Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? fórum

Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 6. 08:48

Húúúúúúúúúú, átolvastam, amiket írtatok, nagyon durva.


Érzem a környezetemben, hogy sok nőt a pénz motivál, de azt nem gondoltam volna, hogy a férfiak ennyire sok pénzéhes nőt tartanak számon.


Sajnos én is kevés normális nőt ismerek, de azért tudom, hogy van még őszinte nő.


Én pédául soha nem a pénzt néztem, mivel magam sem vagyok tehetős. Jobban is érzem magam olyan ember mellett, aki hozzám hasonlóan szegény és együtt építjük fel a közös jövőnket. Nekem mindig is a belső értékek voltak fontosak. Csak az számított, hogy őszinte, hűséges, becsületes ember legyen. A többi már nem olyan fontos. Mindenkinek vannak hibái, de ez a pár tulajdonság nekem nagyon fontos.


23 éves vagyok, és bizony foglalkoztat a családalapítás, nem 30 évesen szeretném megvalósítani. Ezért furának tartom a mai nőket. Azt kell mondjam, nem csodálkozom szegény férfiakon. Megértem őket.

60. Tücke
2012. ápr. 6. 07:40
az ilyen tipusú pasik a lovag kategóriába tartoznak vagy abba akiket megszivatott egy pénzéhes nő....
59. elbb
2012. ápr. 6. 07:29

Eszembe jutott, van egy kedves baratom, aki evek ota egyedulallo. 30 folott van o is. Egyszer rakerdeztem, miert nem keres valakit? Azt mondta, amig olyan keveset keres, mint most, felesleges randizni, mert egne,hogy nem tud egy kavet se fizetni.

Nem lehet, hogy a ferfiak azt gondoljak, a noket penzelni kell,kozben nem is?

58. Tücke
2012. ápr. 6. 06:56
jahhh azt hozzáteszem h személy szerint én már annak is örülnék ha lenne egy olyan férfi ismerősöm akit bármilyen kirándulásra rá lehetne venni vagy színházra múzeumozásra de sajnos ez a tipus kihalt Mo-n....
57. Tücke
2012. ápr. 6. 06:55

Ha elgondolkozom ezen a 30feletti körüli pasik mért vannak egyedül dolgon én azt látom h aki dolgozik rendesen de mégsincs senkije az 2okból lehet 1: mert nem talál olyan lányt aki szép, értelmes, és nem csak a bulin jár az esze... a 2dik ok az hogy a lány a pénzre hajt... A nők körében ez szintén igaz...



Pl sógornőm 27éves 3éve egyedül van 1:nem talál olyan pasit akit nem csak a buli érdekel... 2: ez már csak az én véleményem túl magasra rakta a mércét és bizony nem sokan fognak fennakadni a hálón , kicsit sokat is képzel magáról és és az olyan tipusú lányokat akik nem képesek semmire, mindenre húzzák a szájukat ( takarítás, főzés, mosás, mosogatás) amelyiknek van egy eléggé bunkó stílusa és ez már a 2dik alkalmmal ki is derül hát jó messzire elkerülik a pasik sztem... ez persze szintén fordítva is igaz

56. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Image13)
2012. ápr. 6. 06:03

Gondolod?

A férjem 32 éves volt, amikor megismerkedtünk. Nem volt felesége sose, nem volt elvált, nem meleg, nem impotens, nem elviselhetetlen. Egy nagyon jóképű pasi volt és gondolom azért nem nősült meg addig, mert várta, hogy felnőtt legyek és elvehessen feleségül:)


Ismerek több 30 feletti pasit, akiknek még párjuk sincs. És egyikre sem igaz, amit írsz.

2012. ápr. 6. 06:00
Magyarországon gyakori jelenség...
2012. ápr. 6. 05:59

Szerintem nem csak a 30-as pasik vannak egyedül, hanem az ugyanilyen korú nők is. Most az az "elfogadott", hogy ráérünk házasodni, gyereket vállalni. Ráérünk ezekre majd, ha meg lesz mindenünk (jó állás, lakás, stb.)

Szerintem az is probléma, hogy a legtöbb ember évekig el van egy együtt éléses kapcsolatban, valahol minden cél nélkül. Egy lakásban laknak, de nem mint család, hanem lakótársként. Azt sem tudják mit akarnak egymástól, csak feltartják egymást több éven át, aztán x év után ellaposodik a kapcsolat már el sem tudják képzelni, hogy közös gyerekük legyen és szétválnak, ekkor már mindketten 30 felett vannak. Ebben a korban pedig már az igények mások mint a lehetőségek. Nehezebb ismerkedni.

53. Gigszi (válaszként erre: 50. - 298b15dfdd)
2012. ápr. 6. 05:41
Remélem sikerül a fiadnak, és megtalálja a számítását, sok sikert neki!
52. Gigszi (válaszként erre: 49. - Dinasztia)
2012. ápr. 6. 05:39
Persze, hogy nincs kövezés :) De miért marad inkább egyedül, minthogy megossza valakivel? Én inkább élek szerelemben, társsal, közösen élvezve mindkettőnk munkája gyümölcsét (még ha esetleg csak kis gyümiről is van szó), mint csak ezért egyedül maradni. Arról nem beszélve, hogy papíron be lehet biztosítani, ha pl egy egyedül megszerzett lakást félt valaki.
51. Dinasztia (válaszként erre: 50. - 298b15dfdd)
2012. ápr. 6. 05:26

Pff...de ismerős...

Sajnos ez van.

50. 298b15dfdd (válaszként erre: 49. - Dinasztia)
2012. ápr. 6. 05:23
Nincs kövezés....Szóval felépített egy egzisztenciát,mert nagyon jól fizető állása volt,kocsi,motor,lakás,bár az utóbbi hitelre,ami meg is pecsételte a sorsát...,természetesen megszűnt a munkahely,álláskeresés sikertelenül...,most éppen Kanada,hogy újból elkezdje,amit egyszer felépített,az megint legalább tíz év....
49. Dinasztia (válaszként erre: 44. - Kjeno)
2012. ápr. 6. 05:16

Sajnos egyetértek veled. Élő példáim vannak.

Viszont lehet, hogy olyan nőbe is akadtál az utóbbi években, aki jól állt anyagilag. Hm?

Kövezzetek meg ha nem igaz de aki harmincévesen hajtott mint az állat és most van valamije (itt nőre is gondolok) NEM fog leállni olyannal akinek egy vasa sincs. Az is inkább egyedül éldegél...

48. 298b15dfdd (válaszként erre: 47. - Gigszi)
2012. ápr. 6. 05:10
Nekem két harmincas fiam van,amikor volt klassz munkahelyük,volt pénzük,volt barátnőjük is .Amióta nincs illetve rosszabb az anyagi helyzetük azóta csak felszínes kapcsolataik vannak,bár talán nem is mernek komolyan belemélyedni egy kapcsolatba...,nincs mire alapozni...Nem pénzéhes lányokról van szó.Egy komoly kapcsolatról,amibe gyereknek is bele kellene férni.Bizony fontos,hogy mennyit keres....
47. Gigszi
2012. ápr. 6. 04:57
Ez nekem annyira fura, hogy szegény 30-as pasik a gonosz pénzéhes nők miatt vannak egyedül. Lehet, hogy akkor rossz helyen keresgélnek maguknak párt ezek a férfiak. Kapásból 10 olyan lányt tudok az ismeretségi körömből, akik boldogok lennének, ha találnának egy olyan pasit, aki hajlandó komoly kapcsolatra, és nem érdekelné őket, hogy mennyit keres.
46. 298b15dfdd (válaszként erre: 44. - Kjeno)
2012. ápr. 6. 04:40
Igen ,igazad van,ritka az olyan lány,akinek tetszik az üres buxa.
2012. ápr. 6. 04:25

Nem minden nő egyforma.Nem mindegyik hajt a pénzre.

Szerintem ,ha két ember együtt van,akkor a dolgoknak olyankor van nagyobb értékük,ha együtt dolgoznak meg érte.Anyagi,és szellemi téren egyaránt.

Akkor az igazi a kapcsolat,ha mindent meg tudnak osztani egymással.A jót,és a rosszat is.

Nem tudom sajnálni az olyan harmincas férfiakat,akik a saját hülyeségük miatt maradnak egyedül,és ráadásul ezért még a nőket hibáztatják.

Általában volt már nekik olan kapcsolatuk,amik igaziak lehettek volna,de mivel nem tudnak megelégedni,nem tudják elfogadni a szerencséjüket,ezért mennek tovább,és elszalasztják az igazit.

Vagy ha érdemesek rá,és előbb-utóbb benő a fejük lágya,és ők is alkalmazkodásra képesek lesznek,akkor majd megtalálják a magukhoz való társat.

44. kjeno
2012. ápr. 6. 04:18
Na tessék én 32 leszek és nekem sincs lassan 3 éve semmilyen kapcsolatom és hogy miért? Azért mert az utobbi kapcsolataimban nagyon belebuktam annyira lehuztak hogy azóta sem tudok lábra állni és a bizalom is elmult. Sajnos a mai nők a pénzre mennek, persze vannak kivételek, de az nagyon ritka és ha valakit töbször ér elég kemény csalodás akkor nem biztos hogy utána könnyen belemegy egy kapcsolatba. Ezért vannak sokan egyedül 30 felett. Én személy szerint több olyan nőt is ismerek akik ahogy megtudták hogy nincs pénzem egyből szóba sem állnak azóta velem. Amikor meg volt akkor meg mindig a nyakamon logtak. Pedig nem ártana rájönniük hogy a pénz nem minden, hiába van pénzed ha nem vagy boldog. Boldogságot és bizalmat nem lehet pénzért venni.
2012. ápr. 6. 01:32
ahogy az ismerőseim elnézem, a pasik 35-40 éves kor alatt nem igazán házasodnak, vagy vágnak bele komolyabb kapcsolatokba. ez van,
42. Muraja
2012. ápr. 6. 01:15

Mas orszagban ez teljesen normalis , sokan elmennek hosszu honapokra evekre a nagyvilagba - fiam is ugy tette es a lanyom is.

Amikor vissza jönnek egybe költöznek nem tartjak fontosnak az eskuvöt stb ha egy kapcsolat muködik akkor muködik annelkul is. Lanyomnal mar kis iskolasok voltak a gyerekek amikor a " papir " igenre jött a sor.

Elösször is a fiatalok koran elköltöznek es egyedul valaljak a felelöseget az eletbe , tehat önnalo eletet elnek.

41. Gagababi (válaszként erre: 32. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 01:12
Ezt szokták kiírni a FB-n..:))))) Gondolom az olyan,hogy hol együtt,hol külön, bizonytalanság, ilyesmi lehet...
40. invisible (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 00:55
Ugyan így van nő személy is ....akár hogy fordítod nő-férfi egyformák vagyunk nagyon sok dologban hidd el !!!!Attól függ ki milyen személy .
2012. ápr. 6. 00:46
eléggé...
38. bnedora (válaszként erre: 35. - Image13)
2012. ápr. 6. 00:45
Naaaa, ez azért túlzás:-)
2012. ápr. 6. 00:28

Szerintem több rétegre lehet őket osztani.

Van akinek sikerült és boldog családban él. Van amelyik még szórakozik és talán meg sem akarja találni az igazit.

Vegyesen vannak a környezetemben, de amit észrevettem, hogy ha már van lakás kocsi már nem álnak le akárkivel! Jogosan! Hisz van már mit félteni.

A mai lányok (khm...nem csak a lányok...) nagyon a pénzre mennek!

36. spinneli (válaszként erre: 35. - Image13)
2012. ápr. 6. 00:23

akkor gondolom, ez a nőkre is ugyanúgy áll.

:)

35. image13 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 00:20

Szerintem az a pasi akinek 30 éves korára még nincs tartós kapcsolata,azzal valami gond lehet.

Lehet,hogy meleg,vagy elviselhetetlen,elvált,impotens.

34. spinneli (válaszként erre: 33. - Spinneli)
2012. ápr. 6. 00:17

mondjuk ahogy elnéztem ez inkább ma már az átlagos, mint a korai húszas években házasodni, kinek hogy esik persze.

:)


Az alap témához annyit, hogy ha nem is házasok a 30-as férfiak a legtöbbnek már hosszútávú kapcsolata van...valószínűleg nehezebb is már szemezgetni köztük.

33. spinneli (válaszként erre: 3. - 577a595e49)
2012. ápr. 6. 00:14
Nálunk pont fordítva, 2010-ben volt a első házasság a baráti körben, mi 30-asok vagyunk.
32. Csirivirir (válaszként erre: 27. - Gagababi)
2012. ápr. 5. 23:55

Miaz a bonyolult kapcsolat?


Nekem , ami fura, hogy például 31 éves srác ismerősünk mint egy tini szórakozóhelyekre jár. Miért nem tölti ezt az időt egy nő társaságában?


Vagy azért pont, mert nincs senki, jobb távol lenni a háztól, csak egyedül ne legyenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook