1. 20:49
tiszteletlenség és jópofizás,csak mindenkinek mást jelentett,igy van aki érzékenyebben fogja fel,van aki bunkó:(
16. daroki
2009. júl. 1. 20:48
Én ma az iwiwen olvastam az üzenőfalon,hogy a koncertjére féláron árulják a jegyet:(Enyhén morbid az illető!
15. nyta
2009. júl. 1. 20:46

sajnos igen,világszerte!

az apja is csak játssza az eszét,de arról nem beszél miért vágta falhoz őt 5 évesen!

2009. júl. 1. 20:45
szerintem is irigyseg...nah meg valahogy el kell adni az ujsagot...es mivel mi emberek mindig a pletykara meg a rosszra vagyunk kivancsiak ezert megvesszuk az ujsagot...tehat az vkinek penz..
2009. júl. 1. 20:42
Nem voltam soha Michael Jackson rajongó.Rengeteg imádója volt és mint minden közszereplőt utálták is sokan.Ez együtt jár a sztársággal.
12. nyta
2009. júl. 1. 20:41
tényleg egy ikon volt,igazi celeb,nem olyan mint akik nálunk vannak,egy számos sztárocskák:(
11. nyta
2009. júl. 1. 20:40
kíváncsi lennék hogyan botladoznak a Moonwalk-nál!
10. nyta
2009. júl. 1. 20:39
aki tehetséges,akinek van egy kis pénze,arra már egyesek irigyek!csinálják utána!!!!
9. c2f8e79cdf (válaszként erre: 4. - Nyta)
2009. júl. 1. 20:38
Nem voltam igazán a rajongója,de szeretem a zenéit.Halálával éppen hogy elhomályosul bennem minden botrány amit kapcsolatba hoztak vele.Ő is csak ember volt, emberi gyarlósággal,szenvedésekkel.Sajnálom,hogy így kellett elmennie.
8. nyta (válaszként erre: 7. - Judittus)
2009. júl. 1. 20:38
osztom a véleményedet:)csak zavar,hogy még így sem nyugodhat békében:(
2009. júl. 1. 20:37
Szerintem az emberek irigyek. Ő nagyot alkotott, és ez tény. Úgy vagyok vele ha valakit nem szeretek inkább nem is foglalkozom vele! Én sajnálom hogy meghalt... :(
6. nyta
2009. júl. 1. 20:37
igen tudom,csak durva,hog amíg élt,ezek a dolgok nem voltak felszínen.
2009. júl. 1. 20:36
huhúúúúúú, miket fogsz még hallani, csak várd ki a végét :(
4. nyta
2009. júl. 1. 20:35
biztosan rájöttetek Michael Jacksonra gondoltam:)
3. nyta
2009. júl. 1. 20:34
puszta irigység csupán?
2. nyta
2009. júl. 1. 20:34
nem tudom elfogadni,hogy egy popsztárt akinek a zenéjén elnőttem és több millióan szerették,hirtelen ledegradáljanak!
1. nyta
2009. júl. 1. 20:33
Szerintetek miért van az, hogy ha valaki távozik közülünk, kígyót, békát kiabálnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook