Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? fórum

Szerintetek manapság mennyire gyakori, hogy a 30-as férfiak egyedülállóak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
181. Tücke (válaszként erre: 176. - De Luca)
2012. ápr. 6. 21:28
biztos vagy benne? :DDDD a jegenye áll még?
180. Érdekes73 (válaszként erre: 163. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 21:28
Mit tudsz még lejjebb adni ? :D
179. Tücke (válaszként erre: 177. - Joe1972)
2012. ápr. 6. 21:27
na ez egy oltári nagy baromság amit írtál... sztem alapvető dolog a helyesírás... ami mellé jár az már csak bónusz
178. jessejames (válaszként erre: 176. - De Luca)
2012. ápr. 6. 21:24
:-))
177. joe1972 (válaszként erre: 169. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 21:24

igen akkor fázok rá a legjobban


edig is ezvolt mindig semi értelme

úgysem lene belöle semi


ha a hejesírásal foglalkoznak akor a belsöértékemet semissnek veszi és csak jétékszer vagyok a számára

176. de Luca (válaszként erre: 175. - Érdekes73)
2012. ápr. 6. 21:15
Azt hiszem, felkészültem egy kapcsolatra :-)
175. Érdekes73 (válaszként erre: 72. - De Luca)
2012. ápr. 6. 21:11
:D Ejnye-bejnye...
2012. ápr. 6. 21:10
Az a nő, aki nem lát tovább egy kigyúrt testen, meg sem érdemli, hogy őt magát is többre becsüljék. Ismerek ilyet. Csodálkozik, hogy mindenkinek csak arra kell. Közben meg átlagos pasival szóba sem áll, és ez fordítva is igaz.
173. Tücke (válaszként erre: 172. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 21:04
nem keveset:) de mégse tudok negatívan hozzáállni a dolgokhoz:) életvidám vagyok mert így érzem jól magam a bőrömben
172. jessejames (válaszként erre: 171. - Tücke)
2012. ápr. 6. 21:01
Ezek elég leszállított igények véleményem szerint, de tényleg:-) Te is kaptál már pár pofont alighanem akkor.
171. Tücke (válaszként erre: 163. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 20:57
hát jól eltértél az eredeti kritériumaidtól bár szerintem előbb vagy utóbb aki ésszel él eltér az álmaitól és olyat választ akivel jól érzi magát és a külső valamilyen szinten háttérbe szorul... nekem már csak 2 kritériumom van az egyik az hogy lehessen vele menni klb programokra pl: színház, kirándulás, múzeum a másik ami nagyon fontos nálam legyen legalább 10centivel magasabb
170. jessejames (válaszként erre: 167. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 20:55

Volt egy duci barátnőm:-) Két évig. A világ legrendesebb nője volt, mai napig nagyon szeretem őt mint embert és beszélni is szoktunk. Az egyetlen barátnőm volt akire rábíztam volna az életemet is, mondjuk ez a többire nézve nem egy túl hízelgő kijelentés:-)

De tényleg zavart azért valahol ez benne bár soha nem mondtam meg. Nem e miatt lett vége hanem más dolgok miatt egyébként. Viszont ez amit levezettél tetszik és ez így is van ahogy írtad, egyetértek vele.

169. Mazsinka (válaszként erre: 164. - Joe1972)
2012. ápr. 6. 20:53

Szerinted melyik nő akar megismerkedni egy olyan pasival, akiből árad a negatívum, a megkeseredettség, a fásultság, a boldogtalanság, mindez egy hatéves helyesírásával ötvözve???

Próbálj pozitívabban gondolkodni, mosolyogj a nőkre, legyél velük kedves, gáláns, humoros, jóindulatú, mutasd magad magabiztosnak és őszintének! Biztosan előbb horogra akad valaki, mint így!

168. joe1972
2012. ápr. 6. 20:49

vajon minek értelme nincs


midig úgyan azt kapom sosem változik.


ha már a helyesírás fontos akor nem értékelik a belsö értéket

mivel csak az neki a fontos

167. Mazsinka (válaszként erre: 163. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 20:49

Az, hogy leadni az igényeket egy kicsit erős megfogalmazás. Mondjuk inkább azt, hogy formálni az igényeket. Ha leadjuk, akkor valahol kompromisszumot kötünk.


Pl. neked nem tetszenek a ducibb lányok, de leadod az igényeket, és összejössz egy ducival. Nem érzed vele jól magad, mert duci. Téged ez zavar, frusztrál. Akkor úgysem tudsz vele igazán boldog lenni, ha csak a duciságát látod benne.


Mondok viszont egy ellenpéldát: a férjem először nem akart engem megismerni, mert a haverja azt mondta rám, hogy duci vagyok. Aztán kiderült, hogy nem is vagyok duci. Egymásba szerettünk, összeházasodtunk. Azóta 15 kilóval több vagyok. Még mindig szeret, sőt imád! Ezért a boldogságunk érdekében nem szabad elzárkóznunk olyan dolgoktól, amiről úgy véljük, nem fér bele, és ezt ne úgy fogjuk fel, hogy leadtam az igényeimet, hanem hogy a másik pozitív dolgaira koncentráljunk a negatívak helyett. Mert amellett, hogy duci vagyok, neki humoros, szép, okos, aranyos, hűséges...és én sem a kopaszodó, pocakosodó harmincast látom ám benne, hanem sokkal többet.

166. jessejames (válaszként erre: 164. - Joe1972)
2012. ápr. 6. 20:45
továbbra is borzasztó ez a helyesírás joe:-) de ez a legkevesebb. hát nem tudom, erről sokat beszéltünk más fórumon ugye anno. nyílván nem te vagy a "hülye" csak, de valószínűleg te is, neked is változtatni kell alighanem hogy legyen valaki aki megmarad melletted.
165. de Luca (válaszként erre: 163. - Jessejames)
2012. ápr. 6. 20:41
Ennél lejjebb már nem is lehet :-)
164. joe1972 (válaszként erre: 161. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 20:40

na én enyi kritériumot ne szabok ki de

itt mivel 30 férfiakrol van szo


én 40 vagyok és egy barátnöm sem volt sosem

érdekes akor én vagyok a hülye!


akor ki is az aki rengeteg feltételekt szab ki mivel sosem én vagyok aki szakit vagy enek nem is lehet mondani inkáb nem kelek senkinek

163. jessejames (válaszként erre: 161. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 20:36

Ez általános igaz szerintem, lányokra, fiúkra egyaránt jellemző hogy nagyon magasak az igények sokaknál.

Régen bennem is volt valami hasonló, de már rég felfogtam hogy ennek semmi értelme csak azt éri el vele az ember hogy elmennek mellette olyanok akikkel nagyon jól érezné magát egyébként.

Viszont álszentnek sem szabad lenni, tény ami tény, a külső majdnem mindenkinek számít. Nem úgy számít hogy a szépségkirálynő jó csak vagy fordítva Brad Pitt, de tény hogy mindenki vagy majdnem mindenki első körben olyat keres aki fizikailag vonzó, legalábbis én így látom.

Inkább én úgy mondanám valahogy hogy le kell adni dolgokból cserébe hogy kapjunk valamit.

Na, akkor az igények. Pl. arra jöttem rá, nekem az hogy szép arca legyen egy lánynak nem lényeges, elég ha valami megfog benne, sőt az az igazán lényeges és jobb mintha szimplán szép, ez mindig valami hiba, sérülés meg hasonlók ( bár több barátom szerint ez már perverzió szintjére emelkedett nálam :)). Viszont számít az alakja, hogy jó legyen, ez mondjuk egy elvárás nálam.

Okos... nekem már nem kell hogy az legyen, régebben igen:-) Úgy mondanám nem baj már ha műveletlen csak ez ne párosuljon közönségességgel, rosszindulattal is.

Humoros, ez mérsékelten talán fontos ami annyit jelent hogy legyen némi humorérzéke azért.

Rendmániás nem kell hogy legyen, főzni nem kell állandóan, elég ha néha:-)

Na eléggé leadott igények? Remélem igen.

162. jessejames (válaszként erre: 158. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 20:17
Jól összefoglaltad szerintem, nagyjából ez a helyzet vagyis ilyen helyzetek lehetnek.
161. Mazsinka (válaszként erre: 159. - Joe1972)
2012. ápr. 6. 20:14
Szerintem tévedsz! Ritka az a férfi, aki senkinek sem kell. Mindenki tartozik valakihez. Pontosabban tartozhat! Csak ne feledjük azt sem el, hogy sok esetben a pasik is nagyon magasra teszik ám a mércét! Előbb tükörbe kell nézni, aztán pedig önvizsgálatot tartani, és nem irreálisan magas követelményeket támasztani a másikkal szemben. Ismerek egy pasit, aki harmincon felüli és szingli. Semmi extra, ami persze önmagában nem baj, de elvárja, hogy a lány okos legyen, szép, vékony, humoros, ilyen, olyan, amolyan. Majd ha mi minden téren klappolunk, akkor követeljük ugyanezt a másiktól!
160. Tücke (válaszként erre: 159. - Joe1972)
2012. ápr. 6. 20:13

na de kérem ez azért egy elég erős általánosítás....... most lehet meg leszek kövezve de komolyan az a véleményem h vannak olyan pasik/férfiak és persze nők is akik kifejezetten élvezik ha játékszernek tekintik őket. Az ilyen tipus mindig is a pláza cicák mellett éli az életét.


Van az a tipus is természetesen aki sértve érzi magát egy ilyen eset folyamán és teljesen jogasan hiszem a másik érzelmeivel nem szabad játszani egyik nem részéről se.

159. joe1972 (válaszként erre: 158. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 20:06

inkább az hogy vannak olyan férfiak hogy senkinek nem kell.


vagy inkább csak játszanak velük pontosan a érzéseivel

csak egy játékszerek vagyunk semmi más

158. Mazsinka (válaszként erre: 157. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 20:01
Ok. Akkor a válaszom: elég gyakori. Miért? Egy részük kényelemből marad anyucival. Amíg nincs nő, addig valakinek mosni, főzni kell rá, és nem mellesleg soknak meg sem fordul a fejében elköltözni, és nem azért, mert kényelmes, vagy anyámasszony katonája, hanem mert senki sem szeret üres szobára hazamenni a négy fal közé. Van az a típus, aki totojázik, nem találja meg a megfelelő lányt, aztán meg már le is mond róla, hogy keresse. Van az örök szingli, akinek csak arra kell a lány, feleségnek semmiképp. Van a válogatós, aki a nagy mustra közepette észre sem veszi, hogy elszállt az idő. És van az, aki teljesen normális, csak még nem találta meg az igazit, és kész. Kihagytam valamit?
157. Csirivirir (válaszként erre: 156. - Mazsinka)
2012. ápr. 6. 19:54

Természetes, nem is akarok én sem 19 évesen házasodni, még így 23 évesen sem. Ráérek 26-28 éves koromban, majd ha úgy érzem. Még nem jött el az ideje.


De már annyiraeltértünk az alap témától, ami nem is baj, csak én nem a házasságra éleztem ki a témát, hanem egyáltalán az egyedüllétre.

2012. ápr. 6. 19:46
Talán azért van az a sok válás, mert az emberek meggondolatlanul házasodnak, fiatalon!!! Nem egytől hallottam itt a hoxán, hogy 19 évesen férjhez mentem, aztán 25 évesen elváltam. Juhé! Lehetett volna még várni arra az igazira pár évet, mint ahogy azok is teszik, akik akár harminc évesen otthon ülnek anyuci szoknyáján.
155. spinneli (válaszként erre: 153. - Csirivirir)
2012. ápr. 6. 19:44
szerintem mindegy a legtöbbnek úgyis válás a vége,mert az emberek kortól függetlenül agyatlanul választanak, és agyatlanul működtetik a kapcsolatukat...az elsőt legalábbis biztosan.
2012. ápr. 6. 19:44

A harmincas férfiak szülei lakást vettek, vagy felépítették az otthont, szociálpolitikai kedvezményt kaptak, kifizették rá a hitelt, stb.

Sok helyen az egyik szülő már nyugdíjas, vagy meghalt, tehát az övé is... Manapság fizetni a tízezreket albérletre, a több tízmilliós kölcsön tudatával élni nehéz és kockázatos... Szóval elgondolkodtató. És itt mindegy, hogy férfi vagy nő... Az utóbbiaknál talán jobban működik a fészekrakás ösztöne. Vagy a mindenáron külön...

De lehet a kényszer is.

153. Csirivirir (válaszként erre: 152. - A14deb9047)
2012. ápr. 6. 19:42
Teljesen más kategória vagy, hiszen van gyermeked, megélted, amit meg kellett. Itt gyakorlatilag az a téma, hogy miért olyan későn választanak párt, feleséget, férjet az emberek, régen nem volt ez így.
2012. ápr. 6. 19:28
Közel a 60-hoz hivatalosan és gyakorlatilag is egyedülálló (elvált) vagyok évtizedek óta, a fiam is kirepült. Ugorjak a Dunának?
❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook