Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek hogyan tudom mérni az ébredési hőmet, ha minden logikát nélkülöző, összevissza beosztásban dolgozom? (nappal-éjszaka) fórum

Szerintetek hogyan tudom mérni az ébredési hőmet, ha minden logikát nélkülöző, összevissza beosztásban dolgozom? (nappal-éjszaka) (tudásbázis kérdés)


11. kinni (válaszként erre: 10. - Esőcsepp)
2009. nov. 3. 08:43
Szerintem próbáld meg, nekem tényleg egyértelműen látszott a peteérés. Mondjuk én csak két hónapot csináltam, a másodikban megfogant a kisfiam.
10. esőcsepp (válaszként erre: 9. - 99279bb06f)
2009. nov. 3. 08:33
Köszi, de tegnap találtam egy oldal, ahol egy szakember azt írta, hogy a váltott műszakban dolgozóknak nem lehet értékelni a görbéjét. :-(((
2009. nov. 3. 00:17
Minimum 3 órás alvás szükséges ahhoz, hogy a rendes mérést kapd.
8. esőcsepp (válaszként erre: 7. - Kinni)
2009. nov. 2. 13:57
Köszönöm szépen a segítségedet! :-)
7. kinni (válaszként erre: 6. - Esőcsepp)
2009. nov. 2. 13:41

Szerintem mindegy mennyit alszol éjszakázás után, nálam is volt, hogy csak pár órát aludtam. Ha még tuti visszaalszol akkor felesleges mérni, én felkelés előtt mértem.

Középidőben mikor változott a görbém csináltam ovulációs tesztet is ami megerősítette a peteérést.

6. esőcsepp (válaszként erre: 4. - Kinni)
2009. nov. 2. 13:34
Köszike! Az mindegy, hogy mennyit alszom éjszakás után? Ill. van, hogy felébredek pisilni, de még visszaalszom, akkor mikor mérjem?
5. esőcsepp (válaszként erre: 3. - Koppanya)
2009. nov. 2. 13:32
Semmi baj, én is gondoltam, csak hátha valaki már volt így.
2009. nov. 2. 13:32
Annak idején én is össze vissza dolgoztam mikor mértem, teljesen mindegy mikor ébredtem fel megmértem és szépen kirajzolódtak a görbék.
2009. nov. 2. 13:29
szerintem sehogy-bocs a pesszimizmusért
2009. nov. 2. 13:29
Illetve mennyire lesz értékelhető az eredmény?
2009. nov. 2. 13:28
Szerintetek hogyan tudom mérni az ébredési hőmet, ha minden logikát nélkülöző, összevissza beosztásban dolgozom? (nappal-éjszaka)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook