Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? fórum

Szerintetek hány éves kortól gáz, ha valaki semmit sem ért el az életben? Ha nem valósította meg önmagát? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. aug. 24. 13:30
Nekem fontos, hogy hasznosan teljenek a napjaim. Napi szintű önfejlesztés. Hobbiknak élni, vagy barátkozni stb.. Vagy ha főzök valamit, olvasni egy könyvet, művelődni. Ezt a mentalitást érdemes minél korábban kialakítani. Az üresjáratokat kifejezetten nem szeretem, sőt utálom.
53. krisztikrisz (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:30

Akkor válaszd ezt!

Miben akarod meghaladni önmagad?

52. krisztikrisz (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:28

Az ember jó ha 10-20 évente szerelmes, a szökőév bizonyos napjain. Ha a szerelemtől teszel függővé egy párkapcsolatot, akkor fontosabb számodra a szerelem. De ahogy írtad, a közös hullámhossz sokkal fontosabb. Ha ez nincs meg, gyakorlatilag a szerelem is reménytelen.


"Aki fűvel-fával csinálja az meg előbb-utóbb kiég."


Annak nem társ kell, hanem valami más.

2023. aug. 24. 13:24
Minden nap egy új lehetőség. És minden napból a maximumot kell kihozni! Nem akarok többé elfecsérelt napokat!
50. simple (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:23
És mi gátol meg benne? Az életét mindenki magának alakítja.
2023. aug. 24. 13:21
Szeretnék úgy feküdni a koporsómban, hogy mindent megéltem, de semmit sem bántam meg! :)
48. krisztikrisz (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:20
Láttad a Celebrandit? Én belenéztem. Sikeres emberek és egyedül bolyonganak a világban. Még nekik is nehéz a párkeresés, pedig mennyi mindenkinél próbálkoztak. Akiket meg választottak, azokkal már jórészt nincsenek is együtt. Mondhatnánk hogy időt és energiát pocsékoltak erre az egészre. Annyi jó volt benne, hogy testközelből szereztek tapasztalatokat és pénzt kaptak érte.
47. birebora (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:19
Akkor 60 évesen bulizzon és tanuljon amit akar.
2023. aug. 24. 13:19
Szerintem nem lehet pocsékabb és szívfacsaróbb érzés attól, minthogy valaki a halálos ágyán döbben rá, hogy nem élt, vagy nem volt boldog soha életében. Vagy nem voltak barátai, soha nem a saját életét élte stb...
2023. aug. 24. 13:16
De a fő kérdésem, hogy ha mondjuk valaki 50-60 évesen jön rá, hogy hát lehet kellenének barátok, párkapcso.at, vagy esetleg jó lenne egy új szakmát kitanulni, munkát váltani, vagy változtatni az életkörülményein, akkor emberünk vajon már kifutott az időből? Ha mondjuk 60 évesen jön rá, hogy bulizni szeretett volna és mennyi minden kimaradt az életéből..
44. krisztikrisz (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:13

Idővel beszűkülnek az ember lehetőségei, nem csak rossz szempontból, sok mindenre rájön, hogy mi a fontos, mi nem, megválogatja a barátait, nem jön össze emberileg hitvány alakokkal, meggondolja mire költ, stb.


Az egyedüli problémám a minőség hiányával van.

Nehéz normálisan élni, normális embert találni, stb.

Felhígultak az emberi kapcsolatok, más számít értéknek, és ezt próbálják lenyomni a torkunkon.

2023. aug. 24. 13:12
Reagálok az előzőekre. Szerintem valóban nem való sokaknak gyerek. Ezzel egyetértek. De a szerelmet mindenki megérdemelné, mindenkinek járna. Egyébként meg lehet pont a gyerek ront a párkapcsolaton. Sajnos sokan feladják a sok csalódás miatt. Nem szabad. Lehető legszebb érzés lehet. Amit semmiféle drog nem képes megadni. Siker nem egyenlő a karrierrel. Az én szememben már az siker, ha valakinek van bármilyen munkája és jövedelme. Nem nézem le a gyári melóst se. Az is értékes munka. Mert van miért felkelnie, nem 0-24-ben alszik otthon. A siker az, ha az ember fejlődik, fejleszti és meghaladja magát. Vagy kipróbál valami új dolgot mondjuk.
42. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:08
Ugye nagyon relatív mi a siker. Nem mindegy honnan indul az ember. Valakinek pl nem adatik meg a tanulási lehetőség a rossz családi helyzet miatt, ezáltal jó munkája sem lesz, így látszatra sikertelen, de mint ember nem biztos. Lehet nagyobb szíve van mint sok vagyonosnak stb.
41. krisztikrisz (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 13:06

"Undorító ez a nyomás, ami miatt törekedni kell erre, különb ben vénlány, mama-kedvence lúzer az ember.


Aztán amikor rájön, hogy neki nem működik a család, akkor ott egy nő, akinek a nyakába szakad az egész, és néhány gyerek, aki nagy valószínűséggel nem kapja meg azt, ami kellene, hogy járjon neki.


Szerintem mindenki éljen úgy, ahogy az neki megfelelő. Azt alapítson, ami neki működik, családot, vagy céget.


És nem, nem ciki, ha nem ért valamit, amit a külvilág vár tőle. A ciki az, ha valaki megnyomorítja saját magát azzal, hogy érdekli mások, kívülállók véleménye."


Egyetértek!! 👏

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 13:06
Ha például kipróbálok otthon egy új receptet, nekem az is egy siker.
39. semleges (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:05
De.
38. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:04
Nekem ezzel csak az a gondom, hogy nem mindenki lehet sikeres, még ha megfeszül akkor sem. Az élet különböző területein lehetünk sikeresek, vagy még ott sem, úgyhogy a siker nem garancia. Nézz körül hány ember van, aki nem sikeres.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Krisztikrisz)
2023. aug. 24. 13:04
Találtam most egy baromi jó definíciót. A siker az, amikor meghaladod önmagad.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - _Berry_)
2023. aug. 24. 13:03
Elsősorban az embernek saját magát kell szeretnie. Ez szerintem a nehezebbik része. Ha ez megvan, akkor nagyobb eséllyel találja meg a szerelmet. Mert azt fogja kisugározni, hogy ő egy szerethető ember.
35. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:02

A siker relatív fogalom. Valakinek az is siker, hogy megélheti a holnapot, vagy tudott kenyeret venni a boltban.


Nekem az a bajom ezzel a szóval, hogy aki használja, az általában egy magasra törő, hatalomvágyó karakter.


Közben a világ is úgymond megköveteli hogy sikeres legyél, de mi valójában a siker?


És akkor visszaugrunk a szó relatív jelentéséhez, amit az elején írtam.

34. _Berry_ (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 13:00

Ehhez a legtöbb embernek menni kell és keresni. Persze, van olyan, amikor Gizike áll a buszmegállóban, nem is keres párt és a szerelem istene odairányítja a jövendőbelijét, aki leszóltja és rögtön szerelembe esnek egymással, de azért ez a kevesebb.


Szóval, ha szerelemre vágysz, akkor tegyél érte. És persze azzal is legyél tisztában, hogy lehet, hogy 20x kell újrakezdened míg megtalálod, akit keresel. Aztán persze még az sem biztos hogy örökre megtaláltad, lehet, hogy csak a következő 20 évedre. Ez az élet.

2023. aug. 24. 12:48
Mindenkinek megvan az élete párja. MINDENKINEK.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 12:45
Én például nem nagyon tudnék olyannal szexelni, akibe nem vagyok szerelmes. Aki fűvel-fával csinálja az meg előbb-utóbb kiég. Szerelem nélkül is lehet szexelni, de mégsem az igazi.. Arra ott van a prosti. Amúgy én abszolút nem vagyok a házasság híve, mert a fele úgyis válással végződik.
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 12:43
Nem. Ezért kell olyasvalakit találni, akivel megvan a szikra. Akivel közös hullámhosszon vagyunk. Jó pont a közös érdeklődés, közös habitus. Mint zsák a foltját, ahogy mondani szokás.
30. michelle.r (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:40

Ez is egy csodás nézőpont. 😎 Biztos vagy te abban, hogy akik párkapcsolatban élnek, azok mind szerelemben élnek, és csak ezért szexelnek?


Van egy ismerősöm, nagyjából 5 éve hallgatom kb. ugyanezeket. Komolyan, mintha lenne egy könyv, ahová ezek le lennek írva 🙃


Szerinted változott valami? Tett valamit, hogy megtalálja a párját? Nem megy el szingli klubokba, mert ciki, nem megy el rapid randira, mert ciki. Nem megy egyedül moziba, kiállításokra, sétálni, mert ciki. És Lajoska, még mindig nem találta meg, hogy melyik ajtó mögött várja.

29. _Berry_ (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:34
Az biztos, hogy halogatni nem érdemes, tanuld/próbáld ki és tedd meg, amit szeretnél.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2023. aug. 24. 12:31
Abban maximálisan egyetértek, hogy gyereket nem kötelező vállalni. Viszont a szerelmet mindenki megérdemelné. Mert az embernek vannak lelki és testi szükségletei és ezt csak egy szerelemben élheti át.
27. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:29

Az is, aki nem szeretne?

Dobd már ki a ptsába ezt a sok hülye nézőpontot, ami nem is biztos, hogy a tied.


Hányszor hangzik el, hogy akinek nincs gyereke, majd jól megbánja idős korában, amikor nem lesz aki ápolja? Nem azért szülünk gyereket, hogy ápolót csináljunk belőle.

Idősen is lehet valaki boldog, kiegyensúlyozott, nyitott a világra. Majd megfizet egy ápolót. Tudnék még hasonló okosságokat írni, de ebben is benne van a véleményem.

26. Fisica (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 12:28
Így viszont könnyen bele tudsz esni abba a hibába, hogy olyan emberekhez ragaszkodsz akikhez nem kellene. Csak élj, jönni fog.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Fisica)
2023. aug. 24. 12:26
Nem lehet, de nekem görcs nélkül sem megy.. Akkor már inkább görcsösen. 😂😂😂
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook