Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek melyik a leghatékonyabb Rubint Réka DVD? Megfelelő étkezés és rendszeres használat mellett? fórum

Szerintetek melyik a leghatékonyabb Rubint Réka DVD? Megfelelő étkezés és rendszeres használat mellett? (tudásbázis kérdés)


8. sziszi0528 (válaszként erre: 7. - Mandulacska2)
2014. máj. 3. 07:41

Én évek óta sportolok, mikor mit (10 év karate, futás, Réka, Bodyrock, 1 év konditerem), de a kajára soha nem igazán figyeltem, mert mindig is szerettem a hasam, és azért tartok a mai napig is itt, ahol vagyok: +8 kiló. A KAJA miatt. Nem véletlen, amikor azt mondják, hogy 60-70% kaja, 30-40% pedig mozgás... Persze, aki soha nem sportolt, Rékázzon nyugodtan, le fog menni pár kiló, fog is neki örülni, mint majom a f*szának, de utána meg csodálkozik, hogy nem fogy már, megunja, abbahagyja azt a maradék tornát is, és visszaszed 2x annyit.

A zöldségről: fejessaláta 135 ft egy nagy fej, jégsaláta 200 ft, öntetnek egy nagy dobozos joghurt 139 ft, kefír szintén. Akinek ez drága, akkor annak a szalámi aranyáron van ehhez képest. Ennyi.

2014. máj. 1. 20:04
Ha étkezésen nem nagyon változtatunk, akkor is használ? Persze nem zabálást értek, de a szénhidrátról (kenyér) nem tudok lemondani. Nekem a reggelihez és vacsorához kell a kenyér a szalámi mellé. Annyi zöldséget nem tudok megfizetni, hogy csak szalámit és zöldséget egyek. Szerintem az túl drága.
2014. ápr. 27. 21:21
Szerintem érdemes váltogatni több dvd-t, így nem unjuk meg, és a testünk sem szokik hozzá, hogy mindig csak ugyanazt az egy-kettő gyakorlatsort csináljuk. Személy szerint a Jubileumi dvd a kedvencem, minden testrészre van A-B blokk, így én ezt ajánlom. Sok kitartást az edzéshez!! :)
2014. ápr. 27. 19:50
Amúgy igen, csatlakozom az előttem szólókhoz a rendszerességen van a hangsúly!
4. katie_rose (válaszként erre: 1. - Hermione19)
2014. ápr. 27. 19:03

Ha rendesen eszel, és hetente 3-4 alkalommal becsületesen tornázol,akkor bármelyik jó. :)

A 20 percesek amúgy letölthetőek, azokat ajánlom! :)

2014. ápr. 27. 17:58

Szia!

Nekem csak egy dvd-m van tőle, a Napi 20 perc önmagadért de imádom, 4x20 perc felsőtest, comb, has, és csípő popsi blokkok. Ha rendszeresen csinálod nagyon hatékony, ha érdekel nézz be a naplómba találsz valamelyik oldalon képeket, hogy nálam mennyire hatásos.:)

2014. ápr. 27. 17:37
Szerintem mindegyik jó, én úgy osztom be, hogy minden héten mást csinálok, mert megvan az összes :). Van személyes kedvencem, de ez szerintem egyénenként eltérő lehet kinek melyik jön be. Én nagyon szeretem a kettes dvd-t, illetve a 2009-est, nekem jó hangulatot és kellemes emlékeket idéznek fel. Ettől függetlenül ha jól kajálsz (60-70%), és mellette rendszeresen edzel (30-40%), akkor bármelyik dvd megteszi a hatását.
2014. ápr. 27. 17:31
Szerintetek melyik a leghatékonyabb Rubint Réka dvd? Megfelelő étkezés és rendszeres használat mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook