Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ámor összevissza nyilazgat - Ha tetszik valaki és rengeteget gondolok rá, bevonzhatom? fórum

Ámor összevissza nyilazgat - Ha tetszik valaki és rengeteget gondolok rá, bevonzhatom? (beszélgetős fórum)


1 2
48. Zizisicc (válaszként erre: 46. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 22:36

Hát, ..... a végén már csak nevetni tud ..... addigra elfogynak a könnyek ...... :o)


Jó éjszakát! :o))

47. b486c9cf7d (válaszként erre: 44. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 22:33

Igen, eletemben egyszer gorcsoltem ra valakire, nagyon-nagyon akartam, tenni nem tettem erte, csak megfogalmazodott es kertem (tinedzser fejjel)... aztan berobbant evekkel kesobb az eletembe es eletem legnagyobb hibaja volt, ujra kezdhettem szinte mindent.

A nagyon akarast viszont nem teszem egy szintre a felelmekkel. Az utobbi bonyolultabb, osszetettebb modon bevonzhato.

46. 9536810fa1 (válaszként erre: 45. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 22:33

... így van. :)Aztán az ember már azt se tudja a végén, hogy sírjon vagy nevessen a tehetetlenségtől. :))


Köszi! :) Holnap konditerem 13.30-tól 15.00-ig.... öregkoromra totál meghülyülök és gyönyörű leszek! :DDDD

Lépek szunyálni, jó éjt! :)

45. Zizisicc (válaszként erre: 43. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 22:31

Így van. Mindenkinek szabad akarata van ...... bármilyen bosszantó is tud lenni .... ;o))))

Mi csak a magunk lépéseit tehetjük meg ..... a másik helyett nem lépegethetünk .....


Egészségedre! :o))))

44. Zizisicc (válaszként erre: 42. - B486c9cf7d)
2011. szept. 22. 22:28

Nem, nem .... a kívánságműsortól messze van! Abszolút egyetértek. :o))

A tudatalattink is tud ám "bűbájkodni", és sajnos a félelmeink is .....

Én pont az erőltetés és a görcsölés kiiktatására miatt bízom sokszor a Felsőbb Hatalomra a fontos dolgokat ..... ne az én AKARATOM érvényesüljön, hanem ami valóban jó és szükséges nekem.

43. 9536810fa1 (válaszként erre: 40. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 22:20

... sok mindent nem írtam le, de annyi külső segítséget kapott az élettől, hogy már én vakartam a falat, de ugye ÉN NEM SEGÍTHETEK, látom... és érzékelek dolgokat, de döntéshelyzetekbe nem nyúlhatok bele, egyrészt óriási felelősség (még ha esetleg hagyná is a másik), másrészt érzékelnem kell, hogy a másik hol tart...


... nah mindegy... az élet szééép, tenéked magyarázzam? :DD

Ma hastáncoltam 5-8-ig, dupla óra (2x1,5)... minden porcikám külön érzem, és imáááádom. :)))

2011. szept. 22. 22:20

Zizisicc velemenyet osztom, de hozzatennem, ez sokszor nem kivansagmusor, ettol fuggetlenul bevonzhatod, viszont az a tapasztalatom, jobb hagyni tortenni a dolgokat, engedni az embereket jonni, menni, mert nem biztos, hogy amire vagysz, arra tenyleg szukseged is van :)

Az eroltetesekrol, gorcsolesekrol szinte mindig kiderul utolag, hogy zsakutcak es csak az idot vettek el.

Vagyis leszurhetsz utolag ennyi tanulsagot, hogy kar volt.

41. Zizisicc (válaszként erre: 39. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 22:13
Tudom. :o)))))
40. Zizisicc (válaszként erre: 38. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 22:13

Az a helyzet, hogy van egy csomó olyan ember, akivel vmiért találkoznunk kell, vmi dolgunk van egymással, vmit együtt meg kell valósítanunk. Lehet ez barátság, szerelem ..... Ők szerepelnek a mi "paklinkban", mi is az övékében. A találkozás, kapcsolatfelvétel mindenképp megtörténik - legyenek bármilyen hülye, logikátlan, hihetetlen körülmények, és segítő erők is vannak, amik abba az irányba mozdítanak minket, hogy megvalósítsuk azt, amiért találkoztunk, ami célként, lehetőség, vagy "ajánlás" szintjén benne van az életünkben, de ennek ellenére sokszor nem sikerül, mert vagy nem ismerjük fel, vagy ha fel is ismerjük, és érezzük, hogy mit kéne, de még sem merjük felvállalni, nem merünk lépni ..... és akkor hiába taszigálnak minket az erők, ha megfutamodunk, vagy a másik pánikol be ..... vagy fel sem fogja a jelentőségét .....


Deeee, persze bármi is történik velünk, tanít minket vmire .... építkezni kell belőle .....

39. 9536810fa1 (válaszként erre: 38. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 22:06
.... hehe... ettől még imádom ám! :) ... csak a saját hülyeségemnek is van határa. :))))
38. 9536810fa1 (válaszként erre: 37. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 21:58

Nem tudom... esetemben nem tudom azt mondani, hogy nem kellett volna bevonzani, inkább azt mondom, hogy ez a kapcsolat nem az én épülésemet szolgálta... persze lehet, hogy a másik fél is ezt mondaná, így viszont tényleg felesleges időpazarlás volt.

Visszanézve konkrétan meg tudom nevezni azokat a kapcsolatokat, amik értem voltak... persze mindegyikből tanul az ember valamit, de van amelyikből annyira egyenesen látszik, hogy iiiigen, ez az én épülésemre hivatott. :)

37. Zizisicc (válaszként erre: 36. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 21:55

Szerintem sokkal több mindennel megkínálnak bennünket, nem csak azzal, amire valóban szükségünk van, ami valóban jó lenne nekünk, vagy ami valóban benne van a paklinkban .... :o))

És a gondolatainkkal teremtjük a jót és a rosszat is magunk körül .... ha úgy tetszik, bevonzzuk azt, amire fókuszálunk, de nem mindent kéne ..... :o))

36. 9536810fa1 (válaszként erre: 35. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 21:51
Mindenképp a felső hatalomé a döntés... és persze attól, hogy én szeretném az akármit, attól még onnét jönnek a lehetőségek... ha felsőbb hatalom nem akarná adni, akkor nem lennének.... goooondolom... ;)
35. Zizisicc (válaszként erre: 34. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 21:49

Hmmmm .... csak azt nem tudja, hogy amit akar, az valóban jó-e neki ..... én is tudom általában, hogy mit akarok, meg is fogalmazom, el is képzelem ..... de ha komoly dolgokról van szó, akkor mindig a "felsőbb hatalomra" - ki minek nevezi - bízom a döntést.

:o))

34. 9536810fa1 (válaszként erre: 33. - Zizisicc)
2011. szept. 22. 21:45
... erre nem lehet fókuszálni. Az ember önző, és tudja mit akar... és a dolgok, lehetőségek meg jönnek ezerrel... brühühüüüüüüüüüüüüüüü.. :)
33. Zizisicc (válaszként erre: 32. - 9536810fa1)
2011. szept. 22. 21:43
Én ezért nem szoktam általában konkrét dolgokat kívánni ..... inkább arra összpontosítok, hogy az történjen és úgy, ahogy nekem, vagy neki, vagy nekünk - vagy akárkinek, akiről szó van - a legjobb. :o))
32. 9536810fa1 (válaszként erre: 3. - 342402de6d)
2011. szept. 22. 21:38

De igen...:) ... és ez is tapasztalat. :) Ha valakit nagyon akarunk, nagyon szeretnénk, mert tudjuk, (vagyis úgy gondoljuk, hogy Ő az a bizonyos...) hogy vele akarjuk élni az életünk, és ezt szem előtt tartjuk, az élet adja a helyzeteket, ami által közelebb kerülünk hozzá. Egyszerűen a sok mindenből, a sok hatásból, azok jutnak el hozzánk, ami felé vezetnek... :))


(aztán meg kiderül a végén, hogy minek is...? ... de ez egy más történet már. :))

2011. szept. 22. 21:33
Kicsit többet tegyél meg, ne csak gondolj rá. Nagyobb sikerrel járhatsz.
2011. szept. 20. 19:11

"Ámor összevissza nyilazgat"


Ez tetszik,és tényleg igaz.:)

2011. szept. 20. 18:49
be:)
28. d68657db8f (válaszként erre: 27. - D68657db8f)
2011. szept. 19. 21:49

Ja, meg annyit szeretnek elmondani, hogy a lenyeg, hogy vedd nagyon lazara, hidd el, hogy igen is van ilyen, es kesz. Es valts at lelki uzemmodba, legjobb elalvas elott, amikor a tested mar nem vonja el a figyelmet a tudatalattidtol.

Meg keresek neked egy agykontrollos konyvet is. :)

Amugy nagyon jol lehet fejleszteni is.

Pl. a munkehelyemen a kollegaimat azzal szorakoztattam, hogy kitalaltattam veluk azt a ketjegyu szamot, amire gondoltam, vagy egy szint.

Nem kellett sok ido hozza, es mukodott. Mindig, kivetel nelkul. Meg a hitetlenkedoket is megtortem. :D

27. d68657db8f (válaszként erre: 26. - Aludanyi)
2011. szept. 19. 21:43

koszi :) de szerintem aki hisz benne, annal mukodik, en peldaul szentul hiszem, hogy az agyunk hihetetlen dolgokra kepes, csak nem fedeztuk meg fel, vagy nem merjuk elhinni, esetleg megdolne egy csomo elmelet, ha kiderulne... a test is rettentoen csodasan mukodteti magat, ongyogyitas stb.

nekem az szokott mukodni, - az almodas a legkonnyebb sztem, mert akkor mar ellazult allapotban vagyunk - hogy nagyon erosen elkepzelem eloszor a sajat agyam. Lassan, reszletesen, ahogyan hullamokat bocsat ki magabol - ez amugy teny. Aztan azt is elkepzelem, ahogy a masik emberke agya is hullamokat bocsat ki. Ezek lehetnek kulonbozo hullamhosszusaguak, vagy nagyon messze egymastol. Ilyenkor probalok raallni, elkepzelem, ahogy az en agyhullamaim hozzaigazodnak az ovehez. Es ha az megvan, akkor abban, a tudatban, hogy most valami kozos, most egyet latunk, elkezdek arra gondolni, amit szeretnek neki atadni. Majd elalszom. :)

Volt mar ilyen a parommal is, masnap nevetve meselte mit almodott rolam, en meg befejeztem neki a sztorit. :)

Legutobb merges voltam ra, mert veszekedtunk, es o olyan joizuen alukalt, en meg forgolodtam.

Nem is vettem eszre, de valahogy 'rakapcsolodtam' kozben meg mindenfele remseges gondolat gyotort. Horrorisztikus gondolatok egy zombirol, aki rank tor itt az erdo kozepen.

Masnap szegenykem meselte, hogy azt almodta, hogy egy torzszulott uldozte, rank tort egy zombi. :S

Azota odafigyelek. De szamtalan ilyen eset volt, volt baratnok, baratok, barmi. Mar megszoktuk, hogy meg a gondolatokkal is vigyazni kell. :)

26. aludanyi (válaszként erre: 25. - D68657db8f)
2011. szept. 19. 21:28
tisztas: Milyen szerencsés vagy! illetve nem is szerencsés, hanem inkább ügyes... Mit ajánlasz, mire gondolhatnék, hogy abból valami kis apró siker legyen? Én pl szeretném, hogy álmodjon velem... de az nehéz szerintem!
2011. szept. 19. 21:24

:) okes! Az osszekoto magiat csak poenbol csinaltam, egy noi oldalon boklasztam, es mondom fene vigye el, majd adok en neked! :D hat adtam is, meg kaptam is... nem mondom, hogy ettol volt, de vicces volt. :) - bar akkor nem rohogtem.

A gondolatatvitelt mar nagyon regota eszrevettem, legeloszor a tesokamon. Nagyon fajt a buksija, meg kicsi volt, - ez inkabb agykontroll - olbe vettem, lehunytam a szemem es elkepzeltem, ahogy luktet a bucijaban a nagy zold fajdalom. Aztan elkepzeltem, ahogyan 'elszivom' tole, es ahogyan arad at az en fejembe. Par perc mulva azt vettem eszre, hogy a kis husis kezevel utogeti az arcom huncutul, fajdalommentesen, kozben meg az en fejem majd szetszakad. Elmult neki. :)

A masik a mutete utan volt, mar lazado kamasz koraban, amikor gerincerzestelenitest kapott. A noverke ott settenkedett korulottunk a kateterrel, mire en kisirtam meg egy utolso 5 percet - nem akartam ennek kitenni szegeny ocsemet.

Mese nem volt, produkalni kellett egy kis sargat.

Mondtam neki, nem maradt mas hatra, biznia kell bennem, csak hunyja le a szemet. En meg nagyon erosen arra koncentraltam, hogy a holyagja majd szetszakad, es a pisi elindul nagyon lassan kifele. Nagyon erosen koncentraltam, amitol minden erom elszallt, majd 1-2 perc alvas utan arra keltem, hogy a noverke dicseri, mennyit produkalt. Persze akkor nagyon oda volt, most mar meg van gyozodve rola, hogy nelkulem is ment volna.

Nyilvan, ki mit hisz el. :)

A gondolatatvitellel mar ugymond egyutt elek, valamiert meg sem lepodom, amikor a parom azokat hozza fel, amin eppen elotte agyaltam. De igy vagyok a fonokommel, csaladtagjaimmal is.

24. aludanyi (válaszként erre: 23. - 342402de6d)
2011. szept. 19. 21:15
Meg kellett volna ragadni az alkalmat de totál KO voltam lelkileg! Pedig még meg is kérdezte, hogy "hogy vagy drága?" és beszélgettünk rengeteget! Még hívott estére is beszélgetni és megérintette a karom, én is az övét... De a párom bemórikálta magát a középpontba és utána sülve-főve együtt voltak, én pedig kiestem a kosárkából! Most arra játszom, hátha tudnánk msn-ezni egy kicsit... de ahhoz valahogy el kéne jutnia a géphez...
23. 342402de6d (válaszként erre: 22. - Aludanyi)
2011. szept. 19. 21:10

majd legközelebb megöleled:)))

(amikor senki nem látja)

22. aludanyi (válaszként erre: 20. - 342402de6d)
2011. szept. 19. 21:08
cherry: sajna nem tehetek róla hogy így alakult... Bárcsak ne így lett volna! De tényleg nagyon megfogott...! Megöleltem volna de nem mertem... :$
21. Zizisicc (válaszként erre: 19. - 53dfddad18)
2011. szept. 19. 21:03
Nem vitatkozom. :o))
20. 342402de6d (válaszként erre: 14. - Aludanyi)
2011. szept. 19. 21:02
akkor gondolj Rá nyugodtan:)))nem szabad az érzéseket elfojtani!!!abból csak a baj van.....
19. 53dfddad18 (válaszként erre: 15. - Zizisicc)
2011. szept. 19. 21:02
Úgy kb. ebben a sorrendben. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook