Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? fórum

Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? (beszélgetős fórum)


121. jessejames (válaszként erre: 119. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 6. 14:46
Jó hogy írtad, ilyen beírások adnak nekem reményt hogy nem feltétlenül velem van (csak) a baj:-)
120. bnedora (válaszként erre: 105. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 6. 14:43

Az én fiam itthon nem segített (csak a szobáját tartotta rendben), és amikor megnősült, megtanult főzni bizonyos dolgokat, polcokat készített, a vásárolt lakás felújítását nagymértékben a menyemmel együtt csinálták, vagyis amikor már a sajátját kellett csinálnia, abban teljes mértékben részt vett.

Bár én is ellene vagyok a katonaságnak, de bizony sok fiúra ráférne, hogy fegyelmet, önállóságot tanuljanak.

119. 814f8b8f23 (válaszként erre: 117. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:43
Én imádom ha "nyúznak", valószínűleg azért, mert eddig senki. Most élvezem, hogy végre rajtam is csüng valaki, nem mindig csak én. Azért én sem bírom megállni, hogy ne érjek hozzá a másikhoz úton útfélen. Kis fenékmarkolás, puszik, simi ide oda. Hmm...éreznem kell, hogy szeretnek, hogy nem csak vagyunk egymás mellett, mint lóf*z a hideg vízben. :)))
118. Tücke (válaszként erre: 117. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:40
én szeretem ha szeretnek csak akkor ez maradjon is így :D
117. jessejames (válaszként erre: 113. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:36

Én hajlamos vagyok megölni vele a másikat, de legalábbis nagyon kell kontrollálni magam főleg az elején egy kapcsolatnak mert már rég rájöttem hogy a nők nem tudnak mit kezdeni ekkora érzelmi töltettel, meg a túl sok szeretettel és megrémülnek, nem tudják értelmezni.

Vagy lehet van női kiadásban is akinek ez bejön, aki ilyen, de én még nem találkoztam vele.

116. Tücke (válaszként erre: 115. - Bnedora)
2012. ápr. 6. 14:34
még jó hogy bokor vagyok :DDDDDDDDDDDDDD
115. bnedora (válaszként erre: 92. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:32
Dehogy marasztalom, már ajánlgatom fűnek-fának:-D
114. Tücke (válaszként erre: 112. - Bnedora)
2012. ápr. 6. 14:32
hát igen azért is mondtam h nem vagyok egy matyóhímzés :DDDD
113. Tücke (válaszként erre: 111. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:32
nem vagyok olyan tipus én úgy szeretek szeretni h nem ölöm meg a másikat közben a szeretetemmel :)
112. bnedora (válaszként erre: 86. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:30
A mérleg nagyon jó, a nagyobbik fiam az, viszont a kos valóban hasonló a bakhoz:-)
111. jessejames (válaszként erre: 107. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:28
Hosszú távon miért nem?:-)
110. bnedora (válaszként erre: 84. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:28
5 korkülönbség, pont ideális:-DDDD
109. Mazsinka (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 14:26

A férjem 31 volt, amikor megismerkedtünk, még egyetemre járt. 27 évesen meggondolta magát, hogy ő mégiscsak szeretne egyetemre menni, azóta már befejezte, de közben esze ágában sem volt nősülni, mégis mire? Se lakás, se munka? Egy családot fenn is kell tartani. Egyébként egy okos, normális ember. Túlságosan is.


Nem azt tartom helyénvalónak, hogy tizenévesek "nagy szerelemből" összekötik az életüket "majd lesz valahogy" címszó alatt, aztán se munka, se pénz, se semmi, de a gyerekek jönnek, mert anyuka és apuka még annyira éretlen, hogy fel sem nőtt egy egészséges kapcsolathoz. Egy házassághoz nemcsak vélt szerelem kell, hanem sok más. Aztán meg ezek a fiatalok pár év múlva döbbennek sorra rá, hogy ki ez az ember mellettem? Egy kiforratlan ember ne házasodjon! Nem egy ilyen van a környezetemben, de ez sem törvényszerű (persze). Én legalább tudom, hogy egy életre szóló döntést hoztam, tudom, mit akarok, mit várok el tőle, és ez fordítva is igaz. ha hozzámentem volna 19 évesen ahhoz az emberhez, akibe "annyira szerelmes voltam", akkor nekem régen rossz lenne most, de nagyon.

108. Tücke (válaszként erre: 106. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:24
sztem azért írtad mert anyuci szeme fénye is változhat ha megfelelően erős női kéz közé kerül :)))
107. Tücke (válaszként erre: 95. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:23
ó hát most néztem az adatlapod :)))) megtutyujgatlak én egy kicsit de hosszútávon semmiféle képpen se :DDDDDD
106. jessejames (válaszként erre: 100. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:23

A második is nagyon korrekt lenne, tudod "minden megoldás érdekel":-)

Persze nekem is szokták néha mondani emberek hogy "azért vannak rendes lányok is hidd el":-)

Erről jut eszembe amit írtál, hogy az ember mennyire meg tud változni, én valaha nagyon rosszul bántam szerintem a lányokkal, nem megcsalást értek alatta mert az soha, hanem elhanyagoltam őket, nem kezeltem őket nőként, nem sokat tettem értük, elfelejtettem a névnapjukat stb. Mára meg eljutottam oda hogy "a csillagokat is lehozom neked ha kell" és komolyan is gondolom, igaz erre meg jól ráfaragtam, de nem is ez talán már a lényeg hanem hogy az ember tud változni sokat ilyen téren, persze ehhez kellett jópár csalódás meg lányok akik elmondták elég durván (szerencsére) az igazat nekem rólam meg hogy milyen vagyok ( voltam ).

De hogy ezt most minek írtam le azt se nem tudom:-) Mert nemigen vág témába.

105. 814f8b8f23 (válaszként erre: 77. - Bnedora)
2012. ápr. 6. 14:22
Amennyiben az siker, hogy egy nyomorult kávét lefőzzenek maguknak nő nélkül, akkor oké. De ennyire sem képesek egyesek. Csak egy példa a sok közül. Ehhez azt hiszem nem kell nő.
104. Tücke (válaszként erre: 103. - Timycat)
2012. ápr. 6. 14:21
igen azt valahol lejjebb írtam :DDDD én is
103. timycat (válaszként erre: 101. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:18
+ az az anya aki szerelmes a fiába minden nőt elmar a fia mellől :S
102. timycat
2012. ápr. 6. 14:17
Nőknél és férfiaknál is egyre gyakoribb. Nekem most lesz a 10 éves oszttalálkozóm. A 31 emberből még senki nem házasodott meg (még az osztfő sem, cirka 45-46 éves pasi) és gyerek is csak nálam van. Oké mondjuk nívós gimibe jártam, mindenki továbbtanult, de azért furcsa
101. Tücke (válaszként erre: 98. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:15
hát az az anya aki szerelmes a fiába az nem csak megtűri imádja ha a közelében van a fia.... aki normálisan nem majomszeretettel szerette a gyereket de sajnos nem teheti meg h segítsen neki lakáshoz jutni az hidd el h azt a pénzt amit a gyerek a rezsibe ad félreteszi mert jól jön az később .... és azt a pénzt osztja be a gyerek amije marad tény ebből tellik nyaralásra is meg ruhákra bulikra de ha a gyerek normális ő is tesz félre erre arra és nem csap a pénze seggére
100. Tücke (válaszként erre: 95. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 14:13
nem nagyon ismerek ilyen tutyujgatós csajszit:) de olyat igen aki sokmindent megtesz egy kapcsoaltért és a párjáért de ugyanezt elvárja a férfiembertől is :D
99. e3786dd7b2 (válaszként erre: 93. - Csgybzs)
2012. ápr. 6. 14:11

..ha nincs késztetés, annak oka van...ez a jelenség nőknél is előfordul!

Ne keverd össze a meddőséggel! Ebben külső károsító tényezők is szerepet játszhatnak! Ennek ellenére ezek a nők még szeretnének gyermeket!

98. jessejames (válaszként erre: 92. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:09

Ez a "mama-hotel" jelenség. Rendkívül gyakori jelenleg egyébként nem csak nálunk hanem külföldön is, főleg bizonyos dél-európai országokban, de lányoknál is ugyanúgy megvan nem csak fiúknál.

Legalább annyira vannak anyagi mint kényelmi okai többnyire. Egyszerűen akit nem nagyon tudnak a szülők támogatni nehezen tud összehozni egy lakást sokszor még hitellel is, aztán inkább a küzdés helyett választja a kényelmesebb megoldást. Kétség kívül hatalmas előnyei vannak, ha valakinek még normális állása is van mellé akkor egy csomó olyanra tud költeni így amire másképpen esélye sem lenne talán, pl. drága külföldi nyaralásokra, ruhákra stb.

De az anyukák nem mindig szeretik azért ezt ennyire, csak eltűrik inkább szerintem.

97. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 14:08

Eléggé elterjedt ez.

Viszont a nők ezt csupán maguknak köszönhetik!!!

96. spinneli (válaszként erre: 68. - 7f9bae9389)
2012. ápr. 6. 14:07
Egy ilyen anyuci kisfia amúgy sem kéne egy egészséges nőnek sem.
95. jessejames (válaszként erre: 94. - Tücke)
2012. ápr. 6. 14:00
egy ilyen fiatal nőt küldj nekem aki tyutyujgat majomszeretettel, rám férne:-)
94. Tücke
2012. ápr. 6. 13:24
jahhh az lemaradt valaki már írta h mi rontjuk el a férfiakat és igen tényleg lsd a pl amit írtam arról nem is beszélve h már most van olyan fiatal nő aki a párja iránt majomszeretettel van és tutyujgatja a férfi embert
93. csgybzs (válaszként erre: 91. - E3786dd7b2)
2012. ápr. 6. 13:24

Nem egészen értem amit írsz. Aki nem akar gyereket férfiként az hibás, és jó is, hogy nem nemz?

Csak mert ha a természetes szelekciót hozod példának, akkor azokat a nőket se engedjék szülni, akik természetes úton nem esnek teherbe...

92. Tücke (válaszként erre: 90. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 13:22
Tudod mért él vele? Azért mert se főznie se mosnia nem kell magára mindig rendbe megy haza. ez meg mind azért van mert a legtöbb anya szerelmes a fiába és persze üldözik el a jobbnál jobb menyeket a fiuk mellől h csak az övék maradhasson...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook